זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

13.4 ליברה ומפתח צינורות (LOL ליברה בום)

2 posters

Go down

13.4 ליברה  ומפתח צינורות (LOL ליברה בום) Empty 13.4 ליברה ומפתח צינורות (LOL ליברה בום)

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Thu May 14, 2020 9:17 am

סאם נמצא בליוויה של מעוררת השינוי, ביחד הם מחפשים את מפתח צינורות בום
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

מספר הודעות : 109

חזרה למעלה Go down

13.4 ליברה  ומפתח צינורות (LOL ליברה בום) Empty Re: 13.4 ליברה ומפתח צינורות (LOL ליברה בום)

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu May 14, 2020 9:24 am

יגלו שהוא כמו תמיד בחיפה.
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

13.4 ליברה  ומפתח צינורות (LOL ליברה בום) Empty Re: 13.4 ליברה ומפתח צינורות (LOL ליברה בום)

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Thu May 14, 2020 9:27 am

במקרה כזה ליברה יגיע לבדו לחיפה באומברה ויילל בכניסה לטריטוריה
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu May 14, 2020 9:34 am

יגלה בהתקרבו לשם שחלק גדול מהיער של הר הכרמל מופרע על ידי אדמות צחיחות של מדבר אוקטני.
לאחר מספר דקות (כרבע שעה) יגיע זאב גדול למדי כשכפותו הימנית הקדמית מכוסה כולה צלקת כסף מבריקה מאוד ועליה קעקועים המקדישים את הצלקת ללונה וזרועו השנייה מצופה מתכת אדומה ומעט חלודה. הוא יתיישב אל מול האורח וחתול יקפוץ ממעל גבו, מדובר בגור חתולים ג'ינג'י ושמנמן. בשלב הזה ניתן לראות שכל פלג גופו הקדמי מכוסה צלקות ברמה בא כמעט ואין פרווה בחלק הזה. חתכים, צלקות מאש, ירי וכסף. הוא יביט בך וירחרח ולאחר מכן יביט בחתול במבט שואל (האם מדובר בגארו. האם נושא זיהום תולע)
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Thu May 14, 2020 9:44 am

גארו, אין זיהום תולע
—-
הוא משתנה להומיד, מול מפתח צינורות ניצב בחור צעיר, שיערו החום אסוף לקוקו נמוך וקצר,גוון יש לו תווי פנים עדינים יחסית לגבר,והוא לא מיתמר במיוחד.
הדבר המוחלט ביותר במראה שלו אלו עיניים ירוקות ובוחנות.
הוא לובש חולצה מכופתרת שחורה, מכנס שחור ונעליים צבאיות שמוסיפות לו עוד כמה סנטימטרים של גובה.

״ בוקר טוב, אני ליברה, סאם ג׳ונסון, פילודוקס צעיר למהלכי הזכוכית ואלפא ללהקת אקווליבריום הרצה אחרי העורב הישראלי״ אחרי שמפתח צינורות יציג את עצמו הוא יסביר:״ הגעתי הנה כדאי לדבר איתך כראשון הפילודוקסים בספט״
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu May 14, 2020 9:55 am

הוא עוד לא ידבר וניראה שימתין לזמן מה בוחן את זה שמולו כאשר לבסוף ישתנה באיטיות לצורת הגלאברו שלו ויעצור שם בידו תהיה שקית עם לחם ומלח אותה הוא יגיש ויבחן את הסביבה לבסוף יאמר
"אל תנוע בטריטוריה בלי חבר ממטרופולין שמלווה אותך, אל תדבר עם רוחות בלי אישור. אתה לא רשאי לצוד. לא רשאי לזמן רוחות לתוך הטריטוריה. אם תמות בשטח חיפה תיקבר בשטח חיפה."
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Thu May 14, 2020 1:32 pm

ליברה יהנהן ״מובן ומקובל״ הוא מאשר למען הסר ספק, הוא לא זז ממקומו כל עוד לא ניתן לו אישור לעשות זאת.
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu May 14, 2020 1:45 pm

הוא יגיש את השקית עוד קדימה

2 נימוסים או ידע רחוב:

ויסמן לשני לבוא אחריו כשהוא משתנה להיספו ויוביל לסטודיו שנמצא במושבה הגרמנית.
בגדול כל סביבת האומברה מלאה ברוחות רבות הנלחמות ברוחות תולע בכל מקום בכאוס מוחלט. ניראה שמפתח צינורות מודע למצב אך מתרכז בלהוביל את האורח בבטחה בין הקרבות ולהכות ביצורו התולע כמיטב יכולתו בדרך אם יש בכך צורך או אם יש לו את הפנאי להוסיף פציעה באויב שדעתו מוסחת מכדי להיות זהיר מתלפיו של מפתח צינורות בום.
יגיעו לסטודיו יכנס ויזמין אותך פנימה יתיישב ויביט בך במבט בוחן
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Thu May 14, 2020 1:53 pm

1 בידע רחוב זה מספיק?

״ תודה״ ליברה יגיד ויעשה כמקובל ( המידה והידע רחוב שיש לו מספיק בשביל להגיע למסקנה הזו)
ליברה ילך אחריו , הוא יביט בפליאה על הטריטוריה והרוחות הסובבות בה, השאלות בו התחילו להצטבר במהלך הדרך .
הוא יכנס אחריו ,הוא יביט בו בחזרה , כבר תוהה אם תחרות מבטים היא חלק מהאתגר.
״ להקתי ואני מעוניינים להצטרף לספט , בשביל לעשות זאת אנחנו צריכים אישור מכל אחד מראשוני מולדי הירח אצלכם, אז באתי לשאול איך נוכל להוכיח את עצמנו לך ולקבל את אישורך״
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu May 14, 2020 2:09 pm

הוא ימשיך להביט בגארו שמולו ולאט לאט ישתנה לקרינוס.
אז לגלברו. ולבסוף להומיד(הרי היה בהיספו) כשבכל שלב מבטו אינו מתנתק מזה שמולו בוחן אותו ועומד אותו במבטו. לא ניראה שהוא מכיר בזה שתחתיו כמישהו שמאתגר אותו או מאתגר את השני אלה עומד במבט.
"תתחיל בלספר על הלהקה. תמשיך בלספר לאיפה הגארו האלה עשויים לגדול כלול את עצמך בסיפור הזה. אחר כך ספר מה במטרתך להשיג עם הלהקה ולהיכן אתה מכוון עם יצירת הלהקה ולבסוף ספר לי מה הסיבה בגללה התלהקתם"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Thu May 14, 2020 2:38 pm

״ברור,מבחינת יכולות בקרב יש את סקץ׳, הבטא שלי,והגליארד של הלהקה היא מוכשרת ביותר באיסוף מידע ושימוש בקשרים שיש לה מהרחוב, אני מוצא אותה גארו יצירתית,היא נלחמת בעיקר עם הטפרים שלה , היא כבר גארו בעלת ניסיון , היא כבר צעירה כבר שנה כך שהיא יודעת טקסים ברמה טובה ויש לה ניסיון בשטח ותפקוד בתוך להקה, אחריה יש את סארג׳ ,הארון בלהקה שלי, חבר הלהקה הזה מתמחה בכל הקשור בכלי נשק בין אם נשק חם או קר, ובטפרים שלו כמובן , בנוסף הוא מעולה בהאקינג, בעיקר באבטחת מידע הוא נלחם גם עם טפרים,הוא ואחת עם הפרא לא מזמן עברו את מבחן הצעירות שלהם , הוא מאוד ממושמע, ואז יש את האומגה שלי, אחת עם הפרא, היא התאורג׳ בלהקה שלי, יש לה חיבה גדולה לרוחות צמחים ולטבע, היא יודעת איך לגשת לרוחות , היא נלחמת בעיקר עם פיגיון שלה, אבל היא יכולה להשתמש גם בטפרים, יש לה תושיה בזמן הקרב״
הוא אומר ואז ממשיך
״אני האלפא של הלהקה שלי,פילודוקס, אני נלחם באמצעות נשק חם וטפרים, יש לי יכולות הבחנה גבוהות ומודעות לסביבה שלי, אני משתדל להיות מוכן לכל תרחיש בשביל שהריצות שאני מוביל יהיו כמה שיותר יעילות,גם אני כמו סקץ׳ צעיר עם ניסיון״
הוא ממשיך להסביר
״ מבחינת אישיות... סקץ מאוד אימפולסיבית, היא אוהב לפעול, היא מאוד נלהבת ומלאת אנרגיות, היא תמיד תדע איך לעודד את כולם כשהמצב לא הכי קל , יש לה חשיבה מאוד יצירתית ואופי מחוספס כיאה למכרסמת עצמות , היא נוטה להיות מפוזרת... אבל זה משהו שאני חושב שישתפר עם הזמן, סארג׳ מאוד קשוח בגלל העבר הצבאי שלו לפני השינוי, הוא ממושמע ,יש לו יצירתיות שבאה לידי ביטוי בתחום הנשק לדעתי . אחת עם הפרא עוד מרגישה לי מאוד...ילדה, היא נפש עדינה ומלאת אמפטיה , אבל היא גם יצירתית בדרך שלה״
״ואני, אממ אני מניח שאני רואה דברים בפרופורציות, אני מעדיף לתכנן דברים ולהיות מאורגן,אני כריזמטי ויודע להנהיג״
״ התפתחות בהמשך...״ הוא תוהה לרגע ,
״ אני יכול לשאר שכל אחד מהם ילמד יותר על היכולות שלו ואיך לממש את הפוטנציאל שלו, הם יכירו יותר את עצמם ואת הסביבה שלהם ואז אוכל לתת תשובה יותר מפורטת,לכולנו המקום הזה חדש ואני אוכל לעמוד את ההתקדמות בקרוב״ הוא עונה
״ המטרה שלנו היא להביא איזון, הלהקה שלי רוצה לשלב טבע בתוך העיר ,וכמובן חיזוק העורב הישראלי״
״ התלהקנו בגלל שיש לנו אידאולוגיה מאוד דומה, אנחנו עובדים טוב ביחד וכל אחד מאזן את השני,יצאנו לריצה ותרומה התלהקנו, הרגשנו כמה אנחנו באמת מתאימים״

סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu May 14, 2020 5:56 pm

"תפקידו של האלפא הוא לחשוב לחשוב ושוב לחשוב אם לא יחשוב על העתיד להקתו תצעד במקום ולא תעשה שינויים משמעותיים. ידעת לומר שלחברי הלהקה שלך חסרונות אך בחרת לתת לי תשובה בינונית כללית ומורחת על מה כך שאחיך ללהקה 'יממשו את הפוטנציאל של עצמם' זה לא מספיק טוב בעיני. תאמר לי לאיפה אתה רוצה שהם יגדלו ואהיה שקט לגבי התשובה הזו. כרגע היא אינה מספיק טובה על עתידכם" הוא אומר עדיין עומד את ליברה במבט קר ומחושב "השב לי טוב יותר במהלך המוט ואוכל לומר שאני שקט בנושא" הוא עוצר לרגע מסמן שעובר נושא
"אני רוצה שתינתן מנחה לספט. מנחה שמייצגת את חזון הלהקה ומה שהיא מסמלת. זה יכול להיות כל דבר- ממטבע שחוק וישן דרך טאלן ריפוי אם אתה מאמין שזה מה שמייצג אתכם או שזה יכול להיות יצור תולע ענק ששחתטם או רוח עתיקה עוצמתית ומרשימה שיכולה לתרום לספט אם אתה מאמין שזהו מה שמייצג אתכם להקת איקוויליבריום." הוא עוצר "2 דברים נוספים הם טריטוריה ושכל חבר להקה יידע טקס טיהור" הוא יעצור ויסכם "אם כך מצופים 4 דברים:
1. תשובה טובה יותר על הצמיחה שאתה מצפה מעצמך ומאחיך ללהקה.
2. מנחה שראויה בעינייך בתור הדבר שמייצג אתכם כלהקה
3.טריטוריה בישראל
4.שכל חבר להקה יידע טקס טיהור"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סאם ״ליברה״ ג'ונסון Fri May 22, 2020 4:18 pm

״ אתה צודק, זה באמת הסבר כללי מידי, אני לא הולך לוותר להם על כלום , נהפוך לגירסה הכי טובה של עצמנו ונשיל מעלינו את החסרונות שלנו, אני הולך לדחוף אותם למעלה ,ואני יודע שלפי הדינמיקה הלהקתית שלנו הם יעשו עבורי את אותו הדבר״

״בעניין המנחה, אתעייץ עם להקה שלי, זה בסדר?״ הוא שואל ,
״ טריטוריה ישנה, אנחנו לקחנו את ראש העין בשביל להגן על הספט״
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
סאם ״ליברה״ ג'ונסון
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה