זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

7.6.20 הלל ורובין

2 posters

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

Go down

7.6.20 הלל ורובין - Page 3 Empty Re: 7.6.20 הלל ורובין

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Thu Jul 02, 2020 5:14 pm

"אם אתה שואל אותי האם הייתי עושה לו טקס רינאון? אז לא. אבל מתוך כבוד לאספלט שלקח על עצמו לקבע לו רינאון בחרתי להשאר, להקשיב ולבחון אותו. בכנות, יכלתי רק לשער השערות. ואתה יודע מה, אתה יכול לטעון שאם היה עושה מעשים גדולים הסיפור כבר היה נישא מפה לאוזן... אבל לפעמים דברים מתפספסים. בעוד שאני גליארד, השאר שנכחו בטקס עד תומו לא היו. בעוד שאתה, פילודוקס, בדרך לבכירות בקהילה שלנו וחלק מהתפקיד שלך זה להיות מצפן מוסרי ולעקוב אחרי התקדמות של גארו שקיבל עונש שכזה, השאר הם לא אתה. הדרך שלנו כקהילה לשמוע על מעשים והתקדמות של גארו היא באמצעות סיפורים ואם לא שמענו סיפורים אז טקסי רינאון. אני לא שמעתי סיפורים אז הטקס היתה הזדמנות טובה." היא נושפת אויר בתסכול מעט "אתה יודע מה, כנראה שלא נסכים על העניין הזה. אבל חשוב לי שתבין איך אני רואה את הדברים כדי שבפעם הבאה שאני אקשיב לטקס רינאון של גארו, שאתה לא מכבד, אתה לא תפחית מהכבוד שלך אלי כי בחרתי להשאר לשמוע."
רעם ביום בהיר להבת התקווה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 886

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Jul 02, 2020 8:34 pm

"רעם ביום בהיר את תרצי לשמוע את דעתי הכנה עלייך?" הוא ישאל וישחרר מאותה הרמוניה רגעית בינו לבין גאיה
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Fri Jul 03, 2020 10:10 am

הפתעה קלה חולפת בפניה, יציבתה משתנה ומקשיחה ״זה... כן.״
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Jul 03, 2020 2:40 pm

הוא יחייך וניראה שמסמן לעצמו משהו בראש לפני שמתחיל לדבר "את פועלת מהצללים היטב. כמעט נחמדה מכדי שאשים לב להשפעה שיש לך על הגארו סביבך, זה מרשים. את מראה פונטציאל צמיחה גדול, יותר משל כל גארו אחר שפגשתי בישראל. אני מנחש שהבחירה להמשיך ולהיות בטא בלהקתך ולא אלפא על השבט היא בחירה מודעת אך יבוא יום ויהיה עלייך לצאת לפחות חלקית מהצללים. אני מיחס לך את הכבוד שאני מרגיש שאת ראויה לו בעתיד וזה כבוד של גארו מספיק עוצמתית וחכמה בכדי לצאת מצילו של קול המצודה ביחס לכל אחד ממעשיו כאן בישראל. ביום בו תתחילי לצעוד אל מחוץ לעשייה בצללים יהיה היום שלא רק אתייחס אלייל בכבוד הזה אלה גם אעניק את התמיכה הראויה לגארו שלא עוצרת או מתפשרת בדרכה לגדולה"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Mon Jul 06, 2020 11:44 pm

הלל ממצמצת בהפתעה גמורה ומסמיקה במבוכה. היא פותחת את פיה לומר דבר מה, סוגרת אותו ושוב מנסה ״אני... תודה על האמון שאתה נותן בי רובין... זה...״ היא נראית שוב חסרת מילים לרגע אבל מתעשתת ״זה כבוד גדול לשמוע משהו כזה מגיע ממך״ היא מניחה יד על הלב וקדה לו בראשה.
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Jul 09, 2020 11:51 am

הוא יחזיר במנד ראש מעט קל יותר יחייך וימזוג יין תוך כדי שיאמר "את צריכה להבין שאין כאן עניין של לשבח אותך אלה להצביע על כך גודל הציפיה" הוא יגיש לך את הכוס לפני שימזוג גם לעצמו
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Sat Jul 11, 2020 2:34 pm

היא מהנהנת ולוקחת את הכוס מידו "ברור לי. עדיין מדובר בציפיות מאוד גדולות... ועד כמה שאני מודה לך על הכבוד הזה, אני יכולה רק לקוות שאני באמת יכולה לעמוד בהן. אתה צודק שאני בוחרת שלא להיות האלפא. אני חושבת, שתפקיד הבטא הוא חשוב לאין שיעור ומאפשר לי לפעול בדרך מסויימת ובחופשיות שאין לאלפא, ובו זמנית לבחון את האלפא שלי על כל שעל וכך לחזק אותו... בקשר לשאר... יש גארו טובים ומוצלחים בספט הזה." מחייכת מעט "למדתי הרבה ענווה מהשהות שלי פה בישראל." היא חושבת מעט ומרימה אליו מבט תוהה "לאחרונה צירפנו אלינו ללהקה את רוח שניה, תאורג' לאדוני צללים. פגשת אותו במוט הקודם. הוא לא גדל בקרב בני דם ותקופת החניכה שלו היתה מאוד קצרה ובקרב ההאקן ביפן. בכל אופן, הוא ניגש אלי בכדי שאלמד אותו על תפקיד האומגה. בעוד שאני יכולה ללמד אותו על תפיסתם של אדוני צללים את התפקיד, חשוב לי לתת לו זווית ראייה נוספת. תסכים לחלוק איתי את הידע שלך בנושא?"
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Jul 11, 2020 8:12 pm

הוא יעצור לרגע ויחשוב, ניראה שהוא מריץ מונולוג מסויים בראש כששפתיו נעות פעם או פעמיים כאשר הוא נד לאישור על חלק ולשלילה על אחרים. לבסוף הוא יביט בך "אומגה חכם יבין שהוא הרף הנמוך של הלהקה ויהפוך את הדבר לרף איתו הוא דוחף את אחיו מעלה מכיוון שהוא צריך להיות אחרון" עצירה קצרה.
"להקה חכמה תדאג שהאומגה שלהם מצטייר כחזק ומרשים מכיוון שכך יצטייר האחרון ללהקה ומשם יגזר הכבוד לשאר חברי הלהקה"
"אומגה יהיה זה שיטיל ספק וישאל את השאלות הקשות שיצילו את החיים של חברי הלהקה ואולי יעשה את ההאנה הנוספת שהאלפא והבטא לא היו מקבלים אך זה מאוחר מכדי לכעוס עליו. הוא... הוא הרגל הזהירה על הברקס שמזכירה לאלפא שאולי הם רצים בעיוורון אל סכנה שאינם מוכנים אליה הוא הפרספקטיבה שהאלפא והבטא לפעמים לא רואים כי הוא בגובה הקרקע איפה שהאלפא לעיתים עסוק בדבקים האחרים"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רעם ביום בהיר להבת התקווה Wed Jul 15, 2020 2:19 am

היא מקשיבה לו בעניין, מהנהנת מידיי פעם ״ואיך אתה מפריד את הרגבאש מאומגה?״
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Wed Jul 15, 2020 3:10 am

"אני אומר לראגבש להפסיק להכות את האומגה ולהתחיל לאסוף את המודיעין שאני צריך כדי שהאומגה לא ישאל שאלות שאין לי תשובה אליהן"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

חזרה למעלה

- Similar topics