זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קורי ודם שחור על הא ועל דא 17.1

Go down

קורי ודם שחור על הא ועל דא 17.1 Empty קורי ודם שחור על הא ועל דא 17.1

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Jan 19, 2022 2:21 pm

קורי ודם שחור 17.1 בצהרים היום

קורי יילל בגבול הטריטורייה של הלהקה של דם שחור
הוא לבוש סוואטשירט וטרנינג שחורים שלא עברו כביסה כשבוע וחצי שבועיים
דם שחור יגיע בלבוש מחוייט כרגיל
קורי: “היי דם שחור מה קורה
דם שחור: “מעולה מה איתך קורי
קורי: “בסדר, רציתי לדבר איתך על כמה דברים, ראשית אנחנו עכשיו תחת ווארדר אחר, אחת שיכולה להעריך מהלכים מורכבים יותר ממה שקרה עד עכשיו ואני בתהליכים של להפוך הסגן שלה. אתה המגן שחראי על הנשקייה? נכון?”
דם שחור:” כן אני אחראי על הנשקייה.”
קורי:” ואיך לך שם? את בסדר עם התפקיד?"
דם שחור:” כן זה תפקיד ממש אחלה, אני אוהב להיות אחראי על כל הרשומות, לדאוג לסדר של הכל
קורי:” מעולה, אז אני מבין שאתה נישאר בתפקיד – רציתי לשאול אותך אם אתה חושב שיש מקומות לשיפור בהגנות הקיירן, כאחראי על הנשקייה או בכללי
דם שחור:” כן ממש טוב לי שם. אאאה יש כמה נקודות שאני חושב שדורשות שיפור – דבר ראשון אני חושב שחסר לנו הגנות אומברליות, יש לנו הרבה מעגלי הגנה בפיזי אבל באומברה אין את זה וכבר הותקפנו בהרבה דרכים באומברה.”
קורי: “איך זה בא לידיי ביטוי?”
דם שחור: “היו מתקפות באומברה עם רעידות אדמה, גם מתולע בלאגנים. אני חושב שחסר לנו דרכים להתמודד מול דברים יותר מורכבים בנוסף אין שם את החומות הגנה באותה רמה כמו בפיזי"
קורי: “אוקי, אני אדבר איתה על זה. יש עוד דברים? אולי כאחראי נשקייה?”
דם שחור: “כן, יש להרבה גארו מאגרי נשק אצל בלהקה וזה הופך את הנשקייה למעט חסרת תכלית. אני חושב שזה יהיה יותר יעיל אם הנשקייה תכיל נשק יעודי מול העל טבעי או ספציפי כמו חומר נפץ, טילים, רימוני כסף, פצצות אש. כרגע הוא ברובו לא שמיש לגארו בספט.
קורי: “זה בעייתי טיפה, אני ורנסנס דיברנו לפני התיגר שזה כן משהו שהוא בעייתי, אבל אנחנו לא יכולים ‘לשבור את הרעלה’ ככה במקרה ותיהיה פה חקירה של המשטרה. אני חושב שהבעייה היא שהכל מרוכז בקיירן ואין פריסה של המשאבים שלנו. אנחנו צריכים מחסני נשק של טיליםרימוני כסף וכו רק לא בקיירן.. זה יכול להיות בעייתי – היו פעם דברים כאלה.”
דם שחור: “מה היה?
קורי: “היו כבר חומרי נפץ וצלפים, היו כאן בני דם – אנחנו צריכים להביא עוד אבל זה מעבר לנקודה. אני זוכר שהיו פה גארו שהביאו נפל"מ, חומרי נפץ, היה אחד אפילו שהשתמש בלהביור שהפיץ גז חומצי עם שבבי כסף. הבעיה היא שברגע שזה יתפס בקיירן זה יכול לשמש כדי להשחיט את הקיירן או להרוג גארו. כבר פיצצו את הנשקייה… זה יכול להיות ממש נוראי. אז מה דעת שנעוד על יצור של רשת משאבים לקיירן.ככה שבמתקפה הבאה על הפיט יהיה לנו את הציוד הזה.
תרצה לעבוד על זה?"
דם שחור: "כן אני חושב שזה אחלה. בנוסף חשבתי שאין הבנה על מעמדות בין המגנים במידה והווארדר לא נמצא."
קורי נהן "כן זה למה אני עכשיו עובד על הליות הסגן -אם אתם רוציםן כמגנים לעשות תיגרים ולסדר את המעמדות. תהנו."
דם שחור: "כן, במקרה של התקפה אז צריך לראות מי מתפקד ומי מוביל"
קורי: "זה לא הבעיה – אם הווארדר לא נמצא אז הסגן מנהל, ואם שניהם לא שם אז מועצת המולדים או האלפא. הבעיה זה משמעת למי שמנהל. חשוב לוודא שכולם יודעים למי מקשיבים בעת מתקפה על הקיירן. הנהגת פעם מתקפה על הקיירן או הנהגת התקפה גדולה?"
דם שחור: "לא הייתה מתקפה כל הזמן שהייתי מגן פה"
קורי: "ההתקפה על עזה עבדה – בזמן כזה צריך שכולם יקשיבו לקול אחד של פיקוד. היה גארו שנשפט להיות רונין בגלל שהוא שיקר לאלפא על אוייבים שלא היו וכי הוא לא עקב אחרי פקודות.
ויויקטוס. הוא שיקר לי בזמן שהייתה מתקפה על הקיירן – הוא היה אדון צללים שנשפט על ידי עוקד החטאים שהתייעץ עם סבא רעם והם הבינו ביחד שהוא לא ראוי להיות אדון צללים כי הוא לא יכול לעבוד אחרי אלפא.
זה למה חשוב סגן אחד ואם שנינו נופלים אז ההנהגה הגבוהה יותר."
דם שחור: "אאה אוקי. הגיוני"

קורי: "יש עוד משהו?"
דם שחור: "לא"
קורי: "מעולה כבר חשבת מה לתת בתמורה ליומן?"
דם שחור:"עדיין לא"
קורי:"אוקיי אני אתן לך דדליין – עד המוט הבא תגיד לי מה אתה מוכן לאבד, זה לוקח הרבה זמן"
דם שחור: "אם אתה רוצה להשמיד את זה אז תשמיד.. אני לא יעצור אותך"
קורי: "אני לא רוצה – זה בחירה שלך. אתה רוצה אותו או לא?"
דם שחור: "אם תשמיד אני עדיין אמשיך לחקור על השושלת שלי."
קורי: "אוף טוב. יודע מה עד המוט הקרוב נסגור את העניין"
דם שחור: "טוב"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics