זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8

2 posters

Go down

חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8 Empty חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Aug 26, 2020 11:34 pm

חתול רחוב מחפש את פאתוס פאתוס בקיירן ואזגם בטריטוייה אם הוא לא בנמצא. הוא יעביר פתק קטן "המבחן שלך מוכן. בוא אלי לטריטורייה לקבל אותו. קורי"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8 Empty Re: חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 11:56 am

קיאן יגיע לטריטוריה שלו אחרי זמן מה, מהקיירן.
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 7041

חזרה למעלה Go down

חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8 Empty Re: חתול מעביר לפאתוס מכתב ממשתיק היער 26.8

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 12:48 pm

קורי יוביל אותו למחסן. מדובר בהאנגר גדול עם חנייה גדולה מקדימה ומאחורה. באומברה יש ספינקס באזור וחול בכל רחבי המבנה. אתם תעברו לפיזי איפה שהמבנה יראה נקי להפלא אבל די שומם.

"מה נשמע? שמעתי שהייתה לך חקירה לפני כמה ימים בקיירן, הכל בסדר?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 2:43 pm

לפני שקיאן ייכנס, הוא יציין שרוחות האוויר אולי ואולי לא יתלוו אליו. הוא ישאל גם על חוקי הטריטוריה.
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 2:48 pm

"חוקי הטריטורייה היא הליטאני ולא להתעסק עם הרוחות של המקום. חוקים פשוטים"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 2:55 pm

"טוב, אז מה העניין?"
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 3:03 pm

"בכל מקרה התייעצתי עם צלמארה לגבי המבחן שלך וחשבנו על משהו שגם יועיל לקיירן וגם ילמד אותך על השבט.
המבחן מחולק ל2. החלק הראשון יראה לך איך זה להיות אדון צללים כלפי האומה - עליך לא לדבר אמת במשך 24 שעות. עדיפות במהלך ריצה או מוט, אבל אני לא רוצה לפגוע במקרה של משפט. כן תוכל לומד את השם שלך ודברים שהם מובנים מאליהם אבל עליך להיות ערמומי ולשמור את האמת אצלך - זה בא מתוך ההיסטוריה שבה השבט שלנו דאג לעשות את העבודה השחורה תוך שמירה על סודיות וכבוד. כשתעשה את זה בהצלחה - תגיד לי כשתסיים את זה, אני חושב דיהיה לנו הרבה על מה לדבר.

המבחן השני הוא עבודה מול הטוטם, מול הסערה - אני רוצה תעשה עסקת רוח. שתקשור עורב סערה למוקד בגבולות הקיירן שיעזור בזיהוי אוייבים ובזמן קרב יביא רוחות וגשם, שיעזרו מול אפקטים של אש גז וריגול. על העורב אסור לקחת מהאסנס של הקיירן ויהיה עליך לשמר את העסקה הזו. ככה תראה איך לעבד מול הסערה ומה היא דורשת ותוכל להזדהות איתנו מעט.

כשתסיים את שני החלקים תוכל לעלות להר מיירון, בתקווה עם הבנה מחודשת על השבט והטוטם"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 3:07 pm

קיאן ממצמץ לרגע, "לא." נראה שהוא מתכוון ללכת חזרה לקיירן.
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 3:11 pm

"מדוע לא?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 3:17 pm

קיאן עונה כשהוא בשטח הקיירן, "אני לא מעוניין לשקר. השבט שלכם בחר ללכת בדרך מסויימת, לא אומר שאני צריך ללכת בה. בנוסף, העסקה שאתה מדבר עליה, קל לי יותר ללכת אל רוחות האוויר ולשלם עוד במחיר פחות יותר ולקבל את הפטיש. זרמתי איתך והקשבתי, כי אני מאמין שכאוייב התולע אני צריך להיות קשוב ולהיות מוכן לדרכים של גארו אחרים בספט. גם התחושה שקיבלתי היא שאתה מחזיק טינה כנגד להקתי ולא רציתי להמשיך את המסלול המתנגש הזה. אבל לא ככה."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 3:30 pm

קורי יבוא אחריו "אני חושב שאתה מפסיד הזדמנות ללמוד על השבט שלי, וחבל. לא חיפשנו לשים לך רגל, אלה איך ללמד אותך עלינו שנרגיש בטוחים כשאתה אצלנו." הוא יגיד בטון מעט מאוכזב "צר לי שאתה לא מוכן לנסות. אבל אני מכבד את החלטתך"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 3:36 pm

"אם ללמוד על השבט זה מה שאתה חושב שחסר לי, אולי תלך אל ספט מיי חיים שמורכב ונשלט בידי אדוני צללים שבזכותי יש לנו ברית חזקה איתם והם מעריכים אותי ואת פועלי מאוד? יצא לי להילחם עם סורוקו, הנכד של אלפה השבט שלכם ומחנך באומה. יצא לי להציל גור ולהילחם על קיירן של אדוני צללים."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 3:51 pm

"ועם זאת באת להרביץ לי כפגעו לך במשפחה, וסירבת להתנצל עד שגררו אותך. אני לא מזלזל במה שאתה עושה, אני חושב שאתה צריך להבין ולהרגיש איך זה חיי היומיום שלנו." הוא יעצור רגע וינשום  "המעשים שלהם במקומם מונח, ועשית הרבה. מה שביקשתי הוא שתנסה להזדהות עם הנכדים של הסערה."
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sat Aug 29, 2020 4:17 pm

"דבר ראשון, אני מתנצל. באופן כן. אני לא זוכר מה קרה במוט, אך לפחות כעת אני יכול להיות ניצב ולהגיד שלא התכוונתי ולא היה צודק להכות אותך על הנסיבות הללו." קיאן אומר לו, נראה ששומר על רוגע יחסי. "אני מוכן לבצע אקט של הזדהות. אבל לא כזה. לשקר, רק יבלבל ויגרום לקצר תקשורת עם חברי ספט, לא יעזור לי להזדהות איתכם. עסקאות עם סבא רעם או עורבי סערה יצא לי לעשות בעבר. זה לא משהו שמתאים לסיטואציה."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Aug 29, 2020 4:31 pm

"אני אוכל להסביר יותר לעומק איך זה כן, ולקחת אחריות על הקצרים הללו, או לקבל אישור להציב את העורב כרוח מגנה,  אבל זה בסדר אם אתה לא מעוניין במבחן. זו הבחירה שלך" קורי מרים מעט כתפיים
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Sun Aug 30, 2020 8:10 pm

"אתה מוזמן להסביר לעומק," קיאן משיב לו. "אני לא אמנע ממך."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Sep 01, 2020 3:56 am

קורי אומר "יש סיבה למה אלו המבחנים שנתנו, סליחה, נתתי לך - ואני מקווה שאחרי ההסבר תשנה את דעתך, שכן המטרה שלי היא לראות בך גארו שיש לי יותר משותף איתו, מאשר ניגודיות. 

הסיבה לשני הבחינות האלה הן בעיקר היסטוריות ותרבותיות. תחשוב שנייה על השבט שלי, על הטוטם. סבא רעם בוחר את נכדיו אם הם עומדים על מספר קריטריונים. הראשון הוא ערמומיות ותחכום. אדון צללים טוב צריך לתמרן סיטואציות לטובתו, לחשוב 10 צעדים קדימה ולהשתמש בכל מה שיש לו כדי להשיג ניצחון. 
הדבר השני זה האם הוא יכול לשמור מידע ולהיות נאמן. אדוני הצללים תפקידם באומה זה להיות הבטא. בעוד שכסופי הניבים מנהיגים את האומה בכבוד וייצוג - על אדוני הצללים לבצע את העבודה המלוכלכת שלהם אסור. להפסיק התמרדות באלפא ראוי, לשפוט את האשמים ולצוד אותם וכדומה, וכל זה בשמירה על שתיקה וכבוד עצמי. 

זה למה המבחן של דיבור האמת. כדי שתראה מה הדרישה ממני ברמה היומית, ולא החד פעמית. 

בנוסף לכך, תפקיד הטאורג' הוא לתקשר עם הסערה ושליחה, לקבל ממנה את המסרים שלה ולפעול על פיה. אני רוצה לראות אותך פועל מול הסערה ולבצע מולה עסקה, כשלא בטוח תוכל להביא לה משהו קל בתמורה. כדי שתבין איך זה עבורי לדבר עם הטוטם שלי. 

אני מבין שזה בקשה גדולה אבל ככה אני ארגיש שאני יכול לדבר איתך ברמה כנה יותר ופתוחה יותר"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Thu Sep 03, 2020 8:53 am

"דיברתי וביצעתי עסקאות עם הטוטם שלך מספר פעמים. סבא רעם. הייצוג הבכיר ביותר שלו בארץ. מספר פעמים." קיאן משיב לו, "ככה שנסיבות המבחן השני כבר הוכחתי את עצמי מספר פעמים. בנוסף, אני אכן גארו שיש לך יותר ניגודיות איתו מאשר במשותף. ככה זה. אין מה לעשות. דרך החיים שלי מנוגדת לזאת של אדוני הצללים. אני מסתדר עם רבים מהם, כי הם מבינים זאת. למשל להקת ערפילי בוקר, יש בינינו הרבה כבוד הדדי. עם אדוני הצללים של ספט מיי החיים. נראה שאני מסכים הרבה יותר עם אדוני צללים ורק אתה מעוניין שאשקר לך ותהיה בינינו קרבה. אם זה מאוד חשוב לך אני אוכל לנסות. בכל מקרה, סיימתי לטהר את הגופה של רודף הנבואות. אתה מוזמן לקחת אותה חזרה."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Sep 03, 2020 2:05 pm

"תודה לך, אני אבוא לקחת אותה כשתוכל. מצטער לשמוע שאתה לא מוכן לקבל את המבחן. אני מקווה שתוכל לרצות את אלמנטלי האוויר בצורה אחרת."
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Thu Sep 03, 2020 2:09 pm

"תודה." קיאן אומר לו. "אם אתה צריך עזרה ממני, אל תהסס לבקש. אני אעזור לך, על אף שאיני מבין את טבעך."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Sep 03, 2020 2:12 pm

"ואם אתה צריך ממני, אותו דבר"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Thu Sep 03, 2020 2:23 pm

קיאן מגחך, "יש לך עוד מה לעבוד על השקרים שלך. אבל אני בטוח שבקצב הזה, תשתפר ותוכל להיות אדון צללים בוגר שמשקר שקרים אמינים."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics