זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

1.9.19- העיוורת והרגיש לריח

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

1.9.19- העיוורת והרגיש לריח  - Page 2 Empty Re: 1.9.19- העיוורת והרגיש לריח

הודעה על ידי פראקסיס Wed Sep 04, 2019 5:11 pm

אלאסטור עונה על השאלה שלך בקשר הלהקתי לאוזני כל הלהקה, הפנייה שלו בשמות מעשה מעידה על רצינות מלאה והתייחסות לכל אחד כגארו שראוי לפנייה הזו.
"אני חושב שכקול מרום הגיע הלהקה שלנו זרחה לרגע, אך אני חושש שבהיעדרותי ובהיעדר תפקיד האומגה בלהקה, לא היה מי שישים את הרגל במקומה כשהיה צריך. קול מרום פעל ממרומין וקיבל החלטה מקולקלת בשם האומה לשם נוחות הטריטוריה, דבר שגורם לי לפקפק בכושר השיפוט שלו כמנהיג, מנגד הבטא צל מארה, תמך בהחלטת האלפא כשאפשר לה לקרות אך באופן ברור נכשל בלמדר את הסיטואציה, דבר שגורם לי לתהות בהאם קול מרום לא יימצא נכון להנהיג יותר, האם צל מארה מנהיג נכון כאשר אינו שולט בהשלכות של מעשיו?"

"לגבי בלב שלם, בעקבות האירועים האחרונים ודברים שקרו לפני נסיעתי אני חושב שהוא צריך להיות האומגה של הלהקה, אבל אני חושש שהגדרת המעמד הזו תסנוור אותו למהות התפקיד ההכרחי הזה בלהקה וזאת תביא ליותר נזק מתועלת כאשר דעתו לא תהיה במקום הנכון. ולגבייך עיוורת לאמת, אני חושב שהתמימות והאמפטיה שלך, ממקמת אותך היטב כגשר בדינמיקה הנוכחית, רק תדאגי לעמוד איתן כשהאדמה רועדת".

"עקב שלל הסיבות שאמרתי והיעדרות של תפקיד האומגה, אני רואה בזאת כאחריות שלי לנסות ולדאוג לאפס את הלהקה למצב שבו תזרח שוב. להעמיד החלטות שגויות במקומם ולהעניק למנהיגים שלנו הזדמנות לתקן ולהתעלות, אך אם זה יוכיח עצמו ככשלון, שינוי בדינמיקה הקיימת תהיה הכרחית לטובת הלהקה, הספט והאומה".

הוא חותם דבריו (חברי שמש שוקעת שקוראים, זו לא הזמנה להיכנס לשרשור, אבל אתם מוזמנים לפתוח איתי שרשור נפרד אם האמירה הזו מעוררת בכם רצון להגיב)
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

1.9.19- העיוורת והרגיש לריח  - Page 2 Empty Re: 1.9.19- העיוורת והרגיש לריח

הודעה על ידי עם גאיה Wed Sep 04, 2019 5:42 pm

((השרשור יימשך בלהקתי))
עם גאיה
עם גאיה
בוגר