זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה.

2 posters

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

Go down

ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה. Empty ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה.

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Fri May 04, 2018 6:56 pm

"נו אז איך עבר עלייך הבלטיין?"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

מספר הודעות : 1076

חזרה למעלה Go down

ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה. Empty Re: ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה.

הודעה על ידי טל נתן כהן Sat May 05, 2018 9:09 pm

"בסדר." נתן אומר ונראה שהוא מאוד מתאפק לא לומר דבר נוסף.
טל נתן כהן
טל נתן כהן

מספר הודעות : 264

חזרה למעלה Go down

ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה. Empty Re: ערב אחרי הבלטיין שליו תופס את נתן לשיחה ליד המדורה.

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Sat May 05, 2018 9:26 pm

"בסדר זה טוב" שליו אומר ושותק, מסתכל על טל ויוצר שתיקה מביכה עם קשר עין ממש אינטנסיבי.
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Sat May 05, 2018 10:22 pm

"מה שעשית היה לא טוב." נתן עונה בקול מעט כועס, "היינו שיכורים ולא ממש מבינים מה אנחנו עושים. אם קאסידי לא היית הולכת בסוף, אולי היינו עושים משהו שנתחרט עליו. לא קול."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Sat May 05, 2018 10:35 pm

"להתחרט? למה? אם עכשיו היא הייתה אומרת לך שהיא רוצה לא הייתה זורם?"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Sat May 05, 2018 11:04 pm

"אולי הייתי זורם. לא בטוח." נתן אומר בהיסוס קל. "חוץ מזה שיש הבדל שזה קורה שאתה שיכור. זה משפיע לגמרי על הסיטואציה."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Sat May 05, 2018 11:11 pm

שליו צוחק קצת.

"אל תדאג, שכרות של אלכוהול פיאני לא פוגע בתפקוד, דווקא ההפך"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Sat May 05, 2018 11:15 pm

"זה מעלה את התשוקה. תשוקה גורמת לטעויות לפעמים. אני לא יודע גם איך זה היה מתפרש אצלה. יש בנות שהיו לוקחות סטוץ בקטע רציני למדיי."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Sat May 05, 2018 11:22 pm

"הבנתי.. מזה אתה פוחד.. המחוייבות היחידה שלך היא לאומה, לא חייבת להיות לך מחויבות לה.."
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Sat May 05, 2018 11:27 pm

"מחוייבות לאומה..." נתן אומר בקול יבש. "הרבה מדברים איתי על זה, אף אחד לא מסביר."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Sat May 05, 2018 11:36 pm

"בשביל זה אני פה" אומר שליו בחיוך ומתחיל לגלגל גיו'נט.

"אנחנו לא בני אדם, את זה אתה יודע.. גם אתה.. לאט לאט אתה תתחיל להבין שגם אם אתה לא גארו, עצם זה שאתה בן דם עושה אותך מאוד שונה מבני אדם רגילים.. ככל שתחליט להיות יותר מעורב ככה תבין את הזוועות שמאחורי הכל.. ככל שתחליט להיות יותר מעורב אתה תבין את המהות הקולקטיבית של הגארו.. הפרט הוא פחות אישיו בחברה שלנו מאשר בחברה האנושית והמטרות האישיות של הפרט ברוב במקרים מתפתחות מתוך התפקיד שלו בתוך החברה.."

שליו מסיים לגלגל ומעביר לנתן כדי שידליק, קצת מצביע עליו תוך כיד הפעולה הזו.

"התפקיד הכי גדול שלך הוא לעזור לנו להגדיל את כמות הלוחמים" הוא מוסיף בזמן שהוא מעביר את הגו'ינט.
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Sun May 06, 2018 12:12 am

נתן שולף מצית מאחד התאים בתיק שלו. הוא מדליק את הג'וינט לוקח שאכטה ומחזיר לשליו. "אז אני באתי כדי לעשות סקס עם גארו ולהביא ילדים. סבבה. אם להיות כנה, אני פחות בקטע."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Sun May 06, 2018 12:42 pm

"הגיוני.." שליו אומר בזמן שמעשן.

"אתה רק הגעת לפה ואתה אפילו עוד לא בן 18.. מי חושב על ילדים בגיל הזה?" שליו צוחק ולקוח עוד שחטה ואז מעביר לנתן.

"ככל שתכיר יותר את האומה ככה תבין את גודל החשיבות של התפקיד שלך וככה הדרייב שלך לקיים אותו יגדל.. חוץ מזה שזה לא התפקיד היחיד שיש לך אלא רק החשוב ביותר"

שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Sun May 06, 2018 6:25 pm

נתן לוקח עוד שאכטה וחושב, "טוב, נחיה ונראה אני מניח." הוא מחזיר את הג'וינט לשליו, "אז אילו עוד תפקידים יש לי באומה? "
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Mon May 07, 2018 8:57 pm

"בני הדם הם הקשר שלנו לעולם האנושי.. זה תפקיד חשוב.. אם נגיד יהיה בן דם שיהפוך לראש ממשלת ישראל או משהו.. יהיה לנו קל יותר לפחות פה באזור.. אבל זו דוגמא קיצונית.. תראה את האחים שלך שמנהלים את המקום הזה לעיני חוץ.. הם דואגים לכל הבירוקרטיה האנושית שמאחורי היכולת שלנו להפוך את הטרטוריה הזו לשלנו"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Mon May 07, 2018 10:13 pm

"אבל איך אני יכול ספציפית לעזור?" נתן שואל, "אתה מתאר כאן דברים מעבר ליכולתי."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Tue May 08, 2018 2:17 pm

"גם דרור, הגור החמוד שלנו, לא יכול להילחם בתולע כמו שהוא היה רוצה.. אבל בעתיד הוא יוכל.. גם אני לא יכול להנהיג ספט כרגע.. בעתיד אני אוכל.. הכל עניין של לשים לעצמך מטרות"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Tue May 08, 2018 9:42 pm

נתן מהנהן, הוא חושב על זה. "אתה אמרת שככל שאני אחשף לאומה ככה אני ארצה לשרת אותה יותר. כרגע, אני לא מבין אותה בכלל. תעזור לי להבין. למען איזה אידיאל אתה מבקש ממני להזניח את החלומות שלי, כדי לעשות משהו בשבילכם? מונע ממני אהבות עם בנות אחרות?"
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Tue May 08, 2018 10:17 pm

שליו מחייך, הוא מתמקם קצת יותר בנוחות ומעביר לנתן את הג'וינט.

"העולם שבני האדם מכירים הוא שבריר מהעולם שאנחנו חוסכים מהם.. הדוגמא עם הראש הממשלה שהבאתי קודם? כמעט אין שליט בעולם שלא קשור ביודעין או שלא ביודעין לגזע על טבעי כזה או אחר.. כל מאביקי הכוחות האנושיים מובלים על ידי מאביקי כוחות גדולים יותר.. ככל שתעמיק יותר במחקר שלך אתה לא תצליח לתת לעצמך לחזור אחורה.. ככל שתעמיק יותר במחקר שלך אתה תבין שהגארו הם חלק מהכוחות המועטים שרוצים טוב לעלום הזה.. בתל אביב למשל שולטים ערפדים.. ובעזה לדוגמא שולטים "רקדני ספירלה" שהם קבוצה גדולה של גארו שנפלו לתולע לפני מאות שנים.. זוכר את ההפגנות שהיו לא מזמן בגבול שבין עזה לישראל? הן היו חלק מטקס גדול לקשירת רוח שנאה אל הגדר.. כל אירוע גדול שתשמע עליו הוא כנראה בעל מימד על אנושי שאתה לא מודע אליו.."
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Tue May 08, 2018 11:35 pm

"אם כולם כאלה מעורבים, אז למה אף אחד לא יודע כלום? אתה אומר שאנחנו חזקים, למה להסתיר?" נתן שואל בעניין, נראה שהנושא מלהיב אותו למדי. הוא לוקח את הג'וינט ושואף את תוכנו.
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Wed May 09, 2018 12:03 am

"רובם לא יודעים שהם מעורבים.. למה אנחנו חוסכים מהם את כל זה? גארו לא יודו בזה.. אבל בסופו של דבר בן אדם עם פחד בעיניים הוא יצור יותר מפחיד מגארו עם זעם בעיניים.."
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Wed May 09, 2018 11:55 am

"אז אנחנו פוחדים מהם במידה מסויימת, אבל גם שולטים בהם? זה מוזר קצת." נתן אומר ונראה שהוא מנסה להבין. "אז אילו מטרות אני צריך להציב לעצמי?"
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Wed May 09, 2018 12:35 pm

"בעולם שבו יש שחור מוחלט ולבן מוחלט יש גם את כל האפורים שבינהם.."

שליו אומר ולוקח שאכטה.

"מטרה בשבילך? מה הדבר שהכי מעניין אותך? איך היית רואה את החיים שלך בלי כל העניין הגארואי?"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי טל נתן כהן Wed May 09, 2018 5:32 pm

"לא יודע. זה דיי רחוק ממני. חשבתי להתעסק באומנות."
טל נתן כהן
טל נתן כהן

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שליו גולדמן - מטיל הספק Wed May 09, 2018 5:33 pm

"מעניין.. איזה סוג של אומנות?"
שליו גולדמן - מטיל הספק
שליו גולדמן - מטיל הספק
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

חזרה למעלה

- Similar topics