זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר

3 posters

Go down

זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר Empty זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר

הודעה על ידי אל תירה בשליח Thu May 21, 2020 2:03 pm

אילת, ליל יום חשוך, החום גובר על גיבורינו במשרד התת קרקעי של הגיבורים האמיתיים של הסיפור. בני הדם.
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

מספר הודעות : 937

https://garou.forumhebrew.com/t10227-topic#143706

חזרה למעלה Go down

זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר Empty Re: זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר

הודעה על ידי Story Teller Wolf Thu May 21, 2020 5:58 pm

ואכן ידידך הנאמן בוריס האדג' לורד שלבוש בכל פריט לבוש שחור ואם אפשר גם מעור. הוא יכניס אותך בסודיות למתחם. יוביל אותך דרך הדלת שבפעם האחרונה לא נכנסתם בה, אחת שמוביל לחדר מבצעים שהוא מעין אמפריה טכנולוגית.
כשאתם נכנסים פנימה כולם עסוקים במשהו שונה ומכירים בנוכחות שלכם בדרך כזו או אחרת.

"צוות זה חיבוק הדב, בשטח נקרא לו דב. דב תכיר"
"אמיליה" הוא מחווה לאישה שראית פעם שעברה, בלונדינית, עיניים כחולות כקרח, יפייפיה, לבושה בציוד טקטי ומשחיזה סכינים מעוגלות. בשנות ה-30 לחייה, היא בוחנת סכין שסיימה להבריק בדיוק ומגניבה אליכם מבט.
"בחמד" הוא מחווה לעבר בחור בעל זיפים, עור קשיח שנראה שעבר הרבה, בבירור הזקן בחבורה, נראה בשנות ה-50 לחייו. הוא לבוש בבגדי שרברב/עובד עירייה ונראה שהוא מרתח ומחווט משהו, הוא מרים רגע את קסדת הריתוח וחושף צלקת ועין פצועה ועיוורת בצד שמאל. הוא קורץ לך ומוסיף "איווה".
"וג'יידן" הוא מחווה לבחור שיושב על הכיסא מול מסכי החמ"ל והמקלדות. הוא נראה צעיר, שנות ה-20 המוקדמות, לבוש ג'ינס וטי-שירט חלק, ביד אחת משחק עם קובייה הונגרית ועם האחרת שותה קפה, תוך כדי שהוא מבצע שיחה עם אוזניות ומקרופון עליו. הוא מרים את היד עם הקפה לאוויר "Sup boss?"

בוריס מביט בך לראות אם יש לך שאלות אליו או למישהו מהם. לא קשה להבין שהוא הבוס של הכנופיה הזו
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

מספר הודעות : 341

חזרה למעלה Go down

זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר Empty Re: זה רק אני והערפד שלי דאונטיים בתאריך לא מוגדר

הודעה על ידי אל תירה בשליח Thu May 21, 2020 6:16 pm

חיבוק הדוב חושב על זה מעט ואומר "תקראו לי כארים" (כי איתי החליט על השם בתחילת הסשן, ולקח לי זמן להיסגר שאני מרוצה ממנו)

"אז בוריס אמר לי שחסר לכם כוח אדם... אני פה בשביל לתת יד, אם יש משהו שאתם צריכים תגידו לי"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Thu May 21, 2020 6:40 pm

(אני אניח שהגעת בלילה סביבות 23:00)
בוריס: "חברים כארים הוא גארו, בואו נעשה לו קבלת פנים נעימה, ג'יידן!"
ג'יידן: הוא מני את הקפה "חכה עם זה רגע" ומכסה את המיקרופון, "כן בוס?"
בוריס: "תעלה רגע את המפה ותמצא לנו בידור"
ג'יידן: בלי לומר מילה, עם יד אחת על הקובייה הוא רץ עם השנייה על המקלדת כמו חיית סייבר, קודים שונים מופיעים ומפת תדרים כמו גם תוכן הודעות המשטרה נחשפים לעיניך ואוזניך, הוא ממשיך ונראה שתכנה רצה עד שמופיע חץ שמסמן מקום הרחק מתדר משטרתי במפה "קיבלת"
בוריס: "אמיליה, תורך, קחי את כארים לסיבוב קצר"
אמיליה: "הלוויה שלך" לא ברור למי זה מכוון, היא לוקחת כמה מהסכינים שהשחיזה, מכה בכפתור על קיר שנפתח וחושף נשקייה טיפ-טופ עם יופי של מבחר, היא לוקחת משם זוג מפחות, אקדח ומה שנראה כמו זיקוק שמן. "בחר את הרעל שלך" (יש לך הרבה סוגים של נשקים קרים או חמים אם תרצה).
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Thu May 21, 2020 6:56 pm

כארים יקח אולר קפיצי, נראה שהוא לא בטוח איך להחזיק אותו. אבל עדיף סכין מכלום.

הוא ישקיע מספר שניות יתן יללה חייתית בזמן שהעצמות בגופו נקרעות ומתחברות מחדש בזמן שינויו לעמדת הגלאברו האיימתני, חיית האדם הקדמונית. אך נראה כי במקרה שלו יופיו (3 מראה) לא פוחת בגודלו הענק, וכי הוא בהחלט ניהיה ערבי יותר במראהו.

"אמלייה, יש משהו שתרצי שאדע מראש?" הוא שואל בזמן שהוא מחפש תיק עזרה ראשונה (במידה ויש אחד)

נערך לאחרונה על-ידי חיבוק הדוב בתאריך Thu May 21, 2020 7:05 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Thu May 21, 2020 7:04 pm

הוא לא יימצא אחד כלל אך ישים לב לחדר רפואי בצד.
אמיליה מסוקרנת בנשק שתבחר, היא לא מגיבה לאחר הבחירה ומגחחת קלות לשאלה שלך.
"נסה לעמוד בקצב" היא זורקת לך מפתחות של דוקאטי ופונה לעבר היציאה.
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Thu May 21, 2020 7:07 pm

כארים ילך לשם וישלוף מזרק אנדרנלין, כמה תחבושות ויאלתר תיק רפואה מינימלי.

הוא תופס את המפתחות ושואל את גיידן "תוכל לסדר לי את הכתובת בוויז?"

לאחר שנתנו לו את הכתובת הוא מתחיל לנסוע אליה, נראה שהוא מנסה לנסוע מהר, בכדי לנסות ולכסות על הפער שפתחה מולו אמלייה.
אך נראה כי השליטה שלו בגיר הידני גבוהה והפניות שלו חדות למרות העליה והירידה המהירה במהירויות כתוצאה מנסיון להאיץ בתוך העיר.
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Thu May 21, 2020 7:31 pm

הוא לא ייתן לך כתובת, אבל הוא כן ייתן לך אוזניה "אני אדריך אתכם. זה התפקיד שלי"
ואכן אתם תתחילו לנסוע בנקודה X כ-500 מטר מהיעד אתם תעצרו ותחנו את האופנועים, ליד התיירת איפה שיש אנשים ומעט ניידות/מוניות. לא נראה שהיא תופסת פער נרחב ממך ולמעשה את מצמצם יופי, היא בהחלט מנסה לנצח אבל אתה יודע שאתה טוב יותר. בחירה שלך אם להגיע ליעד לפניה.
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Thu May 21, 2020 9:59 pm

הוא מתאמץ ובאמת עוקף אותה, עד שהיא מגיעה הוא מעיף מבט מסביב ומוודא שזה באמת אזור בטוח.
כשהוא שומע אותה מתקרבת הוא חוזר אל האופנוע בכדי שיראה כאלו הוא לא הגיע לפניה בהרבה.

בדרך הוא ינסה לפתוח שיחת חולין עם ג'יידן "אז ספר לי, איך החיים?"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Fri May 22, 2020 12:25 am

"וואלק אתה יודע, עוד יום עוד דולר, עוד לילה עוד ערפד. שמאלה פה" הוא אומר באיחור קל שבודק את האינסטינקטים שלך על ההגה.
"אתה לא נראה בחור של אופנועים, איפה ומתי למדת לרכב פיש?"
(שכחתי לציין שבתקשורת ומבצעים יש שמות קוד שמעדכנים אותך בהם, אמיליה היא 'Ice', ג'יידן זה 'Tower', בוריס זה 'Dark', בחמד זה 'Inferno'. לך ג'יידן נתן את השם קוד 'Fish', כמו הכינוי לאסירים טריים בכלא)
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Fri May 22, 2020 10:06 am

"Tower היו לי כמה סיבובים טובים על כבישי ריאד כשהייתי צעיר יותר" הוא עונה בנוגע ליכולות הנהיגה שלו.
"ותגיד... מי בדיוק חילק את הכינויים, שאדע למי לשבור את המקלדת אחר כך" הוא אומר בנסיון קל להפחיד את ג'יידן, כי נראה כאלו הוא חילק את הכינויים

לאחר שג'יידן עונה או לא עונה "Dark, תוכל להסביר מה המטרות היום?"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Mon May 25, 2020 5:31 pm

"אני לא חושב שאתה רוצה לשבור את לי מקלדות פיש. ימינה" אומר ג'יידן בנימה קומית מעט.
"כן. תתייחס לזה כטקס חניכה לאחווה. מסקרן אותי לראות אותך בפעולה, Ice תבחן את הכישורים שלך" אומר בוריס.
"Dead man walking" אומר בערבית ונימה קומית עם משהו בפה בבירור, בחמד.
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Wed May 27, 2020 4:45 pm

"אינפרנו זאת התערבות?" הוא שואל וצוחק גם הוא
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פרא Wed May 27, 2020 9:56 pm

מבקש שלפחות יהיה כתוב באיזה שבוע זה
פרא
פרא
Celestine
Celestine

מספר הודעות : 8065

https://garou.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Wed May 27, 2020 10:17 pm

וואו, אממ. כן בכיף, רשום לי באישי... אלך לחפש ואשלח פה בתגובה.

עריכה:שבוע אחרון של אפריל-ראשון של מאי
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Thu May 28, 2020 12:56 am

"וואלה, סבבה! עוד לא הכרתי מישהו שהרשים את אייס עד היום חוץ מדארק" אומר בחמד
עכשיו ברור שהוא לא פקפק בסיכויים שלך לשרוד אלא בסיכויים שלך להרשים אותה במבחן הכישורים.
"טו יש לו headstart לא רע" אומר ג'יידן
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Thu May 28, 2020 2:30 pm

הוא מחכה לאייס בנקודת החנייה (כפי שנקבע מעלה יותר בשירשור)

הוא יושב קלות על האופנוע בזמן שהוא בוחן את סביבתו.
מה יש שם?
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Thu May 28, 2020 4:38 pm

הוא לא ייתן לך כתובת, אבל הוא כן ייתן לך אוזניה "אני אדריך אתכם. זה התפקיד שלי" ואכן אתם תתחילו לנסוע בנקודה X כ-500 מטר מהיעד אתם תעצרו ותחנו את האופנועים, ליד התיירת איפה שיש אנשים ומעט ניידות/מוניות. לא נראה שהיא תופסת פער נרחב ממך ולמעשה את מצמצם יופי, היא בהחלט מנסה לנצח אבל אתה יודע שאתה טוב יותר. בחירה שלך אם להגיע ליעד לפניה כתב:

^זה^
דמיין ערב קלאסי בתיירות עם כל הערסיידה והאשכנזים שרוצים להיות חלק, אתם 500 מטר משם
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה