זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זעם דומם ומפתח צינורות בום טראח 13.6

3 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

זעם דומם ומפתח צינורות בום טראח 13.6 - Page 2 Empty Re: זעם דומם ומפתח צינורות בום טראח 13.6

הודעה על ידי לשון המאזניים Sat Jun 25, 2022 1:04 am

"בדיוק"

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 126

חזרה למעלה Go down

זעם דומם ומפתח צינורות בום טראח 13.6 - Page 2 Empty Re: זעם דומם ומפתח צינורות בום טראח 13.6

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Jun 25, 2022 1:46 am

הוא יקווץ גבות "העונש שנתת נשמע יותר כמו מכה על היד ופחות כמו קריאה לתיקון עצמי" הוא מדגים מכה רפה על המפרקים ["a slap on the wrist"]
"עונש מטרתו לגרום לגארו לפעול, לגדול ולהוקיע מעצמו את החטאים שעשה מול האומה.
וככזה על עונש להיות אישי, לכלול זמן התחלה, זמן סיום ושסיבות העונש יהיו נהירות וברורות כשיעור לשומעים אותו בעוד שמההות העונש כמו גם אופן הביצוע יהיו ברורים.
העונש לדעתי צריך לחייב את הגארו לפעול למען הגאולה שלו. אני חושב שהעונש שבחרת קל מדי ומאפשר לבטא לבצע אותו על צידו הריק אם היא תבחר בכך,
כלומר לשמוע סיפורים אבל לא ללמוד מהם כלום. אילו הייתי בנעלייך ובוחר בו הייתי מוסיף בסופו ציפייה שעל הנענשת להעביר שיעור בלהקתך או פומבי יותר שיפתח בסיבות
להעברת השיעור ויסתיים במה היא למדה מהעונש כדי שלך ולמאזינים תהיה ההזדמנות לאמת אותה מול מעשיה ולראות מה למדה מכך ושלא מדובר רק במילים ריקות שנועדו לעמוד בעונש"
הוא יעצור
"אילו הדבר היה קורה בלהקתי והבטא לא היה מבקש או מקבל את הרשות להוביל הייתי מכה איפה שכואב לבטא, ואיפה שאני מאמין שהיה כואב לבטא שלך.
הייתי מציין שפעולותיו הוכיחו כי עליו ללמוד לא אמון אלה ענווה וכבוד, וכי מעשיו לא עומדים בקנה אחד עם הציפיות והאמון שניתנו כלפיו מצדי ומצד הלהקה כבטא ושלירח או שניים הקרובים הוא ירוץ בלהקה כאומגה.
בסיום פרק הזמן על הנענש לחלוק מה למד על חשיבות התפקיד של אומגה טוב ללהקה, ומה הלקחים שהוא לוקח מהעונש אם הלהקה תקבל זאת הוא יוכל לעמוד שוב במקומו כבטא הלהקה, ואם לא..."
רובין יחייך חיוך זאבי וניצוץ פראי יעלה בעיניו "יהיה עליו להוכיח את מקומו כמו גארו"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Sat Jun 25, 2022 2:09 am

"אני מבין, נראה שהעונש שנתתי לה באמת היה קל מידי, אני מקווה שהיא תבצע את העונש על הצד הטוב ביותר...אם לא, היא לא תהיה אומגה אלא תאבד את הלהקה שלה.
מה לגבי שאר הדברים? הגעתי אלייך כדי לשאת באחריות על חטאים של שאר הלהקה, הם אומנם חטאו, אבל רק כי איבדתי שליטה עליהם"

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Jun 25, 2022 3:15 am

"כשהייתי צעיר הזדההתי מאוד עם הגישה הזו. 'אלפא הלהקה זוכה בכבוד והערכה רבים על הצלחות הלהקה ולכן עליו לשאת גם באחריות על השגיאות והחטאים שנעשו תחתיו.'" הוא יעצור "זו אחלה גישה כאשר אחיך ואלה שרצים תחתיך לא חוזרים על טעויות. עלייך להיות מטריה לאחים שלך ללהקה ולאלה שרצים תחתייך כדי שידעו שיש להם גב למעשיהם. אך חשוב גם לשים 2 גבולות לכך- אל לך להגן על טעויות חוזרות של הרצים תחתייך, כי מטעות תמימה הדבר יהפוך לשיטה ואל לך להגן או לקחת אחריות על פעולות שנעשו בלי אישור וסופן היה פגיעה במטרות הריצה- כך עלייך נחה האחריות לתת משימות ברורות ומטרות ברורות ועל אלה שתחתייך לא להיות כנועים וטיפשים אלה חדים פעילים ולשתף פעולה יחד" הוא יעצור ויחשוב לכמה רגעים, מגרד בהיסך הדעת נקודה מתחת לסנטר שלו [אם יש לך ראיה מאוד טובה אז יש שם פשפש יחיד].
"לסיכומם של דברים לגבי פעולותיך ומעשיך, לפי איך שאני רואה את הדברים נראה שהמקום בו טעית ומשם מקור כל הבעיות הוא אינו במה שקרה בשדה הקרב אלה קודם לכן. לא נערכתם היטב לריצה. הן בכלים, אל אף שזוהי הבעיה הזניחה יותר, והן ברוח.
כשלת כמנהיג בפיזור הסמכויות וההכנות לקרב, כשלת כמנהיג בכך שלא צפית את החולשות שלכם, בעיקר סביב הזעם שלך, ולכן לא נתת להן מענה ראוי וכשלת בחישול רצון להקתך לרצון אחיד בעל מטרה ברורה."
רובין יעצור "אני פוסק שהאחריות על המעשים חלוקה בינך לבין אחייך ללהקה בצורה שווה. עלייך כי כשלת כמנהיג ובעקבות כך הכאוס שאפף את להתך בריצה וחלחל פנימה גורם להם ללכת לאיבוד. ועליהם כי בתוך הכאוס בחרו לפעול בצורות מטומטמות ועקומות במקום בצורה חכמה שהייתה מביאה לתוצאות זההות" הוא יעצור "העונש שלך יסבוב סביב החולשה שלך והכישלון שלך בהכנה לריצה. יש לך עד עוד שני מוטים [יעני עד המוט הקרוב, אלה אם תגיד שזה קרוב מידי ואז אפשר לתת הערכה] ללמוד מהוורדר איך הוא בונה את תוכנית ההגנה על הקיירן ואיך הוא מתדרך ומכין את המגנים שלו למקרה של התקפה על הקיירן. ללמוד מאויב התולע איך הוא מתדרך גארו למשימות שהוא נותן ומה הדברים החשובים בנאומים שהוא נותן לפני הקרב. ללמוד מראשונת האארונים [בשלב זה שלשלאות מנופצות עוד בחיים, החלופה שתוצא אם הם עוד לא הסדירו את זה יהיה אארון.נית בוגר.ת בעדיפות לאלפא להקה] מה הנקודות החשובות שיש להבהיר לאחיך לריצה לפני היציאה לקרב. לאחר שתלמד ותדבר עם אלה תציג את הלקחים והדברים שלמדת בפני ובפני בעל תפקיד נוסף מהספט כשיעור שתעביר לצעירים בספט. אם דבריך יהיו דברי טעם מצופה ממך להעביר את השיעור. אם הדברים שאתה אומר יהיו שטויות תזכה ל-6 הצלפות פומביות ברחבת התיגרים, שתיים לכל אחד מהכשלים שביצעת"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Sun Jun 26, 2022 2:41 pm

הוא מהנהן בהבנה
"בסדר גמור, אני לא אאכזב אותך ואת האומה ואני אעמוד בעמוד שלי בצורה הטובה ביותר"
[בוא נסגור שהעונש יהיה עד מוט אוגוסט כי יולי באמת קרוב לי מידי]

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה