זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022

3 posters

Go down

מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022 Empty מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022

הודעה על ידי אל תירה בשליח Sun May 29, 2022 5:33 pm

אל תירה בשליח (אייב)
נפגש עם נזק הקפי במפעל לטיהור מים

"שלום, היו בעיות בדרכך לפה?" הוא אומר בזמן שהם צועדים לאחד המשרדים
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

מספר הודעות : 937

https://garou.forumhebrew.com/t10227-topic#143706

חזרה למעלה Go down

מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022 Empty Re: מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 12:00 am

"צהריים טובים.
לא, לא היו, לפחות לא כאלה שידוע לי עליהם.
מה שלומך?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

מספר הודעות : 186

חזרה למעלה Go down

מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022 Empty Re: מהלכי זכוכית נפגשים במפעל לטיהור מים 29/05/2022

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 12:02 am

"מצויין, עובדים במרץ"
ואתה יכול לראות ברקע של הסצנה כמה חברי ספט עובדים על מבנה תת קרקעי כלשהו.

הם מגיעים למשרד ואל תירה בשליח שואל "מה אתה יודע על הGW.NET, המאמץ השבטי הגדול שלנו, הגראנדקלייב של מהלכי הזכוכית?"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 12:26 am

נזק היקפי נראה מתעניין בעבודה של חברי הספט
"לא יותר מדי, בעיקר שזה הpride and joy של השבט, ושזה קרקע פוריה למידע ושמירה על קשר"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 12:29 am

"נשמע מדוייק" הוא אומר בהפתעה קלה "לרוב אנשים מעדיפים להגיד שטויות מאשר להודות שהם לא יודעים.

בכל מקרה, כמו כל רשת, יש לה שרתים, ואנחנו הולכים להרים פה אחד.
השרטוטים ברשת, אתה מוזמן להסתכל. אני פותח לך הרשאות גישה.

איך אתה יכול לעזור? מה אתה יכול לתרום למאמץ שלי, הרצון שלי להרים סרבר חדש לרשת, סרבר שישב כאן בישראל"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 12:31 am

"מה יתן לנו לפתוח פה שרת?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 12:38 am

"היה חסר לנו מקום, והשגנו.
היה חסר לנו חיבור לחשמל, לרשת, וללוינים.
גם את זה השגנו.
כרגע יש לי מחסור בפטישים.
אני העברתי לשני גארו מקצועיות את האחריות להשיג לי שועל ובז.

אני אלך בעצמי להשיג את הנחש, ואת חרק החשמל.

כנראה שאצא בחודש הקרוב לאומברה, עד שאצליח למצוא אחד, ולשכנע אותו לבוא איתי.

משימות שהן פתוחות לגמרי כוללות השגת רדיו אומברלי, ומציאת רוח עין דיגיטלית (אורגת) בשביל להכניס לשיחה מזהה.

וכמובן ליצור קשרים עם מחנך בשבט שיתן לנו אישור, ויסכים שנחבר את השרת שלנו לשאר הרשת השבטית"

נראה שהוא כמעט מקריא מרשימה מנטלית שהוא מחזיק
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 12:41 am

"ובכן זה דרך מרשימה לפרק את המשימה למדרגות, אך זה לא ענה לי על השאלה.

לגבי המשימות:
אני בקשר קרוב לאורגת ואוכל אולי לדבר עם רוחות אורגת בשביל למצוא עין דיגיטלית שתסכים, היא תצטרך להפוך לפטיש?

לגבי מסע אומברלי, לדומיין של איזה רוח שקלת ללכת?
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 12:46 am

"אתה שואל מה הרווח שלנו מלפתוח כאן שרת? כלום, שום דבר שקרוב להשקעה שלנו.
אבל זה יתן לכל מהלך זכוכית בעולם, עוד טיפה מידע, עוד טיפה מהירות גלישה.
רשת היא משהו שכולנו בונים ביחד, לבנות שרת, זה הדרך שלנו להכריז שאנחנו מספיק וותיקים, מספיק חזקים בשביל להחזיר משהו לשבט.
זה כמו לבנות אנדרטה לכוח שלנו. אם אנדרטה הייתה מסוגלת להיות יעילה.

אשמח לעזרה עם העין הדיגיטלית, אך כן, היא תאלץ להפוך לפטיש, כמו כל שאר הרוחות.
הדרך היחידה לשכן 10 רוחות בחדר אחד, היא להפוך את כולן לפטישים. ובכך לאפשר להן לשתף פעולה אחת עם השניה, וליצור את הסימפוניה הנדרשת.

המסע יהיה לממלכת המקק, אני הולך לבקש ממנו עזרה בלמצוא את אחד מילדיו, חרק החשמל"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 12:54 am

"ובכן אני אוכל לעזור עם עין דיגיטלית, אך לא עם להפוך אותה לפטיש, אני פחות שולח את ידי בתחום הרוחני של המוחשי.

אשמח להצטף לממלכת המקק, נשמע כמו משהו חוויתי, שוקל אולי אפילו לקחת איתי רוח לוויה שלי, אני מכנה אותו 42069."
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 12:15 pm

"אני לא יודע אם הוא יסתדר במסע לממלכת המקק.
זוהי לא ממלכת אורגת, אבל אני לא תאורג', כדאי לך להתייעץ עם אחד.

השמועה מספרת שיש לך קשרים טובים עם מכרסמי העצמות, לא כן?
כי אני זקוק לעזרה, בכדי להשיג רדיו אומברלי, אם תוכל לרכוש מהם אחד, או אפילו רק את הידע איך מכינים אחד.
זאת תהה עזרה משמעותית"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 2:21 pm

"אבדוק זאת מול תאורג'.

אבדוק מול הקשרים שלי, כמה להערכתך אחד כזה יהיה שווה?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 2:52 pm

"כ200 אלף שקל תמורת הידע כיצד להכין אחד
תמורת אחד מתפקד, והידע כיצד להכין... הייתי מוכן לתת כמליון שקל, יתכן שיותר תחת התנאים המתאימים."
הוא חושב לכמה רגעים ונותן כמה הצעות מחיר.
"אם הם לא רוצים כסף, מכרסמי עצמות וכל זה.
יש לי לא מעט כוח עבודה עם זמן לתת להם למשימות שהם צריכים, או פטישים אחרים בתמורה לידע ולפטיש."
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 2:58 pm

"תן לי כמה דקות לבדוק משהו"
נזק היקפי צועד אחוצה בעודו שם סיגריה בפה ומוציא את הנייד שלו ומצמיד אותו לאוזן

נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Mon May 30, 2022 6:42 pm

נזק היקפי חוזר אחרי כ15 דקות
"יש כיוון ודרישות בשביל שזה יצא לפועל:

1 - לא לבצע שינויים, שיפורים או כל דבר אחר בלי אישור היצרן.
2 - הגארו שהמעשה מטיב איתם יפעלו פעם אחת לפחות עבור גארו אחר תחת מטריה שנקראת "שרשרת מעשים טובים אשר מדגישה אמון בין מכרסמים ומהלכי זכוכית" ויעבירו את זה הלאה כציפייה לאלה שקיבלו טובה.
3 - תמורה הוגנת בשביל סוד כמוס (מה שיבקש הייצרן).

וכמובן איחולים חיוביים על היוזמה המבורכת.

משהו שנשמע לך טוב?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Mon May 30, 2022 6:50 pm

"אני אוהב את הכיוון, אבל לא כל הדרישות אפשריות
  • אני יכול להבטיח להגיש רשימה מלאה של השינויים והשיפורים שיתבצעו בשלוש השנים הראשונות לקבלת המוצר, אבל בהתחשב בכך שאנחנו קונים אותו לדרעון עולם, אין זה אפשרי ליצור קשר עם היצרן בכל פעם שיש צורך בשינוי.
    אוכל להוסיף כי אשמור את טכניקת היצירה כסוד, ואסרב לחשוף אותה לכל מי שאיננו מכרסם עצמות, או הטכנאי של המחשב. והוא כשאמות יקבל את הידע, וישבע שבועה דומה.

• התנאי השני הוא בלתי אפשרי, אלפי גארו יקבלו הטבה מהמעשה. לא אוכל להבטיח כי כל אחד מהם יעזור ויצתרף ליוזמה, ברוכה ככל שתיהיה.
    כל מהלכי הזכוכית, מרמת הגור, ועד אליזבת, המנהיגה שלנו יהנו ממה שאנחנו עושים פה. אין ביכולתי להתחייב בשום צורה עבור השבט כולו, זה מגוכח אם אנסה אפילו.
    אוכל להתחייב לפרסם את היוזמה תדיר, ולאפשר לכל מי שרוצה להוקיר תודה ולהעביר את השרשרת הלאה עצות והסברים כיצד לעשות זאת.

• תמורה הוגנת עבור סוד כמוס היא דבר הגיוני, לא אוכל לפרסם כל דבר, לאשר כל דבר או להעביר כל דבר. אבל מה שבכוחי לעשות, ובאזור ההיגיון וההגינות אשמח להענות לו.

אם אתה מחפש רעיון ספציפי למשהו שאוכל לעשות, אז אוכל להציע סמארטפון אומברלי, זהו הברקה שתאורגים הצליחו לייצר בשנתיים האחרונות, ואוכל לחלוק את אופן היצירה שלו.

אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי The Sandman Mon May 30, 2022 7:30 pm

עיניים קטנות ובלתי נראות מביטות מהצללים (עוקב(
The Sandman
The Sandman
Totem Spirit
Totem Spirit

מספר הודעות : 201

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue May 31, 2022 6:29 pm

שמע התנאים האלה הוצבו ככה לא כי בא לי להיות דרקוני וכוחני אלה כי יש כאן מספר דברים שאני חוזה שיהיו בעייתים.

התנאי הראשון הוא כדי למנוע מצב שאנחנו מבורות, בסופו של דבר כרגע לא ידוע כמה ואיזה מידע ינתן לנו לגבי תחזוקה או אופן היצור, פוגעים בחפץ או דרך שיפור כזה או אחר מפרים את העיסקה או המהות של החפץ ובכך בעקיפין מעליבים את הרוח ששוכנת בפטיש.
התנאי לווטו- אישור או שלילה של שינויים נובע מהרצון לשמור על הפטיש הספציפי הזה אבל גם בכדי להגן על הסכנה האפשרית שבמצב בו הגארו שיחליף אותך באחריות יהיה פחות משטף פעולה ויחליט לעשות כראות עיניו בפטיש מבורות יעליב את הרוח עד כדי עזיבת הפטיש ויגרום להשלכות ארוכות טווח על יכולת מכרסמי העצמות לייצר בתוך השבט את הפטיש.
מעבר לזה אני חייב להגיד שסירוב לתנאי הזה הוא לא בדיוק צעד בונה אמון מהלכי הזכוכית למכרסמי העצמות, שורה תחתונה אני חושב שכדאי שוב להבהיר אם משהו נדפק בזה - מי שעובד עם זה הולך לאכול חרא כי דפק עסקה עם רוח עוצמתית, אולי מכרסמי העצמות יאכלו חרא כי נשברה עיסקה סביב פטיש סופר חשוב לשבט שלהם, אנחנו נאכל חרא כי לא יהיה לכם איך לשחזר אותו, והאיש קשר שלי שהוא אחד האנשים הכי קרובים אליי יאכל חרא כי הוא דפק את השבט שלו. אם אין התחייבות לקבלת אישור לפני מעשה אז אני והאיש קשר שלי פשוט לא עומדים לשים את הצוואר שלנו למען הדבר הזה.
כן אפשרי אבל לעשות רשימה שמסכמת מראש מה יהיו השינויים לקבל עליהם אישור ואז לעשות את זה אפשרי.

לגבי התנאי השני אני חושב שכדאי שאדגיש - לא דרשתי ולעולם לא אדרוש מגארו להחזיר על טובה שניתנה מלכתחילה בלי ציפייה לקבל חזרה. מדובר בציפייה:
קיבלת משהו טוב- קיבלת אותו חינם ובלי חוטים שמחייבים אותך בכלום, מצפים ממך פעם אחת לעשות מעשה אחד קטן או גדול שיטיב עם אחר ולהגיד שמקור המעשה בשרשרת של מעשים טובים שהתחילה במעשה הזה ממש של אמון של מכרסם העצמות הסומך על אח שלו ועל השבט שלו שבט מהלכי הזכוכית שבזכות האמון הזה נוצר טוב ומין הראוי שהטוב הזה יתגלגל בעולם. אבל בסופו של יום מדובר בציפייה ולא בחובה של אף אחד כלפי אף אחד.

נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Tue May 31, 2022 6:59 pm

הוא חושב למשך כמה דקות ואז מציע
"אני חושב שאוכל להציע משהו כזה.
  • אני יכול להבטיח להגיש ולהתייעץ בנושא השינויים והשיפורים שיתבצעו, רק במוצר השייך למכרסמי העצמות. הרשימה תוגש למכרסם העצמות הבכיר ביותר בספט ישראל, בהעדר מכרסמי עצמות בישראל, הרשימה תוגש למכרסם העצמות הבכיר ביותר בספט הירוק. בהעידר מכרסמי עצמות בספט ישראל ובספט הירוק יוכרז כי אין חובת דיווח עקב חוסר מכרסמים בעולם כולו.

• אשמור את טכניקת היצירה כסוד, ואסרב לחשוף אותה לכל מי שאיננו מכרסם עצמות, או הטכנאי של המחשב. והוא כשאמות יקבל את הידע, וישבע שבועה דומה.

• אשלח ואודיע פעם בשנה על היוזמה, ואפרסם רשימה של הצעות ורעיונות כיצד להמשיך את שרשרת המעשים הטובים בין מהלכי הזכוכית למכרסמי העצמות.
    אציע לחברי השבט אשר ישתמשו במוצר, לתרום ולעזור לאחיהם המכרסמים.

• לגבי התנאי השלישי, האם יש משהו ספציפי שמכרסמי העצמות ירצו ממני, או מאיתנו?

אמממ, שכחתי משהו?" הוא שואל את נזק היקפי
כמתייעץ איתו בנוגע להצעה.
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue May 31, 2022 10:16 pm

נזק היקפי מקשיב בצומת לב ואז מבקש סליחה ויוצא לשיחת טלפון (עוד פעם נראה שאינו מחייג לשום מקום)
אחרי כ10 דקות הוא חוזר ואומר "האיש קשר לא אוהב את הגישה שלך לנושא ולא מוכן לערוב לנו מול מכרסמי העצמות. מכאן הוא מוכן לנהל משא ומתן רק מול מהלך זכוכית שאינו אתה" הוא אומר בעצב "נצטרך פתרון אחר או מישהו שיהיה אחראי על החלק הזה של הפרוייקט באופן בלעדי."
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Tue May 31, 2022 10:23 pm

"אני חייב להודות שאני לא מבין את הבעיה בגישה שלי.
אתה היית פועל אחרת?

התבקשתי, לדווח, ולקבל אישור. הסכמתי לעשות זאת כל עוד קיימים מכרסמי עצמות בעולם. תנאי שנשמע לי מאד הגיוני.

התבקשתי להעביר את היוזמה, גם לכך הסכמתי.

והצעתי לתת מה שאני יכול, ושאלתי מה הם רוצים.
הצעתי לתת לו גישה להמצאה חדשה, ללא תנאים או חוטים. 

תוכל להסביר לי למה הוא רוצה לנתק קשר?
האם זמן יוכל לאפשר לי לחדש את הקשר, או האם אני אמור להתנצל על משהו שאמרתי?"
אל תירה בשליח שואל בבלבול
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue May 31, 2022 10:29 pm

"אתה מנסה לגשת בדרך של אדם של חוזים ועסקאות לנושא שהוא יותר זאבי ורוחני, הוא לא רוצה שנבצע שינויים בלי אישור היצרן, לא עכשיו לערב גופים שונים ותתי סעיפים והכל ולגשת "להתייעץ" עם מכרסמי עצמות, בסופו של יום זה פטיש בעל ערך והיסטוריה עשירים וחשובים, נדרש שמכרסם עצמות יערוב לנו בחייו בשביל משהו כזה, להתחיל לחפש איפה אפשר להגמיש ולהוזיל את תנאי הדבר הזה זה לזלזל בחייו. הסעיף הראשון הוא זה שמהותי באמת, השאר זה צ'יפס.

להערכתי צריך למנות מישהו שיהיה אחראי באופן בלעדי על המרכיב הזה בשרת ושלו תהיה הסמכות הבלעדית, והוא יצטרך להגיע להסכמה עם המכרסמי עצמות ולדאוג להכל מבחינה לוגיסטית ועסקית."
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Tue May 31, 2022 10:37 pm

"אני מוכן להבטיח ולספר כבר מראש את כל השינויים והשיפורים שאני רוצה לעשות.
אתה מוזמן להעביר לאיש הקשר שלך, אני אגיד לך כבר עכשיו:
1. לחבר מיקרופון ורמקול למכשיר, כך שנוכל להעביר דאטא על רשת אודיו.
זה בעצם יעבוד מאד דומה לפקס.
2. לתפוס תדר רדיו נטוש בשביל לשדר נתונים מוצפנים.
מכרסמי עצמות יוכלו להשתמש בו אם הם ירצו, אבל אנחנו נשדר בתדר הזה ביפים כל הזמן, כמו פקס. אז הוא יהיה רועש.

אי אפשר לקבוע מישהו שאחראי על חלק אחד באופן בלעדי, זה בלתי אפשרי לוגיסטית.

אני מבקש שתעביר לו כי המטרה שלי היא לא להתחמק מהעסקה. או לרמות את מכרסמי העצמות.
אני מנסה לבנות פה חפץ שיחזיק בתקווה עד, ואפילו אחרי האפוקליפסה.
כל זמן שיהיו מכרסמי עצמות בעולם, אני מבטיח שנדבר איתם לפני כל שינוי במכשיר.

תתנצל בשמי, על כך שהוא נפגע מהגישה שלי, ותסביר שאין כעס או חשש מכך שהוא בחר שלא לתת לנו את המתנה הזאת.

ניסיתי לתת סעיפים בשביל לא ליצור מצב שבו מישהו יפר את ההסכם בטעות ויפגע.
במקום זאת הסעיפים עצמם פגעו במטרה" הוא צוחק בניסיון להסוות את האכזבה שלו ממה שקרה
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue May 31, 2022 11:38 pm

"אבדוק מולו אם אפשר שנפגש ונגיע להסכמה ביחד, עייפתי מלהיות טלפון שבור.
לגבי המסע לממלכת המקק - אשמח להצטרף.
האם נדרש עוד משהו ממני? אם אני כבר פה אז אוכל לתרום מהמומחיות שלי במחשבים, הנדסה וכימיה אם יש צורך"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אל תירה בשליח Wed Jun 01, 2022 12:09 am

"אוקי, אשמח להיפגש איתו.
אשמח אם תוכל להכין עבורי רשימה של DO AND DON'T שאדע מראש על איזה מוקשים לא לדרוך.

בנוגע לעבודה פה, אם אתה טוב עם טכנולוגיה, אז אני זקוק למחשב, שמבחוץ יהיה בוונטבלאק או משהו כהה ממש אחר.
והדרישה השנייה והלא פחות קשוחה היא שאסור לעבוד עליו בשעות היום.
צריך להכין אותו רק בלילה.

תוכל להכין משהו כזה?"
אל תירה בשליח
אל תירה בשליח
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics