זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3

2 posters

Go down

להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3 Empty להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Sat Mar 14, 2020 10:25 pm

זאבה קטנה, בעלת פרווה אפורה-חומה מדובללת וריח חולדתי, מחפשת את עוקד החטאים בקיירן בעקבות אפה. בפיה היא נושאת שקית, שמפיצה ריח שמעו דומה לריח של בשר, אבל לא בדיוק.
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

מספר הודעות : 1422

חזרה למעלה Go down

להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3 Empty Re: להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3

הודעה על ידי גחלת Sun Mar 15, 2020 1:49 am

בתחילה תמצא אותו שומר ולא פנוי.
לאחר מכן רובץ על ס
לע.
גחלת
גחלת
עם גאיה

מספר הודעות : 2333

חזרה למעלה Go down

להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3 Empty Re: להרוויח את הכבוד: חופש מחפשת את עוקד החטאים ב14.3

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Sun Mar 15, 2020 9:29 am

היא תניח את השקית על הקרקע, ותמצא לעצמה פיסת אדמה לרבוץ עליה בסמוך. היא מוודאת שנוכחותה ברורה, בריח ובצליל. ומהצורה בה האוזניים שלה זקופות לעברו, והיא מסתובבת תחילה סביב הסלע, ברור שהיא מעוניינת לדבר. עם זאת, היא אכן רובצת, או לפחות מנסה להבין מה המשיכה בעניין. כנראה רומזת שהיא מוכנה לחכות לו אם הדבר נדרש.
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Mon Mar 16, 2020 3:16 am

הוא מביט אליה בשפת גוף שואלת
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Mon Mar 16, 2020 11:48 am

(אשמח אם אפשר להעביר את השרשור לתאריך של היום או אתמול במקום, זה יהפוך אותו ליותר מעניין, אני מבטיחה)
חופש ממצמצת בעינה היחידה לעברו. אוזניה משוטחות, וראשה שקוע מעט אל תוך כתפיה, במחווה שמבטאת כבוד רב. מנגד, סנטרה המורם לכיוונו, והעיניים העגולות שהיא תולה בו, מראים את העניין והחיבה שלה כלפיו.
"יש שאלות. דברים לא בטוחה עשיתי נכון, לא בטוחה מה עושה עכשיו. באתי לבקש עצה חכמה מפילדוקס נבון."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Mar 17, 2020 8:08 pm

(נזיז להיום ונמשיך)
נוסף לתיאורו של הלופוס קימור לא טבעי בגבוע, וסימן צלקת שהולך מגבו אל בטנו במעגל מוחלט - כמו חיבוק סביב הבטן - רק שהצלקת הזו מסגירה שהגארו שלפנייך נקרע לשניים לחלוטין - חלק עליון מתחתון - והתאחה.
כתם שחור על בטנו צורב בכאב, מוסתר על ידי פרווה כרגע.
הוא מחווה בראשו שתדבר.
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Tue Mar 17, 2020 9:02 pm

(אני אציין אם כך שהשעה תהיה שעת ערב, וששתי עיניה של חופש נמצאות שלמות במקומן)
גבי מסתכלת עליו בדאגה לרגע, אבל מדברת.
"מצאתי את מי שרצח את אימא שלי." היא אומרת בקול שקט. "תמיד ידעתי שזה הוא, הבנזוג שלה אז. הוא היה מרביץ לה לפני. לפעמים גם לי.
התכוונתי להרוג אותו בסבל נוראי. רציתי שהוא ירגיש קטן וחלש כמו שהוא גרם לנו להרגיש. אבל כשחקרתי אותו, מצאתי שני דברים. אחד, הוא ירה בה בטעות. הוא מיוסר מזה. הוא מתאבל עליה כל יום. שתיים, העבודה המלוכלכת שהייתה לו, עם העולם התחתון, היו מעורבים בה גם ערפדים מתל אביב."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Mar 17, 2020 9:09 pm

הוא משתנה להומיד ואומר, "תני למישהו להרוג אותו. גם יעלם סיכון לרעלה, גם תשימו קץ לסבל בוא הוא נמצא. לא טוב לאף אחד להתבוסס בעבר.", הוא חושב רגע ואז מוסיף, "אם את מסוגלת - תחקרי אותו קודם, להוציא את כל המידע האפשרי על הערפדים."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Tue Mar 17, 2020 9:24 pm

"הוצאתי ממנו את מה שהוא ידע. זה היה כמעט כלום. עכשיו, זה החלק שאני נאבקת בו... אני כבר לא רוצה להרוג אותו. זה לא נראה לי צודק יותר. הוא לא רוצה למות ואני לא חושבת שזה מגיע לו."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Mar 17, 2020 9:57 pm

"גאיה לא הוגנת. לעיתים היא מביאה לך דברים שלא הרווחת. לכאן ולכאן.", יש לציין שהוא לא אומר זאת בקרירותו הטיפוסית - אלא באמת חושב שזה יטיב לו.
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Mar 17, 2020 11:51 pm

"הדבר גם תואם את הcreed (שכחתי את המילה בעברית) השבטי שלך.", הוא מוסיף
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Wed Mar 18, 2020 1:43 am

היא נראית מופתעת כשהוא מעלה את הקריד.
"זו לא גאיה שמביאה לו משהו. זו תהיה אני. אני יכולה להיות הוגנת במקרה הזה- איזה תירוץ יש להיות משהו אחר?"
היא נאנחת.
"אבל אתה צודק. קיים חשש לרעלה. לבחור יש חשד די מובן שבעולם יש דברים שהוא לא מבין. מצד שני, הרבה בני אדם נמצאים בנקודת הביניים הזאת, ואני לא חושבת שיש לו איזשהו עניין לחקור יותר לעומק."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Wed Mar 18, 2020 3:04 am

הוא מביט בה במבט נוזף, "כולנו גאיה."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Wed Mar 18, 2020 2:58 pm

"אתה יודע למה התכוונתי."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Wed Mar 18, 2020 4:25 pm

"ובכל זאת את מתעקשת שלא להבין את ה.כוונה שלי בדברי."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics