זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Long overdue 13.03

3 posters

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Long overdue 13.03 - Page 3 Empty Re: Long overdue 13.03

הודעה על ידי פראקסיס Thu Mar 23, 2023 2:18 am

"אני שמח לשמוע. אני מתכוון לכך שלא פעלת באופן מתריס כלפיי והמועצה. לגבי הפריהולד עוד לא גיבשתי דיעה.
בגדול יש סיכוי שלא היינו מודעים בכלל שקם פריהולד אם לא אתה, לפחות לא עד שהיינו מרגישים השפעות כלשהן, עכשיו בזכותך אנחנו כן מודעים, לטובה או רעה אני עדיין לא יודע לומר. זה מעלה אבל שאלה, בתור גארו, אתה יודע כמה אנחנו בעלי טבע טריטוריאלי, האם זה משהו ששיקפת להם?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטונוואל Thu Mar 23, 2023 7:43 am

"שיקפתי, אבל אם הם לא יושבים בטריטוריה אקטיבית של גארו, למה זה חשוב לך כלכך?
אמרת בעבר שאתה בטא ספט ואתה צריך לדאוג לספט - אבל ניראה שהצלחת שלכם גם ככה מלאה, אז למה שתגרום לעוד גורמים להיות אוייבים שלך?
יש לך את תל אביב ועזה. יש את האדמות בדרום הארץ שזקוקות לטיהור, את עץ העולם שנפגע מנבואת הפניקס, כת הקראקן, אוסטרליה... חסר לך?

אני חושב שאתה צריך לשנות כיוון מחשבה - מה אתה צריך שיקרה כדי שספט ישראל יוכל להקים ברית עם הקיט'יין בישראל?"
סטונוואל
סטונוואל
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 416

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Thu Mar 23, 2023 2:08 pm

"מממ סיבה? ואחת יותר טובה מאם אתם לא בעלי ברית שלנו האויב שלכם יהיה, זה יותר איום מאשר סיבה ובברית כזו אין שום אמון כי אי אפשר לסמוך על הצד השני. אני גם לא שש לברית עם מישהו שאני צריך לחשוש מלהציג את עצמי מולו זה מחזק את בעיית האמון.

כל ישראל היא טריטוריה אקטיבית של גארו, אנחנו רצים לכל מקום באדמות האלה וזה שאנחנו לא משתינים בכל מקום לא אומר שאין לנו אחריות כלפיו. אני מסתכל על דברים מנקדות מבט מאוד שפויה והגיונית, אני בעל ראש פתוח. אני חושב שהקירבה שלך לנושא והעובדה שבעלך קיט'יין מעוורות אותך לראות את זה. זה בעיקר מאכזב אותי כי... ציפיתי ממך ליותר".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטונוואל Thu Mar 23, 2023 2:43 pm

"כמוני כמוך."הוא יענה לסוף דבריך

"אתה יכול להציג את עצמך מול בעלי - הוא יודע לא להתעסק עם גארו. אבל אני אתן לך את הטיפ שנתנו לי כלכך הרבה בספט שלך.
אל תיהיה תקוע על העץ.
אתה יודע שאתה לא יכול לעקוב אחרי כל הגורמים העל טבעיים בישראל, זה עובדה.
יש לך, כמנהיג של גארו, הזדמנות לעבוד מולי, כטאוטה דה פיון, ועם בעלי - דוכס לבית פיון ולייצר ברית שאתם תוכלו להרוויח ממנה הגנה, עזרה, נשקים (הוא יכווין על הדגל) ומידע.

בנתיים הספט הזה ניראה מאוד בסדר עם הסכמים מוזרים עם מגוון של גורמים. הפארה באפריקה, רוח העטלף, חצרות הברקת, השועל הזקן, הטכנוקרטיה.
כולם עם אגנדות שונות, כולם מיסטיים ולא עם כולם אתה יכול לתת אמון.
מה שונה עכשיו?"
סטונוואל
סטונוואל
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Thu Mar 23, 2023 2:58 pm

"זה כל כך הרבה יותר מורכב ממה שאתה מנסה לפשט את זה להיות. למשל, אחת מהבעיות הגדולות ביותר שניצבות למולי כעת בקבלת ההחלטה הזו היא אתה. אם תהיה לנו ברית עם הקיט'יין אתה תהיה הגשר שעליה היא מתבססת, זה מה שאתה מתגאה ומתפאר בו, הבעיה היא שכרגע אתה לא חבר ספט וגם אני מרגיש שהנאמנות שלך לקיט'יין גדולה מהנאמנות שלך לגארו, האם המציאות שונה?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטונוואל Thu Mar 23, 2023 3:02 pm

"כן וזה מפריע לי שאתה אומר את זה -
אני דואג להביא רוחות, עסקאות, מידע וחפצים אבודים לאומה ולספט שהוא לא שלי. אני עוזר במבחני בכירות של הספט שלך. אני פיזית הבאתי את ההורים שלך לצפות באחד הרגעים הכי חשובים בחיים של גארו ולאומה כולה בהקמת הקיירן.
וזה התמורה שאני מקבל.
אני לא הגשר בינך לבין אחרים - אני מורה דרך, אני יכול לעזור לך ללמוד על בני החלום ועל איך לפעול מולם אבל אני לא אתן לך לדרוך עלי בשביל זה."
סטונוואל ניראה מעט אדום ככל שהוא מדבר כשהזעם בו עולה מעט
סטונוואל
סטונוואל
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Thu Mar 23, 2023 3:35 pm

פראקסיס פוסע בחשיבה נותן לזעם זמן לחלוף,
"אני מבין. מתנצל שפגעתי בך. כפי שאתה מורה דרך על דרכי בני החלום, כך אני לדרכי הגארו, אני אוכל להסביר לך כיצד על אף הפועל הרב שלך ייצרת את הרושם הזה ולא רק מולי. אולי יחד נוכל יותר ללמוד אחד מהשני, אני ממך על דרכי בני החלום ואתה ממני על דרכי בני מיננו".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטונוואל Thu Mar 23, 2023 5:24 pm

לסטונוואל לוקח רגע להירגע
הוא הוא לוקח בקבוק וודקה חצי שתוי ומתחיל לשתות וללכת במעגלים.
ניראה שהאלכוהול בעיקר מסיח את דעתו כי זה וודקה חמה.
לבסוף הוא יחזור, יגיש לפראקסיס את מה שנשאר מהבקבוק
"תודה לך על ההצעה - זה נדיב מאוד מצידך ואני אשמח ללמוד ממך.
אני גם אשמח ללמד אותך את הדרכים שלנו, ולהסביר למה אני פועל כמו שאני פועל.

אני אגיד כבר מעכשיו - אני לא רואה במה שאני עושה דברים לקויים. אני פיאנה דרואיד שפועל כמו פיאנה דרואיד ומעוניין להמשיך ככה. אבל אני מוכן לנסות לראות את העולם מנקודת המבט אחרת"
סטונוואל
סטונוואל
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Thu Mar 23, 2023 5:33 pm

פראקסיס מהנהן,
"אלן, אני פראקסיס תיאורג' בכיר לכסופי הניבים, בטא לספט ישראל, נעים להכיר. אני אמשיך לדון עם סטונוואל יותר בהרחבה ובראש פתוח לבחון האם ברית עמכם היא צעד נכון לספט שלנו.
בינתיים אני אתייחס אליך כנציג הקיט'יין, בעלך אמר לי בשיחה הזו שהוא שיקף לכם את הטבע הטריטוריאלי שלנו הגארו, טבע בעל חשיבות מאוד גבוהה אצלנו. אנחנו רואים באדמות ישראל כטריטוריה של הספט הזה. אנחנו נלחמים קרבות רבים עבור גאיה והאדמה הזו. אני מדבר בשם הספט כשאני אומר שמאוד נעריך את זה אם כמחווה של רצון טוב, תבקשו את ברכתנו להקים את הבית שלכם, הפריהולד כאן בארץ".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

חזרה למעלה