זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04

+2
זכריני
בול 'נכנע לזעם'
6 posters

Go down

הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04  Empty הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Sun Apr 12, 2020 3:47 pm

מעוררת השינוי והגור מגיעים לקיירן מגשר ירח והולכים לרחבה המרכזית. בול לבוש בגופיה וניתן לראות סימן נשיכה שחור על כתפו השמאלית, על הזרוע הימנית סימן שחור של כף יד, על כתפו הימנית סימן נשיכה, חוסר אוזן ימין, צלקת לאורך פניו מצד שמואל, אוזן מחוררת בצד שמואל והגור צולע על רגל ימין. כל אחד שעובר בול פונה אליו ושואל" האם ידוע היכן זיכריני?"

נערך לאחרונה על-ידי בול 'נכנע לזעם' בתאריך Sun Apr 12, 2020 4:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

מספר הודעות : 503

חזרה למעלה Go down

הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04  Empty Re: הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04

הודעה על ידי זכריני Sun Apr 12, 2020 3:53 pm

עכברה לבנה עם חץ וקשת לגבה שרכובה על עכבר שחור עם קרני אייל רצה ליידכם. "היא במרפאה" היא מצייצת ורצה לכיוון המרפאה גם.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3701

חזרה למעלה Go down

הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04  Empty Re: הגור ומעוררת השינוי מטפלים בצלקות עם זיכריני ב12/04

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Sun Apr 12, 2020 4:02 pm

הגור ומעוררת השינוי עוקבים אחרי העכברה. כאשר הם נכנסים הם יאתרו את זיכריני אן היא עסוקה בול ימתין שתתפנה כאשר הוא מתישב על הריצפה ונראה שהוא שוהה באיזה כאב כלשהו. כאשר היא תתפנה הוא מתרומם בכאב.
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Apr 12, 2020 4:06 pm

היא נראית עוסקת במבחנות כלשהן עם גליפים עליהן.
היא מסתובבת לראות את בול, עושה מין "האמף" שכזה מתעלמת ממנו וממישכה עם המבחנות.
"שלום מעוררת השינוי" היא אומרת בקול נעים. "איך אפשר לעזור לך היום?"
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מדיסון "אלקטו" Sun Apr 12, 2020 4:28 pm

"היי זיכריני, מה שלומך?" היא שואלת בהתעניינות "גיליתי אתמול מספר רב של צלקות קרב על הגור וישנן כאלה שכבר פוגעות בתפקוד שלו, אשמח אם תוכלי לעזור לטפל בקשות שבהן." היא אומרת לה. היא מפנה מקום לבול שיראה לה אם ירצה
מדיסון
מדיסון "אלקטו"
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 498

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Sun Apr 12, 2020 4:36 pm

בול מרים את השרוול של מיכנסו מצד ימין רואים רגל שלא החלימה טוב, רואים את סימן היד השחורה והנשיכה על ידו השמאלית, את סימן הנשיכה על כתפו הימנית, את חוסר האוזן הימנית, את הצלקת על פניו מצד שמואל ואת האזן המחוררת שלו. בול נותן מבט שואל לאישור דיבור אל מעוררת השינוי
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Apr 12, 2020 4:37 pm

היא מניחה את המבחנות ומסתובבת.
"בסדר גמור, בוא נראה מה הולך כאן. עכברות, כלי בדיקה."
עכברות לבנות קטנות מתחילות לרוץ מסביבה נושאות כלי בדיקה רפואיים. היא מתחילה למשש את המקומות שנראים פצועים ולבחון אותו. המבט שלה קריר וענייני.

(תקראו למנחה שיגיד מה אני מוצאת, ואילו צלקות קרב יש לו כולל את רמתן.)
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סטטוס אפגרייד Sun Apr 12, 2020 4:55 pm

צלקת 1 - צלקת שטחית - רקמת צלקת גדולה ומכוערת מטילה מום על גופך, משאירה אותך חסר שיער באזור זה בכל הצורות - צלקת עמוקה ומכוערת בצווארו של בול

צלקת 2 - נזק קוסמטי - פציעה שנראית בקלות, אך ללא נזק משמעותי: אוזן חסרה, שפה שסועה, או חלק חשוף מהגולגולת. הפגיעה נראית גרוטסקית לבני אדם, ומרשימה לגארו. - אוזן חסרה, נראה שמשהו אכל אותה

אין לי מושג אם יש עוד צלקות (אלה הצלקות שהוא קיבל בסשנים שלי. אין רמות לצלקות - סיסטמטית זה לא עובד ככה)
סטטוס אפגרייד
סטטוס אפגרייד
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 819

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Sun Apr 12, 2020 5:09 pm

יש לו סימן נשיכה בכתף השמאלית מעל היד שהערפד סימן עליו.
קרע לו את שרירי החיבור בכתף. עושה לו 2- לכל הפעולות אלא אם מפעיל Resist Pain.
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 878

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Apr 12, 2020 5:25 pm

לפי ההנחיה זה אכן עובד ככה. דברו עם המנחים שיתנו שיעור של הרמות של הצלקות.כל רמת צלקת אומרת דאונטיים במרפאה. אני רוצה לדעת אילו קוסמטיות אילו לא ומה הרמות שלהן
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Story Teller Wolf Sun Apr 12, 2020 7:41 pm

צלקת 1 - נזק קוסמטי - פציעה שנראית בקלות, אך ללא נזק משמעותי: אוזן חסרה, שפה שסועה, או חלק חשוף מהגולגולת. הפגיעה נראית גרוטסקית לבני אדם, ומרשימה לגארו - נראה שטפרים כלשהם השחיטו את אוזנו השמאלית של בול. (רמה 1)

צלקת 2 - עצם לא מחוברת כראוי - אחת מעצמות הגוף שלך לא התאחה כראוי, אם האזור הזה מקבל שתיים או יותר נזק בבת אחת בעתיד (לפי החלטת מנחה), העצם מתרסקת שוב, גורמת נזק נוסף - עצמות הרגל הימנית של בול רוסקו והתאחו לא טוב, ניתן להרגיש עצמות במקומות שלא אמורות להיות, נוסף לשכבת עור דקה ביחס לנורמה, בבירור היה שבר פתוח. (רמה 3)

צלקת 3 - מחלה ייחודית (לא צלקת רגילה) - כח על טבעי מן התולע שגורם לבול להרגיש אומלל כל עוד הנגיף על עורו, 2- קוביות לכל הגלגולים הפיזיים - על ידו השמאלית של בול כתמים שחורים בדומה לאבעבועות רוח גדולות ושטוחות, בבירור הנזק רופא אח המחלה לא. זה לא משהו שלאיילין יצא להכיר עקב המקור העל טבעי, לאחר מחקר קצר במרפאה, את תביני שזה יחלוף בעצמו עוד שבועיים, שזה הזמן שייקח לך כנראה לחקור ולטפל בזה, ככה שזה לא רלוונטי עבורך כעת.

(רמות הצלקות לא ניתנו בהכרח לפי תהילה, אלה לפי שיקול דעת מנחה. כל רמה = שבוע)
Story Teller Wolf
Story Teller Wolf
Totem Spirit
Totem Spirit

מספר הודעות : 341

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Sun Apr 12, 2020 8:38 pm

לסיכום רשימת הצלקות: 4 רמה אחד (צלקת לאורך הפנים, חוסר אוזן, אוזן מחוררת ושימן נשיכה), צלקת רמה 3 (רגל ימין של התאחתה טוב) וצלקת רמה 2 (סימן נשיכה שחור בכתף שמואל) וצלקת מיוחדת (סימן יד על זרועו השמאלית)
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Apr 12, 2020 10:07 pm

אילין בוחנת אותו, מזיזה איברים מצד לצד, מששת את הרגל ובודקת רקמות על החלק החשוף של הגולגולת.

"טוב. מישהו לעס את הגור כמו שצריך. עשה גם עבודה טובה על זה. אבל זה לא משהו שששלו שבועות ככה במרפאה לא יוכלו לרפא. זה-" היא מצביעה על האוזן הנגוסה והצלקת המכוערת "לא באמת מפריע לו. אתה יכול לבחור להשאיר את הצלקת הזו וזה לא יהפוך אותך לנטל. הרגל לעומת זאת עושה אותך לא יעיל בקרב."

היא מחזירה את הכלים לעכברות "חטו אותם טוב במיוחד, יש לו איזו מחלה מוזרה שאני לא רוצה שתתפשט. זה יעבור לבד בקרוב, אבל לא רוצה את זה בשאר המטופלים והרוחות."

העכברות מתרוצצות לנקות את הכלים.

"עכשיו, אני בתורנות ריפוי שבוע הבא. אתה מוזמן להגיע אבל זה משאיר שבועיים שבהם אני לא פה לעזור לך. אז יש לך שלוש ברירות. הראשונה, אתה הולך מפה ומוצא עסקת רוח שתרפה אותך. השנייה, אתה נשאר פה שבוע אחד כל חודש בזמן המשמרות שלי והלוז שלי, ותוך שלושה חודשים זה יתרפה. אתה כן תסבול מהנזק כל שלושת החודשים. האופציה השלישית, תמצא גארו רופאים אחרים שיהיו מוכנים לתת אקסטרה משמרות ולאייש את המרפאה ככה שתוכל להפטר מהצלקת שלך בשלושה שבועות במקום בשלושה חודשים. כמובן שאני אצטרך לאשר אותם, אני לא רוצה שמישו יפגע במקום או ברוחות שלו, אבל רוב חברי הספט הגיוניים בצורה מספקת אז אם תמצא מישהו שמוכן אני מאמינה שיהיהי בסדר."

היא נאנחת ומתיישבת, ממלמלת משהו לגבי זה שהיא מתגעגעת לבלומון.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Mon Apr 13, 2020 9:40 am

"אני יעדיף להגיע כאשר את פה זיכריני, כי כרגע איני יודע כמה אנשים מוכנים לעזור לי בגלל הטעויות שעשיתי לאחרונה" הוא פונה אל מעוררת השינוי "זה מקובל עליך או שנחפש עוד מרפא שיכול לעזור לי לטפל בצלקות הבעייתיות?" הוא אומר בקול תוהה ומלא כבד לכל הנוכחים
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מדיסון "אלקטו" Mon Apr 13, 2020 12:22 pm

"יש עוד מרפאים בספט שאת יודעת שעוזרים במרפאה? מישהו אחר שיכול לעזור בתהליך הריפוי כדי שלא יגרר הרבה זמן" היא שואלת את זיכריני
מדיסון
מדיסון "אלקטו"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Mon Apr 13, 2020 3:16 pm

"אני יודעת שאגאתון מבין מעט ברפואה, לפחות ברמה של עזרה ראשונה. לא יודעת אם זה יספיק חוץ ממנו לא יודעת על רופאים נוספים בספט. אולי יש ולא אמרו לי. בכנות? הייתי פותרת את זה באמצעות עסקה עם רוח ריפוי. רוח הטל פה בקיירן צריכה חיזוק. תעשו איתה עסקה זה יועיל לשניכם."
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מדיסון "אלקטו" Tue Apr 14, 2020 12:08 pm

"אולי באמת נלך לרוח הטל, נעדכן, תודה על העזרה" היא אומרת לזיכריני ותפנה ללכת אלא אם בול יעצור אותה לעוד שאלות לזיכריני
מדיסון
מדיסון "אלקטו"
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Tue Apr 14, 2020 12:15 pm

"תודה רבה על העזרה" ואז מסתובב והולך אחרי מעוררת השינוי
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics