זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

10.8.20 ערפילית הבניאס - חידוש עסקה

3 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

10.8.20 ערפילית הבניאס - חידוש עסקה - Page 2 Empty Re: 10.8.20 ערפילית הבניאס - חידוש עסקה

הודעה על ידי סופרוסין מחזיר עטרה לישנה Sun Sep 06, 2020 2:44 pm

סופרוסין מרים שני חלוקי נחל, ומגיש אחד להלל. לאחר מכן הוא מתרחק מספר צעדים.
סופרוסין מחזיר עטרה לישנה
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3654

חזרה למעלה Go down

10.8.20 ערפילית הבניאס - חידוש עסקה - Page 2 Empty Re: 10.8.20 ערפילית הבניאס - חידוש עסקה

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Sun Sep 06, 2020 7:32 pm

הלל לוקחת את החלוק ומתרחקת עוד כמה צעדים.
רעם ביום בהיר להבת התקווה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 886

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Tue Sep 08, 2020 1:35 pm

היא לוחשת אליו את סודה ומשליכה את החלוק למים.
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורגת Tue Sep 08, 2020 2:10 pm

כששני חלוקי הנחל חוזרים אל תוך הבניאס הוא ינוע שנייה והחלוקי נחל נעלמים באפלת המים שמרכיבים את הנחש הערפילי

"אני רואה... אני מבין..." הוא מהנהן

"אם כן, אחלוק איתכם את הסוד - 'מחלקה ראשונה' העניק לי מנשמתו ומחיבורו העמוק אל גאיה, את ראייתו את דרכיו ואת הרוחניות המהותית שלו. הוא נתן לי כזבח חלק ארי מנשמתו בעבור ההגנה והשמירה. ובתמורה נתתי את הגנתי לקיירן למשך שנתיים ועוד זמן ניכר כדי לשמר את זכרו."

ובדיבורי מטא-פליי מעפנים, לשחקני מטא מעפנים Razz :
אורגת
אורגת
Celestine
Celestine

מספר הודעות : 3786

https://img00.deviantart.net/4fc2/i/2008/268/2/b/wyrm_bound_by_d

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סופרוסין מחזיר עטרה לישנה Tue Sep 08, 2020 4:17 pm

גם סופרוסין זורק חלוק נחל, ומופתע מדברי הבניאס.
"מעניין. מחלקה ראשונה אכן היה יוצא דופן, ועשה חיל בכך ששכנע אותך לקחת עלינו חסות.
אך כפי שאמרת, איננו עוד ספט קטן שניתן לקחת עלינו חסות, עברו הימים שאני הייתי צריך לבצע עבודה של חמישה תפקידים כצעיר, שבו היינו חסרי בכירים, שבו היינו קטנים ועל סף כיליון.
כעת, אנחנו ספט גדול יותר, שלא מבקש את חסדך, אלא בא אליך כחבר ורע.
לא פעם ראשונה שהגארו של ישראל דיברו איתך. בין אם כספית, מחלקה ראשונה או תחיית הירדן, שוב ושוב באנו אליך והעמקנו את הקשר.
ומעבר לכך. הספט גדל. בין עם הקיירן עצמו שהתחזק, הגארו שלו, או הטקס שעשיתי על מנת להביע כבוד לברוד האוקטנה וערכיו, טקס שמקבע את העובדה שאני מכבדים את האוקטנה והאוקטנה מכבד אותנו. מחלקה ראשונה עשה את מה שנכון לזמנו, אך דבר זה אינו נכון לזמננו.
כעת, זמננו דורש שותפות, ולא חסות. האם תקבל את ידינו המוצעת?"
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3654

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורגת Tue Sep 08, 2020 4:32 pm

"אקבל שותפות עם הקיירן, ואשמח לסייע. גם אקשיב למחיר הוגן שתראו כמחזק ולא מחליש בשותפות זו." הנחש אומר, זע ונע באיטיות של מחשבה
"אמון הפגנתם, גם אם לא רב." הנחש אומר ומביט בהלל
"ועל כן אני משתף איתכם את הסוד שהופקד בי. כשותף, ולא כחסות. אך אני הוא שליחו הגדול של האוקטנה בישראל. ואני הוא היחיד שבכוחו לבצע את המשימה שנתבקשתי בארץ הזו. האם לא רשאי אני לגמול הולם על כך?" הוא ישאל את סופרוסין, אך יחכה לתשובתה של הלל
אורגת
אורגת
Celestine
Celestine

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Wed Sep 09, 2020 12:27 am

הלל מקשיבה לחילופי הדברים בריכוז. כשנראה שהרוח מחכה לתגובתה היא מזדקפת ופניה מרצינות "אני אציע לך עסקה, רוח. אני אציע לך עסקה בשלושה חלקים . כמיהה, מסע וגאות. עבור 3 שנים של הגנה ושותפות הדדית." היא לוקחת נשימה עמוקה ומתחילה:
כמיהה - כפי שאני מביטה לתוכך ורואה מעמקים את אוצרת בתוכך סודות ואוצרות רבים. אבל ודאי במשך השנים אבד לך דבר זה או אחר שהיה יקר עבורך. אני אחפש דבר מה שאבד לך ושיש ביכולתי למצוא ואחזיר לך את שאבד.
מסע - אמרת שאת מכירה את כל המעיינות והנקיקים בחבל הארץ הזה. אבל מה לגבי מקומות אחרים? אני אשב לידך ואלמד את המנגינה הייחודית שלך, ואכין כלי נגינה עבורך, שאוכל לשאת אותך באמצעותו, לקחת אותך ל-3 מקומות אחרים על פני גאיה. מקומות שתחפצי להגיע אליהם ושיש ביכולתי לקחת אותך אליהם, להשמיע את המנגינה שלך. וכפי שאדוות המים מתפשטות ונוגעות בכל מה שעל פני המים, צלילי המנגינה שלך ירטטו ודרכם את תזכי לחוות את העולם.
גאות - אני אשב לידך ואלמד סיפור אחד עלייך על בוריו, אקבץ סביבי את הגליארדים החברים בספט הזה ואדאג שהסיפור אודות רוח האוקטנה שבישראל יסופר לפחות ב- 3 קיירנים שונים, להפיץ את שמך בעולם הגדול.
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורגת Wed Sep 09, 2020 12:32 am

נחש המים הרחב והגדול חוכך דברים, מאזין בשטף המים

"אני מוצא את ההצעה שלך הגונה וטובה. לא אדרוש יותר ולא אצפה לפחות." הוא אומר
"סופרוסין, רעם ביום בהיר, מבחינתי העסקה הזו הוגנת ואני מסכימה להצעה - אם ההבטחה היא שאם תיפלי או תעזבי, היא תעבור לאחר אשר ימשיכה."
אורגת
אורגת
Celestine
Celestine

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה