זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן)

2 posters

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

Go down

זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן) - Page 3 Empty Re: זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן)

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 5:00 pm

"חסר מצער בחינוך שלהם." היא עונה בחצי חיוך. "אתה יליד זאב? מגיני מגדל צדק היו להקה מעורבת עד שקונאטוס עזב, אבל הבנתי שגם במקור שלהם הם היו כולם ילידי זאב. ייתכן שלחלוק נקודת השקפה על העולם זה שימושי. רצתי עם ילידי זאב בעבר, כל עוד כולם מתאימים את עצמם זה מסתדר."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 1442

חזרה למעלה Go down

זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן) - Page 3 Empty Re: זמן להכיר את האורח (תחילת השבוע, נניח 3.5, בקיירן)

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 5:21 pm

"עדיף שיש התאמה, טבע הזאב הוא מה שהוא מרגיש. וכן, אני יליד זאב. פשוט מעט... מבוגר לסוגי"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 6:03 pm

היא מושכת כתפיים. "אף אחד לא קובע לעצמו את מועד השינוי. העיקר שעכשיו אתה כאן ובשבט, ומה שחשוב זה מה שתעשה הלאה. אם תרצה את עזרתי עם טקס מורשת אני בקיירן כמעט כל יום, או בטריטוריה שלנו בעמק איילון שאר הזמן."

(כמה הוא נראה טהור דם, מכיוון שהיא ראתה אותו בלופוס?)
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 6:14 pm

"הטקס ודרכיו ידועים לי, פשוט נמנעתי מלבצע אותו עד כה עקב רצון הבכירים. בכל אופן אני אשמח שתקחי חלק, אני מאמין שנוכחות של עוד דם בעל משמעות תחזק את ההשפעה המיסטית שלו.
אגב אני מסוקרן, הרנסנס לא היתה תקופה מזהירה או אחת ששבטנו גאה בה במיוחד. זה מעלה את התהייה למה רנסנסס?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 6:17 pm

"אני מחיה שושלת שחשבו שאבדה. הצאצאים שלי הם הלידה מחדש של קו הדם הזה, ולכן השם נראה מתאים."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sun May 09, 2021 6:25 pm

"אהה אז לא קשור לתקופה ההיא, הרבה יותר הגיוני"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sun May 09, 2021 6:37 pm

"כן, זו תקופה שלא הרבה טוב קרה בה לאומת הגארו או בכלל."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

חזרה למעלה

- Similar topics