זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

פראקסיס ודממת אלחוט 12.08

2 posters

Go down

פראקסיס ודממת אלחוט 12.08 Empty פראקסיס ודממת אלחוט 12.08

הודעה על ידי פראקסיס Fri Aug 12, 2022 3:58 pm

פראקסיס ייגש אל דממת אלחוט לאחר חגיגת הגשר.
"אני מאמין שרצית לשוחח איתי, גם אני איתך. ברכותי קודם כל על להקתכם החדשה, שמחתי לקחת חלק באיחוד שלכם עם חזיר הבר".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

פראקסיס ודממת אלחוט 12.08 Empty Re: פראקסיס ודממת אלחוט 12.08

הודעה על ידי ליקוי חמה Fri Aug 12, 2022 5:09 pm

"תודה רבה, אני מעריך מאוד שעזרת לנו באיחוד הזה.
וברחות על הילדים שלך שהשתנו והגיעו לספט."
באותה נימה חברותית, דממת אלחוט ממשיך ושואל "הגיע לאוזני שאתה מחזיק בשוט השמש של השבט שלי, זה נכון?"
ליקוי חמה
ליקוי חמה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 105

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Fri Aug 12, 2022 5:14 pm

"תודה. מורג האמת הבוערת? כרגע כן, אם כי אני מתכוון להשיב אותו בקרוב".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ליקוי חמה Fri Aug 12, 2022 5:19 pm

"איך קרה שהיא הגיע לידך, ומה זאת אומרת בקרוב?"
ליקוי חמה
ליקוי חמה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Fri Aug 12, 2022 5:32 pm

"ביקשתי בנימוס יפה ובקרוב אומר שהקלייבים והגופות של רנסנס ולילה כיום יאיר יושבו לחזקתי.
אני וחור נפגשנו לראשונה זמן רב לפני הגעתך, אך התחלנו ברגל שמאל. המסע שלי להשיב את הגראנדקלייב האבוד של שושלתי הוביל אותי לאחר תלתלות רבות לשומר העץ בסיני שם נחשפתי לדעת כי דם הגיבור הראשון שזור בדמי של אבותיי. בעקבות הידע החדש הבנתי שחור ונשמת הגיבור מהווים חלק מהותי בדרך שלי להבין יותר לעומק את ההסטוריה של דמי וניגשתי למקדשו לפתוח דף חדש.
באותו הזמן בערך הסקורג' המקולל רצח את רנסנס ולילה כיום יאיר. בעודי פותח דף חדש וחיובי עם חור ביקשתי ממנו מתוקף זכות דם לשאת את מורג האמת הבוערת שיסייע לי להשמיד את האויב המסוכן הזה. הוא טען שאם סרקט, האינקארנה של הליוס ששוכנת בפטיש תקבל אותי הוא מוכן לכך, וכך היה, היא קיבלה אותי. לאחר שקטלתי את הסקורג' ולמדתי כי הדברים אותם אני מחפש נמצאים אצל הנסיך, ביקשתי לשמור את השוט עד שאמלא את משימתי להשיב את גופותיהם והקלייבים שלהם, שוב ניתנה לה הברכה".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ליקוי חמה Fri Aug 12, 2022 6:01 pm

דממת אלחוט יושב בשתיקה עם מבט רציני לאחר שהוא שומע את הסיפור.
לבסוף הוא מחייך ואומר "סיבה מכובדת. אני שמח שפניתי אליך ומצאתי גארו מכובד עם דם משבטי. דע שאני כאן לעזור ולעמוד איתך בהחזרת הקלייבים והגופות, אם תרצה בכך. טוב לעזור לאח ל..."

דממת אלחוט עוצר לחצי שניה שבה החיוך שלו נעלם וחוזר "טוב לעזור לחבר כשהדרכים מפגישות. אני רק מצטער שלא ידעתי קודם."
ליקוי חמה
ליקוי חמה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Fri Aug 12, 2022 6:16 pm

"כן... גם לי זה היה מוזר בהתחלה אבל הגיבור הראשון מגיע מזמן קדום, עתיק לפני שהשבטים היו כאלה וכשמשני הצורה פעלו יחד בהרמוניה טרם מלחמות הזעם. שבטי מדם האלפות והבטאות הראשונים והראשונות של הגארו אבל אין זה אומר שאנו היחידים, פשוט אצל כסופי הניבים זהו סממן היכר מאחד.
על כל אופן אני מאוד מעריך אותך כגארו, בזמנו דם ואפר היה לי חבר קרוב עמו התייעצתי בנוגע לאומברה האפלה, ענייני מצריים והינשוף. אשמח לראות בך גם ככזה. נתתי מילתי לחור שאסייע לו להשיב את הגיבור ויחד נפתור את מסתורין סבל חיי הנצח שקולל אליהם, יהיה לי לכבוד אם תלווה אותי ואת האוחז ברסיס השמש למקדשי קארנק עליהם סבי שומר, זהו השלב הבא במסע".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ליקוי חמה Fri Aug 12, 2022 6:49 pm

דממת אלחוט מחייך ואומר בנחישות "אני מכיר את הדרך העומדת לפני האוחז ברסיס השמש ואלו הילוו לו, וכוונתי ללכת איתו לאן שהדרך הזאת תוביל.
זאת היא חובתי כנווד דוממם, וזאת היא אחריותי לאחר שאח לדרך ביקש ממני להמשיך היכן שהוא הפסיק, במילים האחרונות שהשאיר לי מאחוריו."

"אז במסע הזה אתה תראה אותי, ואני גאה לדעת שהראה אותך שם איתנו."
ליקוי חמה
ליקוי חמה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Fri Aug 12, 2022 9:58 pm

"2 כוחות גדולים מתעוררים בימים אלו, אחת בסיני, אחד במצרים. קתרינה ומלך העקרבים. 2 צאצאים ישירים של סט, במאבק על תפקיד הילד המועדף ותחייתו של אדונם האל הכוזב. המלחמה שלהם עלולה לשאת הרבה נזק היקפי. מסקרן אותי כיצד אתה רואה את התפקיד שלנו כגארו כאן".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics