זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ

4 posters

עמוד 6 מתוך 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ - Page 6 Empty Re: זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Wed Feb 13, 2019 4:48 pm

"אני מתנצל. השאלה נבעה מבורותי. אוכל להחליף אותה במה הם עקרונות אותה הדרך, כדי שלא אסתכן בפגיעה... כזו שקוראת בטעות ובבורות?" סולנום מתנצל ושואל.

קשר להקתי שוב::
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 409

חזרה למעלה Go down

זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ - Page 6 Empty Re: זכרון תפוחי האדמה, 30.1 אחרי השיעור שפוצץ

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Wed Feb 13, 2019 5:00 pm

החתול מהנהן קלות וזז מעט על הענף "ישנם מספר עקרונות פשוטים לפי הם יש לחיות; שינוי הוא טוב, הניצוץ הוא חופשי, כבוד הוא שקר." נראה שהחתול עמד להוסיף משהו נוסף אבל במקום הוא מחייך ומשלב את הידיים שלו אחת על השניה.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 1178

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Wed Feb 13, 2019 5:08 pm

סולנום מרוצה.
"מערך החוקים ה.. קדושים? כן זה תיאור טוב. אז החוקים הקדושים שלנו: אסור לנו להזדווג אחד עם השני. עלינו להלחם בתולע בכל אשר הוא שוכן ופורה, וחוק הבא הוא לכבד את הטריטוריה של האחר." עכשיו תורו של סולנום להניח יד על סנטרו ולהראות מחכה.
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Fri Feb 15, 2019 4:56 pm

איילין ממשיכה לבחון את הצל של החתול בלופוס. משננת פאטרנים וטלים שלו.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3701

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 4:03 pm

איילין - הזנב של הצל של החתול זז בצורה דומה לזה של החתול עצמו אבל המקצב מעט שונה ואת מקבלת את התחושה המשונה שהצל מביט בך בחזרה.

החתול מסתכל על סולונום "אתה מצפה שאני אמשיך? אני חושש שאתם מגבילים את עצמכם ביותר מידי חוקים קדושים. יהיה מספיק לומר שמעבר לעקרונות אלו, שבועות, הבטחות ומנהגי הכנסת אורחים הם הדבר הקרוב ביותר בשבילינו ל.. קדוש." את המילה האחרונה הוא אומר בגועל.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Sun Feb 17, 2019 4:43 pm

"הבנתי." הוא מהנהן.
"אם כך אני חושב שכדאי שתכיר עוד עקרונות שחשובים עבורנו כאומה. ההיררכיה בנינו היא דבר בעל חשיבות... בין גבוהה לעליונה, ויש את נושא הטריטוריות שלנו, שאנחנו לוקחים באופן מאוד חשוב." והקול שלו נהיה טיפה יותר כבד. "וטריטוריה זה יותר מרק שטח - גם המשפחה שחייה בו, והמשאבים שאנחנו רואים כזכות וכחובה להגן עליהם."
באחת הוא חוזר לדבר בקול היותר שמח ונורמאלי שלו. הוא מחכה לרגע, כאילו סיים לדבר. אם לחתול אין מה להוסיף בנושא, הוא ימשיך. באופן מורגש הוא מצפה שעוד דבר מה יאמר מצידו, כמעט כאילו החתול נמנע מלהוסיף מידע לפני כמה משפטים.
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 5:13 pm

איילין - הזנב של הצל של החתול מאיץ במעט כשסולונום מדבר על טריטוריה ומשפחה ואת בטוחה לחלוטין שמשהו מביט בך בחזרה מתוך הצל שלו.

"אתם טובעים לצמכם שטח ללא כוח? אנחנו מודעים לאנשי זאב למרגלות החרמון ובמקומות אחרים בארץ.. אבל האם לא פה המאחז שלכם? מדוע שתפרסו את הכוחות שלכם בצורה כה רדודה?"
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Sun Feb 17, 2019 5:15 pm

היא מטה את ראשה הצידה בעניין, ואז בדיסקרטיות מנידה את ראשה במחווה קטנה של *היי*
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 17, 2019 5:27 pm

סנו קוטעת אותם "אז אתם כולכם חיים ביחד בחרמון?"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

מספר הודעות : 3994

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 6:00 pm

איילין:

החתול מביט אל סנו "כולנו מתגוררים בתל הברד, אכן.. מאחורי החומות של החורף העמוק."
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 17, 2019 6:03 pm

"הבנו שאלה שחטפו מישהו מפה נתנו לו אוכל שלכם? אתה יכול לספר לנו מה זה, מה זה היה עושה לו?"
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 6:05 pm

החתול מחייך שוב "ולמה שאסביר דבר שכזה? את תופתעי לגלות שאני אוכל די דומה לכם.. מעט יותר בשר אולי." הוא אומר והחיוך הופך אכזרי.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 17, 2019 6:17 pm

"מחווה של רצון טוב? שאתם לא מעוניינים בנזק משני?" מציעה
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 6:29 pm

"ומודע שאהייה נכון לעשות מחווה שכזו למען אלו שעדיין לא נתנו את הבטחתם לשלומי בשיחה זו?" החתול אומר ומחווה בכפה אחת על הענף שעליו הוא עדיין נמצא.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 17, 2019 6:33 pm

ענף?
"אם לא תבצע משהו שיפגעו בנו או בכל מי שגר פה ותישאר קרוב אלינו, אין סיבה שנפגע בך" אומרת בפשטות
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 6:49 pm

החתול עד כה היה על ענף של עץ.

החתול מביט בסנו רגע ארוך ובסופו של דבר מהנהן, אם כי הוא נשאר על הענף "אנא תארי לי את המאכל המדובר."
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סנו "עונה לבאנשי" Sun Feb 17, 2019 6:52 pm

סנו מסתכלת על איילין, כשואלת אם היא ראתה מה זה היה
סנו
סנו "עונה לבאנשי"
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אונקונה "דרך חדשה" Sun Feb 17, 2019 7:03 pm

אחרי שסנו נותנת את ההבטחה סולנום חוזר עליה.
אונקונה
אונקונה "דרך חדשה"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Sun Feb 17, 2019 8:31 pm

החתול פונה להביט אל איילין כאשר נראה שכולם ממתינים לתשובה ממנה.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Mon Feb 18, 2019 9:46 am

לאחר שאיילין מכבלת אישוש שהצל קוגנטיבי, ובזמן שסנו מדברת עם הפיי, איילין מנסה לזכור אם איכן שהוא בלימודייה היא שמעה על פיי שכזה, מה הוא הצל והאם הוא ישות נפרדת מהחתול
סטטים:

היא מתנערת חזרה למצב שכולם מסתכלים עלייה. היא מתארת את הפרות (אני מאמינה שנאמר לי שהם נראים כמו תפוזים גדולים וממש ממש יפים. אבל תקן אותי אם אני טועה. היא תזכור איך הם נראים כי היא רואה אותם כל יום).
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Mon Feb 18, 2019 10:13 am

איילין:

החתול מקשיב לתיאור בעניין "אהה זכיתם לטעום מפירות החלום, דבר שעלול להיות לא נעים לכל אחד שהוא לא צ'יינג'לינג.. אבל אני בטוח שמי שזכה בתענוג מצליח להסתדר." הוא אומר ומחייך "או איבד את דעתו לחלוטין לתאווה." הוא מוסיף בקול זדוני.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Mon Feb 18, 2019 10:15 am

איילין מהנהנת ונראית לא מופתעת בכלל. "אז זה אכן אמברוזיה. זו בחירה מאוד מעניינת כמנחת פיוס".
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Mon Feb 18, 2019 10:26 am

"מי שהחליט להשאיר לכם אותה הוא בבירור לא חכם במיוחד." החתול מגחך.. זה נשמע נורא.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Mon Feb 18, 2019 10:39 am

"לא לכבד מנהגים של גארו עצבניים זה לא חכם במיוחד, אני מסכימה". אלה אם מישהו ירצה להוסיף דבר מה בנושא, איילין תמשיך. "אמרת שאתה יודע על כאלה שיוכלו לעזור לנו בשאלותינו. אני רוצה מישהו שיודע היטב על גידול הפירות האלה, התכונות וההשפעות שלהם, ודרכים לטפל פהם. שיעזור לנו עבור מחיר שבעינינו לא יהיה מוגזם, ולא ינסה לפגוע בנו או במה ששלנו. אם אתה מכיר אחד שכזה ותוכל לקשר בינינו, מה תרצה בתמורה?"
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Roaming Memory, ראם Mon Feb 18, 2019 11:23 am

החתול מהנהן אל איילין "אכן אני מכיר מי אלו אשר יהיו נכונים לתת לך את המידע שאת דורשת עבור מחיר. אני מוכן להשיג עבורך את המידע שאת דורשת.. בתמורה אני אבקש טובה ששווה במשקלה לזו שאת דורשת אשר לא תביא לפגיעה בכם או בשייך לכם. את הטובה הזו אני אוכל לגבות עד לשנה ויום מרגע הסכמתך ואם לא אפדה אותה יש לראות את החוזה בנינו כבטל ומבוטל." החתול אומר.
Roaming Memory, ראם
Roaming Memory, ראם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 6 מתוך 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

חזרה למעלה

- Similar topics