זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אומגה ומטיס שיחה על רוחות 30.3

3 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

אומגה ומטיס שיחה על רוחות 30.3 - Page 2 Empty Re: אומגה ומטיס שיחה על רוחות 30.3

הודעה על ידי אכילס Sun Apr 04, 2021 7:48 pm

"אי אפשר לשלוט בהכל, אינך יכול לשלוט בהחלטות של אלו מעליך שאיתם אתה רץ, אך אתה כן יכול לשלוט בבחירה עם מי את יוצא לרוץ ולוודא שאלו גארו שאתה סומך על שיקולים בביצוע בחירות שכאלו, גם אם זה אומר שלא יקשיבו לך. זה משהו שאני מאמין שאתה כבר יודע אבל חשוב להזכיר.
מתוך עניין, תוכל לשתף אותי אם לדעתך ישנם בספט גארו נוספים שאתה תחתי היררכית? אם כן מי אלו אותם גארו?"
אכילס
אכילס
עם גאיה

מספר הודעות : 1555

חזרה למעלה Go down

אומגה ומטיס שיחה על רוחות 30.3 - Page 2 Empty Re: אומגה ומטיס שיחה על רוחות 30.3

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sun Apr 04, 2021 8:16 pm

"אם לא היית מטיס, הרבה... אבל לדעתי האחת עם הפרא, הזורחת במערב... בעיקר גארו שלא יודעים לדרוש את מקומם... למה אתה שואל?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Sun Apr 04, 2021 8:30 pm

"אמרתי לך, רוח שנייה ראה עצמו מתחתיי על אף היותי מטיס ובדרכו לבגרות החליט לאתגר אותי. הדבר גרם לי להרהר ולחשוב שאולי יש עוד שחושבים כמוהו. החלטתי לבדוק את העניין"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sun Apr 04, 2021 8:41 pm

"בזמנים של היום לא כל הגארו מאמינים שמטיס זה הדבר כזה בזוי... רודף הנבואות היה מרביץ לי אם הייתי מתנהג למטיס באכזריות סתם ככה. הוא היה מוכן להתנדב להיות אומגת ספט בזמנו כדי שמטיס לא יהיה אחד בגלל איך שהוא נולד....
העולם מוזר"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Apr 05, 2021 12:18 pm

"אתה אומר זאת כאילו חיית בזמנים אחרים, זה משעשע. אני יותר מקווה שזו ההסטוריה של הספט הזה עם מטיסים יחד עם המעשים והדרכים שלי מיום הגעתי לכאן שהובילו למצב שאתה מתאר, אם כי רבים לא יסכימו איתך על כך"

[נעשתה בטלפון שיחה עם הטוטם ראקון, חלקו דברים אחד עם השני אכילס עזר בשיח כשיכל, קורי יצא עם תחושת סיפוק כלשהי והבנה שיש עוד דרך לעשות עם הטוטם החדש]
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Apr 05, 2021 12:52 pm

"אני בא מאנגלייה. המשפחה שלי כפופה לבית אוסטראהאול כבר מעל ל1000 שנים. התרבות בבית שלי מאוד משמרת על מסורות... פה יותר מרגישים את רוחות השינוי באוויר"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה