זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן)

2 posters

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן) - Page 2 Empty Re: זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן)

הודעה על ידי פראקסיס Fri May 07, 2021 9:06 pm

"אהה כמובן שרבייה היא העניין. להט ההתלהבות נובע מהמחשבה על צאצאים. חתונה... זה מוזר לי. לא טבעי"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן) - Page 2 Empty Re: זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן)

הודעה על ידי רנסנס Fri May 07, 2021 10:21 pm

"חתונה זה פורמליסטי, זה לביורוקרטיה אנושית. לא עשינו את השטות של חתונה דתית או טקס, נרשמנו בעיריה." היא מושכת כתף. "ואם מה שמלהיב אותך זה צאצאים, אז האם תכבוש את הלב של בת הדם ממש לא קשור."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 1442

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Fri May 07, 2021 11:45 pm

"למה? אם זה ביטוי להסכמה, לזאבים יש דרכים להביע. טוב נשים את זה בצד, מה את יכולה לספר לי על הארץ מהנסיון שלך פה?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Fri May 07, 2021 11:58 pm

"אני רק אומרת, זה שהיא תסכים לשכב איתך ולעשות לך ילדים לא אומר שהלב שלך יהיה שלה, או להפך." נראה שבזאת הדיון הסתיים מבחינתה. "ישראל? עמוסה בבלגן ודברים לעשות. הספט כאן הוקם מחדש לפני שלוש שנים וקצת ומאז הגארו כאן עובדים מאוד קשה כדי לתקן את מה שיותר מעשר שנים בלי נוכחות של גארו עשה. הגארו כאן עושים ועשו דברים דגולים ולא רגילים. מה אתה רוצה לדעת?"
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 12:05 am

"עדיף הכל, אבל אפשר גם רק את מה שתמצאי רלוונטי לספר. אני מסוקרן להכיר גם את פועל השבט בארץ והיוזמות שנעשו כאן"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 1:01 am

"לספר את כל מה שרלוונטי ייקח יותר זמן משיש לנו. אני עוד לא כאן שנה, בכל זאת. תל אביב, שהיא העיר האנושית השניה הכי גדולה במדינה, מסוכנת לגארו ותחת שליטה של תולע וערפדים. יש פיט ספירלות במקום שבני האדם קוראים לו עזה, לפני קצת יותר משנה הספט תקף שם ופגע בהם מספיק שמאז הבנתי שהם לא הרימו ראש שוב. ירושלים, שהיא עיר הבירה האנושית, היא שטח מפורז מפעולות על טבעיות וצריך להיות זהירים שם. בחיפה יש הרבה בלגן, אבל יש גם להקה ששומרת שם. זו מדינה קטנה וצפופה, יש פה הרבה רגשות והרבה תולע והרבה פעילות של ערפדים בכל מיני מקומות. גם הרבה מאוד היסטוריה, האומברה לפעמים עמוסה מאוד." היא עוצרת כדי לחשוב. "לגבי פועלו של השבט, מחזיר עטרה ליושנה היה...הוא עשה הרבה. הוא הוביל את טיהור טוטם העורב, שהלך טוב יותר משהלך טיהור הצוצלת. לימד טקסים, קשר קשרים דיפלומטיים. גילינו בני דם אבודים של השבט בכמה מקומות, חלקם אפילו של בית לב חכם, אני אצטרך להכיר לך אותם. הבנתי שיש כמה אתרים עתיקים שהיו שייכים לשבט ועוד צריך לחקור. בכל זאת, זהב למכביר היה בשליטה של כסופי ניבים."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 12:10 pm

"נשמע מעניין. היכן בני הדם של הבית שוכנים?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 12:21 pm

"בעיר שנקראת בני ברק, לא רחוק מכאן." היא עוצרת וחצי מחייכת, "כזו מדינה קטנה, כלום כאן לא באמת רחוק. היא מאוכלסת בעיקר על ידי בני אדם יהודים אדוקים, מה שקוראים כאן דתיים וחרדים, ויש שם נוכחות חזקה של תולע. הבנתי משומר גן החיות שבני הדם הם כוח סיוע חשוב בלחימה בתולע בעיר, כי אין שם להקה קבועה."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 12:43 pm

"זו לא נשמעת כמו סיבה מספיק חשובה שהם יחיו בסיכון בזירת קרב. המלחמה נועדה לנו וביום שניקח אליה את בני הדם שלנו ונסכן את ההמשכיות שלנו זה יהיה כשכבר לא יהיה לנו מה להפסיד. זה עדיין לא המצב בעולם.
חשוב שאושחח איתם בהקדם, בליווי שלך או של שומר גן החיות אם תהיי עסוקה".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 1:06 pm

"סופרוסין רצה להעביר אותם למקום בטוח יותר, אבל הם חיו רחוק מחברת גארו ליותר מעשור, והיו צריכים להסתדר בעצמם, הם לא הסכימו ללכת, כשדיברנו איתם לפני כמה חודשים. הם ביקשו כמה חודשים לחשוב על זה, ודי עבר הזמן, אפשר לגשת ולדבר איתם שוב. המבוגרת שבהם קרובה למורשת הגארו שלה והדם שלה חזק, אבל הילדים והנכדים שלא לא הקפידו על שימור קווי הדם והדם שלהם התדלדל מאוד. בעבר, כשלשבט לא היה מחסור בבני דם עם דם חזק, היו הורגים תינוקות עם דם דליל. אבל הם חיים, ולטעמי אף אחד מאיתנו לא במצב לוותר על בני דם גם אם הקשר השבטי שלהם לא חזק מספיק שהבז יראה בהם כשלו. אני אבוא איתך לדבר איתם בשמחה. שומר גן החיות גם העביר אלי פ'טיש שבטי שלנו שהם שיחררו מעלוקה שהחזיק בו, בבני ברק - ממש הבוקר. הוא משויך לשושלת של לב חכם שעד כמה שאני זוכרת נכחדה לפני כמה עשרות שנים, אבל אולי עוד יש לה צאצאים שירצו את הפ'טיש. אם לא, מי שתנצח בתיגר על הובלת השבט בארץ תחליט מה עושים איתו."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 1:51 pm

"אם תשתפי שם אוכל להעביר הודעה ולבדוק זאת, אלא אם זה דבר שתרצי לעשות בעצמך.
למה את מתנסחת בלשון נקבה בלבד?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 2:48 pm

"שושלת בן יהודה, אתה מוזמן לבדוק*. ולגבי הובלת השבט, רק מעוררת השינוי ואני מתמודדות על זה כרגע, לדבר בנקבה מקובל בנסיבות."

(* מול אלי)
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 3:00 pm

"אני מבין, אם כך כדי שאעשה זאת רשמית ואפסיק לחכות להזדמנות ששתיכן תתקבצו לתיגר. כיוון שבכוונתי להשאר, אני רואה את עצמי ראוי להזדמנות להוביל כראשון כסופי הניבים כאן ועל כן אקח חלק בתיגר שיהיה"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 3:23 pm

היא ממצמצת לאט, אבל ההבעה שלה לא משתנה. "אתה עוד לא חבר ספט. אחרים שניסו בעבר לתבוע תפקיד או מעמד מחוץ לספט נתקלו בתגובה שלילית."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 4:41 pm

הוא מהנהן פעם אחת כמבין בכובד משמעות
"הגיוני, אבל מדוע שאזניח את זכות דמי? כי איני חבר ספט מקומי? אני כסוף ניבים, מבית לב חכם, תחת טרטוריה שבטית של בית לב חכם. סיבות למה לא, קל למצוא. קשה לדבוק בסיבות למה כן".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 5:07 pm

"לדבוק בסיבות למה כן זה אחריות שלך, אם אתה בוחר להשתתף בתיגר. אני אפילו לא הלכתי ישר לסיבות הכי ברורות למה לא, אלא העלתי בפניך את הסיבה שאולי לא היית חושב עליה, כי אתה לא מכיר עדיין את הספט הזה והגארו בו."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat May 08, 2021 5:22 pm

"אלמד להכיר, כפי שהספט והגארו יילמדו להכיר אותי. בכל אופן ככל שדברים עומדים כעת, אני אקח חלק בתיגר"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat May 08, 2021 7:29 pm

היא חושבת על זה לרגע ארוך. "תראה. במצב הרגיל, הייתי מבקשת שתסביר לי כאן ועכשיו איזו זכות יש לך לחשוב שאתה, במעמדך מול הספט והשבט, יכול להשתתף בתיגר על הובלת השבט מול שתי בוגרות ותיקות יותר בספט ובשבט. אם אתה משתתף ייתכן שגם מחפש השנהב ירצה, למרות שאני בספק. אבל אין טעם שתסביר פעמיים, ואין לי רצון להתחיל בזה בלי שכל המעורבים נמצאים. אז כשנגיע לתיגר, תוכל להסביר, ואז תוכל לנסות להוכיח שאתה ראוי. נעדכן אותך כשזה יקרה, בכל מקרה."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 1:26 am

"מצויין. יש משהו נוסף שתרצי לשאול על מנת שנכיר טוב יותר אחד את השנייה?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 8:35 am

"יש, אבל זה יכול לחכות. לא מנומס לחקור מישהו מיד בתחילת ההיכרות. את השאר אני יכולה לחכות לגלות. אם תרצה עזרה בהבנה מעמיקה יותר של השושלת שלך, אשמח לעזור."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 1:42 pm

"כאגיע לכך אזכור את הצעתך, קודם עליי להתלהק, לבד מרגיש לא טבעי"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 1:54 pm

"לא בריא לבד, זה בטוח." הוא מסכימה. "יש לך כבר כיוון?"
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 3:46 pm

"כן. לבצע טקס מורשת ולהמשיך משם"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 3:55 pm

"התכוונתי לכיוון ללהקה. לגבי הטקס, אני בדיוק מלמדת אותו לקבוצה של אדוני צללים, אז אם אתה צריך עזרה בביצוע שלו, תגיד."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 4:37 pm

"נזכרו פתאום שקיימת להם אחת?" הוא מגחח בשעשוע
"כן אני יוצא בקרוב לריצה עם אגאתון, הרמוניה ותובנות ממעשים לריצה. לופוסים לרב מסתדרים טוב יחד, נבחן את זה ביננו"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

חזרה למעלה

- Similar topics