זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

24.12, קיירן- אור ראשון ושלשלאות מנופצות

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

24.12, קיירן- אור ראשון ושלשלאות מנופצות - Page 2 Empty Re: 24.12, קיירן- אור ראשון ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Dec 25, 2019 10:44 am

"איך יכולות האריזה שלך? אני צריכה להכניס את אלה, ברגע שהן יתקררו קצת," היא מסמנת לכיוון העוגיות המוכנות "לתוך אלה-" ריבועי בד גזורים שנראים שהיו פעם בגד כלשהו "ולקשור בסרט כדי לחלק." יש שם גם גליל של סרט מתנה אדום. "משהו כמו חמש או שש עוגיות בכל שקיק."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

24.12, קיירן- אור ראשון ושלשלאות מנופצות - Page 2 Empty Re: 24.12, קיירן- אור ראשון ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי הרמוניה Wed Dec 25, 2019 10:51 pm

היא מסיימת את המנה שלה במהירות וניגשת לעזור. "בבית של המחנך שלי כשעזרתי במטבח תמיד נתנו לי לעשות את המשימות מהסוג הזה." היא אומרת תוך כדי עבודה. "זה נחמד, נותן לך זמן לחשוב"
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

מספר הודעות : 2623

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Dec 26, 2019 9:37 am

"כן, זו עבודה שלא דורשת המון ריכוז. כמעט מדיטציה. עבורי גם לאפות זה ככה לפעמים, כשיש לי זמן. אני לא עושה דברים כל כך מסובכים הרבה, בעיקר לחם."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Thu Dec 26, 2019 3:08 pm

"כל הלבשל מסובך לי באותה מידה" היא אומרת בחיוך, ולאחר שתיקה קצרה שבה הייתה ממוקדת בעבודה היא שואלת "תגידי, את יודעת דרכים שאני אוכל לעזור בהן פה? בקיירן ובכלל?
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

מספר הודעות : 2623

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Dec 26, 2019 4:32 pm

"הגבולות תמיד שמחים לעוד זוג ידיים מגינות, דברי עם נועד לגדולות, הוא הוורדר. אנחנו תמיד שמחים לעוד גארו בשמירה. ואם את יותר נוטה לעבודות גננות, יש מקום לעוד משגיחה, אני חושבת. אבל באמת, תדברי עם נועד לגדולות, תעדכני אותו באיזה טווח את מעדיפה להלחם, והוא ייתן לך עמדה לתפוס ומשמרות והכל."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics