זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

לפנות בוקר 5/8 אנדרדוג פוגש את עיניים חודרות

2 posters

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

לפנות בוקר 5/8 אנדרדוג פוגש את עיניים חודרות - Page 2 Empty Re: לפנות בוקר 5/8 אנדרדוג פוגש את עיניים חודרות

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Mon Aug 05, 2019 6:10 pm

הוא מביט בה בחיוך, ומרים את כוס הקפה שלו. "לחיי החלשים והקטנים."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

מספר הודעות : 1437

חזרה למעלה Go down

לפנות בוקר 5/8 אנדרדוג פוגש את עיניים חודרות - Page 2 Empty Re: לפנות בוקר 5/8 אנדרדוג פוגש את עיניים חודרות

הודעה על ידי עם גאיה Mon Aug 05, 2019 6:16 pm

היא מחייכת ,מביאה את הכוס שלה, ונוקשת בשלו ״לחיי החלשים הקטנים״.
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3679

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Mon Aug 05, 2019 6:27 pm

אלכס שותה את שארית הקפה שלו בקלילות, ומניח את כוס הקפה שלו על השולחן. "טוב, אז אני מניח שזה היה הקפה של הבוקר. מעט אינטנסיבי ממה שאני רגיל אליו, אבל אני מניח שזה שינוי מרענן." הוא מחזיר את האקדח לחליפתו. "ספרי לי טיפה על הלהקה שלך, יצא לי טיפה להכיר אותם במוט אבל לא יותר מדי."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 7:15 am

״אוקי״ היא עונה לו עם חיוך גדול. נראה שהיא באמת מתרגשת לספר עליהם
״הלהקה שלנו מאוד מעניינת- כולנו מאוד שונים אבל איך שהוא יש משהו שמאחד את כולנו... אולי זאת העקשנות שכל אחד מאיתנו מביא.

יש את האלפא הנוחכי שלנו אדם- כלומר קול מרומים. הוא גליארד כסוף ניבים וחבר בבית מאורת הירח ובן ממשפחת ירח הסהר- אז יש לו המון מעמד. אבל אל תיתן למעמד שלו להפחיד אותך- הוא בהחלט פחות סנוב מכסופי הניבים האחרים בספט והוא אפילו סולד מההתנהגות הזאתי. אני חושבת שהוא אלפא נהדר - הוא אצילי ועומד על שלו על כמעט כל דבר... אלא אם זה מול ארוסתו אנהי.

אז יש את האומגה הנוחכי שלנו, בלב שלם- הוא תאורג פיאנה ומישהו מאוד שנוי במחלוקת בספט. יש כאלו שמאוד מעריכים את תשוקתו והמון שרואים אותו כגארו מבייש שהתנהגותו הפזיזה סיכנה אחרים פעמים רבות.
אני גם בהתחלה לא התרשמתי ממנו לטובה, אבל עכשיו שהוא חבר להקה- אני מתחילה להבין אותו יותר ובאמת אפשר לראות שיש לו כוונות טובות והמון תשוקה. הוא באמת עושה הכל בלב שלם, גם אם זה כולל את נפילותיו.

ואז יש את מוצא אחרון, שהוא אהרון לפנריר והאומגה הקבוע של הלהקה . לא יצא לי להכיר
אותו כל כך לעומק משום שעכשיו הוא במשימה בחו״ל אבל אני כן יודעת שהוא המטיס היחיד בספט אבל גם אחד מהלוחמים הכי חזקים פה. אני מקווה להכיר אותו יותר לעומק כשהוא יחזור.

ולבסוף יש את הבטא של הלהקה- צל מארה. הוא ... ראגאבש לאדוני הצללים. מאוד פרגמטי ומשקיע בעבודתו, אבל הוא חונך להיות אדוצ למופת וזה כולל גם את הטוב וגם את הרע. הוא גם לא מראה המון חיבה לאחרים אלא אם זה לרוח העטלף המלווה שלו- תוחלת.
אני לא חושבת ששניכם תסתדרו כל כך טוב....״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 9:59 am

הבעת הפנים השלווה של אלכס מופרת במהלך ההצגה של צל מארה, אבל לא בתחילתה - אלא כאשר עיניים חודרות הזכירה את העטלף. "לא, אני לא חושב ככה כלל..." אחיזתו מתהדקת סביב הכוס הריקה, אך לבסוף הוא עוזב אותה. "אני... לא חובב גדול של עטלפים, נקרא לזה כך. אבל, לא משנה." הוא נשען שוב על כיסאו, והוציא מקטרת מכנף מעילו. "מה שמוזר לי," הוא אמר בעודו מדליק את מקטרתו, "זה שיש לכם אלפא כסוף ניבים, ובטא אדון צללים," הוא שאף ממקטרתו, "והאלפא כסוף הניבים שלכם עדיין חי."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 10:06 am

אוון צוחקת בקול רם.
״הוא גם היה הבטא שלו לפני שהצטרפתי. אבל זה לא כזה מפתיע, צל מארה מעדיף לעשות דברים בנסתר ולהשגיח מרחוק- הוא פחות בעיניין של דיבור ציבורי״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 10:12 am

"ובכן, אני מניח שאת יודעת שלאדוני צללים ולכסופי ניבים יש היסטוריה." הוא לוקח עוד שאיפה מהמקטרת שלו. "זה מדהים לאיזה מקומות אדוני צללים ילכו כדי להגשים את המטרה שלהם..." הוא אומר זאת עם נימת צער בקולו.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 10:14 am

״איזו סוג של היסטוריה יש להם?״ היא שואלת בסקרנות.
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 10:52 am

"באומת הגארו, כמו בלהקה, השבטים מסודרים בצורה חברתית על פי מעמדות. בעוד שכסופי הניבים הם האלפא, ומכרסמי העצמות הם האומגה, הבטא הם אדוני הצללים. יש אמרה שאומרת שמאחורי כל כסוף ניבים מצליח, עומד אדון צללים מצליח עוד יותר. הבעיה היא - שעכשיו לאדוני הצללים נמאס להיות הבטא. הם חושבים שהם אמורים להיות השבט שמוביל את אומת הגארו, בדרכם המוטה והמכוערת. ונמאס להם ששבט של אצילים מטורפים ומתנשאים נמצא מעליהם במעמד. אז עכשיו לאדוני הצללים יש מטרה. ואין שום דבר שהם לא יעשו כדי להשיג את המטרה הזו."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 11:13 am

״מעניין... אבל בהחלט אפשר להבין את ההגיון שלהם. מהנסיון שיש לי אם האדוצים שפגשתי הם שבט מאוד מריטוקרטי. גם ברע וגם בטוב״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 11:15 am

"בעיקר לרע." הוא אומר, ואז משתעל קלות מעשן המקטרת. "תאמיני לי, מי כמוני יודע."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 11:18 am

״מתוך סקרנות- מה בדיוק משך אותך לשבט מהלכי הזכוכית? ואיך הם בדיוק קיבלו אותך?״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 11:31 am

"למהלכי זכוכית אין אבות קדמונים, אין קשרים עם העבר. אין הסתכלות אחורה. רק קדימה, לעבר העתיד. אני לעולם לא ראיתי את עצמי חלק מהמשפחה שלי, חלק ממסורת של שקרים ואשליות. רציתי להשאיר את כל זה מאחור ביום שהבנתי מי המשפחה שלי באמת. מתי הפכתי להיות מהלך זכוכית? ביום שבו נולדתי. את מבינה, אני אף פעם לא הייתי אדון צללים באמת - העובדה שאנחנו חולקים דם היא רק יד המקרה. אני פשוט מהלך זכוכית שנולד לשבט המאוד מאוד לא נכון."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 11:57 am

״מעניין.... אני לא פגשתי גארו רבים שהרגישו ככה ״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 12:04 pm

הוא מהנהן, פרצופו רציני וחיוור. "אכן... הרבה גארו מתגאים באבותיהם ובמסורותיהם. לא אני. אני לא מוכן להתגאות בחבורת הרוצחים והשקרנים המניפולטיבים שהם המשפחה שלי."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 12:31 pm

״ואתה ממש לא חייב להתגאות בהם.״ היא אומרת לו עם מבט מבין
״זה טוב שאתה יודע לעמוד על שלך בעניין הזה. עד כדי כך שאתה יכול לנתק אותם.
אני עדיין עובדת על זה״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 12:57 pm

"עדיין... עובדת על זה?" הוא שאל בטון מעט חושש.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 1:27 pm

היא נאנחת.
״זה מסובך... בעיקרון נראה שלי קשה יותר לנתק קשרים איתו.״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 2:23 pm

"היי," הוא הביט בה בחיוך. "יהיה בסדר. נכון שזה קשה להאמין, אבל... אני יודע שיהיה בסדר. אם את צריכה מישהו לדבר איתו לגבי זה, את תמיד יכולה לדבר איתי."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 2:30 pm

״תודה״, היא אומרת בקול שקט ולוקחת לגימה נוספת מהתה שלה
״אכפת לך עם נדבר על משהו יותר קליל? מה עם אנשים שונים בספט? ממי יצא לך להתרשם לטובה?״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Aug 06, 2019 2:37 pm

"ובכן, אני מניח שדי התחברתי עם תחיית הירדן. היא נראית די נחמדה, ואמרנו שנרוץ ביחד בקרוב. דיברתי גם עם פרי הרוח, וגם היא ממש נחמדה, יש לנו אחווה כזו של אורחים בספט. בלב שלם גם נראה בחור לעניין, למרות שהבנתי שהוא עשה קצת צרות. יש כמובן את בעלי התפקידים בספט שיצא לי להכיר. רובם די אנשים טובים ממה שנראה, אם כי מעט מפחידים לעיתים. לא חשבתי שאדם יכול להיות כל כך גרפי בתיאורים שלו עד שפגשתי את תאונת רכבת." הוא צחק קלות.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Tue Aug 06, 2019 2:41 pm

אוון צוחקת
״כן... אבל אני מניחה שזאת חלק מעבודתו.
וגם אני מכירה את תחיית הירדן ופרי הרוח. שתיהן מאוד נחמדות״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Wed Aug 07, 2019 2:05 pm

"הספט הזה שונה מאוד מהספט שהייתי בו בגרמניה. הוא הרבה יותר... רב גוני הייתי אומר."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עם גאיה Wed Aug 07, 2019 2:43 pm

״הוא גם יותר רב גווני מסן פרנסיסקו. זה מעניין איך הארץ הזאתי מושכת אלייה גארו שונים״
עם גאיה
עם גאיה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Wed Aug 07, 2019 3:10 pm

"הממממ, זוהי ארץ מיוחדת מאוד, כך הייתי אומר. יש לה הרבה עבר והיסטוריה, והיא חשובה מאוד להמון אנשים."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

חזרה למעלה

- Similar topics