זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ניקולה ופאתוס 26.8

2 posters

Go down

ניקולה ופאתוס 26.8 Empty ניקולה ופאתוס 26.8

הודעה על ידי ניקולה סטיקי פינגרס Fri Aug 26, 2022 12:59 pm

ניקולה תחפס את פאתוס בקיירן
ניקולה סטיקי פינגרס
ניקולה סטיקי פינגרס
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 591

חזרה למעלה Go down

ניקולה ופאתוס 26.8 Empty Re: ניקולה ופאתוס 26.8

הודעה על ידי נופל וקם Fri Aug 26, 2022 1:02 pm

הוא שם
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 7041

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ניקולה סטיקי פינגרס Fri Aug 26, 2022 1:39 pm

"היי קונטוס אמר לי לדבר איתך... אנחנו מעונינים להשתלט על כפר הבופיסטים לפני שהדתיים ישתלטו על המקום. אנחנו במקום זה רוצים להשתמש במקום לצורך פרויקט איזון האורגת לצד שלנו. הרעיון להביא כומר בן דם מהכנסיה הקטולית, להביא רוח של סאנט פיטר ולקדש את הכנסיה אליו. זה גם פתח לפרויקט אחר שאנחנו עובדים עליו עכשיו עם האוקטנה בספט, של גידול ופיתוח סמים גיאנים מטהרים מקקטוס פיוטה. את האישור מהכנסיה לגידול הצמח כבר יש לנו וכבר התחלנו בטרטוריה שלנו לחקור את הצמח. קונאטוס אומר שצריך אישור שלך לגבי הכנסיה"
ניקולה סטיקי פינגרס
ניקולה סטיקי פינגרס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Tue Aug 30, 2022 9:44 am

"יש כמה דברים שאני צריך הבהרה לגביהם." אומר פאתוס. שנראה בעיקר מבולבל. "אילו דתיים מתכוונים להשתלט על המקום? איך אתם מתכוונים לאזן את האורגת לצד שלכם? למה הדת הקתולית וסנט פיטר הקדוש קשורים לזה? איך זה קשור לסמים? למה אתם מגדלים סמים? מה הפרוייקט?"
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 7041

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ניקולה סטיקי פינגרס Tue Aug 30, 2022 8:27 pm

"כרגע לא ידוע לי על דתיים שרוצים להשתלט על המקום אבל זה יכול לקרות והעדיפות היא שהמקום יהיה בשליטה שלנו כשהמקום כזה רגיש וקרוב לקיירן. לגבי איזון האורגת, כמו שאתה יודע לאורגת יש שלוש פנים, דוגמא, טכנולוגיה ומדע. כרגע החלק של הדוגמא שבצורה כזו או אחרת נמשך לכיוון התולע יותר בישראל וצבר כוח רב יותר מ2 הצדדים האחרים כרגע כמעט ולא קיים בישראל. זה לא טוב, צריך איזון. המטרה שלנו כשבט מהלכי הזכוכית זה לאזן את הצד הדוגמאתי אבל בהנחיה שלנו, שהדוגמא תהיה גאינית ולא מתולעת. אתחיל מלהסביר על פרויקט הסמים, אנחנו רוצים ליצור סמים גיאנים שנוכל להפיץ אותם במקום הסמים המתולעים. בטרטוריה שלנו אנחנו עושים את זה כבר עם גראס שאנחנו מגדלים שהוא מטהר. להעלים את הסמים לחלוטין לא ניתן כי המשתמשים לא יפסיקו להשתמש בהם, אז פשוט נחליף אותם במשהו שלנו. אנחנו כרגע בשלבי מחקר של הפקת סמים מקקטוס שנקרא פיוטה, קקטוס שהאוקטנות בארה"ב משתמשים בו לצורך מסעות רוחנים, טיהור וטיפול רפואי. אנחנו מנסים לגדל אותו כאן בארץ ולפתח אותו יותר. הקקטוס הזה מקודש לסנט פיטר והכניסה הקטולית הם אלו שמנפיקים את האישור לגדל את הקקטוס הזה כיוון שזה נחשב סם מאד מסוכן. כבר קיבלתי את האישור מהכניסה, יש לי את הקשרים שלי באיטליה. כאן אני מגיעה ללמה אנחנו צריכים אותם, הדוגמא מכילה בתוכה כמה וכמה דתות, ככל שלנו תהיה יותר שליטה על הכניסה בארץ ככה אנחנו מרחיקים את הוותיקן מכאן- הוותיקן שייך לקאמרילה, לי יש באיטליה כניסה קטולית ששיכת לשבט מהלכי הזכוכית, הם בני דם שלנו ופועלים כנגד הוותיקן. אני רוצה לבקש מהם שישלחו לנו כומר שלהם שיוכל להיות כאן בכפר הבופיסטים ולהפוך את המקום לכנסיה קטולית ולקדש אותה לסנט פיטר, ככה נוכל להעזר ברוח כדי לחזק את הקקטוסים ולטפח אותם. שתי ציפורים במכה אחת."
ניקולה סטיקי פינגרס
ניקולה סטיקי פינגרס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics