זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

חופש ברגים 18.10

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

חופש ברגים 18.10 - Page 2 Empty Re: חופש ברגים 18.10

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Thu Oct 31, 2019 7:47 pm

"לא המון. הייתי שם לאיזה רבע שעה, תכלס. אני יכולה להגיד שיש להם אחלה וויסקי, שאמא לאריסה היא אגדה בכל מובן אפשרי, ושהיא ממש מכניסת אורחים. אתה בטח יודע את זה, אבל נראה לי שהיא שולטת שם איזה עשרים שנה או משהו. נורא אוהבת לעזור. הרבה מהאלה עם הקלייב בתחת עצבניים עליה כי הם חושבים שבסוף היא תכניס לשם מישהו שלא אמור להיות שם, אבל לי תמיד היה נראה שאם היא לא זורקת עליהם זין אין סיבה שאני אעשה את זה."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

מספר הודעות : 1422

חזרה למעלה Go down

חופש ברגים 18.10 - Page 2 Empty Re: חופש ברגים 18.10

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Oct 31, 2019 10:33 pm

רובין מעם קצת פנים בנוגע לחוסר ההסכמה של השבטים האחרים ועוד לא עונה הוא חושב קצת ואוכל מהגלידה בעיקר את הנוזלים שניגרים ממנה ולא את החלק הקפוא הוא הופך קצת בגלידה ומחליף לכפית כהה הרבה יותר אחרי עוד כמה רגעים הוא יאמר כמציין נקודה חשובה
אמפתיה 3 ומעלה:
"אם יש רעב יש ארוחה" הוא מצטט ובעיניים שלו גיץ כחלחל "המחנך שלי 'הזורע ברינה' היה אומר את זה לצעירים, בני דם, ולפעמים גם כשהיה מייעץ לעל טבעיים אחרים בעד טובה עתידית לאומה." הוא אוכל עוד קצת "רצתי לצעירות ביום בו ידעתי לענות מה עומד מאחורי המשפט הזה עבורי" עוד כפית של מיץ גלידה "קצת אחרי שהפכתי לצעיר הוא סיפר לי שהוא למד את זה מ'מפיץ החום' ששמע את זה מ'לוחש לפחיות' שרץ תחת 'מקל עקום' ששמע את זה מ'allways lucky' שלמד את זה מ'רוקד עם האספלט' שהיה גור של 'אלוויס' ששמע את זה מהמאמא כשהיה גור והגיע פצוע ואבוד לספט אחרי שהמחנך שלו מת עם בטן מלאה כסף בביוב של העיר." הוא תוקע את הכפית בגלידה ושותה את המיץ שבקופסא ולא טורך לנגב את הפס של הגלידה שנוזלת מהסנטר שלו על הצאוור ולצאוורון שלו "אם הם היו מבינים את המשפט היו מבינים שמי שלדעתם לא אמור להיות שם הוא זה שמאמא האכילה לפני שהם היו גורים"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics