זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שַׁל פַּרְסוֹתֵּיךָ מֵעַל רַגְלֶיךָ מֵטִיס 13.3

3 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

שַׁל פַּרְסוֹתֵּיךָ מֵעַל רַגְלֶיךָ מֵטִיס 13.3 - Page 2 Empty Re: שַׁל פַּרְסוֹתֵּיךָ מֵעַל רַגְלֶיךָ מֵטִיס 13.3

הודעה על ידי אמת נסתרת Tue Mar 17, 2020 1:45 pm

"אז עכשיו אתה במקום טוב ובטוח.
מטיסים הם עדיין גארו. וזאת אשמת ההורים שלך
שהפרו את הליטני. אבסורד שתסבול מזה.
אבל דעתי היא דעת מיעוט."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 878

חזרה למעלה Go down

שַׁל פַּרְסוֹתֵּיךָ מֵעַל רַגְלֶיךָ מֵטִיס 13.3 - Page 2 Empty Re: שַׁל פַּרְסוֹתֵּיךָ מֵעַל רַגְלֶיךָ מֵטִיס 13.3

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Mar 17, 2020 1:49 pm

"וחבל שכך. אבל בספט שלנו יש הרבה גארו שמסכימים."
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

מספר הודעות : 2717

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Tue Mar 17, 2020 2:24 pm

נראה שהוא רוצה להגיב בנושא ההורים שלו אבל נמנע.
"אתם רצים אחרי ינשוף?"
אכילס
אכילס
עם גאיה

מספר הודעות : 1555

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Mar 17, 2020 2:31 pm

"נכון."
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Tue Mar 17, 2020 6:23 pm

הוא נראה שמח ומחייך מתרגש.

"תוכלו להראות לי מקומות יפים באדמה הזו מלמעלה?"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Tue Mar 17, 2020 6:44 pm

פרי הרוח מביטה בחשכת מעמקים. נראה שהיא מהססת.

קשר להקתי:
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Tue Mar 17, 2020 7:49 pm

חשכת מעמקים מעביר מבט לפרי הרוח ועונה לאכילס:
"צר לי אבל לא בזמן הקרוב. אולי בהמשך."

ואז: "איך קיבלת את שם המעשה שלך? אני בטוח שזה סיפור מעניין"
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Wed Mar 18, 2020 12:51 am

הוא נראה קצת עצוב שאי אפשר, אוכל פסטל בשר ומחייך חזרה.
"ממ, ממ, קאהונה ריה אמרו קשר רוח עמוק יש לי, אמרתי חושב מוכן טקס מעבר, זקני קאיירן שלחו אותי לאדמות הטהורות, homeland של שבט. אמרו אבותיך וואשישו שאיננו מכירים, אינך מכיר. גם אתה וואשישו. עליך למצוא דרכיך באדמותינו, להרגיש רוחנו, עברנו, מתנת ההווה ולמצוא את העתיד, רק כך תוכל להיות חלק מאיתנו" הוא עוצר לרגע לבלוע ביס, מחייך ומוסיף לאחר הפאוזה "אמרתי אוקיי ריה".

"יצאתי למסע, צדתי לשרוד ביער, במים ובהרים, למדתי אדמה והאזנתי לטבע ורוח, חיכיתי סבלנות, ירחים שלמים, עקבתי אחר omen שונים מפאפא אוקטנה. לילה אחד כוכבים הסתדרו מוזר, עקבתי. טיפסתי הרים מושלגים, מזכירים הרי מונגוליה. גאיה בחנה, סופה גדולה, מצאתי מערה. במערה היה אור מוזר, מזכיר אור לונה, גוון לבן. צעדתי לבדוק, מצאתי חלל גדול, ציורי קיר מסביב, זוחלים על קיר עצמו, אש לבנה במרכז בוערת ללא עץ. התקרבתי רוצה מתחמם. היה חמים, נעים, אש הרגישה כה טהורה, מדיטציה עשיתי, אש ניסיתי מעיר. מצליח מעיר אש, מתעוררת גם רוח אבות, אכילס.
אש אומרת, אני זכרון להבות האדם הראשונות, כאשר ה-Pure ones צעדו באדמות אלו, חיפשו הגנה מסופה, חיפשו חום, חיפשו בית. אמרתי רוצה בית, רוצה שייך, רוצה טהור. אמרה לי בוא. אכילס אמר לא, עבר שלך אחר אל תזניח, אמרתי לא מזניח משפחה, לא מזניח עבר. נלחם בי, מנע ממני נוגע באש. לוחם גדול אכילס, ניצח. אמר לי לך, נשאר מגן. לא רוצה מוותר הזדמנות קיבלתי, נשאר בחוץ צד, מסתווה, צופה, חושב, מנתח. עובר זמן, חושב מוצא חולשה, יוצר הסחת דעת, מסתער רגל שמאל, לוקח אכילס יחד לאש. בוערים באש, הופכים אחד, מרגיש שלם, מרגיש יודע עכשיו, מרגיש שלו, מרגיש טהור, מרגיש נכון".

"חוזר אחרי מסע אורך 4 עונות לריה, מביטים חיוך אומרים צפינו, אוקטנה סיפר, פרווה שחורה לך כעת, משמעות שונה אבל, עכשיו מסמלת חריכות אש הטהרה. גדלת לתרבותנו, למדת אותה, עכשיו מרגיש אותה. אל לך לשכוח עברך, עבוד להבין את ההווה וצעד אל העתיד. לוחם דגול היה אכילס, אין שני לו, כך נאחל גם לך, אך הסטוריה אותו זוכרת על עקבו, פגמו, כך יהיה גם לך קליאת'. קום אכילס".

בשלב זה הוא קרוב לסיים את המגש ועל אף שראילנד הביא לו הכל הוא מרגיש צורך להציע לכם גם לאכול משהו מזה.
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Wed Mar 18, 2020 7:41 am

"כל הכבוד", ראילאנד מחייך אליו בגאווה, "סיפור מצויין!"
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Wed Mar 18, 2020 1:14 pm

"תודה" הוא מחייך מרוצה "איך קיבלת שם אתה?" הוא נראה מסוקרן עכשיו
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Wed Mar 18, 2020 2:08 pm

"אני בא ממקום הרוס באדמות הטהורות. משפחה הרוסה. בית היה גגון פח קר ורטוב.
הורים עשו דברים רעים. אני ואחי הקטן חיפשנו אוכל באשפתות כדי לשרוד, כסף מעבודה שלי לא הספיק.
יום אחד חזרתי הביתה מעבודה וראיתי אמא שופכת על אחי הקטן הרואין רותח שהיא בישלה.
ואז עברתי שינוי ראשון.
התעוררתי אצל המחנך שלי 'מעבר לאופק' פילודוקס בכיר לאוקטנה. אמר לי אסור לשקוע במה שהיה.
לא להצטער אלא ללמוד ולהשתפר.
כשהייתי מוכן לטקס חניכה צללתי אל תוך תהום עמוקה שהייתה עשויה מהרגשות שלי ושם נלחמתי בהורים שלי והגנתי על אח קטן. בגלל התמודדתי עם הדברים הכי קשים שהיו לי בכזה מקום קיבלתי שם מעשה 'חשכת מעמקים'."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Wed Mar 18, 2020 2:15 pm

פרי הרוח מקשיבה, מרותקת, לסיפורו של אכילס, ואז מקשיבה, מרותקת באותה מידה, לסיפורו של האלפא שלה.
אכילס עשוי להבין שהיא שומעת אותו בפעם הראשונה.
"אחיך שרד?" היא שואלת בסוף בשקט.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Wed Mar 18, 2020 2:19 pm

חשכת מעמקים לוקח נשימה עמוקה ועונה בטון רך ושקט:
"מעולם לא שמעתי על בן אדם ששרד בסביבת
שינוי ראשון של לבנה מלאה..."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Wed Mar 18, 2020 3:31 pm

אכילס נראה מעט עצוב בשביל ראילנד ומשחרר יבבת עצב קטנה.
"כואב לב" הוא נראה ממש מתלבט לגבי משהו ואז מגמגם מילים שלא חשב שיוציא מפיו "רו..רו..רוצה חי..חי..חיבוק?" הוא פורס ידיו ומציע
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Thu Mar 19, 2020 2:00 am

ראילאנד מחייך בעצב ותודה על ההצעה, מגיש לו יד ללחיצת לוחמים ועונה לו:
"תודה אבל אני לא אוהב מגע ממושך וחיבוקים.
יכול לחבק רק את ארוסתי."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Thu Mar 19, 2020 2:14 am

פרי הרוח מרכינה את ראשה בעצב לשמע התשובה של האלפא שלה. ההצעה של אכילס מפתיעה אותה לגמרי והיא מרימה את ראשה ומביטה בו בחיוך קטן. נראה שהוא מאוד נגע לליבה.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Thu Mar 19, 2020 3:52 pm

"מבין" הוא עונה בטון מעט רציני לראילנד כאשר הוא מכבד אותו בלחיצת יד של לוחמים. זה מעט מטריד כשאתה נוגע בעודף שערות הגוף שעל אמתו. האופי התמים של הילד נשבר לרגע כשעוצמה של קרינוס מורגשת בידו ההומידית הלוחצת את שלך. זה יותר מטריד כיוון שמבטו נשאר תמים, כאילו לא מכבד את בקשתך אבל לא הכי מודע לכוחו.
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Thu Mar 19, 2020 4:40 pm

למרגש העוצמה של הקרינוס ראילאנד מצמצם מעט את עיניו ואומר דרך שיניו:
"לא חייב ללחוץ חזק. יהיה בסדר אם יד שלי תישאר שלמה."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Thu Mar 19, 2020 7:02 pm

הוא מרפה ומשחרר את היד ומגרד את אחורי הראש שלו בזמן שהוא מחייך חיוך דבילי "מצטער, מוזר גוף הומיד, לפעמים שוכח איך מרגיש".

"יש טקסים מקומיים חשוב אני מכיר באדמה זה?" הוא סקרן
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Sat Mar 21, 2020 6:41 pm

"קודם כל הכי הכי חשוב זה לדעת טקס טיהור בסיסי.
אם אתה יודע את זה... בוא תן לי דוגמה למה אתה חושב טקס חשוב.
אני יודע כמה וכמה טקסים בעצמי ואשמח ללמד אותך...
כולל טקס אחד מיוחד וסודי שהוחזר לאומה על ידי להקת מגני מגדל צדק."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Sat Mar 21, 2020 10:52 pm

כשאתה מדבר על טקס סודי ואפשרות ללמד אותו, אכילס מתרגש ומחייך אבל לאחר רגע הפרצוף הופך נבוך כאשר הוא מגיב.
"אהה לא התכוונתי טקסים כאלה. מתכוון טקסי נימוס, טקסי שגרה. מאיפה אני בא חשוב עושים מדיטציה בקבוצות, חשוב גרים אוהלים, חשוב בונים עם מה גאיה נתנה ומחליפים מתנות, חשוב שומרים על אש הקאיירן בוערת תמיד, חשוב יודעים לצוד, ללקט מזון, חשוב משוחחים עם רוחות"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Mon Mar 23, 2020 7:36 am

"אצלנו אין כאלה דברים. אין כזאת לכידות. האופי פה שונה. אבל עדיין לכולם יש אותה מטרה.
אני אבוא לעזרת גארו שאני לא סובל רק כי שנינו באותו הספט ונלחמים את אותה המלחמה בתולע.
מעבר לזה, תלמד כבר תוך כדי הניסיון. ואני נשאר בסביבה שלך על כל מקרה."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics