זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אחרי מנוע שקט קורי ילך למשכין שלום 18.1

Go down

אחרי מנוע שקט קורי ילך למשכין שלום 18.1 Empty אחרי מנוע שקט קורי ילך למשכין שלום 18.1

הודעה על ידי קורי "מוצא אחרון" Wed Jan 19, 2022 2:31 pm

קורי: טוב קורי ישלח אל משכין שלום בין אחים הודעה עם רוח שליח "היי אני צריך לדבר איתך על ההגנה בקיירן. אתה פנוי לשיחה?"
משכין שלום בין אחים: "אתה בקיירן קורי?" מילל משב"א מהטריטוריה שלו. מעבר לכביש מהקיירן
קורי: קורי יילל שהוא שם
משכין שלום בין אחים יעבור את הכביש. הוא בבירור סיים לאכול משהו שהוא צד - עדיין בלופוס. "מה הולך?" הוא מביע לקורי במחוות לופוס
קורי: טוב אז קורי יבוא אליך בקיירן בערך בשעות האלה. הוא לבוש בסוואטשירט שחור וטרנינג שחור שניראים ומריחים כאילו לבשו אותם כבר שבוע וחצי שבועיים "היי מה קורה, רציתי לדבר איתך על ההגנה בקיירן. אם אני לא טועה אתה מגן נכון?"
משכין שלום בין אחים: "אתה... לא טועה? אני אכן מגן. יש סיבה לספק?"
קורי: "לא. אני עכשיו רק חזרתי לתפקיד הקודם שהיה לי פעם. רציתי לדבר עם כל המגנים. לפני התיגר עם הווארדר הנוכחית ואחרי הבנו שהולך להיות עבודה לגבי שיפור והרחבת גבולות ההגנה של הקיירן אז רציתי דבר ראשון לדבר איתך על מה דעתך כרגע על ההגנה והאם יש נקודות שיפור?"
משכין שלום בין אחים: "שמע, הארץ הזו פסיכוטית. תמיד יש מה לשפר, אבל לדברים כאן יש נטיה למצוא את דרכם מסביב לכל הגנה קשיחה. אם יש דבר אחד שהייתי רוצה לראות זה יותר טריטוריות של גארו מסביב לקיירן עצמו, אבל אני מבין שאנשים רוצים גם להתפשט בארץ ושזה גם חשוב
קורי: "כן, אגאתון ניסה להביא עוד להקות. אנחנו עברנו קרוב לפתח תקווה גם בגלל זה. זה פשוט מורכב לעבור ככה טריטוריה במיוחד כשכל הארץ הזאת שורצת בתולע. אז אין מחסר בהגנות רק תמיד להיות מוכנים ועוד ידיים?"
משכין שלום בין אחים: "אני יכול לחשוב על דברים שאפשר לשקול. מישהו שמסתובב עם מצלמה זה תמיד רעיון טוב. איזו להקה טובה של רוחות כלב שמשתמשות בחוש ריח ושחיות בשדות סביב הקיירן? הייתי בקיירן שהייתה לו רוח שניבאה התקפות. אבל האמת שהקיירן לא הותקף מאז שנכנסתי לכאן. אני לא מכיר את האויבים שלנו - רק סיפורים על העבר".
קורי: "אוקי אתה חושב שחידוד האוייבים שלנו והתכוננות למתקפות זה משהו שצריך לעבוד עליו?"

משכין שלום בין אחים: כן"
קורי: "מעולה אני אדבר עם הווארדר ועם אוייב התולע על זה. יש עוד משהו שאני רוצה לדבר עליו. הווארדר צריכה סגן, ואני דיברתי איתה על להיות השני שלה - מה אתה חושב?
משכין שלום בין אחים חושב. "אני לא רוצה להיות הסגן שלה. אז דעתי משנה?"
קורי: "דעתם של הגארו תמיד משנה - מה דעתך אם אני יהיה הסגן?"
משכין שלום בין אחים: "זה נכון? יש מי שיגיד לך שאם לגארו יש בעיה עם משהו, במיוחד שקשור בהנהגה, שירוץ עם אחרים, יאתגר או יסתום".
קורי: "אתה תשמח אם אני לא אשאל את דעתך?" הוא ימתין רגע "אני שואל כי אכפת לי אם באמת אהיה מעליך במעמד ההגנה בקיירן  שלא יהיה בעיות שיערערו על העבודה"
משכין שלום בין אחים: "הוורדרית מעלי. אם אתה הבחירה שלה אני אקשיב לך מכבוד לה. לא כי אני חושב שאתה מעלי. דעתי היא שחייבות להיות בחירות טובות יותר ממך, אבל אני לא בטוח כרגע אם הייתי רוצה לערער על השיפוט שלה".
קורי:  "אוקיי אבל זה לא הבחירה שלה ב100% - אני רוצה גם את התפקיד. אם יש לך ביקורת, שאלות משהו אתה מוזמן להעלות אותן. יכול להיות שזה חוסר הכירות בינינו." הוא יחדד "כאילו היא מחליטה - אבל אם אתה אומר שאתה לא מוכר לדבר איתי אתה רואה איך זה יכול להשפיע. רוב השיחות בינינו היו שליליות, אז השאלה בא לך לדבר על זה אולי נוכל לפתור את זה או שאתה מעדיף להתבשל ולראות מה קורה?
משכין שלום בין אחים: "אנחנו מדברים כרגע. מתי אמרתי שאני לא מוכן לדבר? רק אמרתי שאני לא חושב ששיחה ביננו רלוונטית להחלטה שלה. אני צריך להציע מישהו אחר אם אני רוצה מישהו אחר. בנוגע לשיחות ביננו - אתה צודק. אבל אני לא חושב שאתה תשתנה כי אני לא מרוצה מדברים שאתה אומר או עושה".
קורי ניראה מעט מוטש מהשיחה, שמראש הוא ניראה מעט עייף מלחתחילה "לא נכון. ראשית, אתה לא חייב להציע פיתרון אם אתה רואה בעיה. יכול להיות שאתה רק צריך לתת הערה - בסופו של דבר בזמן הגנה על הקיירן אין זמן לעירעור על הפיקוד, ואם הפיקוד זה מישהו שאתה לא מוכן לעקוב אחריו זה דבר ששווה לדבר עליו. ניראה שרוב הבעיה בינינו זה כי אנחנו נפגשים רק במוטים ואתה מכיר רק צד אחד שבי ואם נשב לדבר או אם תציף את העניין נוכל להגיע לעמק השווה, או ללמוד איך לעבוד אחד עם השני.אני יודע שאני אינדבידואל מורכב אם לא בעייתי אבל אני מביא תוצאות ויש לי ניסיון רב בהגנות על הקיירן בזמן מתקפה. זה למה הוואדרד שוקלת בכלל אותי לתפקיד. אבל אם אתה בא ואומר שאתה לא מוכן להקשיב לי בזמן קרב אז שווה לדון בנושא - אז אם יש לך דעה, בבקשה תגיד אותה"
משכין שלום בין אחים: "אל תכניס לי מילים לפה. אני אמרתי שאני אקשיב לך כי הוורדר אומרת, אם היא תגיד. ואני לא רואה איך למנות את הסיבות שפוגעות בדעתי עליך יקדמו אותנו לשום מקום. אבל אתה הרי כאן כדי לוודא שאם אתה מקבל את התפקיד אני אקשיב בעת ההגנה על הקיירן? ברור שכן. לאתגר אותך יהיה לאתגר את הוורדר ולא מאתגרם את המנהיג בזמן קרב".
קורי: "מעולה. אם תרצה יום אחד לגשר על הפער בינינו. אתה מוזמן. אני רציתי לנסות לפתור בעיות עתידיות. שיהיה יום טוב"
משכין שלום בין אחים: "גם לך. אשמח לדעת מה הוורדר חושבת".
קורי: "היא מודעת למורכבות שבדבר לתת לי להנהיג הגנות בזמן שהיא לא נמצאת, בזמן התיגר היא ראתה שבעוד שאני פיזית לא הכי חזק היא התרשמה מהיכולת שלי לבנות תוכניות ומלכודות. כשבאתי אליה לבקש את התפקיד היא אמרה לי קודם לדבר עם המגנים.דיברתי עם הרוב. נישאר לי לדבר עם ליל כיום יאיר ווילדקארד"
משכין שלום בין אחים: "אוקי. מה אתה חושב שהייתה המטרה של הבקשה שלה? לוודא שכל המגנים שלה יעמדו בליטני בשעת פקודה? היא לא מניחה שזה המקרה?"
קורי: "לא ניראה לי שזה פוקוס לליטני, גם לא באתי אליך לגבי חוקים. אלא להציף טענות, בעיות ולראות מה אפשר לעשות כמו בוגרים ולראות שאפשר לעבוד ביחד"
משכין שלום בין אחים: "היכולת שלי לעבוד יחד עם אנשים היא מאוד גבוהה. שהוורדר לא תפחד".
קורי: "מעולה. אתה מרגיש שאתה יכול לסמוך עלי?"
משכין שלום בין אחים: "אתה חושסב שנכון שתשתנה בשביל התפקיד הזה?"
קורי: "אני משתנה באופן מתמיד, ולרוב במגמת עלייה. אם התפקיד הזה יגרום לי להבין שיהיה לי ולכולם טוב יותר לפעול אחרתאו לדבר אחרת אז מעולה. אותו דבר כל גארו. תשכנע אותי שטעיתי, אני אשתפר."
משכין שלום בין אחים: אז בוא נסכים שאפשר לבמוך עלי שאעשה את התפקיד שלי במהלך קרב, ושאם תתנהג באופן שאני לא מוצא נכון מחוצה לו במסגרת התפקיד, אתה תדע".
קורי: "מעולה - אני אעביר את זה לווארדר."
קורי
קורי "מוצא אחרון"
עם גאיה

מספר הודעות : 1815

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics