זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

24.10, אחר הצהריים קיירן בפיזי, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות.

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

24.10, אחר הצהריים קיירן בפיזי, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות. - Page 2 Empty Re: 24.10, אחר הצהריים קיירן בפיזי, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות.

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Oct 28, 2019 11:50 am

"ההישגים שלהם רבים ומכובדים, בהחלט." היא מסכימה. "תנסה להתקרב אליהם. הם...עסוקים, יש להם הרבה דברים שהם עושים שהספט פחות מעורב בהם, אבל יש הרבה שאפשר ללמוד מהם, לגבי המקום ברמה האנושית ולגבי מה מהלך זכוכית עם תושיה יכול להשיג עבור האומה כאן."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

24.10, אחר הצהריים קיירן בפיזי, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות. - Page 2 Empty Re: 24.10, אחר הצהריים קיירן בפיזי, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות.

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Mon Oct 28, 2019 7:04 pm

"מקווה שיהיה להם את הזמן להתפנות אלי." הוא אומר וצוחק. "ומה לגביך? איך החיבור שלך לבני השבט שלך שבארץ?"
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

מספר הודעות : 1437

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Oct 28, 2019 7:36 pm

"התברכתי, למען האמת. זכריני ואני בנות דודות, אבא שלי ואמא שלה אח ואחות, אז אנחנו מכירות מאז שחזרתי לאירלנד להתחנך, ונשלחנו לספט כאן ביחד. את לב בטוח ובז לאלים אני גם מכירה מאירלנד, הם התארחו בספט שלנו שם לתקופה כשהיינו כולנו גורים. אז כבר היה לי החיבור איתם. את תמרות עשן לא הכרתי לפני שהוא הגיע לכאן, אבל נעשינו חברים מהר." עצב ניכר בהבעה שלה אבל רק לשבריר שניה. "את שערי שמיים לא פגשתי פורמלית לפני שהוא הגיע אבל שמעתי עליו. אני מקווה שאצליח להכיר גם אותו. אני הראשונה לפיאנה בישראל, יש בזה חובות מסוימים של להכיר את כולם ולנסות לחבב אותם."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Thu Oct 31, 2019 2:19 pm

"בז לאלים?" הוא שואל בטון מעט מופתע. "את מתכוונת לבלב שלם?"
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Oct 31, 2019 2:21 pm

"כן, הוא קיבל שם מעשה חדש בצוואה של קול מרום. אני לא בטוחה כמה זה שם חיובי, אבל הוא מחבב אותו."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Thu Oct 31, 2019 2:32 pm

"ובכן... אם בלב שלם אכן שלם איתו, זה מצויין. לפחות הוא מצדיק את שם המעשה הישן שלו." הוא אומר בחיוך ונאנח במעט אכזבה. "לפעמים מרגיש לי שהוא מעט... פזיז? קיצוני? בלי כוונה להעליב כמובן, אבל כבר שמעתי סיפור שהוא... ירד מעמד? בכל מקרה, הוא... אינדיבידואל מאוד מעניין."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Oct 31, 2019 3:19 pm

"מעניין זו הגדרה טובה עבורו. הוא גארו שיספרו עליו סיפורים בחייו, ובוודאי לאחר מותו. אם אלה יהיו סיפורי מופת וגבורה, או סיפורים עם סוף טרגי ומוסר השכל חשוב, את זה נדע רק כשהסיפור שלו יסתיים. אין מניעה ששני סוגי הסיפורים יסופרו." יש נימה של חיבה ברורה בקול שלה. "הוא מועד ומרים את עצמו פעם אחרי פעם. כוח ההתמדה שלו, גם כשהוא שוגה, מעורר השראה כשהוא לא מעורר רגשות אשמה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Thu Oct 31, 2019 3:43 pm

"ובכן, זו לחלוטין דרך אחת להגדיר אותו... ובכן, ויש גם את אחותו. לב בטוח. הם לעיתים לא מסתדרים, בבירור גארו מאוד שונים."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Oct 31, 2019 5:58 pm

"אומרים לי שאחים לא חייבים להיות דומים ורבים די הרבה באופן טבעי. חינכו אותם בכיוונים שונים. אני חושבת שהרבה מהריבים שלהם נובעים מאהבה עצומה שיש להם אחד לשני, והרצון של כל אחד מהם שהשני ישיג את הטוב ביותר עבורו, וה...אי הסכמה שלהם לגבי מה הטוב ביותר ואיך אידיאלי להשיג אותו."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics