זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

במהלך החודש בספריית הספט (מרץ)

2 posters

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

במהלך החודש בספריית הספט (מרץ) - Page 2 Empty Re: במהלך החודש בספריית הספט (מרץ)

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Apr 04, 2022 3:33 pm

"אלו תפיסות שונות לדעתי. האלפא שלי היה צופה כוכבים - אני בטוח שזה קשור לתרבות שלהם."
הוא יראה מבולבל כשהוא יזכיר את האלפא... כאילו לא הבין אותו אף פעם עד הסוף
"והדרקון - האומברה שמה שרופה לחלוטין, ובפיזי האדמה חולה בקרינה. להקות שלמות בורחות משם"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

במהלך החודש בספריית הספט (מרץ) - Page 2 Empty Re: במהלך החודש בספריית הספט (מרץ)

הודעה על ידי פראקסיס Mon Apr 04, 2022 3:41 pm

"ראיתי את הקרקע, הטקסים לא עוזרים, הייצוג הרוחני של הקרקע שם לא קיים, אם היה אלמנטל אדמה בעבר שם כבר אין. הדרקון אבל, לא שם, פעם אחרונה שראיתי אותו היה בקרב בעמק הירח בו מנענו מפיט לקום ואחי ללהקה נהרג. חשבתי שאל קראק מטפלים בו, בקרב הם שילחו רוח אדירה של ציפור רעם כנגדו, אבל העשן הסמיך לא אפשר לי לראות את התוצאה"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Apr 04, 2022 3:52 pm

"לא ריאיתי אותו גם. אבל ההשפעות ברורות... צמחים לא יכולים לגדול שם, הזאבים חולים ונודדים והמקום מלא מחלות ומוות"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Mon Apr 04, 2022 4:41 pm

"לאחר שתסיים לנוח תרצה שאפתח לך גשר לאל-קראק? תברר איתם על הנושא ותנסה לדחוף קדימה?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Apr 04, 2022 5:06 pm

"האמת שזה יכול להיות מעניין. אני אוכל בזמן הקרוב לקפוץ לשם לברר על זה - אני תוהה מה אפשר לעשות לאדמה הזו, חשבתי אולי היא ככה כי הדרקון הפך אתזה לדומיין שלו ועד שלא נביס אותו האדמה ץישאר ככה"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 05, 2022 5:25 pm

"דומיין של רוח שונה מאוד מטירטוריה של גארו, הקשר עמוק מזה של טורף המסמן את שטחו באזהרה לאחר, יש בו פן רוחני היוצר כבלים בין הרוח למקום. אם כך הדבר הוא לא יוכל להתרחק מהמקום זמן רב. תיאוריה אפשרית, חשוב לזכור אבל שלדרקונים הירוקים קשר עמוק עם אש התולע ובאופן המשחיט ביותר שלה, החיים שהיא מאכלת, אינם ברי תיקון או שיקום, לפעמים אחרי שהיא חורכת צריך פשוט ליצור חיים מחדש, מאפס"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 05, 2022 5:31 pm

"על פי מה שאני יודע, האומברה משתנה תדיר אלא אם יש משהו שמקבע אותה למציאות אחידה... גם ביילפיר לא ניראה לי עוצמתי עד לרמה של חודשים ללא שינוי או ריפוי"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 05, 2022 5:36 pm

"אתה תתפלא, יש ביינים נוראיים בעולם שתפקידנו למנוע מהם גישה לפנאומברה בגלל ההשפעה הכה אדירה שלהם, אם אי פעם תמצא את עצמך נודד בהרים הארליים שבאדמות רוסיה, תוכל למצוא שטחי קרב אדירים מהאירועים של 2004 שעדיין נראים מתים כאילו הדבר היה אתמול, וכך גם זה יישאר שנים רבות משנחייה".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 05, 2022 5:52 pm

"ומה עשו עם המקומות האלה? אי אפשר פשוט לשבת בחיבוק ידיים"
קורי מתעצבן ומרים מעט את הקול שלו
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 05, 2022 6:06 pm

"חלקם שורצים ברוחות עבר של ביינים וספיראלות המפיחים חיים בצלקות האלו על פני גאיה וחלקם שם כתזכורות למחיר ההפסד מתוך הבנה שהמלחמה לא נגמרה ויש להגן על החיים שנותרו באדמה מסביב"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 05, 2022 6:24 pm

הזעם של קורי עולה אך הוא עדיין שולט בעצמו
"אז אתה רוצה לומר לי שבית קרסנט מון שולחים את הגליארדים שלהם במקום למצוא פיתרון כבר 18 שנה?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 05, 2022 6:46 pm

"תירגע ותיזהר בשימוש לשון מאשימה. רוסיה היא שטח עצום, מקום משכנם של גארו משבטים רבים וספטים שבטיים רבים שאינם כסופי ניבים או בית קרסנט מון ולפני הקרבות האלו היתה מקום משכנם של הרבה יותר שאיבדו את ביתם. גם המארגרייב הקודם שלך, הגיע משם ונקבר שם.
כבד הוא הראש העונד את הכתר, מנהיגים מבצעים בחירות קשות ביחס למצב שהמציאות מציבה, אתה לא חשוף להכל ותזכור שמי שהובילה את קרסנט מון שנים רבות עד השנה האחרונה היתה המלכה בעלת אלף השמות, תיאורג' אגדה באומה"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 05, 2022 10:35 pm

קורי ינשום
"מצטער אם פגעתי. זו כניראה חוסר הסכמה על הנושא הזה - אני לא מאמין שיש משהו לא אפשרי. הערכה שיש לי למלכה תמרה לא השתנתה עקב המידע הזה פשוט אני מאוכזב שלא נמצא פתרון למצב שעכשיו דופק בדלת פה.
זה אומר שאם זה אותו הדבר נדפקנו"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Wed Apr 06, 2022 2:28 am

"אני מאמין שהכל אפשרי, אני לא יודע לומר לך בלי לבדוק את הקרקע יותר לעומק, אבל גם לנסות ליצור משהו חדש במקום לנסות לתקן כשאי אפשר, זה פתרון. גם זמן תמיד פותח אפשרויות חדשות, השאלה אם כאלו שנראה בגלגול הזה. מדוע לא צדו אותו קודם? קשה לי להאמין שבלילה אחד הוא עשה את כל הנזק הזה, מהיום שהגעתי לכאן כך היתה הקרקע בדרום".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Apr 06, 2022 9:23 am

"אני לא ידעתי על המצב ככה בדרום, ידעתי שיש דרקונית עצומה אבל לא משהו מעבר"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Apr 09, 2022 2:37 pm

קורי יבהה בספר שלו - "רוצה תה? או בשר מיובש? אני לא חושב שאני אצליח לישון בקרוב ויש לי שאלה עבורך שקשורה לשבט שלך"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Sat Apr 09, 2022 4:59 pm

"כן וכן, תודה" הוא ימתין בסבלנות לשאלה.
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Sat Apr 09, 2022 6:09 pm

קורי יכניס יד לתיק שלו ויוציא משם תרמוס ושק שבתוכו בשר בקר מיובש
"מה דעתך על ליל כיום יאיר?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Mon Apr 11, 2022 3:43 pm

הוא ייתכבד במזון והשתיה.
"חיובית סה"כ, גארו צעיר, אלפא ללהקה, לוקח יוזמות על עצמו, נלחם בתולע. עושה מה שמצופה ממנו. למה אתה שואל?"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Mon Apr 11, 2022 4:26 pm

"מעניין.. כי זו לא דעת הקהל הרווחת. הוא עושה כל מיני פעולות שפוגעות בשם שלו. מטיפשות צעירים עד לתחרויות מדידת פינים עם שמות מעשה.. עכשיו פניתי לרנסנס ולמחפש השנהב והם אמרו שהם לא האלפות שלו ולכן אינם צריכים לחנך אותו. האם תיהיה מוכן לדבר איתו על צניעות ואיך לא לעשות סתם נזק כי השלב הבא יהיה שאני אלמד אותו שיעור או שניים ופעם אחרונה שזה קרה לקחתי פריט חשוב לשושלת של גארו אחר"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 12, 2022 12:59 am

פראקסיס מרצין "תפרט בבקשה, על הפעולות ועל הקהל שאתה מדבר עליו".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 12, 2022 1:17 am

"על הקהל אין צורך, הם חברי הספט שלך אבל הם לא ידברו ככה על כסוף ניבים בפומבי.
על הפעולות, שמח ששאלת - אני יכול לספר על החוויות שלי. הוא טען שפטישים הם כלי אורגת שאני תלוי בהם אבל קלייב זה משהו אחר, הוא איבד את היד שלו... פעמיים.. וכמעט קיבלתי אותה כשלל. הוא דרש מראגבאש ללמוד את השם מעשה שלו כדי לעשות לו טקס קיבוע לרינאון, בשיעור שהעביר פעם הוא פשוט זרק מידע לאוויר גם כשלא ידע את הכל ואז כשאמרו לו את זה הוא ניסה להתחמק מזה יפה במקום לומר שהוא לא יודע..

אני באמת יכול להמשיך כל היום - אבל שורש הבעיה זה שהוא שחצן וגאוותן ללא סיבה ואם היו מתייחסים אליו כמו שהוא מתייחס לאחרים הוא היה נכנס לכלכך הרבה צרות.
הוא לא מכיר את הסיכונים באקטים שהוא עושה, הוא לא מבין את ההשפעה שיש למעשים שלו - אני ביקשתי ממספרת הסיפורים לעשות לאותו ראגאבש טקס במקומו"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 12, 2022 2:13 am

"קשה לי לקחת את דבריך ברצינות כיוון שאני יודע שהוא נשא צלקת קרב בראשו שפגעה בשיקול הדעת שלו, זה יכל להיות הסיבה להרבה ממה שאתה מספר. הוא כעת במי חיים ומטפלים בו. גם אם לא כך הדבר אפשר במהלך המוט לשבת ולעשות בירור יותר מעמיק. זה יהיה פזיז מצדי לשפוט את האופי שלו על סמך מילתך בלבד, לא הרווחת את האמון הזה אצלי עדיין"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 12, 2022 7:33 am

"אאאה אני לא מצפה שתאמין לי. רק שמישהו ידבר איתו וינסה לעזור לו. תוכל לעשות את זה? לוודא שהעובדה שהוא פוץ לא תעשה עוד נזק?"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 12, 2022 4:01 pm

הוא מקמט פרצוף למשמע המילה פוץ, בבירור לא מעריך אותה.
"אדבר איתו"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

חזרה למעלה