זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

24.8 בערב המאוחר - מחפשת קול מרום

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

24.8 בערב המאוחר - מחפשת קול מרום - Page 2 Empty Re: 24.8 בערב המאוחר - מחפשת קול מרום

הודעה על ידי אדם טבריביץ' Tue Sep 03, 2019 9:44 am

״אם הוא יבוא לריצה כאחד שמנסה לרצה ותו לא, ארגיש בכך, וזה לא באמת יביא אותנו לכדי שלום והשלמה. אם ירוץ כדי להראות ולהוכיח עצמו באמת, כפי שהוא - אהיה מלא תקווה שיוכיח עצמו כראוי לאמוני מחדש. אך אם לא? אם יביא יותר נזק מתועלת כשישתמש בלשונו בחוסר אחריות? לא רק אמון יפגע. גם המשימה.״
אדם טבריביץ'
אדם טבריביץ'
עם גאיה

מספר הודעות : 491

חזרה למעלה Go down

24.8 בערב המאוחר - מחפשת קול מרום - Page 2 Empty Re: 24.8 בערב המאוחר - מחפשת קול מרום

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Tue Sep 03, 2019 10:11 am

"רצתי איתו פעם אחת. הוא יותר חכם משהוא נראה, ובמשימה הוא היה רציני ותכליתי. הוא נראה אידיוט אבל הוא לא, ואני לא חושבת שהוא באמת חסר אחריות. בטוח מדי בעצמו, זה כן. צריך לשים עליו עין. אבל אני מאמינה שהוא לא ירוץ איתכם רק כדי לצאת ידי חובה, הלב שלו במקום הנכון." היא נשמעת די משוכנעת בזה.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אדם טבריביץ' Tue Sep 03, 2019 12:18 pm

הוא מהנהן, ניכר שלוקח את מילותיה של דימפנה לליבו, ״אם גארו אחר היה אומר מילים אלה ייתכן והייתי מתייחס אליהן בביטול. על מילתך אני סומך.״, הוא פותר
אדם טבריביץ'
אדם טבריביץ'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Tue Sep 03, 2019 12:23 pm

"תודה על המחמאה, אני מקווה שההתנהגות שלו תגבה את המילה שלי." היא חצי מחייכת בהכרת תודה מסוימת.

"הדבר השני הוא לגבי מה שסיפרת על תיגר אדון התיגרים - גרסת הגאליארד לאירועים כאלה חשובה, וכדאי שתהיה מדויקת או שגארו טובים וראויים עלולים לאבד מוניטין סתם. קונאטוס הפנה גב לתיגר של שומרת על הקן אחרי שהיא סירבה למספר אפשרויות מכובדות והגיוניות לתיגר, והתעקשה על תיגר בקרב למרות שהוא הזהיר אותה שהוא זועם מספיק שהוא יכול להרוג אותה. אני חושבת שזו הפגנה של איפוק מצידו, לא להכנס לקרב לא נחוץ כשהוא לא בטוח ביכולת שלו לשלוט בעצמו ולא רוצה להרוג חברה לספט על כלום. הציעו לה תיגרים שהיה לה סיכוי לנצח בהם והיא התעקשה על תיגר שבו היא כמעט בוודאות הייתה מפסידה, לטעמי זה חוסר כבוד לתיגר ומראה על ויתור מצידה, לא מצידו. אני לא יודעת אם הם יחזרו וימשיכו בתיגר ביום אחר, זה כבר ביניהם. אבל להציג את זה כחוסר כבוד של קונאטוס יהיה שגוי לטעמי."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אדם טבריביץ' Tue Sep 03, 2019 12:28 pm

הוא מחייך, ״שימי לב שלא ציינתי את מי הרוחות זוכרות. או בידו של מי היה לפעול אחרת. מי ביזה את מי. מי בעזה את המעמד והציגר. אני מחזיק בדעה דומה לשלך, אך במכוון השארתי אלו באוויר. לא מקומי לשפוט מה נכון ומה לא. על כן סיפרתי זאת בניטרליות משהו אך רמזתי על התנהלות בזויה בעודי מציין את הרוחות.״
אדם טבריביץ'
אדם טבריביץ'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אדם טבריביץ' Tue Sep 03, 2019 12:29 pm

״יכולתי לעשות עבודה טובה יותר בכך שהייתי מציין את השומרת על הקן גם. אך מכבודי לקונאטוס דווקא העדפתי לציין אותו בחבד, שיפנו אליו קודם שיהיה הראשון לספר את גרסאתו.״
אדם טבריביץ'
אדם טבריביץ'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Tue Sep 03, 2019 12:48 pm

החיוך שלה מתרחב. "זה ילמד אותי לפקפק באבחנה או בתבונה של גאליארד בכלל, ושלך בפרט. אני שמחה שאנחנו מסכימים. ומכיוון שזה המצב, אני אניח לך לנפשך ואלך לבדוק אם ניקו סיים את המטלה שהטלתי עליו, ואז נלך הביתה. יש לנו עוד הרבה עבודה לשיקום הטריטוריה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics