זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אקו ואלית'יה 27.8

3 posters

Go down

אקו ואלית'יה 27.8 Empty אקו ואלית'יה 27.8

הודעה על ידי אקו Sat Aug 26, 2023 11:42 pm

אקו יגיע בבוקר לטריטוריה של חולי ירח, הוא מייל שהוא מחפש את אלית'יה
אקו
אקו
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 389

חזרה למעלה Go down

אקו ואלית'יה 27.8 Empty Re: אקו ואלית'יה 27.8

הודעה על ידי אלית'יאה Sat Aug 26, 2023 11:44 pm

היא שם, נראית עייפה כלשהו. "היי אקו. אסור לצוד בלי רשות, אל תציק לבני אדם, ואל תעשה עסקאות עם רוחות בלי אישור. בוא תיכנס."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 836

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אקו Sat Aug 26, 2023 11:58 pm

אקו נכנס, בידו בקבוק עם נוזל
"הבאתי מנחה קלה, אוזו שעשוי מצימוקים ופסיפלורה"
לאחר מס' דברי נימוסין הוא יתחיל
"תראי, הבנתי שיש לך קשר לאנקרה או שזה הצייד שלך אולי(בבירור בנימה של חוסר ידע), אני מעוניין לקחת את ההצעה שלה לצייד הספירלות אבל אני רוצה גם לכבד את הציד שלך ולכן הגעתי היום בשביל לקבל פרטי מידע נוספים ולוודא שזה לא יפגע במאמצים שלך"
אקו
אקו
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Aug 27, 2023 12:32 am

"תודה." היא לא נוגעת באוזו בעצמה אבל מוזגת לו אם הוא רוצה. "אני בצום טקסי, אבל מעריכה את המנחה. במחשבה שלי, להגיד שאנקרה היא ציד שלי זה יומרני, היא דבר גדול מכדי שגארו אחד יצוד אותו. אנקרה היא פרויקט, אני לא לבד בו. שזה טוב, זה אומר שאולי, עם הרבה מזל ומאמץ ועזרה, נצליח. אבל רק אולי. אני אסביר יותר."

היא עוברת לישיבה של 'סיפור', ואומרת, בטון שמלמד שהיא סיפרה את הסיפור כבר כמה פעמים, "רוח העיר של אנקרה, בטורקיה, לקחה לעצמה כמשימה להשמיד ולאכול את הקיירנים של טורקיה. כשהיא תסיים איתם, היא תעבור לקיירנים של יוון. עכשיו היא מתקדמת לכיוון ספט ילדיו של אריבראטה, היא קרובה מאוד לכלות אותו. אני מנסה לעכב או לשנות את זה, ולהציל את הקיירן, או לפחות למנוע את הנפילה של הבאים, למרות שהספריה הגדולה שהיא רוח הקיירן של אריבראטה היא הדבר העיקרי שהתחלתי לנסות להציל. אם אני אכשל, היא תעבור אחרי שתאכל את הקיירן הזה לפיט של אגם הכלבים, משם לספט המפל השחור, ואז לספט לב חכם, ואז היא תפנה לקיירנים של יוון. ייקח לה עוד זמן לעשות את זה - זה פרויקט של כמה שנים בשבילה. אבל אם לא נעצור אותה עכשיו, היא תתחזק עם כל קיירן שהיא תאכל. היא כבר אכלה כמה רוחות עיר קטנות יותר וגדלה. בינתיים, נראה שהספירלות של אגם הכלבים מודעים לתוכניות שלה ובאים להציק לה. זה דבר רע, לקנות קצת רצון טוב אצלה. גם לא דבר רע להרוג ספירלות. אבל בפעם האחת הזו, כמה שזה מגעיל להחזיק במחשבה שלנו, העיר היא אויב משותף לנו ולספירלה. תעשה מה שאתה רוצה, עם הציד. זה לא יפגע לי במאמצים, אבל גם לא יעזור הרבה. מצד שני, אין דבר רע בספירלות מתים."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אקו Sun Aug 27, 2023 1:36 am

אקו מקשיב לה ואז אומר "עד כמה הרוח של אנקרה חזקה? אי אפשר פשוט לגלגל אותה ולתת לה לחזור תקינה?"
אקו
אקו
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Aug 27, 2023 7:01 am

"היא בגודל של עיר. אנקרה יותר גדולה מתל אביב. בהרבה." ביובש.
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אקו Sun Aug 27, 2023 9:19 am

"שאלה, היא נגועה בוילד או תולע? והאם בטוח שהיא רוח העיר? אולי זה מתחזה, מעולם לא שמעתי על רוח עיר שמנסה לאכול את כל מה שמסביבה" הוא עוצר לרגע
"יש פעולות שעשית כבר בעיר?"
אקו
אקו
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Aug 27, 2023 9:26 am

"לא הייתה לי דרך לבדוק, היא בוודאות העיר אנקרה, ועשיתי שם דברים, כן. אני ממשיכה ועושה עוד."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אקו Sun Aug 27, 2023 9:30 am

"יש דברים שצריך לדעת מראש? דברים שיכולים לפגוע במאמצים שלך? או לחילופין דברים שתרצי שנבדוק שם?
ואיך את יודעת את זה בוודאות? עשו עליה את שם הרוח? Sense balance?"
אקו
אקו
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Aug 27, 2023 9:53 am

היא עוצרת, נושמת לרגע, ונראה שמאזנת את עצמה. "אקו, אתה בא לשאול אותי על משהו שאתה רוצה לעשות, ובמקום להגיד מה אתה מתכוון לעשות, אתה שואל אותי שאלות שראוי לשאול גור שיוצא לציד ראשון. לעניין לקבל משימה מאנקרה, תזכור שאמנם הספירלות אויבים שלנו, אבל עכשיו הם גם אויבים שלה. כל מה שפוגע ומעכב אותה, הוא גם קצת לטובתנו. אני לא אגיד לך לא לקבל את המשימה או לא לצוד אותם, רק להחזיק את המחשבה הזו בראש כשאתה עושה את זה. במחשבה שלי, אתם לא בהכרח תהיו אצלה, או עליה, בשביל הציד, אז מה קורה איתה ומה לבדוק עליה, כנראה לא מאוד רלוונטי. אם אתם בתוכה או עליה, תיזהרו מעכבישים, ואם אתם רואים רוחות וויילד כלואות, תחשבו לשחרר אותן, אבל תדעו שזה יקרא אליכם את כל השומרים והחיילים. בביקור הקודם שלי שם שיחררנו פגסוס. העיר כעסה עלינו די הרבה. אל תלכו לפי החוקים של העיר, אל תתנו לאורגת לקבע אתכם. זו עצה שקיבלתי ממכרסמת עצמות שיודעת יותר על ערים ורוחות ערים ממני."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אקו Sun Aug 27, 2023 10:37 am

אקו נראה מבולבל
"אני מתנצל אם פגעתי אבל אני באמת לא מבין למה את כועסת, אני לא מכיר את העיר ואת המצב הרוחני שם ואני דאגתי במיוחד להגיע בשביל לוודא שאני לא עושה נזק, גם לעיר וגם למאמצים שלך.

הוא נושם לרגע
תראי, אני רוצה לקחת את המשימה כי אני מאמין שיש פה אופציה לפייס את הרוח.
אני אחקור עוד על הנושא כשאני אהיה שם. אם אני אמצא מידע רלוונטי אני אעדכן אותך בו."
אקו
אקו
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Sun Aug 27, 2023 10:48 am

"רק תהיה זהיר." היא מציעה, בלי להביע דעה מיוחדת על כל השאר. "העיר מסוכנת. אני לא יודעת אם יש טעם לפייס אותה, כי אנחנו לא בריב, יותר משדבר שאתה דורך עליו נמצא בריב עם הנעל שלך. תנסה, אם אתה רוצה, כן? כמו שאמרתי, להרוג ספירלות זה טוב."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אקו Sun Aug 27, 2023 11:03 am

"טוב, תודה."
ובמידה ולא יהיה לאלי'תיה דבר נוסף להגיד אקו ילך לדרכו
אקו
אקו