זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

The silver records - פרוייקט משותף

Go down

The silver records - פרוייקט משותף  Empty The silver records - פרוייקט משותף

הודעה על ידי אייתן - מקימה לתחייה Tue Sep 03, 2019 4:24 pm

גבירותי, רבותי ואחרים מכובדים -

לפני הרבה זמן, הבטחתי לעדן פרופ של הsilver records למשחק שלנו - ואני מתכננת לקיים.
התשתית מוכנה, אבל הגיע הזמן לטקסט. בגלל שאנחנו רוצים שהספר עצמו יהיה בעברית, כדי שיתאים למקום שהוא מגיע מנו במשחק ויהיה מגניב  אנחנו צריכים לתרגם, לתכנן ולכתוב את כל הטקסט.

ובזה אנחנו צריכים את העזרה של כל מי שרוצה לקחת חלק בפרוייקט!
זו הזדמנות מצויינת לקרוא קצת על הרקע של המשחק אם בא לכם, ולחשוב על איך השבט של הדמות שלכם משתקף בפרוייקט הזה.

באינפליי, את העותק המדובר של "דברי ימי הכסף" כתבו בעברית באיזור הגיאוגרפי שלנו בערץ בשנת 1300 ככה. זה אומר שאנחנו מחפשים טקסטים בנושא אגדות, מקורות שבטיים, ליטאני, מסרי השכל ואומנות שמתאימים.

מתאים אומר כמה דברים -
כתוב בעברית תקופתית.
אם קשה לכם לכתוב בעברית כזאת ואתם עדיין רוצים להשתתף - תכתבו בכל זאת! אנחנו נעזור ליישן את הטקסט.

הנה לינק לדוגמאות לעברית תקופתית

דברי ימי הכסף הוא בבסיסו ספר שירה
לא רוצים לכתוב שירה ומעדיפים לכתוב סיפור? אפשר גם, אבל תשתדלו להישאר בטקסטים *קצרים*

מתאר אירועים שקרו לפני 1400
זה אומר שדברים כמו מלחמות העולם, הגלגול האחרון של מהלכי הזכוכית, הקרואטן וכיבוש אוסטרליה לא רלוונטיים, כי הם עדיין לא קרו.

מתאים לאג'נדה
בואו נהיה כנים - לכסופי ניבים יש דעות מאוד מוצקות על העולם ואיך שהוא אמרו להיראות - ובגלל שלהם יש את הכוח להחליט מה נכנס ומה לא נכנס לספר, ובאיזה צורה הוא יכנס, הספר משקף את העמדות שלהם יותר משהו משקף את ילדיה של גאיה או את מהלכי הזכוכית. זה לא אומר שהם יכולים להתעלם מהמציאות (יש לפחות נבואה אחת על איך כסוף ניבים טהור דם יפול לתולע ויוביל את צבאות הפוקליפסה) הם יכולים למסגר דברים בצורה שמתאימה להם.

למי מכם שרוצה לכתוב, אני מצרפת כאן לינק לגוגל דוקס.  בעמוד הראשון יש את ראשי הפרקים והתוכן. כולכם מוזמנים לכתוב שם ישירות, או לסמן נושא מסויים כשלכם ולהגיש משהו סופי. אני תמיד כאן כדי לעזור.
אל תערכו בקובץ הראשי טקסט שלא אתם כתבתם, זה לא מנומס.

הנהנה הגוגל דוקס!
אייתן - מקימה לתחייה
אייתן - מקימה לתחייה
צעיר
צעיר

מספר הודעות : 174

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה