זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן.

2 posters

Go down

5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן. Empty 5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן.

הודעה על ידי רפאל "גרינפינגרז" גולדמן Tue Feb 05, 2019 7:22 pm

רפאל מוצא את אגאתון בקיירן. "שלום אלפא! לאחרונה אני שם לב שיש בעיה עם שימור ידע ותפקידים בספט. מכיוון שכמו שציינת פחות סביר שאמות בקרוב מאחרים, הייתי רוצה ללמוד מספר טקסים למקרה הצורך, שלא שייכים למולד הירח שלי. הייתי רוצה להתחיך עם טקס רינאון".
רפאל
רפאל "גרינפינגרז" גולדמן
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5316

חזרה למעלה Go down

5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן. Empty Re: 5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן.

הודעה על ידי אגאתון אדוות המעשה Tue Feb 05, 2019 7:27 pm

(יכול להיות שיזוז התזמון כי הוא מטהר אדמות יום לפני) אגאתון מרים גבות בהפתעה.
'' מעניין אותי להבין מדוע, זהו מקומו החברתי של הגליארד באומתנו לחגוג ולציין את השגי אחיו. ''
אגאתון אדוות המעשה
אגאתון אדוות המעשה
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2969

חזרה למעלה Go down

5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן. Empty Re: 5.2.19 - רפאל סוטה נורא (מתפקידי מולד הירח שלו) עם אגאתון בקיירן.

הודעה על ידי רפאל "גרינפינגרז" גולדמן Tue Feb 05, 2019 7:30 pm

"אני לא בהכרח רוצה לדעת את הטקס כדי לבצע אותו. אני רוצה לוודא שתמיד יהיה מישהו בקיירן שידע את כל הטקסים החשובים. וכן. במידה ולא יהיו לנו גליארדים זמינים, מישהו צריך לבצע את הטקס. רינאון הוא חלק חשוב במלחמה בתולע מכדי שנוכל להרשות לעצמו שהוא יעצור".
רפאל
רפאל "גרינפינגרז" גולדמן
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אגאתון אדוות המעשה Tue Feb 05, 2019 7:57 pm

'' תשובה טובה!
לכבוד יהיה לי ללמד אותך.
אותנו חינכו שכשצריך לעשות משהו ואתה יכול, תעשה לא משנה מה ההשלכות על כבודך או מה יחשבו.
כשצריך עושים. ''
אגאתון אדוות המעשה
אגאתון אדוות המעשה
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אגאתון אדוות המעשה Tue Feb 05, 2019 7:57 pm

והוא יפגש איתך כל יום לכמה שעות להסביר ולהדגים.
אגאתון אדוות המעשה
אגאתון אדוות המעשה
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רפאל "גרינפינגרז" גולדמן Tue Feb 05, 2019 8:09 pm

רפאל הוא תלמיד טוב של טקסים. אבל אם אגאתון לוחץ עליו בהקשר של ההיבט הפרפורמטיבי של הטקס, רפאל נעשה רובוטי ומגושם למדי
רפאל
רפאל "גרינפינגרז" גולדמן
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אגאתון אדוות המעשה Tue Feb 05, 2019 8:13 pm

עיקר הטקס הוא ההקרה מהחברה ע'' י החברה בפעולות הראויות לציון של מושא הטקס.
אגאתון אדוות המעשה
אגאתון אדוות המעשה
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics