זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

במהלך החודש בספריית הספט (מרץ)

2 posters

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

Go down

במהלך החודש בספריית הספט (מרץ) - Page 3 Empty Re: במהלך החודש בספריית הספט (מרץ)

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 12, 2022 4:22 pm

"אין צורך לכעוס. רק צריך לדאוג לאיזון"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

במהלך החודש בספריית הספט (מרץ) - Page 3 Empty Re: במהלך החודש בספריית הספט (מרץ)

הודעה על ידי פראקסיס Tue Apr 12, 2022 5:30 pm

"אני כועס עליך. לילה כיום יאיר מגיע משושלת מאוד מכובדת בבית קרנסט מון, אביו בטא לספט קרסנט מון ולביתו, אבותיו היו מנהיגים דגולים וגארו חשובים גם כן. לשאת בגאווה את השם שלך ושושלת אבותיך זה דבר מכבד, מדגיש את מעמדם של אלו שעדיין חיים ומשאיר את המתים חיים דרך הזכרון של החיים. זה מעורר ציפיות מגארו צעיר לשושלת כזו אבל התגאות בכך אינה הופכת גארו ל-'פוץ'. אני אדבר איתו ואבדוק דברים לעומק, אם אתה באמת מעוניין לעזור, תמנע משימוש בלשון הרע על אחיך לאומה ויותר מכך לספט".
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Tue Apr 12, 2022 5:46 pm

"לא אמרתי דבר על השושלת או הבית שלו. להפך - במקום להעלות את הנושא בפומבי ולהביך אותו אני ניגש אל הגארו הנכונים ומעלה מולם את החשש שלי.
זה בסדר לכעוס עלי, אבל המטרה שלי היא לשפר אותו וניראה שהוא יקשיב לשיעור יותר טוב מכסופי ניבים ואתה היית האחרון בספט"
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פראקסיס Thu Apr 14, 2022 7:19 am

הוא נראה ללא ספק כועס ממשהו במשפט האחרון שלך, ומוציא נשימה זועמת "אז למה התכוונת כשאמרת...." הוא לוקח נשימה עמוקה "עזוב, לא משנה. אני אדבר איתו ומשם כבר נראה מה כדאי או מה צריך. תארגן לי בבקשה רשימה של כל הדברים שבעיתיים בו בעיניך וכיצד הסקת אותם"
פראקסיס
פראקסיס
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2365

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Apr 14, 2022 9:00 am

קורי יקום מהפוף שלו ויקח עט ונייר מהשולחן "תקשיב, אתה יכול לכעוס, זה הטבע שלנו. פשוט תזכור ששושלת או לא הוא צעיר - אם לא יהיה שם ראגאבש שיצביע על הטעויות הוא לא יוכל להשתפר. על אף שזה לא ניראה ככה, אני רוצה שהוא ישתפר"

הוא יחזור לפוף ויתחיל לרשום
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Thu Apr 14, 2022 9:28 am

הוא יגיש לו את הפתק (נשלח בוואטסאפ)
"מעט ענווה והיגיון בריא היה מוציא אותו מנהיג אמיתי כמו שאר כסופי הניבים בספט שאני מכבד."
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

חזרה למעלה

- Similar topics