זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

2.10 רנסנס ואספלט

2 posters

Go down

2.10 רנסנס ואספלט Empty 2.10 רנסנס ואספלט

הודעה על ידי רנסנס Fri Oct 02, 2020 12:36 pm

בבוקר שאחרי המוט, רנסנס מחפשת את אספלט. היא עדיין לבושה בבגדים החצי פורמליים שהיא לבשה במוט, אבל סידור השיער המסובך שלה שכלל מגוון קישוטים הוחלף בצמה פשוטה.
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 1442

חזרה למעלה Go down

2.10 רנסנס ואספלט Empty Re: 2.10 רנסנס ואספלט

הודעה על ידי אספלט Fri Oct 02, 2020 1:53 pm

אספלט מגיע לבוש בחולצה קצרה וג'ינס.
"בא לך אימון?" הוא מציע "בדוק יש בחדר השומרים משהו שאת יכולה לשים במקום... זה"
אספלט
אספלט
עם גאיה

מספר הודעות : 581

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Fri Oct 02, 2020 2:10 pm

"נלחמתי ככה אתמול, אני יכולה גם היום." החולצה שלה אכן מראה כמה סימני מאבק ולכלוך, לא נראה שזה מפריע לה. "אפשר אימון. What's your flavor of choice?"
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אספלט Fri Oct 02, 2020 2:12 pm

"תפגשי אותי באומברה, נלך על נקי"
כשרנסנס מגיעה לאומברה היא תראה את אספלט כבר בקרינוס בזירה, מחמם שרירים
הקרינוס שלו אפור, מרשים ועם פס שחור על הגב
אספלט
אספלט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Fri Oct 02, 2020 8:55 pm

רנסנס מגיעה, קרינוס כסוף עם כמה כתמים כהים יותר, שמתחיל לזרוח באור כסוף מעוור. לפני שהיא נכנסת הם מחליפים כמה נהמות לסגירת התנאים, וברגע שהיא נכנסת לזירה אספלט תוקף ומנסה להעיף את רנסנס לרצפה. מסונוור מהאור, הוא מחמיץ את מרכז המסה שלה, מתחמק בקלילות משתי חבטות טפרים שמכוונות אליו אבל נשרט קלות ממכה שלישית שמהירות שקשה לתפוס אם לא רגילים לקרבות של גארו.

אספלט אוסף את עצמו ביעילות ותוקף נמוך בתקווה לקרוע את הרגליים של רנסנס ולקרקע אותה, אבל היא מתחמקת בחצי צעד לאחור, ומכה בו שוב עם טפרים, מכה אחת שלא נראה שחודרת את העור, ועוד אחת שקורעת בגב שלו כמעט עד העצם. אספלט מרים יד אחת לסמן עצירה, ונכנע בחשיפת צוואר. רנסנס מסמנת נשיכה קלה בצווארו ואז משתנה חזרה להומיד בזמן שרוח ידידותית מרפאה את הנזק שנגרם (גודי אמר).

"קרב טוב. מרענן." היא מתנשפת קלות ומחייכת חיוך רחב.
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אספלט Fri Oct 02, 2020 9:08 pm

אספלט מתנשם ועוד טיפה מנוער מהמהירות בה האארונית הביאה אותו לכניעה "אני שמח לראות שיש כל כך הרבה כוח אצל חברת ספט." ומדדה את דרכו להישען על אחד העצים תוך שפצעיו האחרונים נסגרים לאחר הריפוי "מצחיק שרק לא מזמן הצלחתי לחזור למיטבי ומיד אני נזכר שמיטבי זה לא מיטבי של אארונית.
אבל טוב לחזור להפעיל את שריריי.
בואי נחזור לפיזי ונדבר על מה שרצית לגבי הלחימה" והוא משתנה להומיד ופונה לעבור מעטפת לא לפני שהוא מודה לרוח שריפתה אותו.
אספלט
אספלט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat Oct 03, 2020 12:13 am

"אה, אתה מתאושש מפציעה?" לשניה נראה שלא נעים לה אבל אז היא מושכת כתפיים. "גם האויב לא היה עושה לך הנחות בגלל כזה דבר. אני שמחה שחזרת לשירות, בכל מקרה." כשהם עוברים לפיזי היא ממשיכה, "אז, כחלק מהדבר שאני רוצה לקחת עליו אחריות כמגינה, שזה אימונים וכשירות מבצעית, אני רוצה לדעת מה היכולות בלהקות השונות. נשק מועדף על כל אחד מחברי הלהקה, תחומים שרוצים לשפר, דברים לא סטנדרטיים שהם יתרון בקרב, כמו תעופה או קפיצה או חפירה למרחקים ארוכים. מי מוכן ללמד אחרים את מה שהוא יודע. כאלה דברים."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אספלט Sat Oct 03, 2020 11:52 am

"ובכן, בלהקתי יש את צלמארה ומפוצץ ת'מוח.
שניהם רגבאשים אבל מסוגים מאוד שונים, צלמארה מעדיף תמיד לתקוף מהצללים, מהצד, לפי מה שראיתי הוא נלחם עם טפרים בעיקר.
מפוצץ ת'מוח כשמו הוא אוהב שדברים עושים בום. יש לו כישורים הנוגעים לשימוש באמצעי חבלה ונפץ כמו גם נשקים חמים."
הוא מוביל את רנסנס תוך כדי הליכה לאופנוע שלו ושולף מהבגאז' שקית תפוצ'יפס ומציע לה
"באשר אליי, אני טוב בלחימה עם טפרים, לא טוב כמוך אבל לא יש לי נסיון בזה, בנוסף אני טוב בנשקים חמים.
מבחינת דברים לא סטנדרטיים, יש לי יכולות נהיגה מאוד גבוהות, כנראה הכי טובות בספט הזה וזה דבר שיכול לשמש ללוחמה, בכל מיני דרכים מקוריות.
אני למשל מוצא את זה נוח להילחם על האופנוע עם כפת קרינוס או עם שוטגאן. תוקף מקרוב במהירות פסיכית ומיד מתרחק מהאויב."
אספלט
אספלט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רנסנס Sat Oct 03, 2020 12:58 pm

"הא." היא לוקחת צ'יפס ומהנהנת תודה, נראית מתרשמת. "אופנוע זה מגניב, אבל טוב בעיקר בפיזי. מישהו מכם רוצה לשפר דברים ספציפיים בלחימה שלו, לדעתך? מישהו מכם מוכן ללמד? לא הייתי מבקשת מאדון צללים לספר את סודות המקצוע, אבל סביר שהוא יוכל לתת כמה שיעורים בהתגנבות ועדיין להיות יותר טוב בזה מהתלמידים שלו. וחבלה זה תחום מעניין שאני לא מבינה בו מספיק, אבל אולי יש שירצו ללמוד."
רנסנס
רנסנס
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה