זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

2.7.23 - גאיירפריד מחפש את אל'יתיאה

2 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

2.7.23 - גאיירפריד מחפש את אל'יתיאה - Page 2 Empty Re: 2.7.23 - גאיירפריד מחפש את אל'יתיאה

הודעה על ידי אלית'יאה Mon Jul 03, 2023 9:12 pm

"והמנצחים איבדו עשרות גארו ועשרות בני דם, ועוד שבויים." הפרווה שלה סומרת. "לא מגיע להם."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 836

חזרה למעלה Go down

2.7.23 - גאיירפריד מחפש את אל'יתיאה - Page 2 Empty Re: 2.7.23 - גאיירפריד מחפש את אל'יתיאה

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Mon Jul 03, 2023 10:04 pm

"העשרות לא נהרגו ע"י גארו. היכן שאוכל הסערה לא היה האבידות שגארו הסבו זה לזה היו מעטות."
גאירפריד
גאירפריד "שלום בחוד חנית"
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 538

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Tue Jul 04, 2023 1:09 am

"עדיין, יותר מדי נהרגו. על לא מספיק סיבה." היא מסכמת. "ועכשיו...לחלק אשמה, לשפוט, לנקום, לא לשכוח. לגארו יש זיכרון ארוך, את הקרב הזה יזכרו גם אחרי האפוקליפסה. אולי במה שעשינו במימד החלום, גרמנו שיזכרו אותו קצת אחרת."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 9:46 am

הוא מושך בכתפיו.
"אני אומר שחוסר אמון זורע חוסר אמון. מי שחשב שרק אויב שהורג עשרות גארו ימנע מגארו לרצוח אחד את השני
לא נתן אמון באחיו - או ניסה להשיג משהו על גבם." הוא חושב עוד קצת.
"בימים האלה אנחנו צריכים גארו הרבה יותר משאנחנו צריכים ביצה של צב אני חושב."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 10:26 am

"הבעיה היא שהם בערך לא טעו, והם הולכים להתבצר לנצח בזה שהאויב המשותף הזה עזר." הזנב שלה חובט בקרקע פעמיים. "ביצה של צב זה סימן של האפוקליפסה. הרבה גארו, לא בטוח. הנבואות יריבו איתך על מה יותר חשוב. אבל להחזיר את הצב זה הישג גדול מאוד."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 11:00 am

"הקרבות בפיזי הוכיחו שהוא הרג פי כמה? 74 יותר בני דם וגארו משגארו הרגו במלחמתם זה בזה!?
תשמעי אני לא חושב שתמיד צריך להגיד את כל האמת, אבל אני בהחלט חושב שזה עדיף על משפט שקר,
גם לגארו יהירה ושקרנית כמו כסופת הניבים ההיא."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 11:55 am

"אי אפשר לדעת מה היה קורה אם הוא לא היה בא. במחשבה שלי, פחות בני דם היו מתים. אבל אפיפנס היה שם כדי לעשות הרבה צרות גם. חלק מהאשמה הוא עליו. אני נגד משפטי שקר, כן? הכסופת ניבים, אפשר שהיא עשתה דברים שראוי לשפוט אותה עליהם. סביר, אפילו. אבל לא זה. אני דיברתי עם רוח גבית, ביקשתי לשפוט אותם. זה אצלו עכשיו. אם הסיפור יופץ - ואני אפיץ, כשאדע את כל הצדדים שלו, אפשר שגם השבט ירצה לשפוט אותם."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 12:58 pm

"על אירוע כזה אני חושב שצריך יותר מפילדוקס בוגר מהספט.
רוח גבית, איכזב אותי ה'גישור' שלו בין פראקסיס לקונאטוס.

כעושים משהו שמפריע למישהו והוא רק צועק זה.. מרגיז אותי
רציתי לספר על זה משל בתיגר שלנו, אבל מוטב היה לא לעשות זאת לפני התיגר עצמו."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 1:14 pm

"כן, חכם. אתה יכול לספר משל במוט. עכבר אדום גם רוצה לספר סיפור על איך תיגרים על האלפא הביאו למפלה של ספט. במחשבה שלי יהיה מוט מאוד עמוס במשלים ומוסר ועבודה של פילודוקסים. אם רוח גבית יפנה לפילודוקסים בכירים ממנו מחוץ לספט, זה גם טוב. אם נציגים של האוקטנה ידרשו להשתתף, גם טוב. אני מנסה לא לעשות עבודה של פילודוקס, זה תמיד נגמר רע."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 1:39 pm

הוא צוחק.
"אני גם מנסה לא לעשות עבודה של רגבאש. מאז שאני אומגא אני מוצא שאני צריך.
להגיד לך את האמת? אני לא חושב שיש לנו רגבאש או פילדוקס אחד שלוקח את העבודה שלו ברצינות מספקת,
מחוץ לריצות כוונתי."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 1:44 pm

"מאוד תלוי במה אתה רואה כעבודה של פילודוקס. לשמור על הרמוניה? לשפוט ולחקור? כשבאים אליהם הם עושים. לסטטוס אפגרייד יש בעיה עם זה ששתי הלהקות הכי חזקות בספט מעמידות פנים שהוא לא קיים, אפילו כשהוא פילודוקס ראשון ולוכד האמת. רוח גבית, הוא היה רונין עד לפני שבוע. אמת נסתרת חדש מדי, מגלה עולם, הרוב לא זוכרים שהוא פילודוקס, האורחת של ראש מורם גם אורחת וגם מטיס, מי יקשיב לה? בקיצור, אין מספיק פילודוקסים לעשות את כל העבודה. גם ראגאבשים איכשהו אין מספיק. מחיר דמים מנסה הרבה. אורקל מנסה. אחרים לא כל כך."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 1:58 pm

"אני חושב שאני מצפה מפילדוקסים לקחת עמדה ערכית, חוקית, ולהטמיע אותה אני חושב שגארו רוצים בכך, גם אם הם לא יודו בזה לעולם.
כרגע הם איזה בית משפט רם מעלה שמשום מה מצפה שגארו יגיעו אליהם כדי לפתור צרות, ורוח גבית גם הוכיח שכבית משפט הוא חסר שיניים.
אני מבין שהם ירח מאוזן והכל, ואני גליארד חם מזג, אבל גארו לא עובדים ככה."

הוא מהסס.
"אנחנו גם זקוקים לרגבאשים טובים כמו אוויר לנשימה עכשיו, אבל כל זה לא משנה.
אם נחזור לעניין, את סומכת על רוח גבית שיכול להתמודד עם משפט איום שכזה?
גם אם היה לי יותר אמון בו, אני לא חושב שנכון שבוגר ישפוט בכיר,
אמרתי זאת מהיום הרראשון - המשפט של מפתח צינורות בום ע"י סטטוס אפגרייד.
למה ביקשת ממנו ולא מלוכד האמת?"

גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 3:15 pm

"שניהם היו באמריקה. סטטוס אפגרייד, במחשבה שלי, מעורב מדי. לפי מה שסנאי חכם אמר, הוא ידע שזה מה שהם מתכוונים לעשות ולא מנע את זה, אז איך הוא יכול לשפוט אותם אחרי? אם רוח גבית ירגיש שלא ראוי שהוא ישפוט או שהוא לא טוב מספיק, אפשר שהוא יבקש עזרה מחוץ לספט."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 3:49 pm

"זה הוגן." הוא אומר בנימה של אכזבה ומעט זעם. נראה שחשב לשאול עוד משהו אבל הגיע למסקנה שהנושא מיצה את עצמו.

"תשמעי לפני התיגרים, או לפחות לפני ההתקפה הבאה שלי על קריית אתא, חשבתי לקחת את ווהוסטן, ואת בני הדם של לב מאיר לטיפוס הרים של כמה ימים.
אם אתם רוצים להצטרף עם בני דם גדולים, שלכם או של הבית יתומים, אתם מוזמנים."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 4:09 pm

"יש הרים טובים לטפס עליהם בישראל? של ירושלים די נמוכים. אני יכולה לשאול, אני כבר כמה שבועות עובדת עם הגורים היותר גדולים של בית היתומים על הישרדות בשטח, והם בתמורה מלמדים אותי על האינטרנט. טיפוס על הרים יכול להיות טוב להם."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 4:15 pm

"קוויתי שאצליח לסדר משהו מחוץ לארץ. איפה שיש קצת שלג בפסגה ולא חם עד מוות.
יוון אולי?"
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 5:23 pm

"בשביל לצאת מישראל הם יצטרכו מסמכים אנושיים. עם מספיק התרעה מראש, אפשר לדאוג לזה. העיתונים האנושיים אומרים שקיץ זו עונה שבה הרבה בני אדם מטיילים למקומות במטוסים."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 5:42 pm

"בני הדם שלכם חסרי כל אזרחות?"
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Wed Jul 05, 2023 6:09 pm

"רובם רשומים כישראלים, במחשבה שלי. הם הגיעו אלינו ככה, בני דם באילת טיפלו בזה. הם צריכים דרכונים."
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גאירפריד "שלום בחוד חנית" Wed Jul 05, 2023 6:14 pm

"כדאי מאד לארגן גם בלי קשר לחופשה הזו. אם הספט נופל מוטב שהם יוכלו לצאת מהארץ."
גאירפריד
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אלית'יאה Thu Jul 06, 2023 11:10 am

"אני אמצא איזה גולש סיליקון זמין שידע לעזור עם זה. או הבני דם של שצף." אלית'יאה מסכמת את הנושא. "טיול טיפוס נחמד בתוך אפוקליפסה זה...מוזר אבל לא רעיון רע. ננסה."

(אני חושבת שאפשר לסיים כאן, תכף מוט.)
אלית'יאה
אלית'יאה
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics