זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12

2 posters

Go down

הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12 Empty הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12

הודעה על ידי גחלת Tue Dec 29, 2020 2:28 pm

דון יוצא לפגוש את הרמוניה. לחלופין הוא יזמין אותה להגיע לרמה אם תהיה מעוניינת בכך.
גחלת
גחלת
עם גאיה

מספר הודעות : 2333

חזרה למעלה Go down

הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12 Empty Re: הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12

הודעה על ידי הרמוניה Tue Dec 29, 2020 2:29 pm

הרמוניה נמצאת בקיירן. היא דואגת לכוורות כרגע, כמובן ללא אף מיגון.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

מספר הודעות : 2623

חזרה למעלה Go down

הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12 Empty Re: הגנן הקטן אני! יתגדל ויתקדש שמי גאיה אמן הו לא הנה דון בא! - 29/12

הודעה על ידי גחלת Tue Dec 29, 2020 2:30 pm

דון מגיע, ומתבונן בדממה, חיוך על פניו. לכשהיא מתפנה, הוא מנופף בידו בחיבה ואומר, "יו. באתי לקשקש קצת. וגם אממ.... לבקש תפקיד."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Dec 29, 2020 2:38 pm

הרמוניה ניגשת אליו עם חיוך רחב, ניכר שהדבורים יקרות לה. היא נראית מבולבלת מעט. "צריך נייר ועיפרון? ואתה רוצה להיות משגיח?" היא נשמעת נלהבת מהחלק השני.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Dec 29, 2020 2:46 pm

"נעעע.", הוא אומר בהצלה, "רק צריך להשתנות ללופוס.", ונותן לה להסיק לבד, "לא לא.. לקשקש זה מילת סלנג ללדבר."
לדבריה האחרונים הוא מהנהן, "יאפ. אני חושב שאעשה עבודה סבבה בזה. מה הדרישות, בעצם?"
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Dec 29, 2020 2:50 pm

"לרצות לפעול ולשפר וליזום." הרמוניה אומרת בקצרה. "איזה דברים אתה טוב בהם?"
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Dec 29, 2020 2:55 pm

"אמממ... אדריכלות נוף, הנדסת סביבה, הנדסה ירוקה, ניהול משאבים כלכליים, תקצוב פרוייקטים, המצאת אישורי בנייה... סבבה בדיני נכסים...", הוא עוצר, חושב ולבסוף חותם, " אני יכול לנהל חלק נרחב מהפן האנושי של החזקת האדמות והפיתוח שלהן - בפרט למול הרשויות. אני יודע לעבוד אדמה כמו שצריך ולפתח סביבה רוחנית מתאימה עבור יצורים החיים בסביבה."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Dec 29, 2020 3:00 pm

נראה שהרמוניה לא מבינה חצי ממה שהוא אומר אבל מבינה מההקשר. "נפלא, יש כמה שדות מסביב לקיירן שהייתי שמחה להעביר אלינו ולעבוד עם האדמות האלה." כמעט אפשר לראות את הרעיונות מתחילים להופיע בראש שלה. "נוכל לשתול צמחים ולהעיר אותם וליצור מערך התרעה מהתקפות. ונוכל להביא רוחות שיתחזקו מהם ולחזק את כל הקיירן מזה. ונוכל ליצור תעסוקה לבני דם באזור ואפשר לעשות עם זה כל כך הרבה"
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Dec 29, 2020 3:11 pm

הוא מהנהן בהסכמה, "אני מועניין לנסות ולייצר מערך שיזין את הספט מבחינה כלכלית. שיהיה ניהול כספים למען הספט - שמתוכו האלפא ומי מטעמו יוכל לדלות כספים למה שלא יהיה צריך. במקום שתקבצי נדבות ברחוב. אבל זה לעתיד.
פרויקט ראשון שאוכל לקחת יכול להיות הקמת יער מאכל בקרבת הקאיירן."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Dec 29, 2020 3:12 pm

"מעולה. תביא תוכנית מסודרת לאישורי לפני שאתה מתחיל לפעול. אם אתה צריך עזרה במשהו אני פה. " הרמוניה אומרת מרוצה.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גחלת Tue Dec 29, 2020 3:28 pm

"מצויין. בנושא אחר...", הוא מביט על הכוורת, "אני מתעד להקים בקרוב רוח דבורה ברמת הגולן."
גחלת
גחלת
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics