זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות - Page 2 Empty Re: 13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 5:23 pm

"יש כל מיני אפשרויות. דוד סיפר על שמועות לגבי מפלצת עם חמישה ראשים במפרץ אילת שמעלימה תיירים ומקומיים, אולי אוכלת אותם ואולי - משהו אחר. ולא חסרים קיני ערפדים לטהר. אנחנו עדיין דרך להכנס למה שנראה כמו בסיס שלהם שמוסווה באשליה מאחורי המצפה התת ימי, ראגאבש עם יכולות מתאימות יכול מאוד לעזור לנו בזה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות - Page 2 Empty Re: 13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 5:25 pm

הוא יהנהן. "עוד לא יצא לי במיוחד לעשות זאת - איך הורגים ערפדים? טפרים? או עם צלבים ויתדות עץ כמו בסרטים?" הוא יגחח מעט.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

מספר הודעות : 1437

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 5:30 pm

"טפרים עושים את העבודה. אש, חומצה, הרבה כדורים ואז להוריד להם את הראש לפני שהם מתאוששים." לא נראה שהיא חושבת שזה מצחיק. "חלק מהם יכולים להתרפא מהר כמעט כמונו, אז עדיף להיות יסודיים. יתד בלב יכניס אותם לסוג של תרדמת, לא יהרוג אותם. צלבים..." היא חצי מחייך במרירות, "לרובם אין שום בעיה עם צלבים. אפילו מחבבים אותם."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Mon Dec 16, 2019 9:49 pm

"מובן. אכין את עצמי בהתאם... אם כי אני עדיין מקווה שחופש תסכים לרוץ איתי."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Tue Dec 17, 2019 7:51 am

"היא אורחת כאן. אם היא תסרב זה אומר הרבה לגבי הסיכוי שלה להיות יותר מזה בעתיד. אני אדבר איתה." ואלא אם יש משהו להוסיף, היא חוזרת לתכנונים שלה בעיצוב הסביבה.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Tue Dec 17, 2019 1:03 pm

"לילדה יש פוטנציאל, אין ספק בכך... ועוד פעם, אני איני נוטר לה טינה. זאת גם הסיבה שלא ביקשתי משפט בסופו של דבר מלוכד האמת על כך שהיא תקפה אותי בשטח הספט. אני מקווה שהיא תוכל לראות מעבר למה שקרה בעבר, ותסכים לרוץ איתי." הוא יודה לשלשלאות מנופצות על השיחה הקצרה, ויפנה ללכת משם.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics