זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן

Go down

שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן Empty שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן

הודעה על ידי Wildcard Thu Jun 16, 2022 12:15 pm

אלכס מספרת לו מה העונש
, על הריצה עליה ניתן העונש. מציינת את הדגשים של היכן טעתה

'ללכת אל 5 ראשי שבטי גארו בספט ישראל.
להסביר להם על מה עשית, ולבקש מהם משימה או שיעור על איך רואים הנהגה בשבט שלהם.'

[העורכת קופצת לדבריו-]

אלפא הספט. אגאתון:
"כל הרעיון של העונש הזה פגום.
כי הרי את לא אני.
את אינך בעלת יכולות או הבנה כמוני.
את אינך מהשבט שלי או כפופה לערכים שבהם אני דוגל או מחוייב להם מטוטם השבט, טוטם הלהקה ודברים אחרים.

אבל.
כגארו מנהיג משבט ילדי גאיה אני מושלם למטרת הנהגה של ספט מעורב ומגוון כמו שלנו.
בעיקר אחד שמקבל אליו הרבה צעירים ובוגרים ממקומות אחרים וחסר ביסוס ארוך ומסורות מקובעות.
אני סבלני מבין וסלחן, זה מאוד חשוב במקרה שלנו כי האופי והחינוך השונה של הגארו שבאו לכאן מייצר סכסוכים ואי הבנות.
חשוב לדעת לדבר ולשאול שאלות כדי להבין לעומק את הבסיס לבעיה או סכסוך, רובם מאוד פשוטים ומטופשים וניתנים לפתרון בהתנצלות או תיגר מהיר.
גארו שנולדו כבני אדם נוטים להמנע מתיגרים ומעדיפים להתנהל בחוסר וודאות למקומם עד שהם מוצאים סיבות וראיות לרוב להראות למה אחר פחות טוב מהם. אני משתדל להראות לגארו את הדרך להראות איך הם טובים ואיך אפשר להתקדם לא על חשבון כשלון של אחר אלה על סמך הצלחות שלך.
מנהיג צריך להיות קשוב וחכם, רק כך יוכל לשים לב שיש בעיות ולפתור אותן לפני שמחריפות."
Wildcard
Wildcard
עם גאיה

מספר הודעות : 441

חזרה למעלה Go down

שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן Empty Re: שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן

הודעה על ידי Wildcard Thu Jun 16, 2022 12:16 pm

"עכשיו לנושא הובלת ריצות עם הלהקה או עם גארו אחרים.
לשבט שלי ולמולד שלי אין קשר לאיך שאני מנהיג בריצה או קרב.
כל גארו הוא מכלול של יכולות וידע שרכש בזמן שחי.
חשוב לדעת מה הגארו שאיתך יודעים ויכולים לעשות ומה הם לא מסוגלים לעשות.
לפני משימה צריך להבין מה בעצם המטרה.
מה חסר לך עם הגארו שאיתך שיכול אולי לעזור זה חשוב להבין אבל מוביל טוב מוצא דרך לעקוף מחסור שכזה.
כדאי לעצור ולנסות להבין מה כולם יודעים על המקום והמצב אליו נכנסים, לפעמים אוייב התולע מקבל מידע אך לא חולק אותו כראוי.
להסתכל, להקשיב ולרחרח זה חשוב לפני שנכנסים, אבל רק אם יש לזה זמן. אם קרב התחיל יותר חשוב לעצור את האוייב מלפגוע בכם או להרוג אותו מאשר לעצור ולבדוק כל דבר קטן.
שניה בה גארו לא פועל בקרב היא שניה מבוזבזת.

חשוב ללמוד ולדעת דברים כשמובילים גארו אחרים, אם לא יודעים חשוב לדעת לשאול אחרים שאיתך מה הם חושבים יודעים או שמים לב אליו. את אולי המובילה אבל את לווא דווקא הכי מבינה בהכל.
לעבוד יחד בקרב זה מאוד חשוב לכן חייבים לתקשר עם השאר בכל פעם שאתה עושה משהו, ככה ידעו לתקוף יחד איתך אוייב מסויים ויחד תהרגו אותו לפני שיספיק לפעול במקום שכל אחד פשוט יעשה כל העולה על רוחו וזה שאתם גארו רבים יהיה חסר משמעות.
יותר חשוב להרוג אוייב אחד כדי שלא יוכל לתקוף במקום לפצוע שניים שבפירוש יתקפו כי הם רק פצועים ואין להם מה להפסיד.
חשוב להביא טאלנים לריפוי ומרפאים כדי להציל ולעזור אחד לשני בזמן קרב.
לברוח זה חשוב ועדיף לפעמים ואסור לפחד מזה. אם גארו סביבך נמצאים בפרנזי ונראה שלא תצליחו להביס את כל האוייבים להוציא את הגארו משם חשוב יותר.

חשוב לקחת איתך מים לשתייה לריצות.
חשוב להיות מנומס כלפי אחרים כאשר עוברים אצלם בדרך למטרה שלך, הם לא חייבים לך כלום.
חשוב לכבד את מי שרץ איתך יחד, הם לא כלי שלך לבצע את המטרה, הם הדרך שלך."
Wildcard
Wildcard
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן Empty Re: שיחה עם אגאתון בעקבות מוט מאי והעונש שניתן

הודעה על ידי Wildcard Thu Jun 16, 2022 12:16 pm

"ככל שאת תדעי יותר, תביני יותר, תבחיני יותר.
את תוכלי להנהיג טוב יותר.
אם את לא טובה במשהו תבקשי ממי שכן טוב לבצע זאת."
Wildcard
Wildcard
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics