זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ברגים נצחיים 1.10

2 posters

Go down

ברגים נצחיים 1.10  Empty ברגים נצחיים 1.10

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Oct 01, 2019 12:06 am

מפתח ברגים ילווה את רוח השליח בחזרה אל איפה שמכה ניצחת נמצא (אשמח לתיאור) לאחר יללה בכניסה ודברי הנימוס הרגילים המעטים יותר מבדרך כלל "אני מאמין שהודעת המידע הזה בצורה הזו עשויה להיות בעיה מבחינת דליפת הידע הזה" יאמר מפתח ברגים לכשייגש לעניין "אבל זו איריותך כאויב התולע אז לא אוסיף בנושא. ארצה לדעת מה הדברים בנוגע אליהם עידכנה אותך אויבת התולע הקודמת כדי לדעת איםה ולהתחיל בדיווח שלי." הוא אומר בקול חצי קובע חצי שואל
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

ברגים נצחיים 1.10  Empty Re: ברגים נצחיים 1.10

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Tue Oct 01, 2019 12:35 am

מכה ניצחת נמצא בקיירן
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 819

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Oct 01, 2019 12:37 am

לאחר יללה בכניסה ודברי הנימוס הרגילים המעטים יותר מבדרך כלל "אני מאמין שהודעת המידע הזה בצורה הזו עשויה להיות בעיה מבחינת דליפת הידע הזה" יאמר מפתח ברגים לכשייגש לעניין "אבל זו איריותך כאויב התולע אז לא אוסיף בנושא. ארצה לדעת מה הדברים בנוגע אליהם עידכנה אותך אויבת התולע הקודמת כדי לדעת איםה ולהתחיל בדיווח שלי." הוא אומר בקול חצי קובע חצי שואל
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Tue Oct 01, 2019 1:36 am

"אני ביקשתי מזכריני שתעביר לי את המידע ואפרסם אותו לספט. אשמח לשמוע כל מידע. עדיף לקבל מידע כפול מאשר לאבד מידע"
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Oct 01, 2019 8:10 pm

"עד כמה לעומק אתה צריך לדעת את מה שקורה בטריטוריות? האם יש צורך לפרט על עסקאות רוח ובעלי ברית? האם אתה מתכוון להנגיש את כל המידע לכל מי שיבקש לקבל אותו?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Tue Oct 01, 2019 10:46 pm

"מה שנראה לך נכון לספר. אני צריך לדעת על אויבים שנמצאים בטריטוריות שלך ואויבים שאתה מודע להם. אם יש לך כלים מיוחדים כמו עסקאות רוחות שיכולים לעזור אשמח לדעת גם.
וכן. עדיף שהמידע יהיה נגיש לכל גארו בספט"
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Oct 01, 2019 10:52 pm

"רמת אמון מרשימה. אבחר שלא לחלוק הכל בנוגע לבני הברית שלי והרוחות בטריטוריה שלי אם זה המצב מתוך הצטרך לשמור על ביטחון הטריטוריה שלי. ידע הכלל לא צריך להיות כל מה שכל חבר ספט רוצה לדעת. מידור הוא מעלה חשובה ומצילת חיים." הוא שולף גזייה שבבירור עבר זמנה ומתחיל להכין תה וסוקר את פניו של זה שמעליו בודק אם יש התנגדות לדבר
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Wed Oct 02, 2019 12:01 am

"הגישה שלי שונה. אנחנו חברי אותו ספט, וצריכים לסמוך אחד על השני. אם תגיד לי שאתה, לוכד האמת, חושד במישהו שכדאי לא לסמוך עליו, אני כמובן אשנה את דעתי כלפיו, אבל עד אז אין לי סיבה שלא לסמוך על חבריי ובעלי בריתי. אמונתי היא שמידור הידע יכול לפגוע בנו, מידע יכול להעלם וסיכונים מיותרים יכולים לצוץ מחוסר הידע. אני חושב שידע זה כוח, כמובן שגם אצל אויבינו, אולם חוסר ידע ובורות גרועה פי כמה וכמה. אדם שיודע מעלותיו של אויבו יכול להערים עליו, אדם שלא יודע מעלותיו שלו ייכשל"
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Oct 03, 2019 1:42 am

"זוכר את 'בנתיים לא מת' שגנבנו ביחיעם? אתה חושב שכל חברי הספט יקבלו יפה את הרעיון שיש מודיע פוטנציאלי שהוא ערפד? גם אם הוא יסתבר כמודיע אמין ובעל מידע שימושי. תוכל להבטיח שהוא ישאר בחיים כשאתה חולק את המידע הזה עם כל חברי הספט?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Thu Oct 03, 2019 9:12 am

"אני לא מתבייש שהשגתי מידע מערפד. הוא בבירור לא היה תולע והוא לא הערפד הראשון מסוגו שפגשתי שהחלטתי לעשות בו שימוש דומה. זה לא אומר שאני מגן עליו, זה רק אומר שאני דוחק את נוכחותו כלא מפריעה ברובה וכסיכון ברמה הנמוכה ביותר. יבוא גארו ויהרוג ערפדים מהסוג שלו שיבושם לו, אני לא אתנגד לכך."
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Oct 03, 2019 9:56 am

"פה כנראה נמצא סלע המחלוקת. לפעמים בפעולה אחת גארו אידיוט אחד יכול לשרוף יער שלהקות אחרות שתלו. אני חושש שבשלב הזה הסיפור דיי ידוע מראש בין האידיוט שהלך והרס בבורות והלהקה שעבדה קשה על הנושא" הוא עוצר לרגע וניראה ששוקל את הדברים "התפקיד שלך. האחריות שלך. הדרך שלך. ויש בא חוכמה. אתה אויב התולע ותפקידך להיות מסוגל לספק מידע אודות דברים רבים, בניצוחו של האלפא לתכנן תוכניות פעולה וליצור תיאום בין הלהקות, אלה אם אני טועה בתחום האחריות" עוצר ומוודא שהוא לא טועה
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Thu Oct 03, 2019 2:17 pm

"אני מסכים איתך שגארו יכולים להרוס דברים שגארו אחרים שקדו עליהם, מסכים איתך שגארו יכולים להיות טיפשים ועל בורות משלמים. אולם, גארו גם יכולים להיות לעזר וזו תהיה בורות שלנו לא להשתמש ולנצל את המשאב הזה. אם נסתיר מידע איש מרעהו אנחנו לא יותר טובים ממוצצי הדם הללו"
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Oct 03, 2019 5:27 pm

"ולכן אני מסכים שיש חוכמה רבה בדרך שאתה מציע, גם אם אנעמרואה בא סכנה ברמה מסויימת" ממשיך להסכים איתו "יש לי הצעה שאני מאמיו שתיצור בין גארו מתעניין ללהקה שחוקרת יחסים טובים יותר ושיתוף פעולה גדולה יותר. ציין ממי הגיע המידע ודרוש מאלה ששאלו בנושא לגשת אל הגארו שסיפקו את המידע שנתת לגשת ולהתעדכן. בצורה הזו אלה ששואלים יחשפו למידע עדכני יותר ויוכלו לפעול בחוכמה יחד עם פעולות ויוזמות קיימות ולא בצורה שפוגעת בנסיונות לפעולות ארוכים"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Thu Oct 03, 2019 6:17 pm

"מקבל את הצעתך"
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Oct 03, 2019 6:31 pm

"מגניב" מהנהן בהכרת טובה ומתחיל לסדר דברים בראש שלו כמתכוון לחלוק עוד מידע (אהרון צריך לפתוח את הקובץ הרלוונטי ולרשום לך את זה בצורה מסודרת. אעשה את זה בהמשך הערב)
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics