זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

רוח היער לימוד טיהור (אמצע יוני)

2 posters

Go down

רוח היער לימוד טיהור (אמצע יוני)  Empty רוח היער לימוד טיהור (אמצע יוני)

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Jun 29, 2020 9:18 pm

חתול רחוב מגיע אל גבלות טריטוריית ערפילי בוקר באומברה, עם נייר קשור לרגלו. הוא מילל ומעביר דרך הרוחות שיש מסר ללהקה. מי שיפתח יקרא "רוח שנייה, בהמשך לשיחתינו עציתי להיפגשללמיד טקטיהור כפי שסיכמנו. אני מחכה בקיירן עם תה. אשמח אם תוכל פגוש אותי כאן"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

רוח היער לימוד טיהור (אמצע יוני)  Empty Re: רוח היער לימוד טיהור (אמצע יוני)

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Mon Jun 29, 2020 11:40 pm

מאוחר יותר אחר הצהריים המאוחרים, יללה נשמעת בכניסה לטריטורית הספט.
"רוח שניה מבקש להכנס לטריטוריה לפגוש את משתיק היער."
הוא ימתין בכניסה עד שאחת המגינים יגיע להכניס אותו.
הוא לא מתולע, לא עקבו אחריו ואין שום סיבה נראת שהוא יודע שהוא עלול לסכן את הקיירן או את יושביו.
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 656

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Jun 30, 2020 7:22 am

קורי יברך אותך ויוביל אותך לשבת קרוב לעץ המוזיקה. שמה הוא אירגן פינת קפה בריטית ביותר עם קנקן חלב קטן מחרס והכל. הוא ימזוג לשתיכם "שלום לך. אז איך השהות שלך בארץ? אתה מוצא את עצמך?" הוא ירים את אחת הספלים "סוכר?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Tue Jun 30, 2020 12:51 pm

קיידן יצטרף אליו כמובן. אם "עץ המוזיקה" הוא מעבר לאזור האורחים, אז קיידן יבחן את אזור כבראשונה.
בדרכו הוא יהנהן לגארו שיפגוש בדרך.
הוא יתישב בפינת הקפה.
"לא לא, תודה(אומר בנוגע לסוכר). תשמע, אני לא מחפש כל כך למצוא את עצמי, אני בעיקר מתמקד בלהשתנות על מנת להתאים את עצמי.
עלי להוכיח את עצמי בפני אגתון ובכירי הספט כראוי להיות חלק מספט ישראל.
כל יום הוא הזדמנות להשלים את המטרות שהם הציבו בפני ואלו שאני הצבתי לעצמי.
בנתיים הספקתי להוכיח את עצמי לעפלי בוקר ולערפל, הטוטם שלהם. לפני כשבועיים התלהקנו ואני עכשיו לומד את מקומי כאומגה בלהקה.
אפשר לומר שאני מאוד עסוק במשימות שנתנו לי בכירים שונים מאומת הגארו, אם זה כאן בספט, המחנך של אדוני הצללים שפגשת, צל של ספק האלפה שלי. אני לומד ומתיישר להתאים את עצמי לאומה.
כל יום הוא הזדמנות להתאמן, ללמוד ולהתחזק."

קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Jun 30, 2020 7:00 pm

"איך אתה מתכוון לעשות את זה? יש לך תוכנית כלשהי?" הוא יזיז יצביע על הקןקן הקטן "חלב?"
"מהניסיון שלי אני יודע שלהצטרף לספט צריך להראות נאמנות ולהוכיח שאתה יעיל"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Tue Jun 30, 2020 10:13 pm

"לא תודה." אומר בנוגע לחלב. (מקווה שזה לא יעליב אותו...)
"תודה רבה על ההתעניינות. נעזרתי בבכירים כדי לייצר תוכנית שתתאים להם.
אגתון אמר לי למצוא להקה ולהתלהק. מצאתי את 'ערפילי בוקר' יותר מראויים לרוץ איתם ולהדריך אותי בדרכי אומת הגארו. הם נתנו לי את הכבוד והזכות להוכיח את עצמי בעיניהם בריצות משותפות וגם התארחתי בטריטוריה שלהם בחודשיים האחרונים אז הם למדו להכיר אותי. ביקשתי מהם רשות לשוחח עם איולוס, הערפל, וביקשתי ממנו מבחן שאוכל להוכיח את עצמי בעזרתו.
משהערפל אישר אותי כראוי לחסותו ביקשתי להתלהק איתם והם קיבלו אותי כאומגה. אז את הדרישה הראשונה של האלפא מילאתי.
הוא גם ביקש ממני לסייע ל'גשם קייצי' עם בניית הדוג'ו שיוקם בטריטוריה שלהם. התחלנו לעבוד על זה אבל אני עדיין מחכה להזמנה לטריטוריה שלהם כדי להתחיל בתכנון בשטח. הספט היה מאוד עסוק בשבועות האחרונים כמו שאתה בוודאי יודע, אז זה מתעכב בנתיים.
פאטוס, אויב התולע, נתן לי משימה נוספת לעשות שיעור על ההקאן, אדוני הצללים במזרח הרחוק. אני עובד על זה. אני מאמין שאוכל לקיים אותו מתישהו בחודש הקרוב אם הספט יהיה פנוי לזה.
הוא גם ביקש ממני לבנות פטיש לספט, אבל אני עדיין לא יודע את הטקס אז זה יקח קצת זמן.
יש לי עוד הרבה ללמוד כדי שאוכל לשרת את השבט שלנו והאומה כמו שאני רואה לנכון לעשות.
בניגוד ללהקה שלך, שיצרה קשרים עם אומה אחרת ומייצגת את הגארו שם בכבוד, אני מגיע מאומה אחרת וצריך עכשיו ללמוד את דרכי כאן. אתה יכול להבין שכצעיר טרי יש פער שעלי לסגור. אבל אני לא צעיר בשנים. אני מבין את האחריות שעומדת מאחורי כל זה. אני מסור לתהליך באופן מלא." הוא לוגם לגימה דקה מתה החם.

קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Tue Jun 30, 2020 10:13 pm

"לא תודה." אומר בנוגע לחלב. (מקווה שזה לא יעליב אותו...)
"תודה רבה על ההתעניינות. נעזרתי בבכירים כדי לייצר תוכנית שתתאים להם.
אגתון אמר לי למצוא להקה ולהתלהק. מצאתי את 'ערפילי בוקר' יותר מראויים לרוץ איתם ולהדריך אותי בדרכי אומת הגארו. הם נתנו לי את הכבוד והזכות להוכיח את עצמי בעיניהם בריצות משותפות וגם התארחתי בטריטוריה שלהם בחודשיים האחרונים אז הם למדו להכיר אותי. ביקשתי מהם רשות לשוחח עם איולוס, הערפל, וביקשתי ממנו מבחן שאוכל להוכיח את עצמי בעזרתו.
משהערפל אישר אותי כראוי לחסותו ביקשתי להתלהק איתם והם קיבלו אותי כאומגה. אז את הדרישה הראשונה של האלפא מילאתי.
הוא גם ביקש ממני לסייע ל'גשם קייצי' עם בניית הדוג'ו שיוקם בטריטוריה שלהם. התחלנו לעבוד על זה אבל אני עדיין מחכה להזמנה לטריטוריה שלהם כדי להתחיל בתכנון בשטח. הספט היה מאוד עסוק בשבועות האחרונים כמו שאתה בוודאי יודע, אז זה מתעכב בנתיים.
פאטוס, אויב התולע, נתן לי משימה נוספת לעשות שיעור על ההקאן, אדוני הצללים במזרח הרחוק. אני עובד על זה. אני מאמין שאוכל לקיים אותו מתישהו בחודש הקרוב אם הספט יהיה פנוי לזה.
הוא גם ביקש ממני לבנות פטיש לספט, אבל אני עדיין לא יודע את הטקס אז זה יקח קצת זמן.
יש לי עוד הרבה ללמוד כדי שאוכל לשרת את השבט שלנו והאומה כמו שאני רואה לנכון לעשות.
בניגוד ללהקה שלך, שיצרה קשרים עם אומה אחרת ומייצגת את הגארו שם בכבוד, אני מגיע מאומה אחרת וצריך עכשיו ללמוד את דרכי כאן. אתה יכול להבין שכצעיר טרי יש פער שעלי לסגור. אבל אני לא צעיר בשנים. אני מבין את האחריות שעומדת מאחורי כל זה. אני מסור לתהליך באופן מלא." הוא לוגם לגימה דקה מתה החם.

קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Jul 01, 2020 2:51 am

זה תה ארל גריי עם טעם עשיר. קורי לא נפגע כלל. הוא מוסיף לשלו מעט חלב. כשהוא ידבר על פאתוס הוא יראה מעונין ויגיד "אני מבין לחלוטין מה זה להיות באדמה זרה ולנסות להתחבר אליה. אני אוכל ללמד אותך בכיף איך לייצר פטישים אם תרצה - הכנתי לבטא שלכם את החליל הרמונייה שלה. הוא רוצה פטיש מסויים?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Wed Jul 01, 2020 10:59 am

"הוא ביקש שאכין פטיש שנקרא "מירור שיידס", משקפי מראה שנועדו להקל על מעבר המעטפת.
הם היו אמורות להגיע לידי הגארו בהספט שיקטול הכי הרבה תולע בחודש הקרוב. כלומר כנראה עבור המוט הקרוב.
דחיתי את הבקשה כי לא היה לי את ידע הנדרש, אך הבטחתי לו שאלמד את הטקס בהקדם והציג פטיש לספט.
אם תוכל ללמד אותי את הטקס אני הודה לך מאוד. כמו שאתה רואה אני להוט להוכיח את עצמי לספט. זה לא תקין שהאלפא והביטא שלי בספט ואני לא. זה אפילו שבור ואבסורד."
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Jul 01, 2020 11:50 am

"הספט שלנו פועל בצורה ייחודית כי הוא בסיטואצייה ייחודית" הוא ניראה מעט מאוכזב מהמשט האחרון שלו "אני אלמד אותך את הטקס הזה, אבל אני רוצה שתלמד אותי טקס טיהור קודם. אני רוצה ללמוד איך ההאקן מטהרים את התולע ואיך זה שונה מהטקס הרגיל"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Wed Jul 01, 2020 2:06 pm

"כמובן, לשם כך התכנסנו. אני מאוד מודה לך על הנכונות לעזור לי. לא מובן מאליו מבחינתי. נתחיל מתי שתגיד.
לגבי הספט, אני לא מכיר שום דבר אחר מלבד ה"הסנונית האדומה" והבנתי עד כה כמה הם שונים בדרכם מהספט הצעיר יחסית שכאן בארץ.
שלא תבין לא נכון, אני חושב שמבחנים האלה טובים. לדעתי גארו צריך להראות שהוא ראוי. לפני כניסתו לספט, בזמן שהייתו בספט ובכלל.
אם אנחנו לא נציב אתגרים זה לזה אנחנו עלולים ליפול לתרדמת ועלולים לחשוב שאנחנו מושלמים כפי שאנחנו. זה אף פעם לא נכון. צריך להתמיד עם בחינת הערכים שלנו ולשרת את האומה ולהתפתח כל הזמן."
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Jul 02, 2020 3:51 pm

"זה נכון. אז בוא נתחיל מהטיהור - תראה לי איך אתה עושה אותו שונה"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Thu Jul 02, 2020 4:59 pm

אופליי: טוב, אני לא אספיק לכתוב את זה היום. קורב לודאי שאסיים לכתוב את הכל במהלך הסופש.
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Mon Jul 06, 2020 11:00 am

לאחר שיתקבל האישור הרשמי לבצע טקס טריטוריית הקיירן (ספציפית מסופרוסין), 'רוח שניה' ישתנה לגלברו. על גבו התגשם תרמיל טיולים (לא גדול), למותנו התגשמו חרב Katana ווואקיזאשי (אותו דבר רק באורך פגיון) ועל גבו קשת עץ עם חצים.
הוא יפרוק את נשקיו ויניח אותם לצד העץ.
מהתרמיל הוא יוציא בקבוק אלומיניום של מים, שקיק עשוי מבד עבה ובד מגולגל ממנו הוא יוציא מספר ענפים טריים שנקטפו לאחרונה. לחלקם עוד מחוברים עלים ירוקים.
הוא יניח את שלושת אלו לרגליו ויתישב בישיבת ברכיים על האדמה.
"אני מניח שכחוקר של טקסי טיהור התהליך העומד מאחורי הביצוע של הטקס יהיה מוכר לך, אך ברשותך אחזור על כל הפרטים. עלי לתרגל בעצמי את תהליך הלימוד. זה שיעור בשביל שנינו.
טקס הטיהור הוא לא קסם שעליו להכיל מרכיבים מסוימים אשר נועדו למטרה הזאת, אבל הוא כן טקס שמבוצע שוב ושוב באותו האופן על ידי גארו מזה אלפים רבים של שנים, ועוצמתו נובעת בין היתר בחזרתיות שבטקס.
זה הוא לא צירוף של מילים, מחוות וקורבנות שנאספים לכדי תוצאה. הוא הרבה מעבר לזה.
הטקס נועד כדי לעורר משהו בנפשו של המבצע. לחבר אותו למקום בו הוא הכי קרוב אל מה שה Emerald mother, גיאה, רואה בו כאיזון בין מרכיביה. אותו איזון היא נתנה בכל היצורים החיים אשר יצרה. ובאנו, הגארו היא דאגה לבסס את אותו איזון על מנת שנדע להכיר בחסרונו, ושנוכל להשיב אותו לכל מקום אשר נלך. האיזון הזה הוא חלק מאיתנו. צלם של גיאה בעצמה אליו אנו יכולים לסגת בכל עת ולהביא אותו לכאן. לרגע הזה.

בטקס נהוג להשתמש באלמנטים האלה בשביל לעורר ולהביא לכאן את האיזון:
הוא פותח את הבקבוק ושופך מעט נוזל על הקרקע.
"מים. הנוזל המחלחל בין הסדקים באדמה, בחומר וחיי. האלמנט שמביא חיים ושוטף את המושחת. את המים אספתי מנביעה טבעית מאוזנת וטהורה."
הוא מניח את הבקבוק ומרים את השקיק. הוא פותח אותו, מכניס את ידו לתוכו ומפזר מעט מלח גס על האדמה.
"מלח. מייצג את החומר המוצק. האלמנט המופיע במלאו טהרתו לבן כשלד. שואב לתוכו כל נגע, כל זיהום אך הוא עצמו נשאר טהור. את המלח אני מטהר משאריות של מינרלים וחול על ידי תהליך שלימדו אותי בספט 'הסנונית האדומה'. נעבור על פרטים מאוחר יותר."
הוא מניח את השקיק במקומו.
הוא מוחה בידו מחיאת כף אחת שנשמעת בקול.
"קול. בעבר יכל הקול לעבור בחופשיות בין המישור הפיזי ואל האומברה. כשמופק כחלק מטקס, מתוך כוונה וריכוז, אדוות הקול יכולות להדהד במרחב ולחצות בין המישורים. הקול יגיע למי שמקשיב וצריך לשמוע אותו, בין אם זה התולע אותו אנחנו מנסים לטהר או אם זה גיאה עצמה שעולה מתגשמת דרכנו במהלך הטיהור."
הוא מרים את הענף.
"קורבן. כגארו ובמיוחד כאדוני צללים, עלינו להיות נכונים תמיד להקריב קורבן על מנת להשיג את מטרותינו.
לעיתים עלינו להקריב את הטהור על מנת לטהר חלקה גדולה יותר דבר בעל חשיבות רבה יותר.
בטקס אשתמש בענף עץ טרי שצמח לא מזמן אך ניתן להשתמש כמעט בכל צמח או פרי. חשוב מאוד שהאובייקט יהיה טהור ובתולי. אפילו מבט מייציר ווירם או בן-אדם פוסלים את האובייקט מלהתאים לטקס הטיהור.
האובייקט יושמד בסוף הטקס כדי להביע את הקורבן ומסיבות יותר טכניות שחשוב שאף גארו אחר לא ישתמש בו למטרות טיהור. טקס הטיהור עצמו מטמאה אותו.
אופציה נוספת היא להשתמש בטאלן או פטיש. אלו טהורים במהותם ומחוזקים על ידי טקס הקידוש של הגארו והרוח השוכנת בו. במקרה שמשתמשים בטאלן או בפטיש, אנחנו לא מבצעים קורבן ומשמידים אותו בסוף הטקס.
אנחנו עושים זאת רק באופן סימבולי.
מה שכן, אם השתמשת בטאלן במהלך טקס טיהור, אל תשתמש בו שוב לאותה מטרה. זה עלול לא לעבוד. במקרה של פטיש, אין שום בעיה כל עוד הרוח בתוכו לא מתנגדת בתוקף לשמש למטרה זו.

האלמנט האחרון הוא ה 'הודיה'.
על הגארו להכיר בטוטאליות של גאיה. להכיר ולחוש יראית כבוד לגדולתה.
להכיר בעצמו כילדה ומשרתה ולהודות על כל אשר היא נתנה בו.
גארו אשר יודע להעריך עצמו ביחס לגאיה, ידע להעריך אלמנטים אחרים בבריאה. בלי זה, אין שום טעם או משמעות בטקס הזה שכולנו משמעותיות וערכים, וכך הוא לא יעבוד.

במהלך הטקס אני יעורר את התודעה שלי על ידי הזרמת הדם בעורקי. סוג של חימום שכזה.
אני אשתמש בקול כדי לקרוא לגיאה מתוכי לכאן. הילל יללה עולה ויורדת כדי להסיר את הזיהום וכל אלו אשר תומכים בקיומו כאן. קריאה שיעודה להדהד אל האומברה על פי המסורת.

אתחיל עכשיו בטקס בוא אטהר את האדמה עליה אנחנו יושבים."
'רוח שניה' יעמוד על רגליו ויעמד בעמידת מוצא. שני רגליו מקבילות זו לזו, מיושרות עם רוחב כתפיו. ידיו קפוצות לאגרופים אשר פונים זה מול זה כעשרה סנטימטר לפניו וממש מעל אזור האגן. (ראה עמידת מוצא של קרטא). הוא עוצם את עיניו לרגע ארוך ונושם מלוא ריאותיו.
הוא פתוח את עינייו ומושך את שני אגרופיו לחזהו. אז הוא מכה בשני זרועותיו בדיוק באותה נקודה בה הן היו לפני (באוויר).
הוא חוזר ומאגרף בשתי ידיו את אותה נקודה, נושף ומתנשף עם כל מכה.
לאחר 10 מכות הוא משנה את תנוחת ידיו. יד אחת פתוחה חובקת את היד השניה הקפוצה לאגרוף. הוא מנער את שני ידיו במנך הזה קדימה ואחורה במהירות מה שגורם לכל גופו לרעוד עם רטט השרירים המתכווצים. נראה שמושקע בזה מאמץ רב.
לאחר שתי דקות של חימום בוא הוא מחליף בין שני המצבים אותם תיארתי, זיעה מתחילה להופיע על פניו והוא מאדים קלות.
אז ידיו נפרסות לצדדים, מוחאות כף זו בזו (בדומה למתנה לClap of thunder) ומפיקות צליל חזק.
הוא מרים את בקבוק במים שופך ממנו על ראשו ופניו ועל שני ידיו בעודו מתנשף כלאחר מאמץ.
הוא מניח את הבקבוק על הקרקע ושוב מבצע את אותה מחיעת כף רק שהפעם מתלווה אליה קריאה חזקה "קִיאַיי!"
הוא חוזר לעמידת המוצא שלו, נושם לעמוקות ומתיישב שוב על ברכיו.
הוא מתיז שאריות המים מידיו לצדדים ואז לפנים בתנועות יד פתוחה מהירות.
הוא מרים את שקיק המלח בשני ידיו, מקרב אותו אל עבר מצחו ואז מרים אותו מעליו תוך כדי שהוא עוקב במבטו אחריו. אז הוא מחזיר אותו אל מצחו ומניחו על הקרקע לפניו.
הוא מכניס את יד ימין שלו אל תוך השקיק ומתחיל לפזר רסיסי מלח סביבו בתנועות עולות ויורדות של מפרקי זרועו.
הוא אוסף מלח שוב וחוזר על הפעולה פעם נוספת ועוד פעם (סהכ 3 פעמים)
אז הוא מיילל יללה עולה ויורדת מתארכת עם מלוא ריאותיו.
כשהיא מסתיימת, הוא מוחה כף פעם נוספת. שאריות מלח עפות לכל עבר סביבו.
הוא מרים את ענף ומחזיק אותו בשני ידיו.
הוא פותח את פניו ואומר בקול מדוד אך בטוח "Emerald mother אמי, דמי והרוח בנשמתי. שמעי את קולי. תהיה איתי בעת נצחוני. טהור קורבני, טהורה נשמתי וטהורים כוונותי. אני כאן לפשר בין הניצים ולהביא בך איזון כאן ועכשיו."
הוא שב ומיילל יללה עולה ויורדת ואז באחת שובר את הענף לשניים תוך קריאה נוספת של "קִיאַיי!".
הוא קם על רגליו ונעמד בעמידת המוצא.
הוא עוצם את עיניו ונושם נשימה עמוקה.

אז הוא משחרר ומביט אל עבר משתיק היער.
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Jul 08, 2020 1:51 pm

קורי מניח אתצהספל בצד ואז שואל "למה דווקא המלח הוא זה שמסמל את החומר המוצק??
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Wed Jul 08, 2020 5:33 pm

"המלח הוא לא רק מסמל את החומר המוצק. הוא מינרל טהור שמופיע בצורה מוצקה. ברמת העיקרון בטקס הזה הוא נחשב לאלמנט הקרוב יותר לוויבר . כוויבר הוא נקשר אל הווירם ומפרק אותו לחתיכות קטנות יותר שקל יותר להתמודד איתם. התכונות הטיבעיות שלו בפיזי הן טיהור של רוב החומרים האורגנים, כמובן בתלות לכמות. לא מדובר בפיזיקה מורכבת, אני חייב להודות שאני לא מבין הרבה במדעים, אבל מספיק להיות בים המלח פעם אחת כדי להבין את מלאו עוצמתו.
מבחינה היסטורית, למלח היית ועדיין יש חשיבות רבה בין בני האדם, המיסטיקנים ואנשי הדת שלהם. שימור מזון, טיהור מיי שתיה וטיפול מחלות ונגעים הם חלק מהם. ולא רק לבני האדם כמובן. משני צורה אחרים גם כן. בכל זאת התרבויות שלנו שזורות זו בזו במידה לא מבוטלת. אם תרצה, "רוח המלח" כל כך משמעותית במערכת האקולוגית ולכל כך הרבה יצורים שכוחה לא ניתן לביטול."
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Jul 09, 2020 2:41 am

קורי מגלגל עיניים, אבל כאילו לזמן ארוך מידיי. ואז הוא חוזר להביט בך כרגיל אבל עם מבט מעט סקרן. "אם ככה יש לנו ייצוג של הווילד, וויבר ותולע - מים, מלח וקורבן.. ההודייה שהיא הקריאה לגאיה לעזרה. אבל לא הבנתי את מרכיב הקול כמו שצריך"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Thu Jul 09, 2020 5:55 pm

רוח שניה צועד לכיוונו של משתיק היער ומתישב לצידו.
"אולי. אפשר לומר שהקורבן הוא הווירם. איך הייתי מתייחס לטקס שבמקום ענף בתולי הגארו ישתמש בפטיש שלו?
הפטיש לא נשבר ולא נהפך טמאה בתהליך.
אני לא בטוח שאפשר לחלק את הטקס הזה לשילוש.כלומר אפשר, אבל לא באופן מאוזן, אפשר לומר. אני חושב שהוא אחר כי הגארו צריך לביא את האיזון בעצמו בעזרת כל הטקס בשלמותו. פה ההודיה נכנסת.
כנראה הטקס נבנה לראשונה בתקופה בה הווירם היה חזק משמעותי מהוויבר והיה האוים העיקרי. לרוב לא היה חסר ווירם במקומות בהם יש צורך בטיהור. אין לי תשובה לזה כרגע אבל זה יכול להיות מעניין לחפש אחת. רוחות האבות שלנו כנראה ידעו יותר.
על פי מסורות רבות הקול מפחיד את האוייב. מחיאות הכפיים הם סמל לרעם העוצמתי של סבא רעם. אחת המתנות המרשימות של האדוני הצללים הוא clap of thunder שמזעזע את האוייבים שלנו ומחדיר בהם את אימתו של סבא רעם. והיללות, אלו סימנים מובהקים של בגארו בכלל. לפי מה שראיתי עד כה משתמשים ביללות גם בטקסי הטיהור בשאר האומה. "

קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Jul 09, 2020 10:55 pm

"אז הקול הוא האיום והרצון שלנו, ההודיה היא הבקשה מאימנו לעזור, המים מצביעים על שינוי מלח מצביע על המצב הקיים והקורבן שיקח את התולע מהמטרה... מזכיר את יום כיפור היהודי.. אבל אם המטרה היא פטיש... לא יודע איך אני מרגיש עם זה"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Sat Jul 11, 2020 2:04 pm

קיידן מהנהן בעניין.
"הגוף הוא מורה טוב. מה דעתך להתחיל לתרגל בעצמך?" הוא מחווה אל עבר "תשמישי הקדושה" שעדיין מונחים על הקרקע.
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Jul 13, 2020 6:33 am

קורי יקום ויתנער מעט ויסרטט מעגל על הרצפה. יוציא מתיק קטן שנמצא ליידו מקל במבוק קטן. אם תציץ תבין שזה תיק הטקסים שלו והוא מכיל כל מיני חפצים קטנים שנועדו לטקסים (מטוטלת, מראה, בקבוקון עם מים, מברשת שיער וכדומה) "אני אנסה לחקות אותך אבל הגירסה שאני מכיר יותר מזכירה קאטה של קונגפו מאשר מה שביצעת אז זה יהיה מרושל"

הוא יעמוד בעמידת מוצע, יעצום עיניים ויקח נשימה עמוקה. לאחר רגע הוא יפתח את עיניו. הוא יחזור על התנועות שרוח שנייה עשה. העיניים שלו לא נראות ממוקדות בכלל אבל הוא כן מאדים מעט ונותן באופן אינסטינקטיבי נהימות עמוקות שמזכירות את היללה "נהמת עדיפות" (היללה שהגארו עושה כדי לקרוא שוטגאן על מטרה). הוא יביט רגע קצר בקיידן לפני שהוא ימחה כף, שבבירור לא עוצמתית כמו של הטיאורג'. הוא יקח את הבקבוקון מים שלו. הוא ישפוך על הראש שלו ויעל ידיו - דבר שניראה לו מאוד לא נעים בלבוש המגוהץ שלו. ויעשה שוב את התנועות ולבסוף ימחה שוב כף ויקרא קיאיי עם הבטע שרק גורם למילה לאבד משמעות.

הוא ירד אל בירכיו וינער את המים מידיו לתוך המעגל ואז הוא יקח את המלח ויתנהג בו בטקסיות כמו שהרוח שנייה הראה לו, מקרב אותו אל מצחו ומרחיק את המלח חזרה. הוא יכניס את היד לשקית ויוצא ממנה מלח ומפשר אותו בתנועת סיבוב ביב ובתוך המעגל שלוש פעמים. לאחר מכן הוא יילל, לא בצורה הכי מוכשרת, וימחה שוב כף.

הוא יתפוס במקל הבמבוק ואז יעצור רגע
"העצם, אני צריך קורבן אחר... זה לא חפץ שהייתי רוצה להרוס. הוא חשוב מידיי"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קיידן רוח שניה Mon Jul 13, 2020 11:31 am

בתחילת התרגול הוא עונה לדבריו.
יש גם טקס כזה שנפוץ בין צופי הכוכבים. קונג-פו מגיע מאזור סין. הטקס הזה מושפע יותר מתרבות יפן אבל לא נכנס לזה עכשיו."
בסוף הטקס:
"זה רק אימון. אתה לא חייב לשבור אותו או לטהר כאן.
כמו שאתה ביצעת את הטקס אני לא בטוח שהוא היה עובד גם ככה.
נתרגל את הפרטים הטכניים כמה פעמים עד שתרגיש שאתה מוכן לפתוח את נשמה ולבצע אותו מכל הלב.
קיידן רוח שניה
קיידן רוח שניה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics