זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף

2 posters

Go down

20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף Empty 20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 3:11 pm

כמה שעות אחרי החזרה מלבנון, אלית'יאה מחפשת את צלקת כסף. היא מביאה איתה חבילה של בשר ארוזה בפלסטיק עם תווית של סופר מרקט.
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 836

חזרה למעלה Go down

20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף Empty Re: 20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 3:12 pm

צלקת כסף יהיה בקיירן
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 819

חזרה למעלה Go down

20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף Empty Re: 20.11 אחרי החזרה מלבנון, מחפשת את צלקת כסף

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 3:14 pm

היא ניגשת אליו ומושיטה לו את הבשר. "אם לך יש זמן, לי יש הרבה שאלות. ואוכל."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 3:15 pm

בכיף, בואי נשב
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 3:20 pm

הם יושבים.

"הדבר בלבנון. אתה הולך לטעון לבכירות במוט בגלל זה?" היא שואלת בישירות.
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 3:27 pm

כן, זה מסע ארוך שהקרב היה הסיום שלו. לחסל את אביב חזק שהיה איום גדול על העל טבעי בישראל ובלבנון, לעזור לשמור על הקיירן של לבנון ולחזק אותו לקרב שבזכות מחקר ידענו מתי הוא הולך לבוא ולדאוג שהאיי סטרייק ובי סטרייק יחדלו בעולם
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 3:30 pm

היא מהנהנת. "תוכל לספר יותר על המסע שלפני? אני יודעת שיצאנו לקרב מחוזקים מאוד, ובאו בכירים וחשובים לעזור בדבר החשוב הזה, אבל מה היה אתה, ומה ספט לבנון, ומה שיתוף פעולה? אם אתה לא תרצה לספר את הסיפור לבד, במחשבה שלי חשוב שסיפור גדול יסופר איפה ששומעים, אני יכולה לספר. אבל אני רוצה לדעת יותר. גם אם אתם תספר, אני רוצה לדעת יותר."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 4:13 pm

לאחר הקרבות מול הערפדים, גילינו שכל החפצים הקסומים של הפומורים נמצאים אצל אביב חזק, מי שאחראי על העל טבעי בצה"ל. על ידי איסוף מידע גילינו שהוא מתכוון להחזיר את המעבדות לייצור הפומורים החזקים הללו שאיימו על העולם והוא צריך לקשור אינקרנה של המשמיד לנקודת כוח. הוא בחר לעשות את הטקס בלבנון בגלל נקמה שלו על מוות של קרובים שלו במלחמת לבנון ולהשמיד חלקים גדולים שלה בתהליך. כמובן שהיינו חייבים לעצור אותו. הודענו את ההודעה המצערת לקיירן לבנון ונעזרנו בטוטם של הקיירן, טוטם החידות. הקיירן סיפק חידות קשות בעלות סיכון רב שבמידה ונצליח אותם נקבל עזרה רבה בקרב, אולם אם נכשל בהם יפגע באלו המוכנים להסתכן, חלק מבאי הקיירן נכשלו בכיסים האומברליים, אך אני הובלתי את הפתרון של 6 מתוך 7 החידות, לצערי באחד נכשלתי, אך גארו אחר מחוץ לספט כמו שראינו הצליח. המשכתי לגשר בין ריבים בתוך הספט ולהוביל למוכנות לקרב. הבעיה הגדולה הנוספת שהייתה היה הדרים מייקר, רוח של אינקרנה חזקה מאוד שיכולה להגשים משאלות. הלכנו לספט סודי בארה"ב של אוקטנה, שכנענו אותם שאנו ראוים להיכנס פנימה ולהשיג מידע על יוצרי החלומות והחולשות שלהם, נעזרנו בפיה כדי לצאת מהספרייה הסודית, מה שגילינו שפגע בנו בקרב. עם החולשות הללו הגענו לקרב והיינו מוכנים לפעול. דאגתי לעזרה מקיירנים אחרים, להביא אורחים מחו"ל ומהארץ שיבואו לעזור.
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 4:26 pm

היא מקשיבה, בבירור עושה מאמץ לזכור את כל זה. "תוכל לתת לי דוגמה לחידות? וצה"ל - זה הכוחות הלוחמים המקומיים, כן? מעבדות אני יודעת. איזה מהספטים של האוקטנה? סודי סודי, אבל זה השבט שלי, אני מכירה את הספטים."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 5:05 pm

כל החידות שהיו הביאו אותנו לכיס אומברלי, בהם היינו צריכים להבין את החידה, לצאת ממבוך או ממקום כלשהו בזמן מוגבל ולמצוא את המפתח שיוביל אותנו למקום הנכון. הכיסים הללו היו מסוכנים והחילו אתגרים קשים ואויבים קשים.

צה"ל זה צבא ההגנה לישראל

הספט בארה"ב נקרא תחלחנקה לדעתי, הוא היה פעם קיירן של הקרואטן שנפל בעקבות הטקס השמיים הפתוחים שהביא ללכידתו של הסטורם איטר שכלוא שם. המקום מכיל ספריה סודית ומסוגרת שמכילה מידע רב שהאוקטנה דואגים להסתיר.
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 5:22 pm

"היא מהנהנת. "אני אדע איך ליצור קשר איתם. לא כי אני לא מאמינה לך, אלא כי זה טוב לקבל עוד מחשבות של אחרים. הכיסים האלה הם מה שהשיג את העזרה שהייתה לנו בריצה? הישג גדול מאוד. לא היינו שורדים בלי." היא חושבת שוב. "זו הייתה הגנה ולחימה על ספט לבנון. אתה הובלת אותה, או אלפא הספט? איפה היו כל חברי הספט, בזמן שאנחנו עשינו מה שעשינו?"
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 5:35 pm

אני לא יכול לקחת את כל הקרדיט, חברי הספט והאלפא והאורחים שבאו לעזור בקרב היו בקיירן, נלחמו והקריבו הרבה מעצמם, אני לקחתי על עצמי לעצור את הטקס ואת האלוף חזק. ואכן, הכיסים האומברליים זה מה שנתן לנו יתרון משמעותי בקרב שלא יודע אם היינו שורדים בלעדיו וגם המידע על החולשות בהחלט שינה את מאזן הקרב.
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 6:09 pm

"והאחרים בספט, ומאלה שבאו לעזור, מה הם עשו בינתיים? יש גארו שהיית רוצה לציין במיוחד, מהספט או ממקום אחר?" היא עוצרת. "מתנצלת, עוד אפילו לא אמרת אם אתה מתכוון לספר את זה לבד או לתת לי או למישהו אחר. אתה לא חייב להגיד לי עוד."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Nov 20, 2022 8:46 pm

היה אחד שפגשנו בקרב, ממשפחת ון ליר, שהצליח לפתור את החידה האחרונה שעזרה לנו בקרב, שראוי לציון. והיה הרבה גארו אחרים שלחמו על חייהם ועזרו בקרב (ואני בטוח גם קיפחו את חייהם) שראויים לציון. הרבה מהגארו בספט היו במצב קשה שבאתי אליהם בעקבות כשלונות בחידות, הם איבדו הרבה מהמוראל שלהם, מהזעם שלהם, מהקרבה לגאיה ולכן ראיתי בזה שליחות לעזור להם.
אני אשמח שתספרי את הסיפור שלי. אשמח לתת לך את כל הפרטים שתבקשי. אשמח גם לעזור להשלים פרטים.
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Nov 20, 2022 11:04 pm

היא מהנהנת שוב. "שאלתי אותם, מי נפלו ואיך, קצת לפני שעזבנו. הם יהיו בסיפור גם, כי זה צודק ומכובד. הסיפור הזה, על שחזור של תקווה ומטרה, הוא סיפור חשוב. טוב שאמרת לי את החלק הזה, הוא עושה מסגרת יפה." היא מסמנת מסגרת עם הידיים להדגמה. "אם יהיו לי עוד שאלות אני אשאל. ואולי אני אספר לפני המוט, כדי שהסיפור יקדים אותך. וכי אנשים לא מקשיבים מספיק במוט." היא עושה פרצוף.
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה