זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קורבן צינורות בום 21.7

2 posters

Go down

קורבן צינורות בום 21.7 Empty קורבן צינורות בום 21.7

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Jul 21, 2020 10:57 am

פח זבל בקרבתה של קורבן האח יקרשקרש עליה ולבסוף יפלוט בקבוק עם חתיכת נייר בתוכו:

"קורבן אח אשמח אם תוכלי לבקר בבית של המשפחה בחיפה."
מצורפת כתובת וגליף של שבט מכרסמי העצמות מסובב ב90 מעלות שהגליף של ניבים מחובר ומחווה צורה של ירח פילודוקס (וניראה כמו מפתח צינורות)
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

קורבן צינורות בום 21.7 Empty Re: קורבן צינורות בום 21.7

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Jul 21, 2020 11:09 am

לאחר ריצה של כמה שעות טובות בלופוס, פרי הרוח מגיעה לגבול הטריטוריה של מטרופולין באומברה,נושאת בפיה שפן סלע שמנמן. היא שומטת אותו על הקרקע ומייללת.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

מספר הודעות : 2717

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Jul 21, 2020 11:15 am

מפתח צינורות בום יצעד אל מחוץ לצמחייה וירוץ אלייך בפיו שקית אלבד אותה הוא מניח גם כן כשהוא עוזב אותה היא כולה מתפוררת והופכת ללא יותר מאבקת אלבד ישנה ושטופת שמש וחושפת דלעת טקסית עשויה חימר (טאלן ריפוי) "שלום קורבן אח" הוא יאמר ויתיישב מולה ירכין מעט ראשו כמכיר במאמץ שלה להגיע לחיפה
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Jul 21, 2020 12:09 pm

"שלום." היא אומרת, נדה בראשה ודוחפת מעט לעברו את שפן הסלע.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Jul 21, 2020 12:44 pm

הוא ידחף את המתנה ויאמר (מנוסך בלשון זכר אבל מוזמנת חהטות לנקבה כי מועתק מהוואטסאפ) "אל תנוע בטריטוריה בלי חבר ממטרופולין שמלווה אותך, אל תדבר עם רוחות בלי אישור. אתה לא רשאי לצוד. לא רשאי לזמן רוחות לתוך הטריטוריה. אם תמות בשטח חיפה תיקבר בחיפה. אם את רואה משהו שאולי יכול להעשות טוב יותר תציעי, אולי זה ייושם בעתיד"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Jul 21, 2020 3:49 pm

"מבינה." היא עונה.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Jul 24, 2020 4:42 am

מהנהן "נמר מרשה לשבת בתוך בית עורגת?" הוא ישאל בזהירות
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Fri Jul 24, 2020 10:45 am

"כן." עונה פרי הרוח.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Jul 28, 2020 1:54 pm

יהנהן ויתחיל לרוץ לתוך העיר:
העיר בשונה ממה שהיה בעבר חשוכה

יגיעו לתיאטרון ישן ומכוסה גרפיטי עליו יש המון גרםיטי סמל גדול של מכרסמי העצמות, ציורים של משפחה ומדורות משותפות, ומלחמה בתולע.
אם לפרי הרוח יש הבנה עמוקה בטקסים והבחנה היא עשויה לזההות גליםים הקשורים בטיהור המכוסים תחת הגרפיטי ואת התחטשה הכללית שטקס טיהור משדר.

הוא יצעד איתך לסולם חירום חלןד ומעט רעוע ויגע בו הופך אותו ליציב יותר כאשר נוא לוחש לו מספר מילים ומזכיר לו את מהותו בשפה משונה
הוא ישמר את המגע ויסמן לך לעלות.

מהגג תהיה תצפית על הנמל, ועל העיר התחתית שיבהקו באור עכבישי ובכלי האורגת כתכשיטים צהובים על רקע החשכה של האומברה

"ברצוני לדבר איתך על דרך האמצע" הוא יאמר ויערום עצים ממספר רפסודות שבורות (לא בטוח אם היא הייתה בטקס לכבוד הרוח 'שבירת החומה' ביום השנה לשבירת חומת ברלין אבל זה אותן הרפסודות) ויתחיל מדורה קטנה
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Jul 28, 2020 7:39 pm

פרי הרוח מהנהנת. "אני מבינה." היא אומרת בכובד ראש ונותנת לו לפתוח בדברים.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Mon Aug 03, 2020 5:39 pm

(המשך - שוחק בווצאפ)

"הבנתי שבהמלך ניסיון כושל בגישור שהתרחש בקיירן הכריזה להקתה של זכריני על סכסוך דם איתך ועם חשכת מעמקים" הוא יציין ויעצור לרגע לוודא שאין ברצונך לתקן אותו ובכדי להצית את האש מערימת העצים.

"סכסוך דם?" שואלת פרי הרוח שנראית מופתעת, מבולבלת ומוטרדת.

"זו הדרך בה הוצג לי הדבר" הוא אומר.

"אני לא בטוחה למה הן מתכוונות בזה, אבל כן, הניסיון לגישור כשל." היא אומרת ונשמע שזה מצער אותה.

"הכוונה היא שהן רואות בבחירה שלכם ללא לדאוג לדרך האמצע ולפעול לשם השגת המטרות שלשמן באתם הסיבה לכך שהוא סיים מת" הוא אומר בפשטות. ניכר שאין במילים שלו ניסיון לגרום לך להרגיש רע או שיפוטיות (כלומר הוא לא פאסיב אגרסיב בכלל).

"אבל לא על כך אני מתכוון לדבר איתך. לא ביקשתי שתבואי לבית של המשפחה בכדי לומר אם בחירה היא נכונה או שלא, או אם חיים של חבר להקה שווים יותר מחייהם של חברי הריצה ומהחיים של אלה שחילצתם" הוא אומר "ביקשתי שתבואי בכדי לנסות ולנטרל יחד איתך את המציאות בא אנו נמצאים היום". את יכולה להרגיש שהוא מזדהה עם הבחירה שלכם.

היא מהנהנת. "אסור לתת לסכסוך הזה להימשך. חשכת מעמקים הוא האלפא שלי ונתתי לו להוביל את הגישור מתוך כבוד אליו, אבל... טוב, זה לא עבד."

"עבודתו של הפילודוקס המגשר היא לפתור את הסכסוך אחרת לא הייתם פותרים את זה בינכם. זה לא אשמתכם" הוא אומר בטון מאוד נייטרלי "דיברתי ארוכות עם חשכת מעמקים לפני שהוא הלך לגישור והוא סיפר לי על הסיבות בחירותיו. לאחר מכן דיברתי ארוכות עם חופש בכדי להבין את תחושותיה, אחריה ניגשתי לזכריני וכעת הגיע תורך" הוא מונה "ארצה לשמוע את התחושות שלך על כל הבלאגן הזה שנוצר" הוא יבקש "ואם תרצי לנסות ולהיכנס לנעליים של זכריני ושל חופש אני אשמח לשמוע מה את חושבת שמכאיב להן הכי הרבה בכל הסיפור הזה"

"הן איבדו אח." היא עונה בפשטות. "עברתי את זה. חוויתי את הכאב הזה. לא קשה לי להבין אותן. אבל הן נותנות לכאב שלהן לעוור אותן ומתחפרות בעמדתן. מעבר לכאב על אובדנו של אח ללהקה, כואב להן במיוחד כי הן מרגישות שדרך האמצע מת לשווא. אני חושבת שזו המעטה בערכו." ניכר שזו אמירה קשה שלא קל לה לומר. "הוא היה אלפא של ריצה קשה מאוד שכולנו היינו קרובים בה למוות, ויותר מפעם אחת. כואב להן במיוחד גם כי הן מרגישות שהפקרנו אותו. שהיינו יכולים להציל אותו ונמנענו מכך. זו לא האמת." היא עוצרת לרגע, מארגנת את המחשבות שלה. "במקומו של חשכת מעמקים, כנראה לא הייתי מפנה את דרך האמצע להילחם באויב. וכנראה היינו מתים בגלל זה. חשכת מעמקים סיפר לי שאמרת לו פעם שחלק ממהות תפקידו של האלפא היא קבלת החלטות קשות. "

מפתח צינורות יאזין לדברים שאת אומרת הוא ישב זקוף לחלוטין ומתוח המבט שלו נעוץ בעיניים שלך בריכוז ואת תרגישי שכל כוח רצונו והמהות שלו כמגנה וראשון שליחיה של העיר בה את עומדת מפנים אלייך תשומת לב כשאת מדברת.
"הצלחתי לתפוס אימרה אצל להקת 'רולטה רוסית' מהמשפחה ברוסיה 'טרגדיה היא החומר הטוב ביותר ליצירה של סמגון טוב, או לבקבוקי תבערה שיכולים להרים ערים שלמות. בכל אחד מהם אתה אמור להתחיל לזוז'." הוא יעצור לרגע והכובד הזה ירד "יש במשפחה קולות שאומרים שאתם אדישים וצינים למוות של דרך האמצע וקרובה רחוקה אחת אפילו טענה שנהגתם בחוסר אחריות משווא אבל זה קולות שיש בכוונתי להשתיק." העיניים שלו מבריקות והוא בבירור נחוש לבצע את המשימה הזו "אך זה לא דבר שאני יכול לבצע לבדי, זה משהו שידרוש מראילנד וממך להסכים לעשות את זה יחד איתי" הוא יעצור לרגע "אני לא עומד לדרוש ממך להבטיח בשמו של חשכת מעמקים אבל האם את מוכנה לעשות יחד איתי מאמץ בכדי להוכיח שאינכם אדישים וברצונכם בכנות לעשות מעשה שישמר את השביל בו צעד דרך האמצע באומת הגארו?"

"כן."

מפתח צינורות בום יהנהן בהערכה "אני שמח שאת מסכימה להתחייב בכדי להוכיח את כנות המעשים שלכם" הוא יאמר ברצינות רבה "בריצה שלכם לספט מי חיים הצלתם חיים של חברי ספט שלהם נכון?"

"כן, שלושה מתוך חמשת השבויים."

הוא יהנהן "אני עוד אצטרך לדון בנושא עם ראילנד מין הסתם. אבל נכון לעכשיו זכריני וחופש הסכימו לקבל את פסיקתי בנושא כמגשר על המקרה כפסיקה אחרונה. האם גם את תסכימי לקבל אותה ככזו?"

לא נראה שהיא צריכה לחשוב על זה לפני שהיא עונה "כן."
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה