זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23

2 posters

Go down

מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23 Empty מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 11:33 am

שופוני תר אחר לשון המאזניים, מחפש אותו לשיחה.

שופוני

מספר הודעות : 154

חזרה למעלה Go down

מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23 Empty Re: מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23

הודעה על ידי לשון המאזניים Mon Aug 07, 2023 11:53 am

הוא מוצא אותו יושב באיזור הספט, משחק בטלפון הנייד שלו

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 126

חזרה למעלה Go down

מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23 Empty Re: מטיסים מושלמים בכל מיני צבעים, 7.8.23

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 11:58 am

"מה הולך נשמה של ברבור?
אמרת שמחיר דמים שלח אותך לחקור על המטיס המושלם ושמצאת אחד בעזה, נכון?
תוכל לפרט? כי לי ולו הייתה תיאוריה על מטיס מושלם אחר."

שופוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Mon Aug 07, 2023 1:10 pm

הוא מחייך שהוא רואה את שופוני, "אתה נראה יותר טוב מאשר שפגשתי אותך במוט"
הוא מכניס את הטלפון שלו לכיס ומפנה את התנוחה שלו אל שופוני.
"מחיר דמים ביקש ממני להגיע אל ממלכתה של לונה בשביל לחקור על גור בעזה. הגענו אל הממלכה של לונה, אל עיר הכסף ושם הגענו אל הספריה של כל מה שהיה וכל מה שיכל להיות, מקום מוזר ממש.
בתוך הספרייה ראינו חיזיון על משפט שעברה רקדנית ספירלה בשם הלוחשת לבריאה, להבנתי היא האומגה בלהקת האלפא של פיט עזה. היא הייתה מאוד נחושה לקבל את הגור הזה לידיה ורק שלא בטעות "יפול" אל אומת הגארו.
אותו גור מתחנך אצל צווחת מוות ולהקתו שהם להקת הבטא של הפיט, צווחת מוות הזכיר שאותו גור, שנראה יפה תואר ומושלם, הינו שיקוץ וחזר על העובדה שצריך לחנך אותו בדרכי הספירלה שלא יפול לגאיה"

הוא עוצר קצת וממשיך

"יחד איתי בריצה היה את אמת נסתרת, פילודוקס לאוקטנה מהלהקה של סקאץ', הוא טען שראה את הגור הזה, ביחד עם הלהקה של צווחת מוות ולדבריו הגור "פירק במכות" עורב סערה עד שזה לימד אותו מתנת מחנכים.
יש המון סימנים לחשוב שהוא המטיס המושלם, אבל גם אם זאת טעות והמטיס המושלם אכן באמריקה, מדובר בגור ספירלה מסוכן ביותר שיש לנטרל או..." הוא לוקח עוד הפסקה קצרה וחושב "להבין אם באמת אפשר להעביר אותו לצד שלנו"

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 1:46 pm

"שמע, הסיבה שאני ומחיר דמים נכנסנו לזה היא שהסכמנו שאם מישהו יכול להעביר אותו צד זו שצף."
הוא מסתכל על הרצפה לרגע, קצת עצוב, "הוא קיווה להיעזר בזה כדי לחזק את הקשר בין הלהקות שלנו."
"אבל בכל מקרה, להעביר אותו צד זה דבר מוזר ומעוות שקשה מאוד להבין, אבל זה אפשרי. ראיתי את זה קורה.
תפסת במקרה את השם שלו? או את המראה שלו?"

שופוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Mon Aug 07, 2023 2:04 pm

"למה שלא נעזר בזה לחזק את הקשר בין הלהקות שלנו?
אלית'יאה היא חברה מאוד טובה של להקת אלף לילה ולילה אני אשמח להסתייע בכם בעניין הזה!
אני אציין שצווחת מוות ולהקתו הם טרף שלי, הם רצים תחת ינשוף מתולע וזה אישי מבחינתי.
תפסתי את המראה שלו, אני יודע איך הוא נראה ובעזרת דופק הטרף אוכל לאתר אותו, אלא אם הוא מסתתר ממש טוב"

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 2:28 pm

"שמע, אין לי בעיה עם צווחת מוות והלהקה שלו, וכל עוד הגור יהיה איתם אתה יכול לצפות לעדכון מראש על הכל, אבל חשוב לי שתבין שאני רואה את הגור, וכל וואנאבי מטיס מושלם כאחריות שלי.
לא מהותי לי לחלק טרף, אבל אם צריך אני מוכן להילחם על זה.
זה לא רק אגו, זה גם עניין של שליחות, או מחויבות, שיט כזה שתקוע לך בלב ואומר לך שאחריי מה שראית אתה לא יכול להפנות עורף.
העניין הזה התחיל כי פגשנו את המטיס הראשון, דיברנו איתו.
האחד האמיתי, המטיס הראשון האמיתי, הוא קם לתחייה מתנומה ארוכה מאוד.
הוא מחפש אחר המטיס המושלם, ללמד אותו שיעור.
המטיס הראשון היה כל כך מעוות, שבור, הרוס, ועדיין בן אל מוות. אם למדתי דבר אחד מלדבר איתו, זה שמעולם לא הבנתי מטיס באמת עד שפגשתי אותו.
והינשוף נתן לי נבואה, כן כן לי לפאקינג מכרסם, גם אני הייתי בשוק, נבואה.
המטיס המושלם ילמד מהמטיס הראשון שיעור, ואז המטיס הראשון ימות. סוף סוף הוא ישוחרר מכבלי החיים.
אבל המטיס המושלם... זה הרגע שבו הוא יבחר צד.

אני רוצה לשתף איתך פעולה, אבל חשוב לי שתדע איפה אני עומד. אני מניח שזה אישי מבחינתי...
נשמע טוב?"

שופוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Mon Aug 07, 2023 2:48 pm

"אין סיבה שלא נרוץ על זה ביחד, אנחנו יכולים להוביל את זה ביחד ובשיתוף פעולה, להראות לספט הזה שכל הדיבורים על אחדות הם מעבר לרק דיבורים, אלא שיש פה גארו של מעשים."

הוא נעמד ומושיט את היד שלו לשופוני ללחיצת יד

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 2:58 pm

שופוני מחייך, "סגור."
הוא לוחץ את היד, "אז נראה לי נתחיל בלהתעדכן לפני שאני שופך רעיונות.
יש לך שאלות לגביי המטיס הראשון? או פרפקט באמריקה?"

שופוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Mon Aug 07, 2023 3:16 pm

"יש לי הרבה שאלות, בתור התחלה, איפה פגשתם את המטיס הראשון?"

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 5:47 pm

"התשובה הקצרה היא ליד שדות הקרב, הבאטלגראונדס.
ליד זה מוזר באומברה, אבל זה היה ליד.
הוא ישן שם במשך אלפים כנראה, עד ש2004 הוא התעורר. כשז'ייז'אק השתחררה הוא שוחרר גם, והתחיל את מסעו האיטי אני מקווה, אל המטיס המושלם."

שופוני

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לשון המאזניים Mon Aug 07, 2023 8:48 pm

"ידוע לנו איפה הוא עכשיו?"

לשון המאזניים
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שופוני Mon Aug 07, 2023 8:53 pm

"לא. הוא נעלם בפעם האחרונה שבדקתי, אני לא יודע מה המסלול שהוא לוקח."

שופוני

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה