זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

12.5, אומברה, אזור הקיירן- הרמוניה מחפשת שקט

3 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

12.5, אומברה, אזור הקיירן- הרמוניה מחפשת שקט - Page 2 Empty Re: 12.5, אומברה, אזור הקיירן- הרמוניה מחפשת שקט

הודעה על ידי נופל וקם Wed May 13, 2020 1:49 am

סופרוסין נושף, נראה לא מרוצה מהתגובה. "בכל זאת, תאכלי."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 7041

חזרה למעלה Go down

12.5, אומברה, אזור הקיירן- הרמוניה מחפשת שקט - Page 2 Empty Re: 12.5, אומברה, אזור הקיירן- הרמוניה מחפשת שקט

הודעה על ידי צורי Wed May 13, 2020 1:50 am

"הרמוניה," אכילס אומר, בקול יותר מעודד, "גרמת לי לתהות. מה היום הכי טוב שהיה לך בחיים?"
צורי
צורי
Totem Spirit
Totem Spirit

מספר הודעות : 580

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Wed May 13, 2020 1:54 am

"אמרתי שאני לא רעבה, אכלתי עם הלהקה לפני. לא יודעת מה היום הכי טוב שהיה לי בחיים, לא חושבת על זה."
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

מספר הודעות : 2623

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Wed May 13, 2020 1:59 am

"אני אמרתי שתאכלי מהפופקורן. חבל שאת לא מקשיבה." סופרוסין אומר, נראה מאוכזב. "אני מבחין שאנחנו לא מגובשים מספיק. ייתכן בגלל שאת עונש ללהקה שלנו. על מנת שתנגבש, אפשר שנשחק משחק אשר יגבש אותנו. אני למדתי שני משחקי הומידים הטובים בזה. משחק בשם 'אמת או חובה' ומשחק בשם 'נבר'. במה תרצי לשחק?"
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי צורי Wed May 13, 2020 1:59 am

"אני בעד לשחק אבל רק אם הרמוניה רוצה. אם הרמוניה לא רוצה אני לא אשחק." אכילס אומר, נראה שמנסה למצוא בעיניה חן.
צורי
צורי
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Wed May 13, 2020 2:02 am

"זה מטופש. אתה סופרוסין קויוטי, לא סופרוסין. ואתה בכלל לא דומה לו. עונש ללהקה אני אשאר בכל אופן. לא רוצה לשחק."
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Wed May 13, 2020 2:09 am

"אז מה אם אני סופרוסין קויוטי? כל מה שאמרתי אמת. אנחנו לא מגובשים. האם בגלל שאני סופרוסין קיוטי את תתנגדי לכל דבר שאני אעשה למרות שבברור אין בכך תועלת, ואני בעמדת כוח עלייך?" הוא שואל ברצינות.
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי צורי Wed May 13, 2020 2:10 am

"הרמוניה אני חושב שלא כדאי." אכילס מזהיר.
צורי
צורי
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Wed May 13, 2020 2:17 am

"להתגבש עם חיקויים של גארו לא יעזור בכלום. וגם, כבר השתמשת במידע עליי נגדי, אני לא רוצה שזה יקרה שוב. אתה בברור ממשיך לעשות דברים שמפריעים לי כי הם מבדרים אותך." היא אומרת וניתן להבחין בעצב בקול שלה.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נופל וקם Wed May 13, 2020 2:22 am

"איזו תבוסתנות." סופרוסין נראה עצבני מאוד. "איזו צרות אופקים. חוסר יצירתיות. את ממהרת לכעוס, ממהרת לשנוא, ממהרת להיפגע ולהתקרבן. חדלי מייד. אני בעמדת כוח ברורה, רבים הדברים שאני יכול להעניש ולאמלל אותך, אין טעם לעמוד נגדי כסלע, מיותר להתנגד לי. נסי להפיק את המיטב מאינטרקציה איתי, בעמדה שאת שמה את עצמך, אינך מרוויחה דבר."
נופל וקם
נופל וקם
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי צורי Wed May 13, 2020 2:26 am

"אני חושב שמה שסופרוסין רוצה ממך זה שתצייתי לו במידת הסביר." לוחש אכילס להרמוניה. "ותנצלי את זה שאת רגבאשית כדי להטיב כמה שיותר עם עצמך באינטרקציה איתו. לא לעמוד מולו במאבק כמו סלע, לנסות לזרום מצדדיו כמים."
צורי
צורי
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Wed May 13, 2020 2:34 am

הרמוניה חושבת כמה רגעים ואז קמה ממקומה. "אני מתנצלת, אבל אני לא חושבת שאני יכולה ללמוד ממך. זה כמו לנסות לדבר עם חרש, או עם קיר. בכל מקרה, תהנה להמשיך להיות עונש שלי ואני מקווה שתוכל לסיים עם זה בקרוב, או שלפחות יהיה לך מעניין עד אז. סליחה שוב על העניין" היא אומרת בנימוס ובכנות מוחלטת ומסתובבת ללכת.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי צורי Wed May 13, 2020 2:44 am

מתגלה אחד, הוא נראה כמו קרינוס ענקי. שחור, מעוות. אוקטנה או גרוע יותר, "את הולכת להיתקל בעוד הרבה קירות, גארו טיפשה. לדבר, מבלי שאף אחד יקשיב ויבין אותך. ומתישהו את תביני שאת הקיר. את האחת שקשה לדבר איתה. האחת שלא מקשיבה. שמרוכזת בעצמה."
צורי
צורי
Totem Spirit
Totem Spirit

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Wed May 13, 2020 2:53 am

הרמוניה עומדת ישרה, לא נראה שיש בה פחד ממנו "אני מנסה ללמוד להקשיב יותר לאחרים לפחות. לראות מתי ואיך נכון לעזור להם. לפעמים מצליחה. אני מנסה להשתפר עם המגרעות שלי. אתה לא טוב בלראות את מי שמולך ולהבין אותו. או שאתה רואה ומתעלם, שזה יותר גרוע." היא אומרת בקול שקט ורגוע ומתחילה ללכת משם.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics