זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מוקד אחרון

3 posters

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

Go down

מוקד אחרון Empty מוקד אחרון

הודעה על ידי פראקסיס Mon Aug 27, 2018 2:18 pm

בערב מואר אחד בו לונה זוהרת כמעט במלואה לקראת המוט הקרב, בריצה על ארבע מגיע לטריטוריה סביב מבצר יחיעם זאב (לופוס) בעל פרווה אפורה שנוצצת ככסף, ברקים בצבע תכלת מופיעים מן הפרווה מדי פעם כאשר לונה זורחת עליה (לא ברקי חשמל), הזאב בנוי פיזית היטב וניתן לראות שרגלו הימנית כבולה בשלשלאות לסלע מנהיר גדול שעומד מאחוריו. 
הוא מיילל ומציג את עצמו "אני הוא אלאסטור - מוצא אחרון, קליאת' מטיס מודי לפנריר, אומגה ללהקת שחר מפציע הרצה אחרי חד הקרן השחור, חבר בספט ישראל המגן על קאיירן מקורות הכח תחת חסותו של הפרש. בן לקו דמו של האגדה אליסטאר - צילו של פנריס, מקו דמו של פרודי (Frode)". הוא מתיישב על רגליו האחוריות וממתין בסבלנות למישהו שיציג את עצמו וייקבל אותו. ניתן להבין לפי ההצגה הוא מחכה למישהו ספציפי.
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

מוקד אחרון Empty Re: מוקד אחרון

הודעה על ידי מבעיר המוקד Mon Aug 27, 2018 8:11 pm

יללה עונה לו:
"מבעיר המוקד, קליאת' סקאלד לפנריר, אלפא ללהקת אש הצפון הרצה אחר הנורנס וחברה בספט ישראל המגן על קאירן מקורות הכוח. גלגולו של האריה מן הצפון, פורסטי אגדה לפנריר, מלך שוודיה. משושלת סגרסל (Segersäll)."
במהרה מגיע בתפיפה קלה זאב אפור-לבן מגודל. צלקות מנשק, טפרים וכסף מבצבצות על פרוותו, לא כמו שהיית מצפה מפנריר - משמעותית פחות - ופרוותו העבותה מתערבלת ונעה כמו רוח נושבת עליה גם בהיעדרה כל סימן לרוח זו. הוא נעמד מולך, משהו בו משדר לך מוכנות לקרב. הוא מביט בך בשתי עיניים צהובות דבש וממתין.
אם הוא חד הבחנה:
אם הוא ממש חד הבחנה:
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

מספר הודעות : 1010

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Mon Aug 27, 2018 10:29 pm

כאשר מבעיר המוקד מגיע, מוצא אחרון בוחן אותו היטב, תחילה במבטים בהם ניתן לראות כעת את עיני התכלת שלו, נראה באמת שהוא שוהה לרגע היכן שהצלקות וגם על כפתו הימנית. המבט שלו יציב וקשוח כסלע כרגע ונראה ששום דבר לא הולך להסיח את דעתו. הוא קם ממצב ישיבה ומתחיל לפסוע באיטיות על כפותיו תוך כדי שהוא ממשיך לבחון את מבעיר המוקד, הוא פוסע כל כך לאט שהרעש היחידי שניתן לשמוע זה הרוח שבאוויר מדי פעם שורקת לחדי השמיעה או לפחות כך היה קורה אלמלא שלשלת הברזל שנגררת אחריו על הרצפה וניתן לשמוע את רעש הברזל חורק על פני אבני הקרקע. הנחיריים שלו זזות, בתנועתם חושפות מעט את ניביו המחודדים ומצביעות על כך שהוא מרחרח. הוא מסיים את הסיבוב שלו וחוזר על פניו (אלא אם כן הוא ביצע סיבוב בחינה שכזה באותו זמן איתו ובמקרה כזה הוא יעצור לאחר סיבוב אחד).
בסוף הסיבוב אישוניו של מוצא אחרון מתרחבים, פרוותו סומרת ונהיית קוצנית, הילת טהרה וביטחון עוטפת אותו אך אדי זעם יוצאים ממנו, הוא חושף ניבים ומגרגר. הוא נראה דרוך בכל רגע להסתערות כאילו הסלע אליו הוא כבול לא מעניין אותו כלל.
אם הוא חד הבחנה:
אם הוא מרגיש שימוש במתנות:
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Tue Aug 28, 2018 6:48 am

מבעיר המוקד המוקד לא נשאר חייב ועמידתו מתרחבת ונמכה, מתכונן לזינוק, הוא חושף שיניו ונוהם, זנבו נע ונד בציפייה.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Aug 28, 2018 10:45 am

פתאום בבת אחת הוא מפסיק לגרגר, ניביו נסתרים שוב, אדי הזעם פוחתים אך אישוניו נשארים פתוחים לרווחה וכך גם פרוותו הסומרת כאשר ניתן לשמוע כל עצם בגוף שלו נשברת לאט לאט כשהוא משנה בין צורה לצורה עד לצורת ההומיד שלו. הצורות שלו בדרך מרשימות ומשדרות דברים דומים, בצורת הקרינוס שלו ניתן ממש לשים למבנה המחוסן, הלווא דווקא שרירי שלו, לכמה צלקות ישנות פה ושם (לא משהו מיוחד שראוי לציין) וכמה קעקועים מחפצים מקודשים אליו. (השינוי קורא כמובן בתנאי שאין פה מצלמות שהקליטו אותו ועדים בסביבה, דבר שהוא בדק לפני שיילל)
אדם עם שיער קצר ושופע בצבע שוטני/בלונדיני, עיניים ירוקות (לעומת הכחולות ממקודם), צבע עור לבן אירופאי עם מעט שיזוף ישראלי. הוא לבוש בגופייה לבנה פשוטה, ז'קט עור ישן ופשוט בצבע חום, ג'ינס קצר וקרוע, נעלי ספורט ישנות וישנה על צווארו שרשרת שהחוט הוא גיד כלשהו והתליון הוא ניב גדול של חיה כלשהי.
חיוך רחב עולה על פניו, כאשר הוא עומד זקוף "אין פחד ולא פזיזות, השמועות נכונות, פנריר עם כבוד נמצא כאן". מוצא אחרון שולח את יד ימינו ללחיצה בצורה מעט שונה, הוא מבליט יותר את האמה והמרפק ללחיצה כבימי קדם באירופה.
אם הוא חד הבחנה:
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fate Tue Aug 28, 2018 11:33 am

(אתם מתשמשים הרבה יותר מידי בשורת הספויילר של 'אם הוא חד הבחנה'.)

אלאסטור - אין מצלמות. אני מזכיר גם כי אתם באומברה (או לפחות מניח ככה)
Fate
Fate
Totem Spirit
Totem Spirit

מספר הודעות : 1802

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Aug 28, 2018 12:16 pm

נשתמש בה כמה שרק נרצה למטרות הפלאף שלנו!
לגבי האומברה, שכחתי לרשום שהוא מגיע משם ומיילל בהתחלה אז כבר זרמתי, לא קריטי לי שזה יהיה באומברה או בפיזי כל עוד זה בלילה כמו שציינתי ומהמקום לא תיירותי עם אנשים באיזור, כך או כך למטרות המנחים את הדרך לשם הוא ביצע באומברה.
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Tue Aug 28, 2018 12:19 pm

מבעיר המוקד מפסיק גם הוא ומשתנה להומיד, בצורת הקרינוס שלו ניתן להבחין בצלקת שהולכת מצוואר עד ירך עם סימני שיניים, ובחזו צלקת כסף עגולה, גודלה כחצי שקל. למולך אדם עם עור נשוק שמש כמו הולך בה כל יום, אף אירופאי, פרצוף עגול וגוף מלא, שיערו בגוון האגוז אסוף לאחור, אורכו עד השכמות. האדם המגודל לבוש בחולצת דריי-פיט בצבע שחור, ג'ינס שחור, ונעלי עבודה שחורות מעור עם סוליה מסומרת. לחגורת העור שלו נדן עור עם סכין בואי גדולה ולידו צמיד מעבר בעל ריח קל של כסף - ראש צד אחד של הצמיד זאב, והשני דרקון.
הוא תופס ידך בבטחון ובכוח לחיצה של מכבש הידראולי ואומר בשקט, אש בוערת בעיניו הירוקות-כהות: "כבר הרבה זמן שלא פגשתי פנריר שיודע איך להגיד שלום. אני שמח לפגוש אותך, מוצא אחרון." והוא נד לו עם הראש.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Aug 28, 2018 1:13 pm

מוצא אחרון לוחץ את ידו חזרה בעוצמה שנועדה לתת לחץ קונטרה ללחיצה של מבעיר המוקד ולא להתחרות בו, העור שלו מחוספס מאוד וקשה. הוא נד לו בראשו גם כן ומביט לו בעיניים כאשר הוא מדבר אליו. "ואני שמח לראות שיש עוד פנרירים שקולים באדמת הארץ הזו, אכן סיבה לשמחה המפגש הזה, מבעיר המוקד".
הלחץ נסוג והוא משחרר את לחיצת היד שלו, "באתי במטרה לשוחח ולהכיר את הקין הקרובים שלי בספט ובארץ, אנחנו כעת בשטחך, שנמצא פינה שקטה ונעימה בטבע או שנשב בפנים המצודה?" הוא מכווין עם ידו ומבטו את האפשרויות ומביט בסלע ובשערים, בוחן אם יש אפשרות מעבר כאשר הסבירות היא שכן. (אף על פי שהוא ציין את היותו מטיס, לא ניתן לשים לב לפגם פיזי באף אחת מצורותיו)
(לגבי האגדה אליסטאר, קו הדם והסיפור אוכל להעביר לך מידע (אין קישור פה לדמות סיפורית של white wolf) אך זה תלוי עד כמה אתה מחשיב את מבעיר המוקד בקיא בהסטוריה של פנרירים מיימי הביניים באיזור אירופה ובידע שלו הכללי על השבט ונורבגיה)
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Tue Aug 28, 2018 2:34 pm

"בוא עמי." הוא אומר.
הוא ייקח אותו לישוב סביב המבצר לבית שנראה רנדומלי לחלוטין. שם יעבירו לפיזי ויציע לו כסא בחצר המוריקה ומלאת העצים של הבית. הוא יציע לו תמד אשכוליות קר ובשרים מעושנים תוצרת בית.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Aug 28, 2018 3:15 pm

לפני המעבר לפיזי, מוצא אחרון ירים את סלע המנהיר והשלשלאות עמו באוויר ויניח אותם בזהירות בחצר קרוב לכיסא עליו ייתיישב, הוא ייבדוק שאין משהו מסויים או בעל חיים כלשהו היכן שהוא מניח את הסלע. הוא מוריד את הז'קט ומניח אותו על הכיסא, מחייך ונענה לבשרים בחיוב אך עוצר אותו עם ידו בנימוס כשאר מציע למזוג את תמד האשכוליות. "תודה לך, אך אני לא מתענג במשקאות אלכוהולים, אני מקווה שתבין". יש לו הבעה מעט מופתעת והוא עוצר באמצע הביס כאילו נזכר במשהו "כמעט שכחתי!" הוא מושיט יד לכיס פנימי בז'קט שלו ושולף גליף כבוד נורבגי עשוי עצם וחבל קצר (גיד דק של חיה). "מתנה שהכנתי בשביל המארח שלי, תוכל לתלות את זה על אחד מן העצים כאן אני משער". מושיט את המתנה כלפי מבעיר המוקד בישיבה.
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Tue Aug 28, 2018 5:19 pm

הוא לוקח את המתנה: "תודה לך." ושם אותה על השולחן חצר: "אמקם אותה כשיהיו בידי כמה דקות." הוא מתיישב למולו, כוס תמד ביד אחת: "מה צאצא לקו דמו של אליסטאר עושה בישראל?" הוא שואל.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Aug 28, 2018 7:18 pm

"אני מניח שעל אותה מידה אוכל לשאול מה גלגולם של האריה מן הצפון ובייוולף עושים כאן" הוא מגחח קלות. "כנראה שעתיד גדול לפנריר במקום הזה. במקרה שלי נבואה שהתחילה כחלום אצל אמי והפכה למציאות כאשר צופה כוכבים זקן בספט ניבא אותה. בתור מטיס, אני הקץ לקו הדם שכן אני הוא זה שיסיר את הקללה העתיקה ששוררת עליה וכאן אני אמצא את הדרך שלי. זה לא נבון לא להקשיב לזקני האומה ולא ראיתי עתיד בשבילי בארה"ב אז הגעתי לכאן." הוא חותך חתיכה יפה של בשר עם הסכין "ומה הוביל אותך?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Wed Aug 29, 2018 6:50 am

"עולם קטן..." הוא אומר ואז מוסיף: "גם אני פה עקב נבואה." והוא מערבל את המשקה שבידו בהיסח הדעת.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Wed Aug 29, 2018 10:39 am

"שתף, שתף!" הוא אומר בעוד מחייך קלות ונוגס בחתיכת בשר.
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Wed Aug 29, 2018 11:24 am

"המשימה שלי פה היא בגדר סוד שבטי. מטעמי בטחון המשימה והחשיבות שלה אני מבקש שלא תספר לאף אחד מחוץ ללהקתך או מתוכה. אני גם מטיל וטו על שומרי הסף. הם הראו חוסר יכולת מובהק לקידום השבט על פני הלהקה ואינם מסוגלים לשמור על סודות שבטיים. האם זה ברור טרם אספר לך?" הוא שואל, מבטו חודר והוא מדבר בסמכות ותקיפות כמו מחלק פקודה לחיילים. ישיבתו נוקשה וזקופה.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Wed Aug 29, 2018 12:54 pm

מוצא אחרון מניח את הסכום, משהו פה היה מוזר בהתנהגות שלו עד כה, הלבוש שלו כלל לא תואם את רמת הנימוס שלו אבל לפעמים גם כלבים חושבים שהם חתולים. הטון שלו נהיה רציני גם כן, והוא מביט בעיניים של מבעיר המוקד עם תשוקה וכוונה לכל מילה ומילה שהוא אומר "בעוד שנדבר על שומרי הסף ואולי גם על הלהקות אחד של השני בהמשך הערב, להקתי כבר יודעת שאולי אני לא ידוע כמסתיר סודות בפני אחרים אבל כשמישהו מספר דבר שהוא שלי לספר הוא צריך להיות מוכן לצונאמי של הזעם שהוא גרם אליו, חיים של אדם ועתידו הם שלו לספר ולא של אף אחד אחר, החופש שניתן לנו מגאיה והזכות שלנו על עצמנו הם הדבר החשוב ביותר. כך אני מאמין והדבר שאני מתאב אפילו יותר מהתולע זה צביעות".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Wed Aug 29, 2018 10:17 pm

"אל תלך איתי סחור סחור." הוא משיב לו מבט, נראה שווריד מתחיל לפעום במצחו. "אני כרגע עובד פה מהצללים על הנושא הזה בגלל הנזק שיגרם אם ראגרבאש שהזין שלו מגרד יחליט לנסות משהו וישמיד את כל מה שאני עובד פה למענו."
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Thu Aug 30, 2018 10:13 am

"אם לא הבנת את זה מדבריי, הפה שלי לא ייפתח, הסודות שלך הם שלך ושלך בלבד לספר וכך גם אלו שלי. זה ברור לי למה התכוונת"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Thu Aug 30, 2018 10:49 am

הוא משחרר נשימה ארוכה ואומר לך.
*אשלח לך בפרטי כדי להימנע מעיניים בולשות. מנחה להקתי יקר, אשלח לך את ההודעה ששלחתי לו.*

מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Sep 04, 2018 12:51 pm

לאחר 2-3 משפטים שרצו בווטסאפ על דברים סודיים נמשיך כאן.
.
מוצא אחרון מהנהן למבעיר המוקד, "כמובן". הוא לוקח ביס לפני אחרון מהבשר "אז בוא נדבר רגע על שומרי הסף, להקת הפנרירים" (הוא אומר את המילה האחרונה באופן מאוכזב מעט). "חרון האלה סיפר לי שהם הסיבה לנתק שנוצר ביננו לבין רוחות האוויר, אבל לפני שאני מחליט לשפוט את ההתנהגות שלהם כלא ראויה אולי תוכל אתה לספר לי קצת על האופי שלהם בתור פנריר ראוי עם לא מעט זמן בספט הזה".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Tue Sep 04, 2018 2:08 pm

"אני מודה לך על דבריך, אך אני פה רק חודש אחד טרם הם הגיעו. יכולתם בקרב טובה. חוד החנית הוא מנהיג שקול, מאוד שקול." הוא אומר בביקורת גלוייה: "הוא משחק את המשחק הפוליטי באופן משעשע מאוד - חובבני משהו, אך הוא כופה את עצמו כשחקן. כפי שכבר שמעת הם הספיקו לקרוא תיגר על עונה לבאנשי כשהכריזה בגרות כיוון שהיא מטיס - רק כמה רגעים לפני שהקאירן הותקף. הם משתמשים החרבות כנשק העיקרי שלהם אך בעלי יותר מיכולת מספקת להשתמש בטפרים כשהצורך כולה. יש להם רובים שהם מאוד אוהבים לצלוף עמם. הם יהססו לחתור למגע קטלני מול גארו אחרים, אך כשיצאו במתקפה ינצלו את תוואי השטח לטובתם, בעיקר גובה וחפצים גדולים. קל להפתיע אותם, ואם הייתי צריך להוריד אותם הייתי להכניס את חוד החנית לפרנזי במכה הראשונה, בשנייה את סקול, ובשלישית להמם את חרון ממוקד.
חוד החנית חזק כפאסיבי, הסיכויי בסיס בכל מצב טובים בלי קשר להכנה מראש.
חרון ממוקד יצירתי, תן לו זמן והוא יפתור הכל.
סקול פשוט אבל יעיל, ככל שעובר זמן הוא צובר יותר כוח. אותו צריך להוריד כמה שיותר מהר כדי שלא יוכל לעבור למגננה."
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Sep 04, 2018 10:37 pm

מוצא אחרון נראה מתרשם פה ושם. "כל זה נשמע... כמו ניתוח שימושי שכדאי לדעת, מספר על האופי שלהם ועליהם כפנרירים וחברי ספט." הוא עוצר קלות "ומה אתה חושב על תיגר הבגרות שקראו על עונה לבאנשי? מה אתה חושב על מעשיהם עם רוחות האווויר?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מבעיר המוקד Wed Sep 05, 2018 7:05 am

"איני יודע מה עשו שהרגיז את רוחות האוויר אך קריאת תיגר על הישגיו של גארו שלא רצת עמו בשל מעשי הוריו הינו דבר מביש וחסר כבוד - כל שכן בשבטנו." הוא אומר בבוז מובהק.
מבעיר המוקד
מבעיר המוקד
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Wed Sep 05, 2018 7:30 am

הוא מהנהן להסכמה, "ומה היה התיגר?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר