זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה.

2 posters

Go down

7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה. Empty 7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה.

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Tue Jun 08, 2021 3:10 pm

צל מארה מגיע ברכב לאיזור עמק יזרעאל, לאחר מספר סיבובים ותצפיות כדי למצוא מעקבים הוא יעבור לאומברה, יבצע סריקה זהה ויפגוש את מפתח צינורות בום.
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 1672

חזרה למעלה Go down

7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה. Empty Re: 7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה.

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Wed Jun 09, 2021 6:56 am

רובין ישב באומברה בנקודה הקבועה היא נראה טרוד מאוד
ינופף לשלום אל צלמערה "מה שלומך?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה. Empty Re: 7/06/21 ערב בחצי הדרך בין רמת הגולן לחיפה.

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Wed Jun 09, 2021 11:57 am

צל מארה, גם הוא חסר מנוחה מחזיר שלום ומתקרב. "היו לאחרונה מספר אירועים ש-ערערו אותי מעט. הוא מודה. נראה שאני לא היחיד?"
הוא שואל בסקרנות.
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Jun 10, 2021 10:15 am

יהנהן "גיליתי כמה דברים מחורבנים על ההארפי שאני עומד לצוד. אבל ניגש לזה אח"כ"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Fri Jun 11, 2021 1:41 pm

"אז מה העניין, כרגע?"
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Jun 11, 2021 8:21 pm

הוא יעשה כזה חצי לא עם הראש של כזה לא לזה התכוונתי "אני רוצה לשמוע מה קורה איתך לפני שנדבר על מה שיש לי לחלוק"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Fri Jun 11, 2021 9:14 pm

צל מארה קופא, וחושב רגע חסר מנוחה.
אז הוא מתיישב.
"אני... רץ הרבה עם צעירים לאחרונה. ולא מזמן, הם הכינו תוכנית.
התוכנית, לא הייתה טובה. לא גרועה כמו דברים שעשיתי..." הוא אומר בשקט
"לא קרובים אפילו אליהם, אבל קרובים מספיק כדי להזכיר לי אותם."  הוא קם שוב מחוסר נוחות. ומביט רגע ארוך בלונה ביומה האחרון כסהר, לפני שתחסר. אז מבטו שב למפתח צינורות.
"כשמנעתי מהם לבצע אותה. ראיתי על פניהם אכזבה 'על תוכנית טובה שלא מכירים בה'. ויותר מזה, השתקף לי מפניהם, לרגע קצר, כעס שאני מכיר היטב." צל מארה עוצר. שואל במבטו, האם להמשיך...
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Mon Jun 14, 2021 11:04 am

רובין קשוב מאוד וממתין להמשך הסיפור
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Tue Jun 15, 2021 8:37 pm

"גארו נוהגים להבדיל בין זעם לכעס אך אי אפשר להתווכח על מאפייניהם הדומים, ובעוד שחשבתי שאני בין הגארו בעלי השליטה העצמית הגבוהה ביותר בספט, אני חושש שאני לא יכול להתיימר לכך אם אני לא מצליח לשלוט בכעסי כפי שאני מתמודד עם הזעם שלי.
שליטה בשני, חיונית כדי שישארו לוחמים עבור גאיה.
שליטה בראשון, חיונית כדי שהלוחמים יוכלו להצליח במלחמה שחשובה יותר מכל." ידו נקמצת ומרפה.

"לאור מסקנות אלה, מצאתי בעצמי משגה חמור, שהטיפול בו חשוב יותר מכל דבר אחר שחשבתי שאני רוצה,
מלבד להמשיך ולהילחם עבור גאיה, כמובן." צל מארה לוקח כמה נשימות.
"זה דורש ממני לשקול מחדש דברים שבכעסי, פסלתי על הסף. (משגה חמור נוסף.)" הוא מכריח עצמו להתיישב שוב,
בחוסר נוחות, ונשען קדימה.

"כדאי שאתחיל בכך, ואם אני כבר כאן, והסכנה שאתה מתאר אינה מיידית.
עלי לשאול אותך על הסיבות המלאות שבגינן ניתן ממך העונש שניתן.
וגאיה, אם אני שולט בזעמי, (ואהיה מקולל אם אני לא), הפעם עלי לעשות את שלא הצלחתי לעשות בפעם האחרונה שפרשת את הסיבות:
אני אפתח את האוזניים, אסגור את הפה ואקשיב." הוא מגחך בלי הומור, ושותק.
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Jun 19, 2021 5:24 am

"אפשר להתפלפל מכאן ועד הודעה חדשה על הנחיצות והחשיבות של המעשה שעשיתם או על מה לקחתם ומה לא לקחתם בחשבון כאשר פעלתם לטפל בכל הטווח שהיה בכניסה לקיירן. אבל על דבר אחד אני לא יכול להתפלפל- כשהוצגו בפניכם שאלות והאשמות על מספר נושאים התשובות שלכם לא לקחו אחריות על ההשלכות השליליות של המעשים שלכם. זין! זה היה הרבה מעבר לכך בחרתם להתעלם מהן ולא לקחת עליהן אחריות ולא הקטנה ביותר במקום זה התנערתם מאחריות ובחרתם להאשים את הספט במגוון רחב של האשמות" הוא עוצר לרגע ומגרד מאחורי קו הלסט [אם לצלמארה מספיק הבחנה יש שם רוח פשפש].
"וזה היה הקו שדבקתם בו גם במהלך המשפט." הוא מציין "התעלמתם מזה שהכרתי במעשים שלכם ושאולי מחוסר הבנה לא הבחנתם שאם זה לא היה מגן על הקיירן הייתי דואג להביא פילודוקס שיודע לבצע את שניה הנוקמות של גאיה כדי לסיים את חייכם כגזר הדין." הוא יאמר בקרירות "בשורה התחתונה היו המון 'אם'ים ו'אבל'ים על חומרת המעשה שלכם לטובה ולרעה אבל כשדיברתי איתכם זה היה הדבר הבולט ביותר- לא לקחתם אחריות על המעשים שלכם והיות וההשלכות השליליות פגעו בשבט שלם דרך חטיפה של עשרות מבני הדם שלהם ו'כופפו' את היד של כל הגארו בישראל לפעול בצורה מסויימת מבלי שניתנה לכם הסמכות להתחייב לדברים שנתתם.
ההתנערות מהאחריות היא שגרמה לי להחליט שיש לבצע עליכם טקס סאטירה- גארו בוגר הוא גארו שלוקח אחריות על מעשיו וההשלכות שלהם- טובים ורעים.
הבחירה שלכם לעקוף סמכויות, ולהסתיר את המחיר שהספט צריך לשלם היה יכול להתפוצץ לספט בפרצוף ולהביא לאותה התוצאה רק קצת מאוחר יותר. כשדנתי בכך עם הפילודוקסים ועם האלפא הדבר היה מאוד ברור לי. שברתם על אמון שהיה בכם- לא סמכו עליכם שתובילו דברים כאלה יותר עד שתתעלו על עצמכם ותוכיחו שאתם יותר ממה שהייתם כאשר ביצעתם את ההחלטה על העיסקה מול הערפדים.
אין התעלות גדולה יותר והבעת אמון גדולה יותר עבור האומה מאשר להוכיח שאתה ראוי להיות במעמד גבוהה יותר ולכן איפה שטעיתם בענק האמון באמת יהיה קיים שוב רק לאחר שתתעלו למעמד גבוהה יותר- בכירות."
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Sat Jun 19, 2021 10:35 am

רעד עובר בגבו של של צל מארה כאשר שיניה הנושכות של גאיה מוזכר והוא שותק רגע ארוך.
"חשבתי שזה יביא אותי לסף פרנזי." הוא אומר בצער מסוים.
"זה לא.

הדבר שפסלתי על הסף בכעסי היה משהו שאגאתון אמר לי:
אמרתי, ביהירותי, שיש משימות שניתנו לי שהייתי יכול לבצע היטב אבל איני יכול לבצען.
הוא אמר - 'אולי אתה לא הגארו המתאים לבצען.'"
צל מארה שוקל את הדברים רגע נוסף ומודה בקושי מסוים:

"גם אם דעתי לגבי יכולותי לטפל במשימות כאלה הייתה נכונה. אני מביןשזה לא משנה, השאלה היא של אמון, כפי שציינת, ולא של יכולת."
צל מארה מחכה לראות האם למפתח צינורות יש משהו להוסיף, או לתקן לפני שימשיך.
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sun Jun 20, 2021 2:01 pm

נראה שרובין מתרצה מהאמירה, בעיקר המשפט האחרון, הוא כמעט ידבר ולבסוף יחליט להמתין לפחות לעכשיו
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Sun Jun 20, 2021 10:46 pm

צל מארה מהסס, ואז ממשיך.
"אחריות..." הוא אומר את המילה כאילו הוא רדוף.
"עתה, כשהאפוקליפסה בפתח, זה כל מה שנותר לנו."

"כאומה לארץ, לגאיה." הוא אומר ומביט לכיוון הכללי של בתי הזיקוק
"כשבט, לרוחות שבירכו אותנו במשך דורות." הוא מביט לעצי הפיקוס והמטעים.
"ולעצמנו על מעשינו." הוא מביט בידיו.

"אולי האחריות על מעשינו, היא יותר מכל דבר אחר, מהות שיערונו הראשון כגארו:" הוא מביט חזרה למפתח צינורות.
"השינוי הראשון, שבסופו ידינו או ניבינו מגועלים בדם. לעיתים קרובות של יקירנו."

עיניו של צל מארה לחות אבל הוא מנער את ראשו כדי להסיר את הייאוש. ידו נקמצת ולרגע עיניו בורקות בזעם בו הוא נוגע.
ואז הוא משיב שליטה.

"אבל אנחנו לא חסרי כלים, ולא חסרים אויבים אמיתיים לכלות בהם את זעמנו.
בּינה וזעם הם הניגודים של חיינו, ומבעד לזעם, מבעד למסיכה שהקפדתי להעמיד על פני מיום תחילת חינוכי.
אני נוכח שיש בי חרטה וצער על מעשי.
את שניהם, בכעסי, נסיתי להדחיק.

זריקת אחריות, היא דבר נורא, חטא איום, מסוכן, שאין די מילים לתארו...
תודה על ההסבר, על זריקת האחריות הזו, אני מצטער יותר מכל."

נראה שצל מארה חשב להמשיך לדבר אבל נגמרו מילותיו.
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Mon Jun 21, 2021 7:08 am

"היה. עבר" הוא יחכה את סופרוסין וחיוך מעט עצוב יתגנב לפניו לפני שיגיד "מה היא משימת חייך?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Mon Jun 21, 2021 12:01 pm

"משימת חיים?" צל מארה תוהה. "יש בי כוונה להישאר בחיים כדי להגשים יותר מ'משימת חיים' אחת." הוא אומר ומחייך בעצב ונחישות.
"אבל המלחמה שלי כאן. אני רוצה להציל רוח שניתנת להצלה, תחילחה בארץ. אני רוצה לקחת מיושבי הפיט כאן את אחד מהטוטמים החשובים ביותר שלהם, ואז לראות אותם מתים ליד בעלי בריתם מתל אביב ושהצחנה שלהם תהיה לא יותר מזיכרון רחוק. צחנה שנוכל לרדוף ולהרוג בכל פעם שהיא תשוב לעלות באפינו."

"אני קרוב לראשון." הוא אומר לבסוף.
"קרוב יותר מכפי שהאמנתי שאוכל להיות. הקוביות כבר אצלנו אבל להרכיב את המגדל יהיה קשה, קשה ומסוכן, אני מקווה שלא מסוכן מדי." הוא מודה בחשש.
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Mon Jun 21, 2021 3:39 pm

רובין יחייך מעט ואז ירצין חזרה "למה דווקא זה? ולמה לא להגיד בצורה גאה שאתה רוצה להציל את העטלף?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Mon Jun 21, 2021 4:17 pm

"אני רוצה להציל את העטלף.
אבל האם משימת חיינו, היא בהכרח הדבר אותו אנחנו רוצים יותר מכל?"
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Tue Jun 22, 2021 11:23 am

רובין יחייך "משימת חיים שמביאה רק צער וכאב היא לא משימה שמתאימה לזה שלקח אותה על עצמו" הוא יעצור לרגע "אני גם לא חושב שמשימת חיים היא משהו סופי. כלומר *כרגע* המשימה היא השבת העטלף אבל שם זה לא יגמר- יהיה צריך לשמור על העטלף גאייני, לחזק אותו ולגרום לו להיות רוח עוצמתית בשבט אחרת הוא יוכל ליפול באותה הקלות בא הוא הושב לא ככה?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי יואב "צלמארה" Wed Jun 23, 2021 6:54 pm

צל מארה תוהה.
"חשבתי שמשימת חיינו הוגדרה לנו ביום בו נוצרו גארו, אבל במסגרת הבחירה שנותרה לנו אתה אולי צודק.
נעשו טעויות איומות מתוך קנאות, ראייה צרה, וזעם - 'צער וכאב'.
בעוד שעלינו להחמיר עם עצמינו, עלינו גם לדעת מה נדרש מאיתנו כדי להמשיך להילחם."
צל מארה לא השלים את המחשבה.

"אבל כן, שמירה על מצב לאורך תקופה תמיד תהא אתגר גדול יותר מהגעה למצב זה."
יואב
יואב "צלמארה"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics