תפקידי הספט, אחריות ומשמעות

Go down

תפקידי הספט, אחריות ומשמעות Empty תפקידי הספט, אחריות ומשמעות

הודעה על ידי Weaver on Tue Jun 05, 2018 1:40 pm

הבונוסים המפורטים פה ניתנים לקיום על כל נושא תפקיד, אך אם ישנו גארו עם שני תפקידים - הוא יזכה בבונוס מהתפקיד הבכיר מבין השניים, ולא בשני הבונוסים המגיעים משני התפקידים.

הקורא אל הפרא
(תפקיד קיירן *)
האחריות: אחריותו של הקורא אל הפרא היא לזמן את רוחות הטוטם והספט - כולל רוח הקיירן עצמה - למוטים. זה דורש את הידע של הגארו לבצע את הזימון עצמו, וההבנה של הפוליטיקה האומברלית, בכדי להבטיח שהרוחות יזומנו בסדר חשיבותן הנכון ובצורה המתאימה בכדי שאף אחת מהרוחות לא תיעלב או תכעס
הקורא אל הפרא נדרש אך ורק במוטים עצמם, ולכן זהו תפקיד טוב לגארו צעירים שמשימתם להשיג תהילה וכבוד  עדיין עשויה לקחת אותם הרחק מהספט.
גארו צעירים, ובמיוחד תיאורג'ים שאפתנים, נהנים מהתפקיד כיוון שהוא עוזר להם לבנות קשרים עם הרוחות המקומיות בספט.
רוב בני הדם לא יכולים לתקשר עם עולם הרוחות, דבר שהופך את התפקיד לבלתי אפשרי עבורם.
אבל, בן הדם הנדיר שהצליח לפתח יכולת לזמן רוחות עשוי למלא את התפקיד.

יתרונות: הקורא אל הפרא מקבל +3 למאגר הקוביות בעת אינטראקציה ומגע עם רוחות הטוטם של הספט, ו+1 למאגר הקוביות באינטראקציה עם רוחות גאיניות.


אב/אם המאורה
תפקיד ספט: *
הורה המאורה הוא הגארו אשר מטפל בגארו מיד אחר השינוי הראשון שלהם,
מלמד אותם לכבד את הבוגרים מהם, ומלמד אותם את צעדיהם הראשונות בדרך הגארו.
בזמן שישנם ספטים אשר תופסים את התפקיד כ'בייביסיטר מהודר' לאנשי זאב שצריכים מגע חם ואוהב לפני שיכירו את העולם האמיתי, יש יתרונות בתפקיד.
הגארו שאחראי להיות הורה המאורה לומד רבות על תרבות הגארו, ולרוב מוצא שהוא מצליח להשתלב בספט הרבה יותר בקלות.
תחת הורה המאורה המחנכים האישיים של הגורים יעבדו ויתאמו איתו את הדברים השונים שהם עושים עם הגורים.
ולבסוף, הורה המאורה הוא גם האחראי להכין את הגורים לקראת 'טקס המעבר'.
להורה המאורה ישנה גם משימה כפוית טובה באמת, והיא לדאוג ולשמור על המטיסים של הגארו בספט.
ישנם כאלו שלוקחים על עצמם את המשימה, ויש כאלו שמתנערים מהאחריות ולא מסכימים להיות אומנת לגארו שלא יודע את גבולותיו.
עקב זאת - בני דם אף פעם לא יהיו הורי מאורה.
יתרונות:
הורה המאורה יקבל 1+ לכל גלגול על הגורים בספט.

המשגיח
תפקיד בספט *
אחריות:
על המשגיח לבצע את משימות התחזוקה והמשימות 'הכבדות' של הספט. רוב ה'משגיחים' הם גארו צעירים שמתנסים לראשונה עם אחריות אמיתית בחייהם, או אלו אשר ביצעו פשעים קטנים ומשלמים עליהם בדרך הזו בכדי להימנע מעונש משמעותי יותר.
המשגיחים חייבים להעביר חלק מהיומיום שלהם בספט, ולמצוא דרכים חדשים לתרום לו, אך יש להם פנאי מספיק גם בכדי לקדם את עצמם. המשגיחים נמצאים תחת 'שומר האדמות' ומסייעים לו במשימותיו
לעתים קרובות גם בני דם יהיו 'משגיחים', אפילו הגארו הקונסרבטיבים ביותר מסכימים שבני דם יכולים לבצע ולסייע במשימות הבזויות אך חשובות ואף נדרשות שישנן 'למשגיחים'.
בספטים קונסרבטיבים בן דם מקבל כבוד רב ביותר אם הוא לוקח את התפקיד הזה מאשר כל תפקיד בעל אמביציה אחר שלדעתם גארו בלבד יוכל לבצע כראוי.

יתרונות: רוחות הספט מבינות את הערך ואת היותם של המשגיחים תחת 'שומר האדמות' ועל כן הן מעניקות להם כבוד. המשגיחים זוכים ב+2 למאגר הקוביות לטובת אינטראקציה הקשורה לרוחות הספט והאלמנטים האומברליים הקשורים אליה


אדון היללות (תפקיד ספטי *)
אחריות: לאדון היללות יש בעיקר תפקיד טקסי, אשר ניתן לגארו צעירים כתפקיד ראשוני, ו'טבילת האש' לתפקידים גבוהים יותר.
אדון היללות הוא לרוב הגארו שאחראי להוביל את הספט ביללות ובשירים, כולל היללה שפותחת את המוט בתחילת ובסיום מפגש.
גארו הצעירים חושקים בתפקיד הזה גם כיוון שהוא נותן להם את האפשרות להציג את היכולות שלהם ולקבל הכרה וכבוד בקהילה על כך, אך עדיין משאיר להם זמן פנוי רב בכדי להמשיך ולקדם את האג'נדות שלהם
רק קרינוס, היספו ולופוס הן צורות אשר אנטומית מאפשרות את מנעד הצלילים שאדון היללות צריך בכדי לבצע את המשימה.
לבני דם אנושיים אין את המבנה הפיזי הנכון, ולבני דם זאבים אין את המורכבות האינטלקטואלית.
כתוצאה מכך, אדון היללות הוא תמיד גארו.

יתרון:  דמות אשר מצליחה לבצע את תפקיד כראוי תוריד את הקושי לבטא את עצמה ביללות ב2, כתודה לאימון התדיר שלה ביללותיה.
כיוון שלאדון היללות יש חובות ניהוליות, יש לו גם כוח רב במפגשים ספטיים.אדון היללות, בתיאוריה, יכול לקבוע מפגש בכל עת - או למנוע מפגש כאשר כזה נקרא על ידי המנהיגים.
אולי יותר מכך, לאדון היללות יש את היכולת להשפיע על הרינאון של חברי הספט, וניצול כוח שכרגע או שימוש פוליטי בו יגרום להחלפת אדון היללות, אבל לפעמים הקורבן שווה את זה.

שומר השער (תפקיד ספטי *)
אחריות: שומר השער שומר על גשרי הירח של הקיירן, פתיחתם וסגירתם למטרות טקסיות או לבקשת גארו המעוניין לטייל דרכם לאומברה או לספט אחר. שומר השער אחראי גם על הגנת אבן הדרך של הקיירן.
לא כל שומרי השער הם תיאורג'ים, אבל כולם חייבים לדעת את 'טקס פתיחת השער' ו'טקס הקיירן הפתוח' לכל הפחות.
שומר השער לרוב נטוע בקיירן, במיוחד כאשר קיים הצורך בגשרי ירח, דבר שהופך את המעמד לפחות אטרקטיבי בעבור גארו צעירים ושאפתנים.
כמו 'הקורא אל הפרא', אחריות שומר השער הינה בעיקר רוחנית. כתוצאה מכך, שומר השער אף פעם אינו בן דם.

יתרונות: תפקיד 'שומר השער' מעניק 3 קוביות בונוס למאגר הקוביות בעת אינטראקציה עם רוח הטוטם של הספט.
שומר השער תמיד יודע מתי גשר ירח נפתח בקאיירן או אל הקאיירן, וכאשר נלחם על מנת להגן על אבן הדרך או על שער לגשר, הוא מקבל 4+ קוביות לכל גלגולי הקרב.
על אף שלשומר השער אין בונוס בעת התעסקות עם גארו, גארו רבים מחפשים את טובתו, כיוון שהוא יכול לזרז או לעקב את בקשתם לשימוש בגשרי ירח.

המגן (תפקיד ספטי *)
אחריות: כל הגארו בקיירן ישימו את חייהם על הכף בעבור ההגנה עליו בהתראה של רגע, אבל מגני הקיירן לקחו זאת כאחריותם האישית. מגני הספט משמשים כזקיפים, מפטרלים על גבולות הקיירן ומגיבים לאיומים.
הם לא שם בשביל לקחת את ההתקפה או לחקור סכנה פוטנציאלית, לפחות לא בעת מילוי התפקיד עצמו.
ברוב הספטים ישנם בין חמישה לעשרה מגנים, ולעתים קרובות ישנה להקה אשר מקדישה עצמה באופן מלא לתפקיד כמטרת הלהקה העיקרית.
בעת מלחמה, המגנים ישהו בקיירן ולא יעזבו אותו ובזמנים של רגיעה המגן יוכל לקחת זמן לקידום אג'נדות אישיות.
רוב הספטים יראו שימוש בבן-דם כמגן כאקט בזוי ולא ראוי,  אפילו שבכל ספט קרה המקרה שבני הדם מצאו עצמם 'בצו גיוס' להגנת הספט, והספט חימש את בני הדם שלו בזמן קשה כזה או אחר - רק ספט לקראת כיליון ימנה את בני הדם שלו כמגנים.
כמה ספטים פרוגרסיביים נמנעו מהקושי על ידי כך שנתנו לבני הדם תפקיד כגון 'קומנדו' או 'יחידה עורפית'.

יתרון: המגן זוכה לאימון והיכרות עם השטח באופן כזה שכל קרב בשטח הספט עבורו יהיה בקושי 1 נמוך יותר.


שומר האדמות (תפקיד ספט: **)

אחריות: שומר האדמות אחראי לנראות הפיזית של הקיירן, תפקידו יותר קרוב למעצב או אדריכל מאשר אב הבית של הקיירן.
לא רק שהגארו מכבדים עמוקות מישהו שלוקח את האחריות להגן ולייפות את הסביבה הטבעית, רוחות גאיניות מוצאות ספט שמור-היטב אטרקטיבי יותר. על כן שומר האדמות הינו שילוב של גנן, פקח, ושאמן בספט אורבני, שומר האדמות דואג לכך שהקיירן ייצג בפן הפיזי את מה שהרוחות המקומיות חושקות. השומר משקיע זמן רב בארגון מחדש של ערמות זבל, הזזת פחים ונטיעת גנים קטנים.
במקומות טבעיים  שומר האדמות יכול  להקים מקדשים קטנים בגזעים חלולים או במערות מבודדות עם סמלים מסתוריים , ובמקומות אורבניים להקים אנדרטאות לנפגעי תאונות דרכים ואלימות כנופיות בסימון של תמונות שונות ותוספת של קערת אוכל, התוצאה נראית כמו שילוב משונה של חידוש אורבני לפנג שוואי מודרני.
השומרים, שתוארו מעלה,מסייעים לשומר האדמות בביצוע משימותיו, ונותנים לו זמן רב לקידום עצמי שלו ושל להקתו.אפשרי, אם כי קשה, למלא את תפקיד שומר האדמות כשיש לך אינטראקציה מוגבלת עם רוחות.ב אם כך, בן דם יוכל בעיקרון לבצע את התפקיד, על אף שהוא יצטרך להסתמך על גארו בכדי לדעת מה הרוחות מעוניינות לשפר או להאיר עיניו בדבר מה שהוזנח.

יתרונות: שומר האדמות אהוב על ידי כל רוחות הספט ויכול לסמוך עליהן לעצות ולעזרה. גארו שמבצע את התפקיד יהנה מ+4 בונוס לכל הקוביות המתקשרות ברוחות שנמצאות בספט - כולל טוטם הספט.

מספר הסיפורים (תפקיד ספטי: **)
האחריות: למרות שטכנית מדובר בתפקיד קטן, מספר הסיפורים זוכה לכבוד רם בספט.מספר הסיפורים לוקח את הבמה במהלך המוטים ומספר סיפורים שונים המשמשים למטרות שונות, החל מלשעשע וכלה בלהעביר שיעור וללמד עם סיפורים מהעבר, לחלוק חדשות רחבות מאומת הגארו, לעדכן את חברי הספט במעשים הדגולים - ולכשלונות המביכים - של כל הלהקות
כמו תפקידים אחרים הקשורים במוט, מספר הסיפורים הוא תפקיד טוב לגארו הצעיר שמעוניין בחופש לבוא וללכת מהספט כרצונו. כיוון שהאחריות העיקרית של מספר הסיפורים היא חברתית בעיקרה, בן דם יכול תאורטית למלא את התפקיד, אבל רוב הספטים מוצאים שזה לרוב נגמר רע. אחד מתפקידיו של מספר הסיפורים הוא ללעוג ל טעויותיהם של גארו, דבר שגם ככה קשה לגארו גאים לשמוע,ועל אחת כמה וכמה כשמספר הסיפורים הוא בן דם. גרוע מכך, מספר סיפורים בן דם יתקשה מאוד להתמודד עם גארו שמתנפל עליו בפרנזי בעקבות דבריו.
על כן, רוב מספרי הסיפורים הם גארו, אפילו בספטים בעלי אוכלוסיית גארו נמוכה.
יתרון: רוב הגארו יהיו מעוניינים לקבל את טובת מספר הסיפורים ולזכות בחיבתו כיוון שהוא הקובע את האופן בו הלהקות השונות יבינו את ההצלחות הקשורות אליהם ואל שאר הספט.
מספר הסיפורים זוכה ב3+ לכל גלגול סוציאלי עם גארו מהספט שלו במעמד שלו ונמוך יותר.
יכול להעניק עד 3 נקודות הונור לגארו אחד אשר סיפר סיפור בזמן המוט.

אדון התיגרים (תפקיד ספט:***)
אחריות: בהתחשב בנטייתם של הגארו לקרבות פנימיים וריבים על כבוד, אדון התיגרים עשוי להיות התפקיד החשוב ביותר בספט.
נושא התפקיד אחראי לפקח על התיגרים השונים, הוא מגן על המכובדים מתיגרים שעשויים להוות הסחות דעת עבורם, ומנגד הוא גם הקו הגנה הראשון כנגד השפלתם של גארו צעירים על ידי גארו בכירים מהם
אדון התיגרים חייב להיות גארו עוצמתי ומכובד, עם כוח הזרוע והיכולת הכריזמתית לקבוע סדר ומופת גם מול גארו משולהבים.
שלא כמו חברי המערכת השופטת האחרים בספט, כמו לוכד האמת או מועצת המכובדים, על אדון התיגרים להישאר בספט או בקרבתו בכל זמן נתון.
כאשר הדחפים נעים מהר, לפעמים רק הטקסים של תרבות הגארו יעמדו בין קונפליקט נורמלי לבין פרנזי מהיר אשר נגמר בטרגדיה.
יתרונות: אדון התיגרים זוכה בכבוד רב ומקבל 3 קוביות נוספות בגלגולים הסוציאליים בעת אינטראקציה מול חברי הספט.
למעשה, תפקיד אדון התיגרים נתפס ככה רם שאפילו חיצוניים עשויים להיכנע לדרישותיו, דבר המעניק 2 קוביות בונוס נוספות בהתמודדות מול חיצוניים בטריטוריית הספט.
לבסוף, לאחר אימון תדיר מול דחפים מסוכנים להפליא, הגארו שמחזיק במעמד זוכה ביתרון מיוחד - אדון התיגרים לא יקיים גלגולי זעם בעקבות מצבים מתסכלים או מעצבנים.

שר הטקסים (תפקיד ספטי: ***)
אחריות: שר הטקסים הוא השאמאן הראשי. כמעט תמיד תיאורג', שר הטקסים אחראי לפקח עלכל טקס או פולחן אשר מתקיימים בספט. הקורא אל הפרא, שומר השער, ובמידה מסוימת גם מספר הסיפורים ושומר האדמות הם תחת שר הטקסים. בנוסף לקיום טקסים רבים בעצמו, שר הטקסים למעשה משמש גם כמאגר המידע הרוחני הרב ביותר. והמשמעות היא שינון רשימות ארוכות של רוחות והעדפתן, או שמירה על ספריה כתובה על כך. כאשר תיאורג'ים או הרפתקנים אומברליים זקוקים לעצה, הם מגיעים אל שר הטקסים.
על אף שהוא צריך להיות זמין לכל חברי הספט וההנהגה ומחויב להגיע אל כל המוטים, שר הטקסים לא מחויב להישאר בספט בכל עת. עם זאת, הידע וההתמחויות שלו הן משאב חשוב ושאר חברי הספט יפעלו בחוכמה רבה אם ימנעו מלהעמיד את שר הטקסים בסיכון שלא לצורך.
יתרונות: עזרה ועצה מרוחות הספט השונות, נחשב כ3 נקודות בעלי ברית ומנטור ברקעים, אשר בהן שר הטקסים יכול להשתמש כרצונו.
נקודות הרקע האלה שייכות וזמינות רק מהספט עצמו, והרוחות לא זמינות או מעונינות לסייע באותה הרמה לשר טקסים שמבלה זמן רב הרחק מהספט. שר הטקסים הוא ידוע וזוכה לכבוד רב מהרוחות בספט, דבר המקנה לו 3 קוביות נוספות לכל גילגולי אינטראקציה בהתמודדות עם טוטמי הספט והרוחות המקומיות.

אויב התולע (תפקיד ספט ***)
אחריות: האחריות של אויב התולע היא בחלק פרקטית ובחלקה טקסית. בסוף כל מוט, על אויב התולע להוביל את הספט שלו ולהכריז על הזדהות עם אומת הגארו ומוכנות לקרב כנגד התולע.
ברמה הפרקטית, אויב התולע הוא הצד הקרבי של המגן, אשר עליו מוטלת המשימה לתכנן ולהורות ללהקות הספט על התקיפות הנדרשות כנגד התולע. כאשר הספט זקוק להגנה, אויב התולע מתפקד תחת המגן ודואג שלהקות הספט יזכו לציוד ויהיו במקומות המגננה במקום מתקפה. כיוון שהוא חייב להשמע לסמכותו של השומר, אויב התולע נתפס כמעמד פחות מהשומר, ולכן אויבי תולע רבים שואפים להחליף את השומרים בין אם על ידי שירותם בכבוד וקבלת הקידום כאשר המגן יורד מתפקידו, או על ידי תחבולות ואתגרים.
יתרונות: אויב התולע הוא הרכז הגדול ביותר של הספט לזעם קרבי ומשמעת.
הוא דוחק בגארו להשתמש בחיה הפנימית שלהם, ולבצע זאת באופן קונסטרוקטיבי. כל הגארו אשר שומעים את אויב התולע מדבר לפני הקרב נדרשים בהצלחה נוספת בגלגולים זעם בכדי להיכנע לפרנזי במהלך הקרב.

לוכד האמת (תפקיד ספט ****)
אחריות: לוכד האמת הוא שילוב של הרשות השופטת והמבצעת, ומשימתו היא לגשר על ריבים ומחלוקות בין חברי הספט.
בספטים מסוימים, לוכד האמת עשוי לשמש גם כעורך דין, המייעץ ומייצג גארו כאשר עליהם לעמוד מול מועצת החכמים.
על לוכד האמת להיות אינטיליגנטי, משכנע ובעל הבנה גבוהה של הליטאני.
על לוכד האמת לאפשר קיום משפטים בכל מוט, וכדאישיהיה זמין במהלך הזמנים שבין המוטים, אך אינו מחוייב להיות זמין בכל זמן.
כשמדובר בריבים דחופים שהטיפול בהם לא יכול לחכות, לרוב הם נתפסים כתחום אחריותו של אדון התיגרים ולא לוכד האמת.
יתרונות: כל המעוניין במשפט ירצה את טובתו של לוכד האמת, כיוון שאף אחד לא יודע מתי הוא ימצאאת עצמו מגן על עצמו מול האשמה, או מאשים גארו שפגע בו.לוכד האמת זוכה ב3 קוביות נוספות לגילגולי אינטראקציה של חידות וחוקים כאשר הוא חוקר פשע.
בנוסף, לוכד האמת יכול פיזית לתפוס את האמת, ולהוציאה מגארו אשר משקר בכוח בגלגול עוצמה+אתלטיקה (דירוג קושי מניפולציה+עורמה של המטרה) פעם בחודש.

השומר (תפקיד ספטי ****)
אחריות: השומר הוא האחריות הצבאית הגבוה ביותר בספט. אויב התולע, להקות קרביות, והמגנים כולם סרים למרותו. כאשר הספט תחת מתקפה, כלל הקהילה נשמעת לשומר בעת שעולה הצורך להגן על הספט, כולל בני הדם ולא-קרביים.
על אף שהמילה האחרונה היא של מועצת המכובדים, לשומר ניתנת הסמכות לקבוע משטר צבאי, בו חוקי התיגר מנוטרלים לטובת איחוד כנגד אויב משותף. כאשר הספט לא תחת מתקפה מיידית, השומר מתאם את מאמצי המגנים ומחליט כמה מהמשאבים הזמינים ניתן להעניק לאויב התולע בכדי לפזר ביניהם, וכך השומר מתפקד גם בתור השני במדרג תחת מועצת החכמים. השומר יכול להרשות לעצמו לעזוב את הספט רק לעתים נדירות- אף קהילת גארו לא באמת יכולה לדעת ברגע נתון שאין סכנה למתקפהוזב, הוא לרוב מאציל את הסמכויות שלו לאויב התולע או למגן למוד-קרבות.

יתרונות: תפקיד השומר מעניק עוצמה חברתית רבה למחזיק בו.בעיתות שלווה, השומר הינו אחד מחברי הקהילה הנכבדים ביותר ונהנה משלוש קוביות בונוס לגילגולים החברתיים בהתמודדות עם חברי הספט.
לשומר ניתנת הזכות להשתמש במשאבי הספט כרצונו, כאשר היחידים שהוא מחויב לדווח להם הם חברי המועצה.
דבר המתבטא בשלוש נקודות פטיש או משאבים כרקעים לשימוש אישי, בהינתן והוא משקיע את רוב זמנו בספט.
הוא גם יכול לשאוב 3 נקודות מעבר בשביל לציד את המגנים או להקות אחרות שתחת פיקודו.
על המספר לשים עין על המשאבים שישנם לספט באופן זמין - אין זה משנה כמה אחריות וצורך שישנם, כאשר אין קלייב, או מאגר של רימונים - לא יהיו כאלו.
בנוסף הוא מקבל 1+ לכל גלגול בעת הגנה על הקיירן, ויכול לבצע pack maneuvers עם כל גארו בספט.
.
חבר מועצה/אלדר (תפקיד ספט *****)
אחריות: האופן בו חברי המועצה מנהיגים את הספט שונה מספט לספט.
ישנם ספטים שבהם חברי המועצה הם אלפא הספט והשני לו, כאלו שבהם רק האלפא ממלא את התפקיד, וישנם ספטים גדולים שבהם המועצה יכולה למנות שבעה,תשעה או אפילו שלושה עשר חברים.
ישנם ספטים שבהם המועצה מורכבת מנציגיהם של השבטים או המחנות הבולטים בספט. בעוד שבספטים אחרים על מנת להיות חבר מועצה עליך להיות מוכר כלוחם גדול, והמועצה מורכבת ברובה מאהרוניםאחרים יכולת הגישור והאיזון היא הנמדדת, ובהם המועצה מורכבת ברובה מפילודוקסים, כשבספטים אחרים השאמאנים הנבונים והקוסמים הנועזים הם ירכיבו את המועצה.
בכל מקרה שלא יהיה - בכל ספט יחזיק אחד מהחברי מועצה את מעמד מנהיג הספט.
יתרונות: חבר המועצה הוא מנהיג הספט. הכוח שלו מוגבל אך ורק על ידי הליטאני עצמו והכוח של הספט שלו להוריד אותו מהמועצה אם החבר מוכיח עצמו כמושחת או חסר יכולת.
זה מתורגם ל+5 קוביות לכל הגילגולים החברתיים העוסקים בגארו, בני דם ורוחות הספט.
אפילו החיצוניים יכירו בהצלחה של חבר המוצעה ויחלקו לו כבוד, אשר יתן לו +3 קוביות לגילגולים חברתיים עימם.
כמו כן, לחבר המועצה יש את היכולת לדרוש כל משאב בספט בשבילו. חברי המועצה תיאוראית יכולים לקרוא לכל רוח, בעל ברית, מקור פיננסי ופטיש שיש לספט להציע.
על המספר לקבוע מה הולם, כיוון שגדלי ספט שונים עשויים לשנות באופן מהותי ומקצה אל קצה את המשאבים השונים שיש להציע.


נערך לאחרונה על-ידי Weaver בתאריך Thu Aug 02, 2018 6:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Weaver
Weaver
Celestine
Celestine

מספר הודעות : 1976
Join date : 16.10.17
מיקום : Whole Wide World

https://img00.deviantart.net/4fc2/i/2008/268/2/b/wyrm_bound_by_d

חזרה למעלה Go down

תפקידי הספט, אחריות ומשמעות Empty Re: תפקידי הספט, אחריות ומשמעות

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות on Mon May 20, 2019 10:15 am

ידידנו Wyld ממליץ לקרוא שוב את רשימת התפקידים, משמעותם וכו'.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 2076
Join date : 23.11.18

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה