זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור

4 posters

Go down

רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור Empty רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור

הודעה על ידי רוח גבית Tue Feb 28, 2023 3:23 pm

פסקזמן ואלקטו מגיעים לרמת הגולן. 
הם יללו בכניסה לטריטוריה
רוח גבית
רוח גבית
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 296

חזרה למעלה Go down

רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור Empty Re: רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Mar 01, 2023 11:39 am

גאיירפריד מקבל אותם.
"היי"
גאירפריד
גאירפריד "שלום בחוד חנית"
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 538

חזרה למעלה Go down

רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור Empty Re: רמת הגולן- לואי וגאיפריד - ספר לי סיפורים על נושא בירכתו של ת'ור

הודעה על ידי אורגת Wed Mar 01, 2023 11:54 am

=מנחה עוקב=
אורגת
אורגת
Celestine
Celestine

מספר הודעות : 3786

https://img00.deviantart.net/4fc2/i/2008/268/2/b/wyrm_bound_by_d

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מדיסון "אלקטו" Wed Mar 01, 2023 11:56 am

אלקטו תחייך ותגיד "היי, מה שלומך? הגענו לשיחה בקשר למבחן בכירות שלי, זה זמן טוב?"
מדיסון
מדיסון "אלקטו"
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 498

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Mar 01, 2023 1:06 pm

"כן כמובן." הוא מסתכל לעבר פסק זמן.
"הצגת את עצמך במוט אני חושב. לא חושב ששחוננו עדיין?"
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רוח גבית Wed Mar 01, 2023 1:11 pm

"כן, לא דיברנו הרבה. האמת שהגעתי לבקש לשמוע סיפורים.
אבל קודם האלפא שלי, אלקטו הגיעה עם הודעה חשובה."
רוח גבית
רוח גבית
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Mar 01, 2023 1:12 pm

הוא מתסכל עליה בסקרנות ומוביל אותם פנימה.
"אומברה, פיזי, מבנה, טבע?" איפה תרצו לשבת?"
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מדיסון "אלקטו" Wed Mar 01, 2023 1:25 pm

"היכן שנוח לך, אנחנו בסדר עם כל מקום"
לאחר שיתיישבו תתחיל לדבר ותגיד "בסוף מרץ אני מובילה מתקפה על הפיט בתל אביב, דבר ראשון חשוב לי להבהיר לדבר על הנושא רק פנים אל פנים, כבר תפסו רוחות שליח בעבר וברצוני שהמתקפה תישאר מתקפת פתע.
הגענו כדי לבקש ממך ומלהקתך להצטרף למתקפה, בנוסף כחלק מהדברים שאנחנו מנסים לסיים לפניה ההתקפה היא פגיע וחיסול של אלפא ובטא הפיט, מערת צללים הבטא של הפיט ולהקתו הכוללת בה גם נוקמת שחורה בכירה לשעבר נגדם תתוכנן ריצה שאני אוביל לחיסולם, ת'ור שכמובן אני בטוחה ששמעת עליו בעבר, אלפא פיט ת"א תהיה ריצה שתובל ע"י קונטוס נגדו לבקשתי. רצינו לשאול אם תרצה להצטרף לאחת או שתיים מהריצות שמתוכננות לפני? ונרצה לשמוע את כל הסיפורים והמידע על ת'ור שעוברים בשבט הפנריר."
מדיסון
מדיסון "אלקטו"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רוח גבית Wed Mar 01, 2023 1:29 pm

פסקזמן מהנהן "אם היה לו סוד או צלקת מביכה, אם הוא עמיד לכסף, אם יש לו פיוז קצר, שמעתי משהו על הטפרים שלו.... כל סיפור יכול להיות ההבדל בין המוות שלו, למוות של גארו טובים."
רוח גבית
רוח גבית
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Mar 01, 2023 2:09 pm

גאיירפריד מאזין בשקט ופניו מתעווטות בזעם כששמו של ת'ור עולה.
רוח קרה עוברת ברמת הגולן, אך שגאיירפריד מוביל את האורחים לפינה שמשית ומוגנת מרוח,
מתגלה שזהו יום די חם. הוא מוביל אותם לפינה שמשית בטבע ומדליק אש קטנה.

"השם הוא צווחה 'מארת צללים'. הוא מתקן אותה בעדינות.
החלאה שרד טיהור של אדוני צללים בילדותו ונשבע להרוג אדוני צללים, סבא רעם התיר בו חותם:
הוא חרש כמו קיר.
להקתו הקודמת רצה אחרי הקאקן אבל לדעתי הרגתם את כולה"

הוא חושב רגע.
"אני מניח שהספירלות יהיו מוכנים למתקפה, גם ללא מודיעין יש להם נבואות כמו לנו אבל אני בהחלט מבין ושותף לצורך בסודיות.
חיסול האלפא והבטא טרם הקרבות..
כן ארצה מאד להרוג אותם. אבל אני צריך להיות משוכנע שהתוכנית טובה, האם זה הוגן?"

הוא מחכה לתשובה לפני שיעבור לדבר על ת'ור

גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רוח גבית Wed Mar 01, 2023 4:36 pm

כאשר שלום בחוד חנית מספר להם על כך שמארת צללים ניצל בילדותו מטיהור אדוצי פסקזמן מהנהן בהסכמה והכרה. אך הוא נראה מופתע מהמידע על כך שמארת צללים חירש, הוא יזכור את זה. 

"פיט בלי הנהגה, בלי אלפא, בלי בטא. הוא איום קטן בהרבה מפיט עם ההנהגה." פסקזמן מסביר על כוונתם בהקשר לחיסול האלפא והבטא עוד לפני תחילת הקרבות

"אנחנו מתכוננים להרוג את ת'ור, אני יושב עם קונאטוס, נושא הלפיד, סר, ומחיר דמים רק בשביל לחשוב על התוכנית והתחבולות שאולי נוכל לעשות.
בכנות, תודה ללונה שעשתה אותי גאליארד, לאסוף גארו, להלהיב אותם, למשוך אותם לקרב. אני מתאים בהרבה למשימות כאלה מאשר לחשוב על תחבולות ומתקפות.
אני לא יכול להגיד לך את התוכנית, אלה אם תרוץ איתי להרוג אותו. אף גארו מלבד הרצים, אויב התולע ואלקטו כמובן יודע את כל התוכנית שאנחנו מתכננים כנגד ת'ור. אני מתנצל" הוא אומר ומרכין מבט בהתנצלות על כך שהוא מסרב לספר לך 
"אני מקווה שתסכים לחלוק איתנו את המידע על ת'ור הספירלה המבחיל, ועל הגארו שהוא פעם היה, נושא את ברכתו של ת'ור."
רוח גבית
רוח גבית
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Thu Mar 02, 2023 10:26 am

גאירפריד מחליף מבט בין השניים, מנסה להבין מי מוביל את המאמץ.
לוקח לו רגע לחשוב על המילים של פסק זמן ואז ניצת בו כעס.

"אתה בבירור לא מבין מהו סקאלד, אם אתה חושב שאתה יכול להגיע, לבקש סיוע
בקרב גדול, ואז מתנה את הפרטים בהתחיבות בדמי? " הוא אומר בתקיפות

"אנחנו הלוחמים הטובים ביותר של גאיה, הזעם שלנו שני רק לאארונים ואנחנו איננו 'מושכים ומלהיבים'.
אנחנו מעוררים השראה, מסתערים ראשונים, תולשים לבבות, כורתים ראשים ויללותינו מכווינות צבאות.
אם אתה רוצה סיפור על האייסיר תבקש ממני יפה במעגל הסיפורים.
אם אתה רוצה סיוע לקרב, תן אמון בלוחם או לך לדרכך, פסק זמן."

גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רוח גבית Thu Mar 02, 2023 10:44 am

פסקזמן מוריד את ראשו בולע את כבודו.
"אני לא מבקש את דמך, אבל הצורך לסודיות הוא אדיר.

ת'ור הספירלה המתולע שיצר את טאלוני הריגול של התולע, הראשון שהצליח ליצור עטלפי ריגול של התולע, הראשון שהצליח ליצור עורבי ריגול של התולע.
מארת צללים, בטא ספט תל אביב, אשר הפיל המונים מהעורב הארץ ישראלי, טוטם הספט המכובד שלכם. ואשר משתמש בציפורים חשובות אלו כמקור מידע.

הספירלות האלו טובים מידי בגלות את מה שאנחנו אומרים, אם היה אפשר שקונאטוס, האלפא, הפנריר הבכיר שמוביל את ההתקפה על ת'ור,  הוא היחיד שידע את התוכנית, גם הייתי מעדיף לא לדעת, כל פעם שאומרים את התוכנית בקול, גדל הסיכוי שישמעו אותה. היחידים שיודעים אותה, הם הגארו היחידים שחייבים.
אלקטו, אלפא המערכה על תל אביב. האחת שמובילה את כל הקרבות על תל אביב.
קונאטוס, אלפא הריצה כנגד ת'ור.
סר, אויב התולע שלכם, של ספט ישראל.
ואלו הרצים אחרי קונאטוס לקרב.
אף אחד אחר לא יודע את התוכנית.
לא אחרים מהספט, ומחוץ לו שפועלים בשביל להביא לנו כוחות, תגבורת, והתקפות. גארו שבחרו לעזור, בכוחם, או בידע שלהם. בכדי להרוג את ת'ור.

אני לא מזלזל בך, אבל האיום מת'ור הוא גדול. גדול מאד.
ספירלה נאלח לא הופך לאויב של שבט הפנריר כולו מבלי להיות איום משמעותי."
רוח גבית
רוח גבית
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Thu Mar 02, 2023 11:04 am

"נראה שהפחד מפניו עושה נזק לא פחות מהספרילה הנאלח בעצמו.
אבל אני מבין מדוע אויב של שבטי הוא דבר כה מפחיד.
טוב ויפה פסק זמן, אלקטו." הוא מוריד ראש בפני השניה.
"תביאו את כל מי שצריך לדעת למבצר נמרוד שבמורדות החרמון ושם
אספר לכם את סיפורו. אבצע את ההכנות הנדרשות עד השקיעה."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מדיסון "אלקטו" Thu Mar 02, 2023 11:16 am

"תודה לך, נעשה את המיטב להביא את מי שצריך,
אשמח שאתה ולהקתך תצטרפו למתקפה בסוף מרץ, בנוסף אם תרצה להצטרף אתה מוזמן לחבור אלינו בקרבות מול הספירלות הבכירים."
מדיסון
מדיסון "אלקטו"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics