זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

23.6.19 בצהריים- טויל ואוון מדברים אקטיביזם

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

Go down

23.6.19 בצהריים- טויל ואוון מדברים אקטיביזם  - Page 3 Empty Re: 23.6.19 בצהריים- טויל ואוון מדברים אקטיביזם

הודעה על ידי עם גאיה Sun Jul 07, 2019 3:20 pm

אוון שתקה החיוך שהיה לה לפניכן התפוגג. ולאחר מכן היא אמרה בקרירות:
״היא התאשפזה לאחר שאני השתנתי. הדליריום היה יותר מדי בשביל בת אדם״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3679

חזרה למעלה Go down

23.6.19 בצהריים- טויל ואוון מדברים אקטיביזם  - Page 3 Empty Re: 23.6.19 בצהריים- טויל ואוון מדברים אקטיביזם

הודעה על ידי אורח Sun Jul 07, 2019 4:30 pm

אחרי רגע של שקט Toil אומר "זוגות של בני אדם וגארו הם נדירים מהסיבה הזו.
שמעתי בעבר סיפורים ושירים שמספרים על מתנות שמפיגות את האפקטים של דליריום והוייל אני לא יודע עד כמה הם נכונים, אני חושב שיש לאמא שלך תקווה." Toil מנסה לעודד את אוון אך הוא לא נשמע בעל הרבה תקווה שהוא אומר את זה

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Sun Jul 07, 2019 4:46 pm

״ אם הם לא קיימים, זה לא כזה נורא,״ אוון אומרת בקרירות, ״אני לא ראיתי אותה כבר שלוש שנים. אני לא יודעת אם זה היה לטובה אבל... התרגלתי לריחוק מההורים״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Sun Jul 07, 2019 5:04 pm

"אני חושב שווה לנסות, אכפת לך ממנה מאוד ואת פשוט לא נותנת לרגש להישתלט עליך במטרה לא לפגוע בה אבל אם יש לך תקווה לעזור לה תאחזי בה בתור עוגן." הפעם זה נראה ש Toil קיבל את הבטחון שהיה חסר לו במשפט הקודם והוא אומר את זה בטון רך ותקיף בו זמית מאין קריאה לקרב נגד היאוש.

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Sun Jul 07, 2019 5:11 pm

[rtl]״אתה חושב שהיא תרצה להחשף לעולם הזה עוד פעם?״, היא אומרת בקול קצת יותר חנוק ״אחרי שאבא שלי הכניס אותה להריון בגיל כזה צעיר? אחרי שאני הרגתי את מי שאהב אותה באמת?״  [/rtl]
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Sun Jul 07, 2019 5:39 pm

Toil מתקרב קצת ואומר ברכות אך תקיפות בצורה שהוא לא מאמין שקיימת אמת אחרת בעולם הזה
"אני חושב שהיא אוהבת אותך ותקבל אותך אם את תחשפי אותה לעולם שלנו או לא ואולי זה הרבה להעקל אבל כרגע בנוסף לכל מי שהיא איבדה היא איבדה גם אותך, אנו הגארו הרבה פעמים משלמים מחיר כבד למען העולם למען גאיה, תחשבי על כל הטוב שאת עושה לגאיה ולאומה, בת אדם או לא,. רעלה או לא אמא שלך תראה שאת עושה את כל מה שאת יכולה בשביל האנשים שסביבך והיא תההיה גאה בך!" אחרי הפסקה קצת Toil מוסיף ברכות
"בעלה של אימך אומנם לא יחזור אבל זאת לא אשמתך, זה אשמת אותם גארו שידעו שאת עתידה להישתנות ולא עשו אם זה כלום לפני שזה היה מאוחר מידי.
אנחנו גארו, חיינו קשים אבל מוקדשים לגאיה תהיה גאה בזה תהיה גאה במי שאת ואל תתבישי במה שהיית צריכה להקריב למען גאיה זה רק הופך אותך ליותר ראויה ואל תאבדי תקווה באנשים שאוהבים אותך בגלל דברים שלא היו בשליטטך את ראויה לאהבה מאמך כמו שהיא ראויה לאהבה ממך!"

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Sun Jul 07, 2019 5:49 pm

אוון המומה. היא התרגלה להסביר לגארו אחרים על המשפחתי שלחה.
אבל עבר זמן מאז שמישהו באמת אמר לה שיכולה להיות לה הזדמנות שנייה. וזאת באמת הפעם הראשונה בחייה שמישהו אמר לה כה בישירות ובעוצמה- שזאת לא אשמתה. 

אין לה מילים. אבל היא מרגישה שהדמעות מתחילות לזלוג על לחייה.
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Sun Jul 07, 2019 6:00 pm

Toil מביא לאוון חיבוק "הכל יהיה בסדר, תוציאי את הכל זה טוב."

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Sun Jul 07, 2019 6:12 pm

[ltr]אוון מחבקת את טויל בחזרה. בהתחלה היא מתנגדת לדמעות אבל לאט לאט היא נותנת להם לזלוג.[/ltr]
[ltr]“תודה...״ היא אומרת [/ltr]
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Sun Jul 07, 2019 9:45 pm

"אין בעד מה, רק אמרתי את מה שאני חושב שנכון." אומר Toil בכנות

Sent from Topic'it App

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Sun Jul 07, 2019 9:53 pm

אוון לוקחת כמה רגעים לנגב את הדמעות ולאחר שהיא מסיימת היא מסתכלת על טויל בסקרנות וחדירות מטרה. 
״אז, תספר לי על השיטות ששמעת עליהם״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Mon Jul 08, 2019 1:08 am

"שום דבר לא בדוק אבל יש מעשיות ושירים על גארו שיכלו לשלוט ברעלה או להפך גארו שלא היו מכוסים ברעלה, אם נחפש כנראה נמצא את המקורות של אותם סיפורים פן עם הם אמיתיים ופן עם לא." אומר Toil ברוגע
"גארו בוגרים והספריה יכולים להווה מקור מידע יותר מדיוק מהזכרונות שיש לי מסיפורים של ההורים שלי."

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Mon Jul 08, 2019 5:59 am

״בסדר גמור.״ אוון מהנהנת. ״אם כך אני אתחיל לחקור זאת כאשר יהיה לי זמן״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Mon Jul 08, 2019 6:52 pm

"אשמח לעזור במידה ואוכל ,הרעלה היא נושא מעניין." אומר Toil בחיוך

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

חזרה למעלה

- Similar topics