זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ

4 posters

עמוד 5 מתוך 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ - Page 5 Empty Re: זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 10, 2019 3:25 pm

"מעניין. אני מכירה את המונחים האלה כקשורים. אז לגבינו: אנחנו גארו. אנחנו לוחמים נגד המשמיד, כמו שאתם קוראים לו, או התולע, כמו שאנחנו קוראים לו. התפקיד של התולע הוא להרוס. הוא השתגע, ועכשיו הוא הורס הכל, גם את מה שהוא לא אמור. אנחנו נוצרנו כלוחמים של גאיה, להגן עליה מפני התולע. זו המטרה שלנו, ואנחנו פועלים ביחד בקבוצות, קטנות וגדולות, כדי להשיג אותה"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

מספר הודעות : 3994

חזרה למעלה Go down

זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ - Page 5 Empty Re: זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 10, 2019 3:31 pm

החתול מביט בסנו כשהיא מדברת "וכיצד בדיוק אתם נלחמים במשרתים של המשמיד? ומה אתם עושים כנגד אנשי הזאב שבשירותו?"
"מי הוא מלך אנשי הזאב של..גאיה.. בארץ הזו?"
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 1178

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 10, 2019 3:34 pm

"אין לנו מלך, אבל יש לנו אלפא" היא מתחילה מהסוף "אספר לך עליו אם תספר לי על המלכה שלך"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Feb 10, 2019 3:38 pm

שסנו אומרת את זה, המבט של איילין מופנה אלייה מהר. "אני מאמינה שהמידע הזה לא שלנו לתת". בנימה שמדגישה היא חושבת שזה רעיון רע.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3701

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Feb 10, 2019 3:40 pm

"כמה את מבין על הצמחים בממלכות הפיות?" היא תוסיף אם סנו לא תוסיף עוד בנושא האלפה.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 10, 2019 3:40 pm

"אני רוצה לשמוע קודם מה הוא מוכן לומר לנו על המלכה שלו" אומרת לאיילין, מנסה לשדר 'תסמכי עלי'
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 10, 2019 3:45 pm

החתול מביט בין סנו לאיילין "סיפרתי לכם את שמה של מלכתי.. ישנו גבול למה אני יכול לספר עליה. אם זאת.. אני אזמין אתכם אל תל הברד לשמוע מפיה את סיפורה. וזאת בתנאי שתבואו עם לפחות חבר אחד מלהקת אנשי הזאב הידועה כמגיני הנעורים." הוא אומר ומרכין את ראשו במעט כמעיין התנצלות. מיד לפני שתעלה התנגדות הוא מוסיף "אני מגיש בזאת את הכנסת האורחים של מלכתי לאלו אשר ימלאו בקשה זו.. וגם לאחד שיגיע ממגיני הנעורים. זמן רב הם סירבו להזמנתה של מלכתי."

"בנושא צמחי החלום, אינני יודע דברים רבים עליהם.. אבל מה בדיוק תרצי לדעת?"
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 10, 2019 3:47 pm

סנו מהנהנת לאיילין
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Mon Feb 11, 2019 10:03 am

כשהצמחים מוזרכרים עיניו של סולנום נדלקות בעניין, אבל הוא עוד לא אומר דבר, כנראה שסנו עוד רוצה לחקור את הנושאים הקודמים
קשר להקתי::
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 409

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Mon Feb 11, 2019 6:42 pm

(איילין?)
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Tue Feb 12, 2019 9:32 am

"אני רוצה מידע יעיל אמין פרקטי וכמה שיותר שלם עליהם שאפשר. לדוגמא, גידול, סכנה שבהם לאלו שאינם פיות, פרטים טכניים כמו משך השפעה, אורח חיים, תנאים לגידול... ספציפית על פרות אמברוזיה."
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Tue Feb 12, 2019 9:41 am

"...ולגבי בקשתך. קשה לי להאמין שמגני הנעורים ירצו לבוא. אם אחד מאיתנו יצליח לשכנע אחד מהם להתלוות, משימה שאמרת אתה שקשה במיוחד ובעלת חשיבות למלכה, מה תציע המלכה לאותו גארו בתמורה? והאם תוכל להתחייב שהגארו יעזבו את הממלכה בשלום ובאותו מצב שבו נכנסו ולחזור אל להקתם?"
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Tue Feb 12, 2019 12:16 pm

הזנב של החתול ממשיך לנוע כמו מטוטלת, הצל שלו לעומת זאת מפסיק לנוע כאשר איילין מעלה ספק בנוגע לחזרתם של הגארו אשר יבואו לבקר את מלכתו "מלכת האוויר והחושך לא תעז לפעול נגד אלו אשר קיבלה לביתה תחת ההתחייבות של מארח, כל עוד המבקרים יהיו נכונים לקבל את החובות המוטלות עליהם כאורחים."
"לאותו איש הזאב שיביא את מגיני הנעורים לשוחח איתה.. אין לי ספק שאדונית הכפור תהייה נכונה לתגמל את אותו האחד בנדיבות רבה."

"בנושא הפירות.. אינני מומחה בגידול שלהם, אך אוכל להגיע אל המידע שאת דורשת.. בשביל מחיר מתאים כמובן."
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Tue Feb 12, 2019 1:28 pm

"לפני שנתעסק בעסקאות חדשות, בוא נמשיך עם זה. אתה מדבר הרבה על נימוס והמחויבויות, אבל אומר שאתם מתכחשים למוסר. תוכל להסביר את זה? מה מניע אתכם לעמוד בדבריכם אם לא מוסר?"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Tue Feb 12, 2019 1:37 pm

החתול משמיע קול מגעיל, כאילו הוא עומד להקיא כדור שיער "מוסר הוא דרך של בני תמותה להצדיק בחירות מטופשות בטענה שההחלטה שלהם זה הדבר 'המוסרי' לעשות." הוא אומר בגועל והצל שלו משתולל מסביבו בזמן שהוא מדבר.
"אני עומד בהתחייבויות שלי כי כך זה חייב להיות. האם את עומדת במילותייך כי המוסר מצדיק זאת?" הוא אומר את החלק השני של המשפט בחוסר שביעות רצון מובהק.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Tue Feb 12, 2019 4:37 pm

*מציינת שמעכשיו איילין משתנה ללופוס ושמה לב לצל של החתול*
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Tue Feb 12, 2019 4:56 pm

"מוסר זה איך שדברים חייבים להיות" אומרת בבלבול ואז מבינה "אה, אתה מדבר על מוסר אנושי"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Wed Feb 13, 2019 10:01 am

איילין - את במהרה תשימי לב שהצל של החתול, בעוד שזז בצורה דומה, פועל באופן עצמאי לחלוטין. מידי פעם הזנב שלו יזוז בניגוד לזה של החתול או שהוא ישנה את המיקום שלו במעט.

בתגובה לסנו החתול שוב משמיע את אותו הקול הנגעל שהוא השמיע מוקדם יותר "המוסר שלך לא אנושי? מוסר הוא מוסר, אנשי זאב לעומת זאת.. אני תמיד הייתי תחת הרושם שאתם רואים את העולם יותר כמוני."
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Wed Feb 13, 2019 10:20 am

"יכול להיות. המשמיד, יש גם לכם יחסים מסוימים איתו?"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Wed Feb 13, 2019 10:22 am

"מוסר זה מה שנכון לעשות." סולנום אומר חצי לעצמו.
"המילה שלך, לדעתי, מראה כמה אתה שווה."
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Wed Feb 13, 2019 11:09 am

החתול משמיע קול משונה בתגובה למילים של סנו ונראה שהחליט שהוא לא מוכן לענות על השאלה הזו.
איילין - הצל של החתול לעומת זאב נראה שלוקח עמדה יותר מופגנת, הפרווה של הצל נראת כאילו היא סומרת.

הוא פונה אל סולונום "ומי קבע מה נכון? אני יכול לאמר שנכון יהיה לעשות מעמוד השידרה של בני אנוש תחתיות לכוסות תה. זה נשמע לי ~מאוד~ מוסרי." הוא אומר בשעשוע.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Wed Feb 13, 2019 11:18 am

סולנום נראה מבולבל.
"התכוונתי שמוסר לא קשור להבטחות, גם אם בני אדם, או דברים אחרים, לפעמים מחזיקים אותם ביחד. כנראה טעיתי במילים שיצאו מהפה. בכל מקרה, אם זה מה שעובד לך עם עמודי שדרה של בני אדם... לא באמת משנה לי יותר מידי." הוא מושך בכתפיו. "לא ברמה העקרונית. והמילה של מישהו היא כמה שהוא שווה בעיני. זה יותר ממה נכון ומה לא נכון לפי ערכים של מישהו אחר."
הוא כנה - הוא באמת מתכוון לכל מה שאמר (למעט זה שאין לו בעיה עם תחתיות שדרה. זה כן די מגעיל אותו.)
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Wed Feb 13, 2019 12:19 pm

החתול נראה ששוקל את המילים של סולונום "מוסר הוא דבר מיותר, אבל אני יכול להעריך גישה שכזו במידה מסויימת." הוא אומר ומרכין את ראשו מעט.
(אפשרי שהחתול מאוכזב שאין הערכה לתחתיות שדרה.. הם הולכות מצויין עם הסט תה מגולגלות שלו).
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Wed Feb 13, 2019 3:02 pm

סולנום מעלה חיוך קטן.
"זה טוב. זה אומר שיש טעם בדיבורים פה, אם אנחנו יכולים לראות דברים בצורה דומה. ובאשר למוסר שלי," הוא מעביר את מבטו אל בין סנו ואיילין, "לפחות, לא דומה למוסר האנושי. לרוב לא. יש קוד התנהגות שכן מנחה אותך? או שם אחר למשהו דומה?" הוא שואל במבט סקרן.
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Wed Feb 13, 2019 3:18 pm

החתול נראה כמעט נעלב מהשאלה "כמובן, אני נתין האנסילי ועל כן אני נשבעתי ללכת בדרכם." הוא מכריז.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 5 מתוך 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

חזרה למעלה

- Similar topics