זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

2 posters

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

Go down

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות Empty 13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Fri Dec 13, 2019 7:55 pm

בערב שישי אנדרדוג מסייר בקיירן עם הרובה שלו. הוא עדיין נראה מעט חלוש וחולה אך נראה שמצבו משתפר. חיוכו הרגיל נראה עייף מתמיד. האם הוא יפגוש בשומרת האדמות החדשה?
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

מספר הודעות : 1437

חזרה למעלה Go down

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות Empty Re: 13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Dec 13, 2019 8:04 pm

יפגוש, אין ספק. למרות לילה בלי שינה, היא נראית רעננה ובמצב רוח סביר כשהיא בוחנת מה שנראה מאוד כמו שטח אדמה ריק מאחורי המגורים. היא מרימה ראש מספל תה של חצי ליטר כשהיא שומעת מישהו מתקרב. "אה, אנדרדוג. מה שלומך הבוקר?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות Empty Re: 13 בדצמבר, קיירן, אנדרדוג ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Fri Dec 13, 2019 8:13 pm

"הא, שלשלאות מנופצות, טוב לראות אותך. היה יכול להיות יותר טוב... אבל מניח שסך הכל בסדר."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Dec 13, 2019 8:21 pm

"השילוש לא מאוזן, גאיה עוד סובלת, עד שזה ישתנה תמיד יכול להיות יותר טוב. אבל, שיפור זה נחמד. אתה לא חוזר לטריטוריה שלך? לא שאני מנסה לגרש אותך, אבל היה לי הרושם שלא היית שם במשך תקופה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Fri Dec 13, 2019 8:25 pm

"מניח שאחזור עוד מעט. טיפה מפטרל בקיירן קודם, בכל זאת מגן. עבודה היא עבודה, בכל זאת - וחשובה, ללא ספק."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Dec 13, 2019 8:35 pm

"אין ספק. אולי תוכל לתת לי נקודת השקפה נוספת על מה שאני מנסה לתכנן כרגע בתחום ההגנה - משתיק היער הציע אתמול לחפור תעלה להגנה כדי שהשפמנונים לא יהיו מוגבלים להגנה רק מהצד של הנהר. אני מנסה לחשוב איפה זה יהיה יעיל והאם זה יהיה חכם." היא מסמנת לשטח הריק. "מה דעתך?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Fri Dec 13, 2019 8:58 pm

"אני מתנצל על הבורות, אבל מה היכולת ההגנתית של השפמנון?"
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sat Dec 14, 2019 10:59 am

"בתוך הנהר, הם אוכלים תולע. כמו שגילינו, כשנגמר התולע הם אוכלים גם את כל שאר מה שהם מוצאים, וכל אחד מהם בגודל שלי בערך, ואגרסיבי כמו שתיים ממני. בזמן האחרון הם גם למדו לזרוק פרץ אנרגיה חודר שיריון כהתקפה משופרת. הם מאוד יעילים."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sat Dec 14, 2019 7:03 pm

אנדרדוג מביט בה בפליאה. "ובכן, נשמע שהם אכן מאוד יעילים. המממ... ובכן, אני חושב שחפירת תעלה תוכל לסייע בהחלט - אבל צריך לדאוג שהכוח שלהם לא יופנה נגדינו בעת קרב."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sat Dec 14, 2019 7:42 pm

"יש להם עסקה איתנו והם גאייאנים, אין סיבה מהותית שהם יפנו נגדנו אלא אם ישתלטו עליהם מצד האויב, ובמקרה כזה יותר סביר שהם יפעלו להפנות את הגארו אחד נגד השני, כמו שעשו בקרב שבו קול מרום ומוצא אחרון נהרגו."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sat Dec 14, 2019 8:28 pm

"אני סומך עליך בעניין, רוחות לעולם לא היו הצד החזק שלי. כן הייתי מתייעץ עם סופרוסין ונועד לגדולות בעניין, נראה לי שמאחר והם שניהם תיאורג'ים ובעלי תפקידים חשובים בקיירן הם ידעו יותר מה נכון ומה לא."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sat Dec 14, 2019 8:38 pm

"הם אלה שהביאו לכאן את הרוחות במקור, עד כמה שאני יודעת. אבל כן, כמובן שאני גם אתייעץ איתם, תקשורת זה חשוב."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sat Dec 14, 2019 10:12 pm

"תקשורת היא הבסיס להכל, לפי דעתי. ספט, או שבט, או להקה, שאין בתוכה תקשורת טובה, סופה להיכשל ולמעוד."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sat Dec 14, 2019 11:39 pm

"אין ספק." זו הרמה להנחתה ודימפנה לא מאחרת לנצל אותה. "אתה וחופש, עדיין בבעיה? או שפתרתם את זה במכות והסתדרתם?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 1:34 am

הוא נאנח אנחת עצב. "לי מעולם לא הייתה בעיה עם חופש, שלשלאות מנופצות. להיפך, אני ניסיתי לסייע לה... קיויתי שבכך שנשארתי, היא תראה שקיימתי את ההבטחה שהבטחתי לה בלילה ההוא, כשרצנו ביחד אל המתקן ההוא - הבטחתי לה כי לא אעזוב אותה לבד במתקן הזה, שאוציא אותה משם. אני אלך למרחקים גדולים מאוד כדי להגן על חברי, גם אם זה אומר... למכור את עצמי לאורגת, בלשונה. שתקרא לי אורהה, לי לא אכפת, עלבונות כאלו לעולם לא פגעו באף בן שבט שלנו. אבל העובדה שהיא חושבת שמעלתי באמונה... שניסיתי לפגוע בה..." הנושא לחלוטין נראה קשה עבורו.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 8:37 am

"שמעתי רק חלקים ממה שקרה לכם שם, אני לא בטוחה איך ולמה היא חושבת שניסית לפגוע בה. מצד שני, אני לא יכולה להכחיש שאם היו שמים אותי בכלוב שלושה ימים, התגובות שלי לא היו רציונליות בשום צורה." ההבעה שלה נייטרלית אבל הקול מביע סוג של גועל. "מצד שלישי, נראה לי שאתה יצאת פגוע יותר ממנה מהאירוע."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 11:30 am

"ניסיתי להוציא אותה משם מהר יותר, אבל לא איפשרו לבן הדם שלי להיכנס לטריטוריית עין הסערה. הם העדיפו לשחרר אותה בעצמם... לא יכולתי לשלוט בהחלטות של הדרון, ומאבק בו היה מוביל לתוצאות יותר חמורות. אני עשיתי מה שהייתי צריך לעשות. שילמתי את המחיר על כך, אין ספק, גם בבריאותי וגם בחבריי - נותר רק לקוות שזה היה שווה את זה."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 11:59 am

"יש רגעים שבהם ההלחטה לא להלחם היא הקשה אבל גם הנכונה יותר. אני מקווה שתצליחו להגיע להסכמות בעניין בהמשך, זה לא בריא לגרור ככה סכסוך מול גארו לאורך זמן." זה לא נשמע כמו נזיפה אלא כמו עצה סימפטית.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 1:29 pm

"כמו שאמרתי, לי אין כעס כלפיי חופש. אני מקווה מאוד שנוכל ללבן את העניינים בינינו."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 1:55 pm

"אולי נמצא לכם איזו ריצה משותפת לקירוב הלבבות. דוד סיפר במוט משהו מוזר על מפלצת שאוכלת תיירים במפרץ אילת שאני רוצה לבדוק. בכלל, לא הייתי באילת כבר יותר מדי זמן והעיר הזו פצצה מתקתקת שמישהו צריך לשים עליה עין. רוצה לבוא?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 3:51 pm

כאשר היא מציינת את אילת הוא מרים מבטו אליה. "שמעתי דברים לא טובים לגבי העיר הזו. ערפדים, פיט רקדני ספירלה, פומורים... מצד שני הטריטוריה שלי קרובה לשם יותר משל שאר הלהקות. אני אשמח להצטרף."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 4:18 pm

"טריטוריה, לא ממש פיט עד כמה שאנחנו יודעים. אבל כן, אילת די עונה להגדרה של hell-hole. מצד שני, יש שם אוכלוסיה גדולה של בני דם שמגינים על עצמם כמיטב יכולתם, ועד שתתיישב שם להקה כדי לנקז את כל החרא, צריך מדי פעם לקפוץ ולוודא שהכל שם לא עומד להתפוצץ בטווח זמן מיידי."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 4:39 pm

"מאוד כדאי. אני עומד לרשותך. את מי עוד גייסת לעניין?" הוא ישאל ברצינות.
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Dec 15, 2019 5:04 pm

"דם ואפר, ומכה ניצחת." היא עונה. "דם ואפר רץ באילת לפחות אותה כמות פעמים שאני רצתי, ובחלק ניכר מהריצות האלו היינו ביחד. מכה ניצחת בא איתנו בפעם הקודמת שביקרתי שם, לפני חודש וחצי, חודשיים ככה. דם ואפר יודע הרבה על ערפדים, שהם האיום העיקרי שם, ומכה ניצחת מאוד טוב בלהתמודד עם איומים. ועכשיו אני אשאל גם את חופש אם היא מעוניינת."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לילה כיום יאיר Sun Dec 15, 2019 5:08 pm

"רצתי עם שניהם, גארו מאוד ראויים. אני מקווה שחופש תסכים להצטרף לריצה." הוא יאמר. "ידוע בדיוק מה אנחנו מקווים להשיג שם? עם מה נתמודד? שאדע להכין את עצמי בהתאם לכך."
לילה כיום יאיר
לילה כיום יאיר
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

חזרה למעלה

- Similar topics