זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

15.3 מחפש לעזור בקיירן - שלשאות ודניאל

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

15.3 מחפש לעזור בקיירן - שלשאות ודניאל - Page 2 Empty Re: 15.3 מחפש לעזור בקיירן - שלשאות ודניאל

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Tue Mar 17, 2020 12:17 pm

"תתחיל להוריד לי ארגזים מהמדף הגבוה שם." היא מצביעה על שני מדפים שבבירור מעל הראש שלה. "עמדתי להשתנות לקרינוס לעשות את זה, אבל מביך לבזבז את צורת המלחמה על רשימת מלאי, ויותר נוח כשמישהו בלי טפרים מתעסק עם ציוד רגיש. ושמירה זה נחוץ," היא מוסיפה. "מכל חברי הספט מצופה לשמור על הגבולות מדי פעם."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

15.3 מחפש לעזור בקיירן - שלשאות ודניאל - Page 2 Empty Re: 15.3 מחפש לעזור בקיירן - שלשאות ודניאל

הודעה על ידי דניאל ברקוביץ פודה החובות Tue Mar 17, 2020 12:32 pm

דניאל מתחיל להוריד ארגזים, וכל ארגז שהוא מוריד הוא אומר את המה שרשום עליו "אני יכול להגיד לך מה יש בפנים וכמה אם זה יעזור" הוא מציע
"  בנוגע לשמירה, זה לא שאני לא רוצה. זה פשוט... לא זז... פטרולים, ריצות, אני צריך תעסוקה מאשר.. לשבת בעמדה. גם ככה אני נמצא הרבה בספט, אם יקרה ארוע אני יכול לעזור, תמיד... זה נראה לי גם חובה.. שלא לדבר מבחינת, אם מישהו יתקוף אותנו, הוא יתמודד עם יותר מדי גארו.. לא סתם כשרובכם הייתם בעזה, עשו על הקיירן מתקפה כוללת. וגם זה לא עזר להם להשמיד את הלב".
דניאל ברקוביץ פודה החובות
דניאל ברקוביץ פודה החובות
עם גאיה

מספר הודעות : 1314

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Tue Mar 17, 2020 12:53 pm

"רוב השמירה היא בתנועה, אנחנו הרבה יותר מפטרלים מיושבים. וכן, תודה, תתחיל להגיד לי מה יש בפנים. זה יקצר הליכים. לגבי עזה, צד האומברה של ההתקפה על הקיירן בקושי שרדו. חלקם לא שרדו, חלקם הקריבו הקרבות עצומות כדי להציל את הקיירן. התקפות קודמות, שנתקלו ביותר גארו מגינים, לא פרצו את הגבולות שלנו. יש יתרון בלהחזיק כוח גדול בקיירן להגנה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה